Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - 5.kolo 12.12.10

V pátém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Chrudim D - Polabiny G 2:3, Knights - Miřetice 2,5:2,5, Talents - Chrudim E 1,5:3,5, Polabiny H - Polabiny I 0:5, Bohdaneč - volno.
Předehrávka 9.kola Polabiny I - Polabiny G 3,5:1,5.


VÝSLEDKY 5

Výsledky 5. kola

        Sokol Lázně Bohdaneč – volný los                 TJ ŠO Chrudim "D" – 2222 ŠK Polabiny "G"

                                                                                                         Rozhodčí: Bureš Zbyněk

                                                                                                                                1.  Česenek J.            V   1682     1:0    Vorel B.                     1683

                                                                                                                                 2.  Česenek V.          V   1591     0:1    Škorpík F.                 1633

                                                                                                                                 3.  Sokol P.                    1630     0:1    Krejčí J.                     1598

                                                                                                                                 4.  Bureš Z.                     1610     1:0    Londinová J.            1571

                                                                                                                                 5.  Urválek M.               1000     0:1    Indra A.                     1357

                                                                                                                          2 : 3

       ŠK Rapid Knights – NOPO Miřetice                    ŠK Rapid Talents – TJ ŠO Chrudim "E"

                Rozhodčí: Kalhous Miroslav                                              Rozhodčí: Sýkora Josef

   1.  Juroš Z.                V   1366     1:0    Kůs M.                      1393            1.  Vraný D.                    1000     0:1    Krys J.                        1673

   2.  Ryzner J.                    1656     0:1    Šebek M.                   1520            2.  Jakoubek J.               1401     1:0    Krys J.                        1626

   3.  Kalhous M.              1591     1/2    Janoušek P.              1495            3.  Červinka V.              1000     1/2    Zelený F.                   1551

   4.  Sedlák P.             H   1568     1:0    Kubelka L.               1356            4.  Felcman L.                1000     0:1    Krys J.                  H  1505

   5.  Tér V.                          1258     0:1    Janoušek L.              1000            5.  Červinka V.              1000     0:1    Němec V.                   1427

                                  2.5 : 2.5                                                                        1.5 : 3.5

2222 ŠK Polabiny "H" – 2222 ŠK Polabiny "I"

                 Rozhodčí: Melichar Zdeněk                                                               

   1.  Bílek M.                    1000     0:1    Nešpůrek P.             1757

   2.  Nešpůrek J.               1329     0:1    Liduch F.                  1660

   3.  Ludvík T.                  1000     0:1    Melichar V.              1808

   4.  Burda V.                    1000     0:1    Liduch M.                1000

   5.  Vinklerová E.          1000     0:1    Melichar Z.               1441

                                     0 : 5

Tabulka po 5. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   2222 ŠK Polabiny "I"                        6    5    1    0         16     23.5   :  6.5       20

                   2.   2222 ŠK Polabiny "G"                       5    4    0    1         12     15.5   :  9.5       14

                   3.   TJ ŠO Chrudim "E"                            5    3    1    1         10     13.5   :  11.5     12

                   4.   ŠK Rapid Knights                               5    2    1    2           7        14   :  11        13

                   5.   TJ ŠO Chrudim "D"                           5    2    0    3           6        13   :  12        12

                   6.   NOPO Miřetice                                 4    1    1    2           4          8   :  12          6

                   7.   2222 ŠK Polabiny "H"                       4    1    0    3           3          4   :  16          4

                   8.   Sokol Lázně Bohdaneč                       4    0    2    2           2       8.5   :  11.5       6

                   9.   ŠK Rapid Talents                               4    0    0    4           0          5   :  15          4

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.