Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - 3.kolo 14.11.10

Ve třetím kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Bohdaneč - Miřetice 1,5:3,5, Chrudim D - Chrudim E 1:4, Knights - Polabiny I 0,5:4,5, Talents - Polabiny H 2:3, Polabiny G - volno


VÝSLEDKY 3

Výsledky 3. kola

         2222 ŠK Polabiny "G" – volný los                     Sokol Lázně Bohdaneč – NOPO Miřetice

                                                                                                         Rozhodčí: Sekyrka Josef

                                                                                                                                1.  Sekyrka J.                  1785     1:0    Kůs M.                       1393

                                                                                                                                2.  Jouza P.                     1662     0:1    Šebek M.                   1520

                                                                                                                                3.  Svoboda J.                1655     0:1    Janoušek P.              1495

                                                                                                                                4.  Mácha M.                  1512     1/2    Janoušek L.              1000

                                                                                                                                5.  Pištora L.                  1425     0:1    Horník Z.                  1000

                                                                                                                       1.5 : 3.5

TJ ŠO Chrudim "D" – TJ ŠO Chrudim "E"             ŠK Rapid Knights – 2222 ŠK Polabiny "I"

                   Rozhodčí: Bureš Zbyněk                                             Rozhodčí: Kalhous Miroslav

   1.  Česenek J.           V   1682     0:1    Krys J.                       1673            1.  Juroš Z.                 V   1366     0:1    Nešpůrek P.             1757

   2.  Česenek V.          V   1591     0:1    Krys J.                       1626            2.  Ryzner J.                    1656     1/2    Liduch F.                  1660

   3.  Sokol P.                    1630     0:1    Zelený F.                   1551            3.  Kalhous M.              1591     0:1    Melichar V.               1808

   4.  Bureš Z.                     1610     1:0    Krys J.                  H  1505            4.  Sedlák P.             H  1568     0:1    Vančura D.                1790

   5.  Urválek M.               1000     0:1    Němec V.                   1427            5.  Štěpán J.                    1000     0:1    Řezníček D.              1657

                                     1 : 4                                                                           0.5 : 4.5

  ŠK Rapid Talents – 2222 ŠK Polabiny "H"

                Rozhodčí: Kalhous Miroslav                                                               

   1.  Vraný D.                    1000     0:1    Hofman O.                1464

   2.  Jakoubek J.               1401     1:0    Bílek M.                    1000

   3.  Červinka V.              1000     1:0    Nešpůrek J.              1329

   4.  Felcman L.                1000     -:+     Ludvík T.                 1000

   5.  Červinka V.              1000     0:1    Vinklerová E.          1000

                                     2 : 3

Tabulka po 3. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   2222 ŠK Polabiny "I"                        3    2    1    0           7     11.5   :  3.5         9

                   2.   2222 ŠK Polabiny "G"                       2    2    0    0           6          8   :  2            7

                   3.   ŠK Rapid Knights                               3    2    0    1           6       9.5   :  5.5         9

                   4.   TJ ŠO Chrudim "E"                            3    1    1    1           4          7   :  8            6

                   5.   NOPO Miřetice                                 2    1    0    1           3          5   :  5            4

                   6.   TJ ŠO Chrudim "D"                           3    1    0    2           3       6.5   :  8.5         6

                   7.   2222 ŠK Polabiny "H"                       3    1    0    2           3          4   :  11          4

                   8.   Sokol Lázně Bohdaneč                       3    0    2    1           2       6.5   :  8.5         4

                   9.   ŠK Rapid Talents                               2    0    0    2           0          2   :  8            2

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.