Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - 4.kolo 28.11.10

Ve čtvrtém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny I - Talents 3,5:1,5, Chrudim E - Knights 3:2, Miřetice - Chrudim D 0,5:4,5, Polabiny G - Bohdaneč 3:2, Polabiny H –volno


VÝSLEDKY 4

Výsledky 4. kola

         volný los – 2222 ŠK Polabiny "H"                     2222 ŠK Polabiny "I" – ŠK Rapid Talents

                                                                                                      Rozhodčí: Melichar Zdeněk

                                                                                                                                1.  Řezníček D.              1657     1:0    Vraný D.                    1000

                                                                                                                                2.  Cach J.                        1380     0:1    Jakoubek J.               1401

                                                                                                                                3.  Cach Z.                       1472     1/2    Červinka V.              1000

                                                                                                                                4.  Cach O.                      1250     1:0    Felcman L.                1000

                                                                                                                                5.  Melichar Z.               1441     1:0    Červinka V.              1000

                                                                                                                       3.5 : 1.5

   TJ ŠO Chrudim "E" – ŠK Rapid Knights                 NOPO Miřetice – TJ ŠO Chrudim "D"

                    Rozhodčí: Krys Jaromír                                             Rozhodčí: Janoušek Ladislav

   1.  Krys J.                        1673     1:0    Juroš Z.                V   1366            1.  Kůs M.                       1393     0:1    Česenek J.            V   1682

   2.  Krys J.                        1626     1:0    Ryzner J.                   1656            2.  Šebek M.                   1520     0:1    Česenek V.          V   1591

   3.  Zelený F.                   1551     0:1    Kalhous M.              1591            3.  Janoušek P.              1495     0:1    Sokol P.                    1630

   4.  Krys J.                  H   1505     0:1    Sedlák P.             H  1568            4.  Janoušek L.              1000     1/2    Bureš Z.                     1610

   5.  Němec V.                   1427     1:0    Tér V.                         1258            5.  Půlpán J.                   1000     0:1    Stryka R.                   1571

                                     3 : 2                                                                           0.5 : 4.5

2222 ŠK Polabiny "G" – Sokol Lázně Bohdaneč

                  Rozhodčí: Vorel Bohuslav                                                                

   1.  Vorel B.                     1683     1:0    Sekyrka J.                 1785

   2.  Škorpík F.                 1633     0:1    Jouza P.                     1662

   3.  Krejčí J.                     1598     1:0    Svoboda J.                1655

   4.  Frgalová H.        V   1377     0:1    Zmek J.                       1618

   5.  Kvapil P.                  1520     +:-                                                  

                                     3 : 2

Tabulka po 4. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   2222 ŠK Polabiny "I"                        4    3    1    0         10        15   :  5          12

                   2.   2222 ŠK Polabiny "G"                       3    3    0    0           9        11   :  4          10

                   3.   TJ ŠO Chrudim "E"                            4    2    1    1           7        10   :  10          9

                   4.   ŠK Rapid Knights                               4    2    0    2           6     11.5   :  8.5       11

                   5.   TJ ŠO Chrudim "D"                           4    2    0    2           6        11   :  9          10

                   6.   NOPO Miřetice                                 3    1    0    2           3       5.5   :  9.5         4

                   7.   2222 ŠK Polabiny "H"                       3    1    0    2           3          4   :  11          4

                   8.   Sokol Lázně Bohdaneč                       4    0    2    2           2       8.5   :  11.5       6

                   9.   ŠK Rapid Talents                               3    0    0    3           0       3.5   :  11.5       3

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.