Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - 6.kolo 16.01.11

V šestém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Chrudim E - Polabiny H 4,5:0,5, Miřetice - Talents 4,5:0,5, Polabiny G - Knights 3:2, Bohdaneč - Chrudim D 2:3, Polabiny I - volno


VÝSLEDKY 6

Výsledky 6. kola

          volný los – 2222 ŠK Polabiny "I"                   TJ ŠO Chrudim "E" – 2222 ŠK Polabiny "H"

                                                                                                         Rozhodčí: Krys Jaromír

                                                                                                                                 1.  Krys J.                        1673     1/2    Hofman O.                 1464

                                                                                                                                2.  Krys J.                        1626     1:0    Hofmanová V.          1000

                                                                                                                                3.  Zelený F.                   1551     1:0    Tilgner M.                 1000

                                                                                                                                4.  Krys J.                  H  1505     1:0    Bílek M.                    1000

                                                                                                                                5.  Němec V.                   1427     1:0    Ludvík T.                  1000

                                                                                                                       4.5 : 0.5

       NOPO Miřetice – ŠK Rapid Talents                  2222 ŠK Polabiny "G" – ŠK Rapid Knights

                Rozhodčí: Janoušek Ladislav                                            Rozhodčí: Vorel Bohuslav

   1.  Kůs M.                       1393     1/2    Vraný D.                   1000            1.  Vorel B.                     1683     0:1    Juroš Z.                 V   1366

   2.  Šebek M.                   1520     1:0    Jakoubek J.               1401            2.  Škorpík F.                 1633     1:0    Ryzner J.                    1656

   3.  Janoušek P.              1495     1:0    Červinka V.              1000            3.  Krejčí J.                     1598     1:0    Kalhous M.              1591

   4.  Kubelka L.               1356     1:0    Červinka V.              1000            4.  Křišťál Z.                  1469     0:1    Sedlák P.             H  1568

   5.  Janoušek L.              1000     1:0    Šitanc A.                   1000            5.  Nožička K.               1411     +:-                                                  

                                  4.5 : 0.5                                                                           3 : 2

Sokol Lázně Bohdaneč – TJ ŠO Chrudim "D"

                   Rozhodčí: Sekyrka Josef                                                                  

   1.  Sekyrka J.                  1785     1:0    Česenek J.           V   1682

   2.  Jouza P.                     1662     1:0    Česenek V.          V   1591

   3.  Svoboda J.                1655     0:1    Sokol P.                    1630

   4.  Zmek J.                       1618     0:1    Bureš Z.                     1610

   5.  Mácha M.                  1512     0:1    Urválek M.               1000

                                     2 : 3

Tabulka po 6. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   2222 ŠK Polabiny "I"                        6    5    1    0         16     23.5   :  6.5       20

                   2.   2222 ŠK Polabiny "G"                       6    5    0    1         15     18.5   :  11.5     17

                   3.   TJ ŠO Chrudim "E"                            6    4    1    1         13        18   :  12        16

                   4.   TJ ŠO Chrudim "D"                           6    3    0    3           9        16   :  14        15

                   5.   ŠK Rapid Knights                               6    2    1    3           7        16   :  14        15

                   6.   NOPO Miřetice                                 5    2    1    2           7     12.5   :  12.5     10

                   7.   2222 ŠK Polabiny "H"                       5    1    0    4           3       4.5   :  20.5       4

                   8.   Sokol Lázně Bohdaneč                       5    0    2    3           2     10.5   :  14.5       8

                   9.   ŠK Rapid Talents                               5    0    0    5           0       5.5   :  19.5       4

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.