Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
LOK ČR k 5.9.2010 06.09.10

Začátek září je obdobím, kdy pravidelně vychází česká Listina osobních koeficientů. I tentokrát jsou do ní zahrnuty výsledky všech letních turnajů a na té letošní je zařazeno už 539 aktivních hráčů z našeho kraje.


Poř. Jméno hráče Narozen VT ELO Oddíl
1 Votava Jan 29.11.1974 GM 2570 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
2 Bernášek Jan 31.5.1986 IM 2516 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
3 Mirumian Viguen 29.9.1977 GM 2515 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
4 Petr Martin 23.8.1988 IM 2456 2222 ŠK Polabiny
5 Konopka Michal 14.3.1966 IM 2436 2222 ŠK Polabiny
6 Černoušek Lukáš 9.12.1983 IM 2413 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
7 Sabol Marian 18.8.1966 FM 2373 ŠK Vysoké Mýto
8 Bernard Borek 16.4.1982 M 2343 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
9 Pokorný Zdeněk 29.7.1955 FM 2327 TJ ŠO Chrudim
10 Stehno Pavel 10.10.1983 M 2318 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
11 Červený Martin 28.9.1983 FM 2317 2222 ŠK Polabiny
12 Pisk Petr 28.6.1974 IM 2311 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
13 Červený Petr 18.4.1987 M 2308 TJ Štefanydes Polička
14 Prandstetter Eduard 15.12.1948 IM 2302 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
15 Pokorný Tomáš 22.10.1969 M 2297 TJ Lanškroun
16 Jedlička Aleš 5.2.1972 FM 2296 2222 ŠK Polabiny
17 Hošek Milan 21.7.1971 FM 2294 2222 ŠK Polabiny
18 Roško Luboš 19.4.1987 FM 2291 2222 ŠK Polabiny
19 Šklíba Martin 22.11.1981 FM 2284 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
20 Vařejčko Josef 13.9.1964 M 2282 TJ Sokol Zaječice
21 Němec Pavel 14.12.1956 M 2263 TJ ŠO Chrudim
22 Novotný Michal 26.4.1978 FM 2259 2222 ŠK Polabiny
23 Hostinský Jiří 3.9.1955 KM 2256 2222 ŠK Polabiny
24 Tůma Jiří 6.11.1986 FM 2255 TJ ŠO Chrudim
25 Pačovský Jiří 1.7.1959 M 2248 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
26 Šír Zbyněk 7.9.1971 KM 2245 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
27 Efler Lukáš 30.3.1974 M 2236 2222 ŠK Polabiny
28 Hlaváček Robert 6.4.1975 KM 2231 TJ ŠO Chrudim
29 Mojžíš Jaroslav 14.2.1943 FM 2217 2222 ŠK Polabiny
30 Efler David 1.5.1972 KM 2212 2222 ŠK Polabiny
31 Hlavnička Jiří 17.10.1970 FM 2207 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
32 Jarábek Vratislav 12.4.1980 KM 2204 TJ ŠO Chrudim
33 Navrátil František 7.5.1943 KM 2198 2222 ŠK Polabiny
34 Onderek David 26.7.1970 KM 2197 TJ ŠO Chrudim
35 Řezníček Jan 22.1.1958 KM 2184 ŠK Vysoké Mýto
36 Čižinský Petr 26.2.1995 KM 2180 2222 ŠK Polabiny
37 Hrubeš Pavel 12.1.1971 KM 2177 TJ Lanškroun
38 Petuchov Sergej 21.8.1954 KM 2165 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
39 Malivánek Jiří 16.4.1969 KM 2163 TJ ŠO Chrudim
40 Komárek David 20.7.1976 KM 2162 TJ ŠO Chrudim
41 Šilar Lubomír 10.2.1954 KM 2161 2222 ŠK Polabiny
42 Šimek Jan 4.7.1989 KM 2160 TJ Lokomotiva Česká Třebová
43 Veselý Tomáš 5.1.1971 KM 2160 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
44 Šmajzr Martin 6.3.1970 KM 2156 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
45 Ondráček Ondřej 7.1.1987 KM 2153 TJ CHS Chotěboř
46 Bujnoch Radek 15.4.1978 KM 2146 TJ ŠO Chrudim
47 Krys Jaromír 29.1.1965 KM 2146 TJ ŠO Chrudim
48 Zeinert Michal 15.9.1989 KM 2142 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
49 Hájek Jiří 22.4.1952 KM 2136 TJ Sokol Zaječice
50 Paščenko Jaromír 1.12.1973 KM 2136 TJ Štefanydes Polička
51 Kolovratník Miloš 20.12.1964 KM 2127 TJ Lokomotiva Česká Třebová
52 Volf Jaroslav 26.6.1944 KM 2124 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
53 Kourek Josef 25.3.1965 KM 2120 2222 ŠK Polabiny
54 Sýkora Josef 16.3.1946 KM 2119 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
55 Doseděl Jiří 18.11.1966 KM 2116 TJ Jiskra Litomyšl
56 Holásek Pavel 11.7.1972 KM 2112 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
57 Kosek Jiří 17.8.1960 KM 2111 ŠK Vysoké Mýto
58 Hurt Lukáš 4.6.1984 KM 2099 TJ Lokomotiva Česká Třebová
59 Lorenc Oldřich 19.11.1955 KM 2095 TJ Štefanydes Polička
60 Zeman Martin 10.1.1975 KM 2094 TJ Jiskra Litomyšl
61 Novotný Petr 17.4.1977 1 2091 TJ CHS Chotěboř
62 Pekař Václav 30.3.1986 KM 2089 TJ Jiskra Litomyšl
63 Novák Aleš 28.9.1978 KM 2088 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
64 Komárková Magdaléna 10.8.1977 2086 TJ Štefanydes Polička
65 Škeřík Karel 1.8.1956 KM 2084 TJ Jiskra Litomyšl
66 Hájek Lukáš 9.7.1983 KM 2077 TJ Sokol Zaječice
67 Vodička Pavel 5.3.1970 KM 2076 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
68 Černý Jan 7.8.1957 KM 2073 2222 ŠK Polabiny
69 Korol Jiří 19.3.1961 KM 2072 2222 ŠK Polabiny
70 Petrovič Pavel 6.1.1969 1 2071 TJ ŠO Chrudim
71 Kastner Oldřich 9.2.1961 KM 2070 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
72 Outulný Pavel 23.1.1959 KM 2070 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
73 Kotva Milan 20.1.1948 KM 2066 TJ Slovan Moravská Třebová
74 Makeš Martin 9.3.1962 KM 2066 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
75 Pečinka Martin 16.9.1990 KM 2064 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
76 Solil Roman 14.12.1970 1 2064 TJ Lanškroun
77 Hennig Thomas 30.12.1966 1 2063 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
78 Trhal Tomáš 19.12.1980 1 2062 ŠK Vysoké Mýto
79 Vávra Radim 15.7.1972 KM 2057 2222 ŠK Polabiny
80 Urbánek Josef 9.3.1939 1 2054 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
81 Just Pavel 13.8.1947 KM 2053 2222 ŠK Polabiny
82 Jelínek Václav 29.10.1951 KM 2051 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
83 Mareš Petr 25.12.1955 KM 2044 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
84 Rusnák Jan 10.12.1986 1 2043 ŠK Vysoké Mýto
85 Třasák Ondřej 29.9.1975 1 2043 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
86 Daniel Martin 9.4.1978 KM 2040 TJ Jiskra Litomyšl
87 Belobrad Ivan 30.5.1966 1 2034 SK Žamberk
88 Ptáček Luboš 9.4.1975 KM 2030 ŠK Vysoké Mýto
89 Houška Bronislav 2.1.1980 KM 2028 TJ Štefanydes Polička
90 Vobořil Pavel 27.11.1941 KM 2025 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
91 Trojan Luboš 23.11.1942 KM 2022 2222 ŠK Polabiny
92 Nadrchal Tomáš 30.5.1979 1 2020 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
93 Petrus Luděk 1.5.1980 1 2019 TJ CHS Chotěboř
94 Kalousek Vladimír 20.2.1969 KM 2017 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
95 Černý Karel 15.5.1937 KM 2015 TJ Jablonné nad Orlicí
96 Koníček Petr 23.4.1975 1 2012 TJ ŠO Chrudim
97 Bartošová Lucie 21.10.1989 KMž 2011 TJ Jiskra Litomyšl
98 Felcman Tomáš 28.6.1992 1 2010 SK Žamberk
99 Hájek Jaroslav 16.2.1941 1 2009 TJ Sokol Zaječice
100 Švub Jan 13.4.1953 KM 2007 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
101 Tuvšinbajar Dorjkhú 27.10.1961 KM 2005 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
102 Laušman Petr 22.10.1969 1 1998 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
103 Kraus Ondřej 21.8.1993 1 1997 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
104 Zeman Arnošt 16.4.1957 KM 1995 TJ Štefanydes Polička
105 Beneš Milan 23.8.1991 1 1994 ŠK Vysoké Mýto
106 Lipavský Dušan 3.2.1968 1 1993 ŠK Vysoké Mýto
107 Kosek Marek 22.4.1993 1 1992 ŠK Vysoké Mýto
108 Mazuch Jan 15.5.1965 1 1987 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
109 Vondra Lukáš 9.12.1990 1 1985 TJ Lokomotiva Česká Třebová
110 Kučera Jan 29.10.1979 1 1983 TJ Spartak Choceň
111 Zelenka Jaroslav 2.8.1962 KM 1981 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
112 Procházka Petr 13.5.1976 1 1979 TJ Lanškroun
113 Trhal Michal 19.12.1980 1 1979 ŠK Vysoké Mýto
114 Kastner Vojtěch 21.4.1989 1 1978 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
115 Mazura Tomáš 29.7.1978 1 1978 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
116 Stodolová Kristýna 27.12.1986 KMž 1976 TJ Štefanydes Polička
117 Jirsa Lukáš 29.4.1987 1 1975 TJ Jiskra Litomyšl
118 Zeman Ladislav 29.10.1944 1 1975 TJ Jiskra Litomyšl
119 Jelínek Milan 25.4.1960 KM 1974 TJ Sokol Zaječice
120 Linhart Jan 6.4.1987 1 1974 TJ CHS Chotěboř
121 Mojžíš Martin 2.7.1972 KM 1974 2222 ŠK Polabiny
122 Törvenyi Roman 25.2.1967 1 1972 2222 ŠK Polabiny
123 Výprachtický David 14.11.1993 1 1972 SK Žamberk
124 Bauer Jindřich 12.1.1985 1 1971 2222 ŠK Polabiny
125 Blaško Štěpán 22.6.1987 1 1970 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
126 Petruň Milan 9.3.1980 1 1970 TJ Lanškroun
127 Půlpán Jakub 2.6.1998 1 1969 2222 ŠK Polabiny
128 Sojma Zdeněk 21.1.1963 1 1964 TJ Slovan Moravská Třebová
129 Daněk Pavel 2.3.1962 1 1962 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
130 Kastner Kamil 30.4.1986 KM 1960 2222 ŠK Polabiny
131 Hromádko Martin 16.11.1979 1 1959 TJ Sokol Zaječice
132 Wiesinger Wolfgang 2.2.1972 1 1959 SK Žamberk
133 Kokeš Bohuslav 3.7.1968 1 1958 TJ ŠO Chrudim
134 Skokan Jan 2.9.1982 1 1953 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
135 Smejkal Jan 1.3.1953 1 1952 TJ Štefanydes Polička
136 Zvěřina Jan 7.7.1966 1 1950 TJ CHS Chotěboř
137 Veselý Petr 23.10.1979 1 1948 TJ Spartak OEZ Letohrad
138 Konrád František 6.6.1981 1 1947 TJ Sokol Zaječice
139 Müller Petr 12.2.1985 1 1947 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
140 Linhart Zbyněk 15.4.1959 1 1941 TJ ŠO Chrudim
141 Pokorný Jan 27.1.1987 1 1938 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
142 Dvořák Slavomil 5.8.1977 1 1937 ŠO DDM Hlinsko
143 Česenek Jiří 25.7.1954 1 1935 TJ Sokol Zaječice
144 Adámek Milan 14.9.1958 1 1933 ŠO DDM Hlinsko
145 Zámečník Bohumír 10.7.1932 1 1932 SK Žamberk
146 Petráž Martin 28.1.1991 1 1930 TJ Lokomotiva Česká Třebová
147 Novotný Tomáš 31.7.1987 1 1929 TJ CHS Chotěboř
148 Starý Lukáš 14.9.1982 1 1928 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
149 Glöckner Jaromír 28.12.1940 1 1925 TJ Slovan Moravská Třebová
150 Horáček Michal 5.6.1990 1 1922 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
151 Škroch Martin 5.4.1976 1 1921 2222 ŠK Polabiny
152 Pačovský Martin 3.11.1982 1 1916 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
153 Poslušný Martin 22.12.1975 1 1915 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
154 Bělohlav Jan 4.9.1962 1 1914 2222 ŠK Polabiny
155 Kouba Petr 31.12.1966 1 1911 2222 ŠK Polabiny
156 Krátký Josef 20.11.1993 1 1911 TJ Lanškroun
157 Starý Vladimír 17.1.1985 1 1911 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
158 Roušar Zdeněk 30.5.1957 1 1910 ŠO DDM Hlinsko
159 Mazura Miloš 17.2.1964 1 1907 SK Žamberk
160 Havrlík Pavel 21.1.1944 1 1905 SK Žamberk
161 Hospodka Josef 14.12.1975 1 1904 TJ CHS Chotěboř
162 Hrnčiarik Karel 19.5.1981 2 1899 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
163 Dungl Petr 11.2.1965 1 1898 SK Žamberk
164 Krejčík Tomáš 16.6.1980 1 1898 TJ CHS Chotěboř
165 Kylar Pavel 18.12.1954 1 1898 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
166 Odstrčil Jaromír 26.7.1958 1 1898 TJ Jiskra Litomyšl
167 Ondrej Tomáš 13.5.1991 2 1896 ŠK Vysoké Mýto
168 Ernes Josef 18.3.1953 1 1895 ŠK Vysoké Mýto
169 Fiala Milan 23.6.1973 2 1891 TJ CHS Chotěboř
170 Kadlec Pavel 5.8.1957 1 1891 ŠO DDM Hlinsko
171 Provazník Jiří 3.3.1966 1 1891 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
172 Hon Jiří 18.7.1958 1 1887 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
173 Michlian Štefan 1.4.1989 2 1887 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
174 Sabolová Gabriela 21.2.1992 KMž 1887 ŠK Vysoké Mýto
175 Borek Pavel 18.2.1963 1 1886 TJ Lokomotiva Česká Třebová
176 Řehák Jiří 27.3.1950 1 1883 TJ Spartak OEZ Letohrad
177 Šimek Zdeněk 14.2.1988 1 1883 TJ Lokomotiva Česká Třebová
178 Švécar Jiří 1.10.1961 1 1883 ŠK Vysoké Mýto
179 Mikyska Kamil 3.7.1984 2 1882 TJ Spartak OEZ Letohrad
180 Pěkník Milan 3.5.1955 1 1881 TJ Sokol Němčice
181 Škorpík Jan 22.1.1975 1 1881 2222 ŠK Polabiny
182 Šilar Ladislav 17.6.1949 1 1880 TJ Lanškroun
183 Pail Milan 28.6.1962 1 1876 TJ Sokol Němčice
184 Petrželka Karel 18.10.1941 1 1876 TJ Lokomotiva Česká Třebová
185 Smola Jan 17.7.1953 1 1876 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
186 Kalous Tomáš 20.12.1964 2 1875 SK Žamberk
187 Přibyl Jiří 2.5.1955 1 1875 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
188 Seidl Zdeněk 23.3.1960 1 1874 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
189 Šváb Jiří 17.3.1955 1 1874 TJ Jiskra Litomyšl
190 Pavlovec Vladimír 3.7.1964 1 1872 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
191 Dobšinský Pavel 8.10.1954 1 1871 TJ CHS Chotěboř
192 Štolfa Jaroslav 20.1.1959 2 1870 TJ CHS Chotěboř
193 Horáček Pavel 24.6.1977 1 1866 TJ Jiskra Litomyšl
194 Bartoš Karel 1.11.1982 2 1865 ŠK Svitavy
195 Roub Bohumil 9.7.1975 1 1865 2222 ŠK Polabiny
196 Martinec Jan 10.6.1969 2 1863 SK Žamberk
197 Papáček Miloš 20.1.1960 1 1860 TJ Spartak OEZ Letohrad
198 Grepl Pavel 26.1.1969 1 1858 TJ Slovan Moravská Třebová
199 Krmenčík Roman 15.1.1964 1 1856 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
200 Merta Josef 12.2.1950 1 1855 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
201 Matouš Radek 28.6.1976 1 1854 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
202 Kolář Josef 27.1.1929 2 1853 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
203 Hanus Michal 30.1.1989 1 1852 ŠO DDM Hlinsko
204 Veselý Emanuel 28.3.1947 2 1851 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
205 Zámečník Jan 24.1.1990 2 1849 ŠO DDM Hlinsko
206 Krušina Patrik 10.3.1994 2 1846 ŠK Svitavy
207 Slabý Miloš 20.1.1945 1 1846 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
208 Šindelář Petr 15.12.1949 2 1843 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
209 Kameník David 30.7.1977 2 1839 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
210 Burian Michal 16.10.1957 2 1837 Sokol Městečko Trnávka
211 Honek Jan 26.11.1959 2 1833 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
212 Maceška Bohumír 14.10.1954 1 1831 TJ Spartak OEZ Letohrad
213 Čupr Tomáš 8.10.1982 2 1828 ŠK Svitavy
214 Kozák David 20.3.1994 2 1826 ŠK Svitavy
215 Chvojka Antonín 5.7.1946 1 1823 TJ Slovan Moravská Třebová
216 Kacálek Karel 21.10.1951 1 1823 SK Žamberk
217 Němec Bohumil 24.8.1950 1 1821 TJ ŠO Chrudim
218 Juchelka Petr 14.11.1969 1 1820 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
219 Kohoutek Tomáš 17.5.1979 2 1813 TJ ŠO Chrudim
220 Režný Zdeněk 10.4.1953 2 1813 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
221 Mareš Jan 13.10.1994 2 1810 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
222 Pyskatý Jiří 13.1.1946 1 1809 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
223 Weis Ladislav 11.4.1938 1 1809 TJ Spartak Choceň
224 Melichar Vojtěch 19.12.1997 2 1808 2222 ŠK Polabiny
225 Janda Lubomír 29.7.1955 1 1807 ŠO DDM Hlinsko
226 Ptáček Miloslav 2.11.1946 2 1804 ŠK Vysoké Mýto
227 Havel František 29.1.1947 1 1803 ŠK Svitavy
228 Vymetálek Petr 15.5.1985 2 1803 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
229 Doležal Rudolf 8.2.1974 2 1800 2222 ŠK Polabiny
230 Švanda Radek 5.10.1973 1 1800 TJ Štefanydes Polička
231 Kýhos Alois 8.1.1949 2 1798 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
232 Novotný Aleš 14.1.1996 2 1797 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
233 Dvořák Eduard 6.2.1953 1 1795 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
234 Jeništa Jiří 21.4.1937 1 1795 SK Žamberk
235 Stodola Marek 17.6.1995 2 1795 TJ Štefanydes Polička
236 Paukert Ivo 11.1.1974 2 1792 TJ Lanškroun
237 Janko Jan 16.5.1959 1 1791 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
238 Kajínek Karel 25.11.1968 2 1791 TJ CHS Chotěboř
239 Vančura Daniel 7.8.1997 2 1790 2222 ŠK Polabiny
240 Maděra Stanislav 12.8.1951 1 1789 ŠK Svitavy
241 Culek Karel 10.8.1990 2 1786 TJ ŠO Chrudim
242 Janeček Václav 26.10.1984 2 1785 TJ Spartak OEZ Letohrad
243 Sekyrka Josef 6.8.1950 1 1785 Sokol Lázně Bohdaneč
244 Petružálek Jiří 29.3.1949 2 1784 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
245 Půlpán David 27.5.1972 2 1784 TJ ŠO Chrudim
246 Šebrle Jaroslav 24.6.1956 2 1784 TJ Lanškroun
247 Pyskatý Jindřich 13.1.1946 1 1783 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
248 Šmíd František 19.1.1953 2 1782 Sokol Městečko Trnávka
249 Merta Michal 27.8.1976 2 1779 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
250 Vavroušek Petr 14.7.1942 1 1775 TJ Spartak Choceň
251 Zoubek David 26.8.1993 2 1774 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
252 Celuch Tomáš 5.2.1975 1 1773 TJ ŠO Chrudim
253 Vencl Jiří 15.3.1962 1 1773 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
254 Pour Břetislav 31.5.1954 2 1772 TJ CHS Chotěboř
255 Jasanský Karel 6.3.1948 1 1771 TJ Lokomotiva Česká Třebová
256 Jerman Miloš 10.12.1979 2 1766 TJ Štefanydes Polička
257 Bartoš Martin 7.2.1968 2 1765 TJ ŠO Chrudim
258 Marek Jiří 1.4.1943 1 1764 ŠK Vysoké Mýto
259 Šťulík Jiří 21.5.1976 2 1763 ŠO DDM Hlinsko
260 Strachoň Lukáš 16.6.1980 2 1762 ŠK Svitavy
261 Marinov Peter 30.7.1958 2 1761 ŠK Vysoké Mýto
262 Slavíček Miroslav 19.6.1959 2 1760 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
263 Fišer Vladislav 2.1.1959 2 1758 TJ Spartak Choceň
264 Lorenc Josef 21.1.1993 2 1758 TJ Spartak OEZ Letohrad
265 Nešpůrek Petr 27.11.1995 2 1757 2222 ŠK Polabiny
266 Poslušný Radek 16.4.1977 2 1756 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
267 Půlpán Matěj 30.1.2001 2 1756 2222 ŠK Polabiny
268 Stodola Zdeněk 13.4.1953 1 1756 TJ Štefanydes Polička
269 Sukdolák Radek 17.1.1970 2 1756 TJ CHS Chotěboř
270 Janeček František 17.7.1949 1 1755 TJ Spartak Choceň
271 Podgorný Radim 25.10.1964 2 1753 ŠK Vysoké Mýto
272 Vlčková Kateřina 25.4.1996 2 1752 2222 ŠK Polabiny
273 Štěpánek Zbyněk 15.11.1957 2 1748 ŠO DDM Hlinsko
274 Mrha Jan 17.9.1924 1 1744 TJ ŠO Chrudim
275 Marcinko Patrik 5.10.1993 1 1742 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
276 Glembek Bohumír 3.8.1941 2 1740 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
277 Schaffer Ondřej 7.10.1993 2 1736 TJ Štefanydes Polička
278 Riedl Tomáš 17.1.1985 2 1733 ŠK Svitavy
279 Rosenkranz Jindřich 6.4.1952 1 1733 ŠK Svitavy
280 Kulhánek Jiří 14.1.1995 2 1731 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
281 Tomek Karel 1.7.1959 2 1731 TJ CHS Chotěboř
282 Dudek Vladimír 25.4.1973 2 1730 2222 ŠK Polabiny
283 Kotlant Tomáš 11.9.1988 2 1729 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
284 Marek Michal 22.12.1993 2 1726 TJ Lanškroun
285 Plíva Jaroslav 3.12.1978 2 1726 SK Žamberk
286 Pospíšil Petr 20.8.1997 2 1725 TJ Štefanydes Polička
287 Filip Libor 1.2.1974 2 1718 TJ Jablonné nad Orlicí
288 Ďoubal Petr 2.3.1958 2 1717 TJ CHS Chotěboř
289 Křemenák Jiří 3.8.1938 2 1716 TJ Lokomotiva Česká Třebová
290 Cedzo Štěpán 15.7.1953 2 1715 TJ Slovan Moravská Třebová
291 Kučera Aleš 9.3.1978 2 1715 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
292 Mareš Petr 27.7.1983 2 1712 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
293 Ždímal Petr 16.5.1986 2 1712 TJ ŠO Chrudim
294 Mareš Petr 21.6.1974 2 1708 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
295 Rež Matouš 6.12.1968 2 1708 2222 ŠK Polabiny
296 Navrátil Václav 7.9.1936 2 1706 TJ Spartak Choceň
297 Kožúšek Daniel 19.4.1999 2 1705 2222 ŠK Polabiny
298 Novák Miroslav 19.7.1954 2 1705 TJ Lanškroun
299 Brdíček David 29.3.1982 2 1702 SK Žamberk
300 Palla Stanislav 10.8.1946 1 1701 TJ Lanškroun
301 Navrátil Miroslav 1.5.1952 2 1700 Sokol Městečko Trnávka
302 Kůs Martin 29.3.1991 2 1699 TJ ŠO Chrudim
303 Štorek Luboš 17.2.1966 1 1698 ŠO DDM Hlinsko
304 Pelcl Karel 17.7.1963 2 1697 TJ Lokomotiva Česká Třebová
305 Krummer Jan 2.3.1956 1 1695 TJ Spartak OEZ Letohrad
306 Buryška Tomáš 4.5.1976 2 1686 TJ Spartak OEZ Letohrad
307 Vorel Bohuslav 16.1.1961 2 1683 2222 ŠK Polabiny
308 Česenek Jan 14.8.1998 2 1682 TJ ŠO Chrudim
309 Lattenberg František 17.3.1940 2 1681 Sokol Městečko Trnávka
310 Sodomka Adam 10.6.1989 2 1681 TJ Štefanydes Polička
311 Klouček Jindřich 25.2.1958 2 1679 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
312 Černohous Jiří 31.3.1963 2 1678 TJ Jablonné nad Orlicí
313 Kubíček Vlastimil 18.12.1959 2 1678 TJ Jablonné nad Orlicí
314 Vojanec Hynek 28.9.1951 2 1678 ŠO DDM Hlinsko
315 Riedl Vladimír 16.2.1988 2 1676 ŠK Svitavy
316 Hodek Roman 20.4.1960 2 1675 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
317 Navrátil Ladislav 7.5.1971 2 1675 TJ Štefanydes Polička
318 Krys Jan 16.3.1991 2 1673 TJ ŠO Chrudim
319 Vohník Miroslav 17.11.1958 2 1673 SK Žamberk
320 Banach Jaromír 24.8.1930 1 1670 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
321 Tobiška Jaroslav 6.4.1941 2 1670 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
322 Vondráček Emil 12.6.1935 2 1670 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
323 Beneš Daniel 25.8.1973 2 1668 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
324 Fangl Jiří 20.10.1937 1 1668 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
325 Horník Jaromír 25.6.1933 2 1667 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
326 Jouza Petr 29.5.1962 1 1662 Sokol Lázně Bohdaneč
327 Král Miloš 10.10.1950 2 1662 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
328 Flos Petr 29.11.1953 2 1661 TJ Lokomotiva Česká Třebová
329 Černohous Miloslav 17.10.1959 2 1660 TJ Jablonné nad Orlicí
330 Liduch Filip 17.5.1997 2 1660 2222 ŠK Polabiny
331 Taslar Karel 21.11.1953 2 1660 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
332 Jániš Petr 8.11.1993 2 1659 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
333 Vaníček Jan 30.11.1978 2 1659 TJ Jablonné nad Orlicí
334 Izák Miloš 16.4.1952 2 1658 Sokol Městečko Trnávka
335 Motl Josef 11.3.1966 2 1658 TJ Sokol Horní Čermná
336 Řezníček Dominik 26.3.1998 2 1657 2222 ŠK Polabiny
337 Vícha Karel 21.4.1950 2 1657 TJ Slovan Moravská Třebová
338 Ryzner Jiří 13.9.1991 2 1656 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
339 Svoboda Jiří 29.11.1966 2 1655 Sokol Lázně Bohdaneč
340 Franc František 29.9.1941 2 1653 Sokol Městečko Trnávka
341 Mužík Ferdinand 22.4.1922 2 1651 TJ ŠO Chrudim
342 Bureš Vladimír 16.2.1948 2 1649 Sokol Městečko Trnávka
343 Štěpán Stanislav 20.12.1948 2 1645 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
344 Bartoš Karel 31.5.1980 2 1644 TJ Štefanydes Polička
345 Svatoš Zdeněk 7.6.1934 2 1643 ŠK Svitavy
346 Černý Václav 2.4.1940 2 1640 TJ Jablonné nad Orlicí
347 Doseděl Zdeněk 21.6.1960 2 1640 TJ Spartak Choceň
348 Jedlička Eduard 21.4.1937 2 1637 ŠK Svitavy
349 Jonáš Petr 12.5.1944 2 1637 TJ Jiskra Litomyšl
350 Veselý Ondřej 16.3.1977 2 1637 ŠK Svitavy
351 Klíma Ladislav 15.2.1982 2 1633 TJ Štefanydes Polička
352 Škorpík František 10.2.1976 2 1633 2222 ŠK Polabiny
353 Sokol Pavel 21.9.1941 2 1630 TJ ŠO Chrudim
354 Šenkýř Jindřich 30.6.1945 2 1630 TJ Sokol Krouna
355 Petrásek Kamil 20.6.1995 2 1627 TJ Štefanydes Polička
356 Krys Jaromír 9.11.1933 2 1626 TJ ŠO Chrudim
357 Kovář Václav 13.9.1948 2 1624 TJ Lokomotiva Česká Třebová
358 Toman Aleš 18.11.1986 2 1624 SK Žamberk
359 Maceška Vladimír 1.4.1980 2 1623 TJ Spartak OEZ Letohrad
360 Rusz Gustav 15.6.1949 2 1622 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
361 Dostálek Vladimír 29.12.1956 2 1621 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
362 Petrážová Kateřina 4.3.1988 2 1621 TJ Lokomotiva Česká Třebová
363 Schaffer David 28.6.1988 2 1621 TJ Štefanydes Polička
364 Sysr Pavel 21.5.1959 2 1621 TJ Spartak OEZ Letohrad
365 Kapoun Vít 5.1.1995 2 1618 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
366 Zmek Jaroslav 3.11.1975 2 1618 Sokol Lázně Bohdaneč
367 Cvrček Michal 19.3.1976 2 1617 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
368 Halousek Jaroslav 11.9.1991 2 1617 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
369 Žídek Pavel 13.4.1966 2 1616 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
370 Pecháček Tomáš 12.4.1990 2 1614 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
371 Endl Vlastimil 25.7.1961 2 1613 TJ Slovan Moravská Třebová
372 Balek Josef 6.9.1947 2 1612 ŠO DDM Hlinsko
373 Myška František 3.7.1963 2 1611 TJ Sokol Němčice
374 Ninger Karel 13.9.1925 2 1611 TJ Jiskra Litomyšl
375 Bureš Zbyněk 21.5.1978 2 1610 TJ ŠO Chrudim
376 Motl Ladislav 15.1.1956 2 1607 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
377 Krištof Jiří 29.9.1957 2 1603 TJ Lanškroun
378 Dunglová Natálie 3.3.1996 2 1602 SK Žamberk
379 Šmejdíř Waldemar 14.2.1954 2 1600 TJ Spartak Choceň
380 Racek Josef 7.3.1965 2 1599 TJ Sokol Němčice
381 Krejčí Jan 6.2.1949 1 1598 2222 ŠK Polabiny
382 Krejčí Milan 26.2.1960 2 1598 TJ Jiskra Litomyšl
383 Mazura Jaroslav 18.5.1935 2 1598 SK Žamberk
384 Killer František 9.7.1972 2 1593 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
385 Česenek Vladimír 30.11.1955 2 1591 TJ ŠO Chrudim
386 Kalhous Miroslav 7.4.1962 2 1591 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
387 Janoušek Martin 21.5.1975 2 1590 TJ Spartak Choceň
388 Kubišta Ladislav 1.10.1994 2 1588 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
389 Svítil Radek 30.3.1988 2 1588 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
390 Šilar Josef 25.11.1963 2 1588 TJ Sokol Horní Čermná
391 Seidl Jiří 25.9.1943 2 1585 TJ Jiskra Litomyšl
392 Dostál Lukáš 25.7.1979 2 1584 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
393 Sion David 13.4.1996 2 1584 TJ Štefanydes Polička
394 Čoček Oldřich 31.7.1994 2 1583 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
395 Boháč Luboš 21.5.1949 2 1582 TJ Lanškroun
396 Vorlíček Pavel 13.11.1962 2 1581 TJ Jablonné nad Orlicí
397 Trkal Tomáš 11.6.1969 2 1580 TJ Štefanydes Polička
398 Cimprich Miroslav 8.5.1976 2 1576 TJ Sokol Horní Čermná
399 Pressl Ladislav 6.1.1932 2 1576 ŠK Svitavy
400 Jirmásek Vladimír 2.12.1958 2 1575 TJ Sokol Krouna
401 Koutný Ludvík 11.9.1939 2 1571 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
402 Londinová Jana 15.6.1977 2 1571 2222 ŠK Polabiny
403 Nikl Josef 8.12.1949 2 1571 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
404 Stryka Rostislav 5.4.1966 2 1571 TJ ŠO Chrudim
405 Šilar Josef 12.8.1961 2 1570 TJ Sokol Horní Čermná
406 Sedlák Petr 30.5.1955 2 1568 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
407 Vu Antonín 9.1.1998 2 1567 TJ Lanškroun
408 Pavlů Pavel 31.3.1943 2 1565 Sokol Městečko Trnávka
409 Štětka Václav 31.3.1944 2 1565 TJ Jiskra Litomyšl
410 Krupica Zdeněk 15.11.1972 2 1561 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
411 Netolický Josef 9.1.1966 2 1561 TJ Sokol Krouna
412 König Milan 30.8.1931 2 1554 TJ Slovan Moravská Třebová
413 Vymetálek Tomáš 21.8.1982 2 1554 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
414 Zelený František 22.9.1938 2 1551 TJ ŠO Chrudim
415 Bušina Vilém 19.5.1931 2 1549 Sokol Městečko Trnávka
416 Nedelčev Radim 12.2.1950 2 1548 ŠK Vysoké Mýto
417 Driemer Jaroslav 7.1.1950 2 1545 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
418 Janeček Ondřej 27.5.1952 2 1545 TJ Spartak OEZ Letohrad
419 Zelenka Pavel 6.3.1972 2 1542 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
420 Kolomý Štěpán 23.8.1996 3 1541 TJ Lanškroun
421 Kodytek Tomáš 15.10.1993 2 1540 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
422 Zeman Arnošt 9.8.1985 2 1537 TJ Štefanydes Polička
423 Rusz Roman 29.5.1972 2 1536 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
424 Kafka Roman 27.7.1982 2 1535 Sokol Krucemburk
425 Rovner Oldřich 9.5.1933 3 1535 Sokol Městečko Trnávka
426 John Petr 17.8.1996 3 1532 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
427 Stúj Michal 2.1.1965 3 1532 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
428 Štorek Ladislav 18.4.1949 3 1531 Sokol Krucemburk
429 Černohous Josef 21.5.1944 2 1530 TJ Spartak OEZ Letohrad
430 Kašpar Libor 24.3.1973 3 1530 Sokol Krucemburk
431 Malá Michaela 24.8.1993 3 1530 SK Žamberk
432 Šulc Jiří 27.7.1962 3 1530 SK Žamberk
433 Mlynář Miroslav 4.7.1949 3 1526 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
434 Havelka Josef 30.4.1999 3 1524 TJ Lanškroun
435 Kvapil Pavel 30.4.1950 3 1520 2222 ŠK Polabiny
436 Šebek Miroslav 10.11.1977 3 1520 NOPO Miřetice
437 Petružálek Radim 14.11.1990 2 1518 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
438 Marek Josef 9.7.1941 2 1517 TJ Lanškroun
439 Pátek Ladislav 25.4.1929 2 1517 TJ CHS Chotěboř
440 Dudla Martin 14.10.1976 3 1516 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
441 Mácha Martin 25.2.1967 2 1512 Sokol Lázně Bohdaneč
442 Malý Miroslav 26.6.1927 3 1511 ŠO DDM Hlinsko
443 Viktorin Jaroslav 24.4.1957 2 1511 TJ Lanškroun
444 Krčmář Stanislav 21.2.1972 3 1510 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
445 Kristl Václav 13.11.1991 3 1509 Sokol Mistrovice
446 Stodola Jakub 7.5.1991 3 1509 TJ Štefanydes Polička
447 Káva František 21.6.1933 3 1506 TJ ŠO Chrudim
448 Řehák Josef 8.11.1961 3 1504 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
449 Kopal Vladimír 20.3.1959 3 1502 SK Žamberk
450 Buchta Martin 19.4.1974 3 1501 TJ Štefanydes Polička
451 Felcman Martin 12.7.1990 3 1497 SK Žamberk
452 Štefl Stanislav 26.3.1945 2 1497 TJ Lanškroun
453 Janoušek Petr 29.4.1992 3 1495 NOPO Miřetice
454 Hrančík Martin 20.3.1980 3 1493 Sokol Krucemburk
455 Rež Matouš 6.6.1997 3 1492 2222 ŠK Polabiny
456 Kotlant Jan 15.11.1990 3 1491 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
457 Valenta Rudolf 10.4.1951 3 1491 Sokol Mistrovice
458 Dušek Petr 2.8.1992 3 1488 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
459 Halbrštát Karel 28.10.1955 3 1485 Sokol Mistrovice
460 Šilar Karel 20.8.1952 2 1485 TJ Sokol Horní Čermná
461 Janeček Miroslav 17.9.1950 2 1484 SK Žamberk
462 Mikulecký Stanislav 21.8.1944 3 1482 TJ Jiskra Litomyšl
463 Kalousek Miroslav 18.8.1979 3 1481 TJ Sokol Horní Čermná
464 Janáček Tomáš 21.8.1972 3 1479 Sokol Krucemburk
465 Čuma Jan 27.10.1941 2 1476 ŠK Svitavy
466 Krušina Adolf 8.10.1967 3 1475 ŠK Svitavy
467 Plechač Karel 23.8.1950 3 1473 TJ ŠO Chrudim
468 Cach Zdeněk 21.3.1998 3 1472 2222 ŠK Polabiny
469 Křišťál Zdeněk 22.5.1955 3 1469 2222 ŠK Polabiny
470 Gregor Jiří 11.7.1996 3 1467 2222 ŠK Polabiny
471 Hrančík Jaroslav 31.7.1951 3 1465 Sokol Krucemburk
472 Hofman Oskar 10.1.1998 3 1464 2222 ŠK Polabiny
473 Hurdes Emil 21.11.1937 2 1464 SK Žamberk
474 Langr Petr 21.3.1969 3 1457 Sokol Mistrovice
475 Křehký František 1.8.1944 3 1451 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
476 Vacek Miroslav 4.2.1957 2 1447 TJ Sokol Horní Čermná
477 Michalička Václav 25.9.1946 3 1444 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
478 Janota Jiří 8.6.1958 3 1443 Sokol Mistrovice
479 Šulc Marek 15.2.1998 3 1443 TJ Jiskra Litomyšl
480 Melichar Zdeněk 31.7.1967 3 1441 2222 ŠK Polabiny
481 Petráček Jiří 11.5.1971 3 1441 TJ Spartak OEZ Letohrad
482 Paluda Jiří 5.4.1941 2 1438 TJ Lokomotiva Česká Třebová
483 Plecháč Jan 11.6.1995 3 1438 2222 ŠK Polabiny
484 Jílek Václav 1.6.1993 3 1435 ŠK Vysoké Mýto
485 Voldánová Barbora 6.8.1994 3 1430 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
486 Křivohlávek Josef 23.10.1951 3 1428 TJ Lanškroun
487 Pochobradský Libor 28.3.1996 3 1428 2222 ŠK Polabiny
488 Němec Vladimír 25.12.1976 3 1427 TJ ŠO Chrudim
489 Odstrčil Jan 30.11.1981 3 1426 TJ Jiskra Litomyšl
490 Vaculík Jakub 15.3.1995 3 1426 TJ Lanškroun
491 Pištora Lubomír 8.10.1937 3 1425 Sokol Lázně Bohdaneč
492 Hülle Jan 7.12.1947 3 1422 Sokol Krucemburk
493 Uřičář Petr 12.7.1953 3 1420 SK Žamberk
494 Starý Stanislav 7.5.1944 3 1412 TJ Spartak Choceň
495 Nožička Karel 13.9.1940 3 1411 2222 ŠK Polabiny
496 Lorenc Adam 11.4.1997 3 1402 TJ Spartak OEZ Letohrad
497 Jakoubek Jakub 26.4.1995 3 1401 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
498 Honek Ondřej 30.6.1987 3 1397 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
499 Vodička Stanislav 22.4.1955 3 1397 ŠK Svitavy
500 Kokula Filip 28.5.1993 3 1393 TJ Jiskra Ústí nad
501 Kůs Miroslav 3.7.1963 3 1393 NOPO Miřetice
502 Cach Jakub 28.8.1999 3 1380 2222 ŠK Polabiny
503 Velešík Marian 4.8.1989 3 1378 ŠK Svitavy
504 Frgalová Hana 1.8.1995 3 1377 2222 ŠK Polabiny
505 Krečmer Josef 15.3.1930 2 1376 TJ ŠO Chrudim
506 Kainek Jan 26.3.1994 3 1370 SK Žamberk
507 Juroš Zbyněk 1.6.1991 3 1366 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
508 Grimm Jan 10.7.1972 3 1363 TJ Sokol Krouna
509 Indra Antonín 8.12.1975 3 1357 2222 ŠK Polabiny
510 Lapáček Luboš 21.4.1939 3 1357 TJ Lanškroun
511 Kubelka Libor 29.3.1974 3 1356 NOPO Miřetice
512 Charvát Václav 29.9.1949 3 1353 SK Žamberk
513 Pácha Lukáš 22.12.1976 3 1351 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
514 Nečas Lukáš 16.10.1995 3 1350 TJ Lanškroun
515 Víglaský Jaroslav 9.3.1985 3 1346 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
516 Pilný Jaroslav 23.7.1958 3 1341 TJ Lanškroun
517 Kroupa Tomáš 16.9.1996 3 1337 2222 ŠK Polabiny
518 Ruml Václav 5.5.1996 3 1336 2222 ŠK Polabiny
519 Nešpůrek Jan 11.10.2001 3 1329 2222 ŠK Polabiny
520 Rott Michal 11.7.1995 3 1327 TJ Štefanydes Polička
521 Lorencová Jitka 10.2.1966 3 1322 TJ Spartak OEZ Letohrad
522 Lorenc Josef 3.5.1962 3 1317 TJ Spartak OEZ Letohrad
523 Pospíšil Jaroslav 18.12.1937 3 1317 TJ ŠO Chrudim
524 Jäger Pavel 31.1.1983 3 1311 SK Žamberk
525 Mazura Ondřej 9.3.1993 3 1309 SK Žamberk
526 Špinler Bronislav 23.8.1965 3 1304 Sokol Mistrovice
527 Pelinka František 26.12.1954 3 1300 SK Žamberk
528 Kňážek Miroslav 3.9.1948 3 1299 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
529 Kalous Josef 18.7.1935 2 1298 SK Žamberk
530 Petrásek Jan 14.1.1993 3 1295 TJ Štefanydes Polička
531 Kubalík Michal 7.11.1995 3 1291 SK Žamberk
532 Belobrad Jan 12.7.1996 3 1289 SK Žamberk
533 Vrbický Ladislav 11.7.1975 3 1289 TJ Sokol Němčice
534 Klejch František 15.1.1937 3 1282 TJ Jiskra Litomyšl
535 Tobiška Jaroslav 6.8.1979 3 1282 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
536 Halousek Jakub 5.5.1998 3 1273 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
537 Kučera Jan 20.4.1995 3 1260 ŠK Svitavy
538 Marek Dominik 18.12.1997 3 1260 TJ Lanškroun
539 Tér Vladimír 23.10.1925 2 1258 ŠK Rapid Pardubice, o.s.

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.