Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - 9.kolo 27.02.11

O vítězi Krajské soutěže západ a postupujícím do KP2 rozhodl již dříve předehraný zápas mezi oddílovými kolegy, v němž bylo úspěšnější družstvo Polabiny I - Blahopřejeme !!
Konkrétní výsledky: Talents - Chrudim D 0:5, Polabiny H - Bohdaneč 0,5:4,5, Polabiny I - Polabiny G 3,5:1,5 (předehráno), Chrudim E - Miřetice 2:3, Knights - volno


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

             ŠK Rapid Knights – volný los                          ŠK Rapid Talents – TJ ŠO Chrudim "D"

                                                                                                     Rozhodčí: Červinka Vladimír

                                                                                                                                 1.  Vraný D.                    1000     0:1    Česenek V.          V   1591

                                                                                                                                2.  Jakoubek J.               1401     0:1    Sokol P.                    1630

                                                                                                                                3.  Červinka V.              1000     0:1    Bureš Z.                     1610

                                                                                                                                4.  Felcman L.                1000     0:1    Urválek M.               1000

                                                                                                                                5.  Šitanc A.                   1000     0:1    Krečmer J.                  1376

                                                                                                                          0 : 5

2222 ŠK Polabiny "H" – Sokol Lázně Bohdaneč  2222 ŠK Polabiny "I" – 2222 ŠK Polabiny "G"

                 Rozhodčí: Novotný Michal                                           Rozhodčí: Melichar Zdeněk

   1.  Tilgner J.                   1000     0:1    Sekyrka J.                 1785            1.  Nešpůrek P.             1757     1/2    Vorel B.                     1683

   2.  Bílek M.                    1000     0:1    Jouza P.                     1662            2.  Liduch F.                  1660     0:1    Škorpík F.                 1633

   3.  Nešpůrek J.               1329     0:1    Zmek J.                       1618            3.  Melichar V.               1808     1:0    Krejčí J.                     1598

   4.  Burda V.                    1000     1/2    Mácha M.                  1512            4.  Vančura D.                1790     1:0    Londinová J.            1571

   5.  Bílek J.                       1000     0:1    Pištora L.                 1425            5.  Řezníček D.              1657     1:0    Kvapil P.                  1520

                                  0.5 : 4.5                                                                        3.5 : 1.5

     TJ ŠO Chrudim "E" – NOPO Miřetice

                    Rozhodčí: Krys Jaromír                                                                  

   1.  Krys J.                        1673     0:1    Kůs M.                      1393

   2.  Krys J.                        1626     1:0    Šebek M.                   1520

   3.  Zelený F.                   1551     1/2    Janoušek P.              1495

   4.  Krys J.                  H   1505     0:1    Kubelka L.               1356

   5.  Němec V.                   1427     1/2    Janoušek L.              1000

                                     2 : 3

Tabulka po 9. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   2222 ŠK Polabiny "I"                     8    7    1    0         22     31.5   :  8.5       26

                   2.   2222 ŠK Polabiny "G"                       8    7    0    1         21     26.5   :  13.5     25

                   3.   TJ ŠO Chrudim "E"                            8    4    1    3         13        22   :  18        17

                   4.   NOPO Miřetice                                 8    4    1    3         13     18.5   :  21.5     15

                   5.   TJ ŠO Chrudim "D"                           8    4    0    4         12        23   :  17        22

                   6.   ŠK Rapid Knights                               8    3    2    3         11     21.5   :  18.5     20

                   7.   Sokol Lázně Bohdaneč                       8    2    3    3           9     22.5   :  17.5     19

                   8.   2222 ŠK Polabiny "H"                       8    1    0    7           3          8   :  32          7

                   9.   ŠK Rapid Talents                               8    0    0    8           0       6.5   :  33.5       5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.