Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - 8.kolo 13.02.11

Osmé kolo Krajské soutěže západ již rozhodlo o vítězi skupiny, kterým se stalo mladé družstvo Polabiny I - Blahopřejeme !!!
Dosažené výsledky: Miřetice - Polabiny I 0:5, Polabiny G - Polabiny H 4:1, Bohdaneč - Talents 5:0, Chrudim D - Knights 2:3, Chrudim E - volno


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

           volný los – TJ ŠO Chrudim "E"                        NOPO Miřetice – 2222 ŠK Polabiny "I"

                                                                                                      Rozhodčí: Janoušek Ladislav

                                                                                                                                1.  Kůs M.                       1393     0:1    Liduch F.                  1660

                                                                                                                                2.  Šebek M.                   1520     0:1    Melichar V.               1808

                                                                                                                                3.  Janoušek P.              1495     0:1    Vančura D.                1790

                                                                                                                                4.  Janoušek L.              1000     0:1    Řezníček D.              1657

                                                                                                                                5.  Horník Z.                  1000     0:1    Melichar Z.               1441

                                                                                                                          0 : 5

2222 ŠK Polabiny "G" – 2222 ŠK Polabiny "H"      Sokol Lázně Bohdaneč – ŠK Rapid Talents

                    Rozhodčí: Hošek Milan                                                 Rozhodčí: Sekyrka Josef

   1.  Vorel B.                     1683     1:0    Tilgner J.                   1000            1.  Sekyrka J.                  1785     1:0    Vraný D.                    1000

   2.  Škorpík F.                 1633     1:0    Nešpůrek J.              1329            2.  Jouza P.                     1662     1:0    Jakoubek J.               1401

   3.  Krejčí J.                     1598     1:0    Ludvík T.                 1000            3.  Svoboda J.                1655     1:0    Červinka V.              1000

   4.  Frgalová H.        V   1377     1:0    Burda V.                    1000            4.  Mácha M.                  1512     1:0    Felcman L.                1000

   5.  Křišťál Z.                  1469     0:1    Bílek J.                      1000            5.  Pištora L.                  1425     1:0    Červinka V.              1000

                                     4 : 1                                                                              5 : 0

   TJ ŠO Chrudim "D" – ŠK Rapid Knights

                   Rozhodčí: Bureš Zbyněk                                                                  

   1.  Česenek J.           V   1682     1:0    Juroš Z.                V   1366

   2.  Sokol P.                    1630     1:0    Ryzner J.                   1656

   3.  Bureš Z.                     1610     0:1    Kalhous M.              1591

   4.  Urválek M.               1000     0:1    Sedlák P.             H  1568

   5.  Biben V.                    1100     0:1    Štěpán J.                    1000

                                     2 : 3

Tabulka po 8. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   2222 ŠK Polabiny "I"                     8    7    1    0         22     31.5   :  8.5       26

                   2.   2222 ŠK Polabiny "G"                       8    7    0    1         21     26.5   :  13.5     25

                   3.   TJ ŠO Chrudim "E"                            7    4    1    2         13        20   :  15        16

                   4.   ŠK Rapid Knights                               8    3    2    3         11     21.5   :  18.5     20

                   5.   NOPO Miřetice                                 7    3    1    3         10     15.5   :  19.5     13

                   6.   TJ ŠO Chrudim "D"                           7    3    0    4           9        18   :  17        17

                   7.   Sokol Lázně Bohdaneč                       7    1    3    3           6        18   :  17        15

                   8.   2222 ŠK Polabiny "H"                       7    1    0    6           3       7.5   :  27.5       7

                   9.   ŠK Rapid Talents                               7    0    0    7           0       6.5   :  28.5       5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.