Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - 7.kolo 30.01.11

V sedmém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Knights - Bohdaneč 2,5:2,5, Talents - Polabiny G 1:4, Polabiny H - Miřetice 2:3, Polabiny I - Chrudim E 3:2, Chrudim D - volno


VÝSLEDKY 7

Výsledky 7. kola

          TJ ŠO Chrudim "D" – volný los                     ŠK Rapid Knights – Sokol Lázně Bohdaneč

                                                                                                      Rozhodčí: Kalhous Miroslav

                                                                                                                                1.  Juroš Z.                 V   1366     1:0    Sekyrka J.                  1785

                                                                                                                                2.  Kalhous M.              1591     0:1    Jouza P.                     1662

                                                                                                                                3.  Sedlák P.             H  1568     1:0    Svoboda J.                1655

                                                                                                                                4.  Štěpán J.                    1000     1/2    Mácha M.                  1512

                                                                                                                                5.  Kučera J.                    1000     0:1    Pištora L.                  1425

                                                                                                                       2.5 : 2.5

  ŠK Rapid Talents – 2222 ŠK Polabiny "G"               2222 ŠK Polabiny "H" – NOPO Miřetice

                Rozhodčí: Kalhous Miroslav                                           Rozhodčí: Melichar Zdeněk

   1.  Vraný D.                    1000     0:1    Vorel B.                     1683            1.  Hofman O.                 1464     1:0    Kůs M.                       1393

   2.  Jakoubek J.               1401     0:1    Krejčí J.                     1598            2.  Hofmanová V.          1000     0:1    Šebek M.                   1520

   3.  Červinka V.              1000     0:1    Londinová J.           1571            3.  Bílek M.                    1000     0:1    Janoušek P.              1495

   4.  Červinka V.              1000     0:1    Nožička K.               1411            4.  Nešpůrek J.               1329     0:1    Janoušek L.              1000

   5.  Šitanc A.                   1000     1:0    Indra A.                     1357            5.  Ludvík T.                  1000     1:0    Půlpán J.                   1000

                                     1 : 4                                                                              2 : 3

2222 ŠK Polabiny "I" – TJ ŠO Chrudim "E"

                 Rozhodčí: Melichar Zdeněk                                                               

   1.  Liduch F.                  1660     1/2    Krys J.                       1673

   2.  Melichar V.               1808     1/2    Krys J.                       1626

   3.  Vančura D.                1790     1/2    Zelený F.                   1551

   4.  Řezníček D.              1657     1/2    Němec V.                   1427

   5.  Liduch M.                 1000     1:0    Horáček J.                 1000

                                     3 : 2

Tabulka po 7. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   2222 ŠK Polabiny "I"                        7    6    1    0         19     26.5   :  8.5       21

                   2.   2222 ŠK Polabiny "G"                       7    6    0    1         18     22.5   :  12.5     21

                   3.   TJ ŠO Chrudim "E"                            7    4    1    2         13        20   :  15        16

                   4.   NOPO Miřetice                                 6    3    1    2         10     15.5   :  14.5     13

                   5.   TJ ŠO Chrudim "D"                           6    3    0    3           9        16   :  14        15

                   6.   ŠK Rapid Knights                               7    2    2    3           8     18.5   :  16.5     17

                   7.   Sokol Lázně Bohdaneč                       6    0    3    3           3        13   :  17        10

                   8.   2222 ŠK Polabiny "H"                       6    1    0    5           3       6.5   :  23.5       6

                   9.   ŠK Rapid Talents                               6    0    0    6           0       6.5   :  23.5       5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.