Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
LOK ČR k 5.1.2011 05.01.11

Nedlouho po zveřejnění FIDE Ela spatřila světlo světa také česká Listina osobních koeficientů. Mnoho turnajů (s výjimkou žákovských) do ní započteno není, přesto na ní došlo k řadě zajímavých změn v pořadí jednotlivců.


Poř. Jméno hráče Narozen VT ELO Oddíl
1 Votava Jan 29.11.1974 GM 2570  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
2 Bernášek Jan 31.5.1986 IM 2524  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
3 Mirumian Viguen 29.9.1977 GM 2515  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
4 Petr Martin 23.8.1988 IM 2456  2222 ŠK Polabiny
5 Konopka Michal 14.3.1966 IM 2436  2222 ŠK Polabiny
6 Černoušek Lukáš 9.12.1983 IM 2413  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
7 Sabol Marian 18.8.1966 FM 2368  ŠK Vysoké Mýto
8 Bernard Borek 16.4.1982 M 2343  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
9 Pokorný Zdeněk 29.7.1955 FM 2327  TJ ŠO Chrudim
10 Červený Martin 28.9.1983 FM 2324  2222 ŠK Polabiny
11 Stehno Pavel 10.10.1983 M 2318  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
12 Pisk Petr 28.6.1974 IM 2311  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
13 Červený Petr 18.4.1987 M 2308  TJ Štefanydes Polička
14 Prandstetter Eduard 15.12.1948 IM 2302  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
15 Pokorný Tomáš 22.10.1969 M 2297  TJ Lanškroun
16 Hošek Milan 21.7.1971 FM 2294  2222 ŠK Polabiny
17 Roško Luboš 19.4.1987 FM 2291  2222 ŠK Polabiny
18 Novotný Michal 26.4.1978 FM 2289  2222 ŠK Polabiny
19 Šklíba Martin 22.11.1981 FM 2284  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
20 Jedlička Aleš 5.2.1972 FM 2282  2222 ŠK Polabiny
21 Vařejčko Josef 13.9.1964 M 2282  TJ Sokol Zaječice
22 Němec Pavel 14.12.1956 M 2263  TJ ŠO Chrudim
23 Hostinský Jiří 3.9.1955 KM 2256  2222 ŠK Polabiny
24 Tůma Jiří 6.11.1986 FM 2255  TJ ŠO Chrudim
25 Pačovský Jiří 1.7.1959 M 2248  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
26 Šír Zbyněk 7.9.1971 KM 2245  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
27 Efler Lukáš 30.3.1974 M 2236  2222 ŠK Polabiny
28 Hlaváček Robert 6.4.1975 KM 2231  TJ ŠO Chrudim
29 Mojžíš Jaroslav 14.2.1943 FM 2217  2222 ŠK Polabiny
30 Efler David 1.5.1972 KM 2212  2222 ŠK Polabiny
31 Hlavnička Jiří 17.10.1970 FM 2207  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
32 Jarábek Vratislav 12.4.1980 KM 2204  TJ ŠO Chrudim
33 Čižinský Petr 26.2.1995 KM 2203  2222 ŠK Polabiny
34 Navrátil František 7.5.1943 KM 2198  2222 ŠK Polabiny
35 Onderek David 26.7.1970 KM 2197  TJ ŠO Chrudim
36 Řezníček Jan 22.1.1958 KM 2184  ŠK Vysoké Mýto
37 Hrubeš Pavel 12.1.1971 KM 2177  TJ Lanškroun
38 Petuchov Sergej 21.8.1954 KM 2165  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
39 Malivánek Jiří 16.4.1969 KM 2163  TJ ŠO Chrudim
40 Komárek David 20.7.1976 KM 2162  TJ ŠO Chrudim
41 Šilar Lubomír 10.2.1954 KM 2161  2222 ŠK Polabiny
42 Šimek Jan 4.7.1989 KM 2160  TJ Lokomotiva Česká Třebová
43 Veselý Tomáš 5.1.1971 KM 2160  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
44 Šmajzr Martin 6.3.1970 KM 2156  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
45 Ondráček Ondřej 7.1.1987 KM 2153  TJ CHS Chotěboř
46 Bujnoch Radek 15.4.1978 KM 2146  TJ ŠO Chrudim
47 Krys Jaromír 29.1.1965 KM 2146  TJ ŠO Chrudim
48 Zeinert Michal 15.9.1989 KM 2142  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
49 Hájek Jiří 22.4.1952 KM 2136  TJ Sokol Zaječice
50 Paščenko Jaromír 1.12.1973 KM 2136  TJ Štefanydes Polička
51 Kolovratník Miloš 20.12.1964 KM 2127  TJ Lokomotiva Česká Třebová
52 Volf Jaroslav 26.6.1944 KM 2126  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
53 Kourek Josef 25.3.1965 KM 2120  2222 ŠK Polabiny
54 Sýkora Josef 16.3.1946 KM 2119  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
55 Doseděl Jiří 18.11.1966 KM 2116  TJ Jiskra Litomyšl
56 Kosek Jiří 17.8.1960 KM 2111  ŠK Vysoké Mýto
57 Pekař Václav 30.3.1986 KM 2102  TJ Jiskra Litomyšl
58 Lorenc Oldřich 19.11.1955 KM 2101  TJ Štefanydes Polička
59 Hurt Lukáš 4.6.1984 KM 2099  TJ Lokomotiva Česká Třebová
60 Zeman Martin 10.1.1975 KM 2094  TJ Jiskra Litomyšl
61 Novotný Petr 17.4.1977 1 2091  TJ CHS Chotěboř
62 Novák Aleš 28.9.1978 KM 2088  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
63 Komárková Magdaléna 10.8.1977 2086  TJ Štefanydes Polička
64 Holásek Pavel 11.7.1972 KM 2084  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
65 Škeřík Karel 1.8.1956 KM 2084  TJ Jiskra Litomyšl
66 Hájek Lukáš 9.7.1983 KM 2077  TJ Sokol Zaječice
67 Kastner Oldřich 9.2.1961 KM 2077  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
68 Vodička Pavel 5.3.1970 KM 2076  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
69 Černý Jan 7.8.1957 KM 2073  2222 ŠK Polabiny
70 Korol Jiří 19.3.1961 KM 2072  2222 ŠK Polabiny
71 Petrovič Pavel 6.1.1969 1 2071  TJ ŠO Chrudim
72 Outulný Pavel 23.1.1959 KM 2070  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
73 Makeš Martin 9.3.1962 KM 2066  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
74 Pečinka Martin 16.9.1990 KM 2064  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
75 Solil Roman 14.12.1970 1 2064  TJ Lanškroun
76 Hennig Thomas 30.12.1966 1 2063  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
77 Trhal Tomáš 19.12.1980 1 2062  ŠK Vysoké Mýto
78 Vávra Radim 15.7.1972 KM 2057  2222 ŠK Polabiny
79 Urbánek Josef 9.3.1939 1 2054  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
80 Just Pavel 13.8.1947 KM 2053  2222 ŠK Polabiny
81 Mareš Petr 25.12.1955 KM 2044  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
82 Kotva Milan 20.1.1948 KM 2043  TJ Slovan Moravská Třebová
83 Rusnák Jan 10.12.1986 1 2043  ŠK Vysoké Mýto
84 Třasák Ondřej 29.9.1975 1 2043  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
85 Daniel Martin 9.4.1978 KM 2040  TJ Jiskra Litomyšl
86 Jelínek Václav 29.10.1951 KM 2036  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
87 Belobrad Ivan 30.5.1966 1 2034  SK Žamberk
88 Ptáček Luboš 9.4.1975 KM 2030  ŠK Vysoké Mýto
89 Houška Bronislav 2.1.1980 KM 2028  TJ Štefanydes Polička
90 Vobořil Pavel 27.11.1941 KM 2025  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
91 Trojan Luboš 23.11.1942 KM 2022  2222 ŠK Polabiny
92 Nadrchal Tomáš 30.5.1979 1 2020  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
93 Petrus Luděk 1.5.1980 1 2019  TJ CHS Chotěboř
94 Kalousek Vladimír 20.2.1969 KM 2017  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
95 Černý Karel 15.5.1937 KM 2015  TJ Jablonné nad Orlicí
96 Koníček Petr 23.4.1975 1 2012  TJ ŠO Chrudim
97 Felcman Tomáš 28.6.1992 1 2010  SK Žamberk
98 Švub Jan 13.4.1953 KM 2007  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
99 Tuvšinbajar Dorjkhú 27.10.1961 KM 2005  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
100 Laušman Petr 22.10.1969 1 1998  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
101 Trhal Michal 19.12.1980 1 1995  ŠK Vysoké Mýto
102 Zeman Arnošt 16.4.1957 KM 1995  TJ Štefanydes Polička
103 Beneš Milan 23.8.1991 1 1994  ŠK Vysoké Mýto
104 Hájek Jaroslav 16.2.1941 1 1993  TJ Sokol Zaječice
105 Lipavský Dušan 3.2.1968 1 1993  ŠK Vysoké Mýto
106 Kosek Marek 22.4.1993 1 1992  ŠK Vysoké Mýto
107 Kraus Ondřej 21.8.1993 1 1991  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
108 Bartošová Lucie 21.10.1989 KMž 1989  TJ Jiskra Litomyšl
109 Mazuch Jan 15.5.1965 1 1987  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
110 Vondra Lukáš 9.12.1990 1 1985  TJ Lokomotiva Česká Třebová
111 Kučera Jan 29.10.1979 1 1983  TJ Spartak Choceň
112 Zelenka Jaroslav 2.8.1962 KM 1981  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
113 Procházka Petr 13.5.1976 1 1979  TJ Lanškroun
114 Kastner Vojtěch 21.4.1989 1 1978  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
115 Mazura Tomáš 29.7.1978 1 1978  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
116 Stodola Marek 17.6.1995 1 1977  TJ Štefanydes Polička
117 Stodolová Kristýna 27.12.1986 KMž 1976  TJ Štefanydes Polička
118 Jirsa Lukáš 29.4.1987 1 1975  TJ Jiskra Litomyšl
119 Zeman Ladislav 29.10.1944 1 1975  TJ Jiskra Litomyšl
120 Jelínek Milan 25.4.1960 KM 1974  TJ Sokol Zaječice
121 Linhart Jan 6.4.1987 1 1974  TJ CHS Chotěboř
122 Mojžíš Martin 2.7.1972 KM 1974  2222 ŠK Polabiny
123 Törvenyi Roman 25.2.1967 1 1972  2222 ŠK Polabiny
124 Výprachtický David 14.11.1993 1 1972  SK Žamberk
125 Bauer Jindřich 12.1.1985 1 1971  2222 ŠK Polabiny
126 Blaško Štěpán 22.6.1987 1 1970  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
127 Petruň Milan 9.3.1980 1 1970  TJ Lanškroun
128 Sabolová Gabriela 21.2.1992 KMž 1966  ŠK Vysoké Mýto
129 Sojma Zdeněk 21.1.1963 1 1964  TJ Slovan Moravská Třebová
130 Daněk Pavel 2.3.1962 1 1962  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
131 Kastner Kamil 30.4.1986 KM 1960  2222 ŠK Polabiny
132 Hromádko Martin 16.11.1979 1 1959  TJ Sokol Zaječice
133 Wiesinger Wolfgang 2.2.1972 1 1959  SK Žamberk
134 Kokeš Bohuslav 3.7.1968 1 1958  TJ ŠO Chrudim
135 Skokan Jan 2.9.1982 1 1953  TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
136 Smejkal Jan 1.3.1953 1 1952  TJ Štefanydes Polička
137 Adámek Milan 14.9.1958 1 1950  ŠO DDM Hlinsko
138 Zvěřina Jan 7.7.1966 1 1950  TJ CHS Chotěboř
139 Veselý Petr 23.10.1979 1 1948  TJ Spartak OEZ Letohrad
140 Konrád František 6.6.1981 1 1947  TJ Sokol Zaječice
141 Linhart Zbyněk 15.4.1959 1 1941  TJ ŠO Chrudim
142 Pokorný Jan 27.1.1987 1 1938  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
143 Dvořák Slavomil 5.8.1977 1 1937  ŠO DDM Hlinsko
144 Půlpán Jakub 2.6.1998 1 1937  2222 ŠK Polabiny
145 Česenek Jiří 25.7.1954 1 1935  TJ Sokol Zaječice
146 Müller Petr 12.2.1985 1 1933  TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
147 Zámečník Bohumír 10.7.1932 1 1932  SK Žamberk
148 Petráž Martin 28.1.1991 1 1930  TJ Lokomotiva Česká Třebová
149 Krumer Miroslav 30.1.1972 1 1929  TJ Spartak OEZ Letohrad
150 Novotný Tomáš 31.7.1987 1 1929  TJ CHS Chotěboř
151 Starý Lukáš 14.9.1982 1 1928  TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
152 Glöckner Jaromír 28.12.1940 1 1925  TJ Slovan Moravská Třebová
153 Horáček Michal 5.6.1990 1 1922  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
154 Škroch Martin 5.4.1976 1 1921  2222 ŠK Polabiny
155 Pačovský Martin 3.11.1982 1 1916  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
156 Poslušný Martin 22.12.1975 1 1915  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
157 Bělohlav Jan 4.9.1962 1 1914  2222 ŠK Polabiny
158 Krátký Josef 20.11.1993 1 1912  TJ Lanškroun
159 Kouba Petr 31.12.1966 1 1911  2222 ŠK Polabiny
160 Starý Vladimír 17.1.1985 1 1911  TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
161 Roušar Zdeněk 30.5.1957 1 1910  ŠO DDM Hlinsko
162 Havrlík Pavel 21.1.1944 1 1909  SK Žamberk
163 Mazura Miloš 17.2.1964 1 1907  SK Žamberk
164 Hospodka Josef 14.12.1975 1 1904  TJ CHS Chotěboř
165 Hrnčiarik Karel 19.5.1981 2 1899  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
166 Dungl Petr 11.2.1965 1 1898  SK Žamberk
167 Krejčík Tomáš 16.6.1980 1 1898  TJ CHS Chotěboř
168 Kylar Pavel 18.12.1954 1 1898  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
169 Odstrčil Jaromír 26.7.1958 1 1898  TJ Jiskra Litomyšl
170 Ondrej Tomáš 13.5.1991 2 1896  ŠK Vysoké Mýto
171 Ernes Josef 18.3.1953 1 1895  ŠK Vysoké Mýto
172 Fiala Milan 23.6.1973 2 1891  TJ CHS Chotěboř
173 Kadlec Pavel 5.8.1957 1 1891  ŠO DDM Hlinsko
174 Provazník Jiří 3.3.1966 1 1891  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
175 Hon Jiří 18.7.1958 1 1887  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
176 Michlian Štefan 1.4.1989 2 1887  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
177 Borek Pavel 18.2.1963 1 1886  TJ Lokomotiva Česká Třebová
178 Řehák Jiří 27.3.1950 1 1883  TJ Spartak OEZ Letohrad
179 Šimek Zdeněk 14.2.1988 1 1883  TJ Lokomotiva Česká Třebová
180 Švécar Jiří 1.10.1961 1 1883  ŠK Vysoké Mýto
181 Mikyska Kamil 3.7.1984 2 1882  TJ Spartak OEZ Letohrad
182 Pěkník Milan 3.5.1955 1 1881  TJ Sokol Němčice
183 Škorpík Jan 22.1.1975 1 1881  2222 ŠK Polabiny
184 Šilar Ladislav 17.6.1949 1 1880  TJ Lanškroun
185 Pail Milan 28.6.1962 1 1876  TJ Sokol Němčice
186 Petrželka Karel 18.10.1941 1 1876  TJ Lokomotiva Česká Třebová
187 Smola Jan 17.7.1953 1 1876  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
188 Kalous Tomáš 20.12.1964 2 1875  SK Žamberk
189 Přibyl Jiří 2.5.1955 1 1875  TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
190 Seidl Zdeněk 23.3.1960 1 1874  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
191 Šváb Jiří 17.3.1955 1 1874  TJ Jiskra Litomyšl
192 Pavlovec Vladimír 3.7.1964 1 1872  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
193 Dobšinský Pavel 8.10.1954 1 1871  TJ CHS Chotěboř
194 Štolfa Jaroslav 20.1.1959 2 1870  TJ CHS Chotěboř
195 Horáček Pavel 24.6.1977 1 1866  TJ Jiskra Litomyšl
196 Bartoš Karel 1.11.1982 2 1865  ŠK Svitavy
197 Roub Bohumil 9.7.1975 1 1865  2222 ŠK Polabiny
198 Martinec Jan 10.6.1969 2 1863  SK Žamberk
199 Papáček Miloš 20.1.1960 1 1860  TJ Spartak OEZ Letohrad
200 Grepl Pavel 26.1.1969 1 1858  TJ Slovan Moravská Třebová
201 Krmenčík Roman 15.1.1964 1 1856  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
202 Merta Josef 12.2.1950 1 1855  Šachový klub Dolní Čermná o.s.
203 Matouš Radek 28.6.1976 1 1854  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
204 Kolář Josef 27.1.1929 2 1853  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
205 Hanus Michal 30.1.1989 1 1852  ŠO DDM Hlinsko
206 Veselý Emanuel 28.3.1947 2 1851  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
207 Zámečník Jan 24.1.1990 2 1849  ŠO DDM Hlinsko
208 Slabý Miloš 20.1.1945 1 1846  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
209 Šindelář Petr 15.12.1949 2 1843  TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
210 Kameník David 30.7.1977 2 1839  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
211 Burian Michal 16.10.1957 2 1837  Sokol Městečko Trnávka
212 Honek Jan 26.11.1959 2 1833  TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
213 Maceška Bohumír 14.10.1954 1 1831  TJ Spartak OEZ Letohrad
214 Čupr Tomáš 8.10.1982 2 1828  ŠK Svitavy
215 Kozák David 20.3.1994 2 1826  ŠK Svitavy
216 Chvojka Antonín 5.7.1946 1 1823  TJ Slovan Moravská Třebová
217 Kacálek Karel 21.10.1951 1 1823  SK Žamberk
218 Mareš Jan 13.10.1994 2 1822  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
219 Němec Bohumil 24.8.1950 1 1821  TJ ŠO Chrudim
220 Juchelka Petr 14.11.1969 1 1820  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
221 Kohoutek Tomáš 17.5.1979 2 1813  TJ ŠO Chrudim
222 Režný Zdeněk 10.4.1953 2 1813  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
223 Pyskatý Jiří 13.1.1946 1 1809  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
224 Švanda Radek 5.10.1973 1 1809  TJ Štefanydes Polička
225 Weis Ladislav 11.4.1938 1 1809  TJ Spartak Choceň
226 Krušina Patrik 10.3.1994 2 1808  ŠK Svitavy
227 Janda Lubomír 29.7.1955 1 1807  ŠO DDM Hlinsko
228 Ptáček Miloslav 2.11.1946 2 1804  ŠK Vysoké Mýto
229 Havel František 29.1.1947 1 1803  ŠK Svitavy
230 Vymetálek Petr 15.5.1985 2 1803  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
231 Doležal Rudolf 8.2.1974 2 1800  2222 ŠK Polabiny
232 Kýhos Alois 8.1.1949 2 1798  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
233 Dvořák Eduard 6.2.1953 1 1795  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
234 Jeništa Jiří 21.4.1937 1 1795  SK Žamberk
235 Kožúšek Daniel 19.4.1999 2 1793  2222 ŠK Polabiny
236 Paukert Ivo 11.1.1974 2 1792  TJ Lanškroun
237 Janko Jan 16.5.1959 1 1791  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
238 Kajínek Karel 25.11.1968 2 1791  TJ CHS Chotěboř
239 Maděra Stanislav 12.8.1951 1 1789  ŠK Svitavy
240 Nešpůrek Petr 27.11.1995 2 1789  2222 ŠK Polabiny
241 Culek Karel 10.8.1990 2 1786  TJ ŠO Chrudim
242 Janeček Václav 26.10.1984 2 1785  TJ Spartak OEZ Letohrad
243 Sekyrka Josef 6.8.1950 1 1785  Sokol Lázně Bohdaneč
244 Petružálek Jiří 29.3.1949 2 1784  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
245 Půlpán David 27.5.1972 2 1784  TJ ŠO Chrudim
246 Šebrle Jaroslav 24.6.1956 2 1784  TJ Lanškroun
247 Pyskatý Jindřich 13.1.1946 1 1783  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
248 Šmíd František 19.1.1953 2 1782  Sokol Městečko Trnávka
249 Merta Michal 27.8.1976 2 1779  Šachový klub Dolní Čermná o.s.
250 Vaníček Jan 30.11.1978 2 1778  TJ Jablonné nad Orlicí
251 Vlčková Kateřina 25.4.1996 2 1778  2222 ŠK Polabiny
252 Vavroušek Petr 14.7.1942 1 1776  TJ Spartak Choceň
253 Zoubek David 26.8.1993 2 1774  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
254 Celuch Tomáš 5.2.1975 1 1773  TJ ŠO Chrudim
255 Vencl Jiří 15.3.1962 1 1773  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
256 Novotný Aleš 14.1.1996 2 1772  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
257 Pour Břetislav 31.5.1954 2 1772  TJ CHS Chotěboř
258 Jasanský Karel 6.3.1948 1 1771  TJ Lokomotiva Česká Třebová
259 Sion David 13.4.1996 2 1769  TJ Štefanydes Polička
260 Jerman Miloš 10.12.1979 2 1766  TJ Štefanydes Polička
261 Vančura Daniel 7.8.1997 2 1766  2222 ŠK Polabiny
262 Bartoš Martin 7.2.1968 2 1765  TJ ŠO Chrudim
263 Marek Jiří 1.4.1943 1 1764  ŠK Vysoké Mýto
264 Šťulík Jiří 21.5.1976 2 1763  ŠO DDM Hlinsko
265 Strachoň Lukáš 16.6.1980 2 1762  ŠK Svitavy
266 Marinov Peter 30.7.1958 2 1761  ŠK Vysoké Mýto
267 Slavíček Miroslav 19.6.1959 2 1760  Šachový klub Dolní Čermná o.s.
268 Fišer Vladislav 2.1.1959 2 1758  TJ Spartak Choceň
269 Lorenc Josef 21.1.1993 2 1758  TJ Spartak OEZ Letohrad
270 Poslušný Radek 16.4.1977 2 1756  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
271 Půlpán Matěj 30.1.2001 2 1756  2222 ŠK Polabiny
272 Stodola Zdeněk 13.4.1953 1 1756  TJ Štefanydes Polička
273 Sukdolák Radek 17.1.1970 2 1756  TJ CHS Chotěboř
274 Janeček František 17.7.1949 1 1755  TJ Spartak Choceň
275 Podgorný Radim 25.10.1964 2 1753  ŠK Vysoké Mýto
276 Štěpánek Zbyněk 15.11.1957 2 1748  ŠO DDM Hlinsko
277 Mrha Jan 17.9.1924 1 1744  TJ ŠO Chrudim
278 Marcinko Patrik 5.10.1993 1 1742  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
279 Glembek Bohumír 3.8.1941 2 1741  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
280 Riedl Tomáš 17.1.1985 2 1733  ŠK Svitavy
281 Rosenkranz Jindřich 6.4.1952 1 1733  ŠK Svitavy
282 Kulhánek Jiří 14.1.1995 2 1731  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
283 Tomek Karel 1.7.1959 2 1731  TJ CHS Chotěboř
284 Dudek Vladimír 25.4.1973 2 1730  2222 ŠK Polabiny
285 Kotlant Tomáš 11.9.1988 2 1729  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
286 Marek Michal 22.12.1993 2 1726  TJ Lanškroun
287 Plíva Jaroslav 3.12.1978 2 1726  SK Žamberk
288 Filip Libor 1.2.1974 2 1718  TJ Jablonné nad Orlicí
289 Ďoubal Petr 2.3.1958 2 1717  TJ CHS Chotěboř
290 Křemenák Jiří 3.8.1938 2 1716  TJ Lokomotiva Česká Třebová
291 Cedzo Štěpán 15.7.1953 2 1715  TJ Slovan Moravská Třebová
292 Kučera Aleš 9.3.1978 2 1715  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
293 Mareš Petr 27.7.1983 2 1712  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
294 Ždímal Petr 16.5.1986 2 1712  TJ ŠO Chrudim
295 Mareš Petr 21.6.1974 2 1708  Šachový klub Dolní Čermná o.s.
296 Rež Matouš 6.12.1968 2 1708  2222 ŠK Polabiny
297 Navrátil Václav 7.9.1936 2 1706  TJ Spartak Choceň
298 Novák Miroslav 19.7.1954 2 1705  TJ Lanškroun
299 Brdíček David 29.3.1982 2 1702  SK Žamberk
300 Palla Stanislav 10.8.1946 1 1701  TJ Lanškroun
301 Navrátil Miroslav 1.5.1952 2 1700  Sokol Městečko Trnávka
302 Kůs Martin 29.3.1991 2 1699  TJ ŠO Chrudim
303 Štorek Luboš 17.2.1966 1 1698  ŠO DDM Hlinsko
304 Pelcl Karel 17.7.1963 2 1697  TJ Lokomotiva Česká Třebová
305 Krummer Jan 2.3.1956 1 1695  TJ Spartak OEZ Letohrad
306 Mlynář Miroslav 4.7.1949 2 1693  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
307 Sodomka Adam 10.6.1989 2 1690  TJ Štefanydes Polička
308 Buryška Tomáš 4.5.1976 2 1686  TJ Spartak OEZ Letohrad
309 Vorel Bohuslav 16.1.1961 2 1683  2222 ŠK Polabiny
310 Lattenberg František 17.3.1940 2 1681  Sokol Městečko Trnávka
311 Klouček Jindřich 25.2.1958 2 1679  TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
312 Černohous Jiří 31.3.1963 2 1678  TJ Jablonné nad Orlicí
313 Kubíček Vlastimil 18.12.1959 2 1678  TJ Jablonné nad Orlicí
314 Vojanec Hynek 28.9.1951 2 1678  ŠO DDM Hlinsko
315 Riedl Vladimír 16.2.1988 2 1676  ŠK Svitavy
316 Hodek Roman 20.4.1960 2 1675  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
317 Navrátil Ladislav 7.5.1971 2 1675  TJ Štefanydes Polička
318 Jániš Petr 8.11.1993 2 1674  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
319 Krys Jan 16.3.1991 2 1673  TJ ŠO Chrudim
320 Vohník Miroslav 17.11.1958 2 1673  SK Žamberk
321 Banach Jaromír 24.8.1930 1 1670  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
322 Tobiška Jaroslav 6.4.1941 2 1670  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
323 Vondráček Emil 12.6.1935 2 1670  TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
324 Beneš Daniel 25.8.1973 2 1668  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
325 Fangl Jiří 20.10.1937 1 1668  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
326 Horník Jaromír 25.6.1933 2 1667  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
327 Schaffer Ondřej 7.10.1993 2 1667  TJ Štefanydes Polička
328 Česenek Jan 14.8.1998 2 1666  TJ ŠO Chrudim
329 Kapoun Vít 5.1.1995 2 1664  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
330 Jouza Petr 29.5.1962 1 1662  Sokol Lázně Bohdaneč
331 Král Miloš 10.10.1950 2 1662  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
332 Flos Petr 29.11.1953 2 1661  TJ Lokomotiva Česká Třebová
333 Černohous Miloslav 17.10.1959 2 1660  TJ Jablonné nad Orlicí
334 Taslar Karel 21.11.1953 2 1660  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
335 Izák Miloš 16.4.1952 2 1658  Sokol Městečko Trnávka
336 Motl Josef 11.3.1966 2 1658  TJ Sokol Horní Čermná
337 Vícha Karel 21.4.1950 2 1657  TJ Slovan Moravská Třebová
338 Pospíšil Petr 20.8.1997 2 1656  TJ Štefanydes Polička
339 Ryzner Jiří 13.9.1991 2 1656  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
340 Svoboda Jiří 29.11.1966 2 1655  Sokol Lázně Bohdaneč
341 Franc František 29.9.1941 2 1653  Sokol Městečko Trnávka
342 Mužík Ferdinand 22.4.1922 2 1651  TJ ŠO Chrudim
343 Bureš Vladimír 16.2.1948 2 1649  Sokol Městečko Trnávka
344 Liduch Filip 17.5.1997 2 1648  2222 ŠK Polabiny
345 Štěpán Stanislav 20.12.1948 2 1645  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
346 Bartoš Karel 31.5.1980 2 1644  TJ Štefanydes Polička
347 Svatoš Zdeněk 7.6.1934 2 1643  ŠK Svitavy
348 Řezníček Dominik 26.3.1998 2 1641  2222 ŠK Polabiny
349 Doseděl Zdeněk 21.6.1960 2 1640  TJ Spartak Choceň
350 Jedlička Eduard 21.4.1937 2 1637  ŠK Svitavy
351 Jonáš Petr 12.5.1944 2 1637  TJ Jiskra Litomyšl
352 Veselý Ondřej 16.3.1977 2 1637  ŠK Svitavy
353 Černý Václav 2.4.1940 2 1636  TJ Jablonné nad Orlicí
354 Klíma Ladislav 15.2.1982 2 1633  TJ Štefanydes Polička
355 Škorpík František 10.2.1976 2 1633  2222 ŠK Polabiny
356 Schaffer David 28.6.1988 2 1630  TJ Štefanydes Polička
357 Sokol Pavel 21.9.1941 2 1630  TJ ŠO Chrudim
358 Šenkýř Jindřich 30.6.1945 2 1630  TJ Sokol Krouna
359 Krys Jaromír 9.11.1933 2 1626  TJ ŠO Chrudim
360 Melichar Vojtěch 19.12.1997 2 1626  2222 ŠK Polabiny
361 Kovář Václav 13.9.1948 2 1624  TJ Lokomotiva Česká Třebová
362 Toman Aleš 18.11.1986 2 1624  SK Žamberk
363 Maceška Vladimír 1.4.1980 2 1623  TJ Spartak OEZ Letohrad
364 Rusz Gustav 15.6.1949 2 1622  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
365 Dostálek Vladimír 29.12.1956 2 1621  Šachový klub Dolní Čermná o.s.
366 Petrážová Kateřina 4.3.1988 2 1621  TJ Lokomotiva Česká Třebová
367 Sysr Pavel 21.5.1959 2 1621  TJ Spartak OEZ Letohrad
368 Zmek Jaroslav 3.11.1975 2 1618  Sokol Lázně Bohdaneč
369 Cvrček Michal 19.3.1976 2 1617  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
370 Halousek Jaroslav 11.9.1991 2 1617  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
371 Žídek Pavel 13.4.1966 2 1616  Šachový klub Dolní Čermná o.s.
372 Pecháček Tomáš 12.4.1990 2 1614  Šachový klub Dolní Čermná o.s.
373 Endl Vlastimil 25.7.1961 2 1613  TJ Slovan Moravská Třebová
374 Balek Josef 6.9.1947 2 1612  ŠO DDM Hlinsko
375 Myška František 3.7.1963 2 1611  TJ Sokol Němčice
376 Ninger Karel 13.9.1925 2 1611  TJ Jiskra Litomyšl
377 Petrásek Kamil 20.6.1995 2 1611  TJ Štefanydes Polička
378 Bureš Zbyněk 21.5.1978 2 1610  TJ ŠO Chrudim
379 Motl Ladislav 15.1.1956 2 1607  Šachový klub Dolní Čermná o.s.
380 Krištof Jiří 29.9.1957 2 1603  TJ Lanškroun
381 Dunglová Natálie 3.3.1996 2 1602  SK Žamberk
382 Šmejdíř Waldemar 14.2.1954 2 1600  TJ Spartak Choceň
383 Racek Josef 7.3.1965 2 1599  TJ Sokol Němčice
384 Krejčí Jan 6.2.1949 1 1598  2222 ŠK Polabiny
385 Krejčí Milan 26.2.1960 2 1598  TJ Jiskra Litomyšl
386 Mazura Jaroslav 18.5.1935 2 1598  SK Žamberk
387 Killer František 9.7.1972 2 1593  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
388 Kalhous Miroslav 7.4.1962 2 1591  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
389 Janoušek Martin 21.5.1975 2 1590  TJ Spartak Choceň
390 Kubišta Ladislav 1.10.1994 2 1588  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
391 Svítil Radek 30.3.1988 2 1588  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
392 Šilar Josef 25.11.1963 2 1588  TJ Sokol Horní Čermná
393 Seidl Jiří 25.9.1943 2 1585  TJ Jiskra Litomyšl
394 Dostál Lukáš 25.7.1979 2 1584  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
395 Čoček Oldřich 31.7.1994 2 1583  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
396 Boháč Luboš 21.5.1949 2 1582  TJ Lanškroun
397 Vorlíček Pavel 13.11.1962 2 1581  TJ Jablonné nad Orlicí
398 Trkal Tomáš 11.6.1969 2 1580  TJ Štefanydes Polička
399 Česenek Vladimír 30.11.1955 2 1579  TJ ŠO Chrudim
400 Cimprich Miroslav 8.5.1976 2 1576  TJ Sokol Horní Čermná
401 Pressl Ladislav 6.1.1932 2 1576  ŠK Svitavy
402 Jirmásek Vladimír 2.12.1958 2 1575  TJ Sokol Krouna
403 Koutný Ludvík 11.9.1939 2 1571  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
404 Nikl Josef 8.12.1949 2 1571  Šachový klub Dolní Čermná o.s.
405 Stryka Rostislav 5.4.1966 2 1571  TJ ŠO Chrudim
406 Šilar Josef 12.8.1961 2 1570  TJ Sokol Horní Čermná
407 Sedlák Petr 30.5.1955 2 1568  TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
408 Vu Antonín 9.1.1998 2 1567  TJ Lanškroun
409 Pavlů Pavel 31.3.1943 2 1565  Sokol Městečko Trnávka
410 Štětka Václav 31.3.1944 2 1565  TJ Jiskra Litomyšl
411 Havelka Josef 30.4.1999 2 1562  TJ Lanškroun
412 Krupica Zdeněk 15.11.1972 2 1561  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
413 Netolický Josef 9.1.1966 2 1561  TJ Sokol Krouna
414 König Milan 30.8.1931 2 1554  TJ Slovan Moravská Třebová
415 Vymetálek Tomáš 21.8.1982 2 1554  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
416 Londinová Jana 15.6.1977 2 1551  2222 ŠK Polabiny
417 Zelený František 22.9.1938 2 1551  TJ ŠO Chrudim
418 Bušina Vilém 19.5.1931 2 1549  Sokol Městečko Trnávka
419 Nedelčev Radim 12.2.1950 2 1548  ŠK Vysoké Mýto
420 Petružálek Radim 14.11.1990 2 1547  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
421 Driemer Jaroslav 7.1.1950 2 1545  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
422 Janeček Ondřej 27.5.1952 2 1545  TJ Spartak OEZ Letohrad
423 John Petr 17.8.1996 3 1542  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
424 Zelenka Pavel 6.3.1972 2 1542  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
425 Zeman Arnošt 9.8.1985 2 1537  TJ Štefanydes Polička
426 Rusz Roman 29.5.1972 2 1536  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
427 Kafka Roman 27.7.1982 2 1535  Sokol Krucemburk
428 Rovner Oldřich 9.5.1933 3 1535  Sokol Městečko Trnávka
429 Stúj Michal 2.1.1965 3 1532  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
430 Štorek Ladislav 18.4.1949 3 1531  Sokol Krucemburk
431 Černohous Josef 21.5.1944 2 1530  TJ Spartak OEZ Letohrad
432 Kašpar Libor 24.3.1973 3 1530  Sokol Krucemburk
433 Malá Michaela 24.8.1993 3 1530  SK Žamberk
434 Šulc Jiří 27.7.1962 3 1530  SK Žamberk
435 Kodytek Tomáš 15.10.1993 2 1522  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
436 Kvapil Pavel 30.4.1950 3 1520  2222 ŠK Polabiny
437 Šebek Miroslav 10.11.1977 3 1520  NOPO Miřetice
438 Marek Josef 9.7.1941 2 1517  TJ Lanškroun
439 Pátek Ladislav 25.4.1929 2 1517  TJ CHS Chotěboř
440 Dudla Martin 14.10.1976 3 1516  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
441 Kolomý Štěpán 23.8.1996 3 1516  TJ Lanškroun
442 Mácha Martin 25.2.1967 2 1512  Sokol Lázně Bohdaneč
443 Malý Miroslav 26.6.1927 3 1511  ŠO DDM Hlinsko
444 Viktorin Jaroslav 24.4.1957 2 1511  TJ Lanškroun
445 Krčmář Stanislav 21.2.1972 3 1510  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
446 Kristl Václav 13.11.1991 3 1509  Sokol Mistrovice
447 Stodola Jakub 7.5.1991 3 1509  TJ Štefanydes Polička
448 Káva František 21.6.1933 3 1506  TJ ŠO Chrudim
449 Řehák Josef 8.11.1961 3 1504  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
450 Kopal Vladimír 20.3.1959 3 1502  SK Žamberk
451 Buchta Martin 19.4.1974 3 1501  TJ Štefanydes Polička
452 Felcman Martin 12.7.1990 3 1497  SK Žamberk
453 Štefl Stanislav 26.3.1945 2 1497  TJ Lanškroun
454 Janoušek Petr 29.4.1992 3 1495  NOPO Miřetice
455 Hrančík Martin 20.3.1980 3 1493  Sokol Krucemburk
456 Rež Matouš 6.6.1997 3 1492  2222 ŠK Polabiny
457 Kotlant Jan 15.11.1990 3 1491  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
458 Valenta Rudolf 10.4.1951 3 1491  Sokol Mistrovice
459 Dušek Petr 2.8.1992 3 1488  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
460 Halbrštát Karel 28.10.1955 3 1485  Sokol Mistrovice
461 Šilar Karel 20.8.1952 2 1485  TJ Sokol Horní Čermná
462 Janeček Miroslav 17.9.1950 2 1484  SK Žamberk
463 Mikulecký Stanislav 21.8.1944 3 1482  TJ Jiskra Litomyšl
464 Kalousek Miroslav 18.8.1979 3 1481  TJ Sokol Horní Čermná
465 Cach Zdeněk 21.3.1998 3 1479  2222 ŠK Polabiny
466 Janáček Tomáš 21.8.1972 3 1479  Sokol Krucemburk
467 Čuma Jan 27.10.1941 2 1476  ŠK Svitavy
468 Krušina Adolf 8.10.1967 3 1475  ŠK Svitavy
469 Plechač Karel 23.8.1950 3 1473  TJ ŠO Chrudim
470 Žejdlík Patrik 19.5.2000 3 1473  ŠO DDM Hlinsko
471 Křišťál Zdeněk 22.5.1955 3 1469  2222 ŠK Polabiny
472 Gregor Jiří 11.7.1996 3 1467  2222 ŠK Polabiny
473 Hrančík Jaroslav 31.7.1951 3 1465  Sokol Krucemburk
474 Hurdes Emil 21.11.1937 2 1464  SK Žamberk
475 Langr Petr 21.3.1969 3 1457  Sokol Mistrovice
476 Křehký František 1.8.1944 3 1451  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
477 Melichar Zdeněk 31.7.1967 3 1447  2222 ŠK Polabiny
478 Vacek Miroslav 4.2.1957 2 1447  TJ Sokol Horní Čermná
479 Hofman Oskar 10.1.1998 3 1444  2222 ŠK Polabiny
480 Michalička Václav 25.9.1946 3 1444  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
481 Janota Jiří 8.6.1958 3 1443  Sokol Mistrovice
482 Šulc Marek 15.2.1998 3 1443  TJ Jiskra Litomyšl
483 Petráček Jiří 11.5.1971 3 1441  TJ Spartak OEZ Letohrad
484 Paluda Jiří 5.4.1941 2 1438  TJ Lokomotiva Česká Třebová
485 Plecháč Jan 11.6.1995 3 1438  2222 ŠK Polabiny
486 Jílek Václav 1.6.1993 3 1435  ŠK Vysoké Mýto
487 Voldánová Barbora 6.8.1994 3 1430  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
488 Křivohlávek Josef 23.10.1951 3 1428  TJ Lanškroun
489 Pochobradský Libor 28.3.1996 3 1428  2222 ŠK Polabiny
490 Němec Vladimír 25.12.1976 3 1427  TJ ŠO Chrudim
491 Odstrčil Jan 30.11.1981 3 1426  TJ Jiskra Litomyšl
492 Cach Jakub 28.8.1999 3 1425  2222 ŠK Polabiny
493 Pištora Lubomír 8.10.1937 3 1425  Sokol Lázně Bohdaneč
494 Hülle Jan 7.12.1947 3 1422  Sokol Krucemburk
495 Uřičář Petr 12.7.1953 3 1420  SK Žamberk
496 Starý Stanislav 7.5.1944 3 1412  TJ Spartak Choceň
497 Nožička Karel 13.9.1940 3 1411  2222 ŠK Polabiny
498 Lorenc Adam 11.4.1997 3 1402  TJ Spartak OEZ Letohrad
499 Jakoubek Jakub 26.4.1995 3 1401  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
500 Vaculík Jakub 15.3.1995 3 1399  TJ Lanškroun
501 Honek Ondřej 30.6.1987 3 1397  TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
502 Vodička Stanislav 22.4.1955 3 1397  ŠK Svitavy
503 Kokula Filip 28.5.1993 3 1393  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
504 Kůs Miroslav 3.7.1963 3 1393  NOPO Miřetice
505 Nečas Lukáš 16.10.1995 3 1386  TJ Lanškroun
506 Frgalová Hana 1.8.1995 3 1378  2222 ŠK Polabiny
507 Velešík Marian 4.8.1989 3 1378  ŠK Svitavy
508 Krečmer Josef 15.3.1930 2 1376  TJ ŠO Chrudim
509 Kainek Jan 26.3.1994 3 1370  SK Žamberk
510 Juroš Zbyněk 1.6.1991 3 1366  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
511 Grimm Jan 10.7.1972 3 1363  TJ Sokol Krouna
512 Indra Antonín 8.12.1975 3 1357  2222 ŠK Polabiny
513 Lapáček Luboš 21.4.1939 3 1357  TJ Lanškroun
514 Kubelka Libor 29.3.1974 3 1356  NOPO Miřetice
515 Charvát Václav 29.9.1949 3 1353  SK Žamberk
516 Pácha Lukáš 22.12.1976 3 1351  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
517 Víglaský Jaroslav 9.3.1985 3 1346  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
518 Pilný Jaroslav 23.7.1958 3 1341  TJ Lanškroun
519 Kroupa Tomáš 16.9.1996 3 1337  2222 ŠK Polabiny
520 Ruml Václav 5.5.1996 3 1336  2222 ŠK Polabiny
521 Nešpůrek Jan 11.10.2001 3 1329  2222 ŠK Polabiny
522 Rott Michal 11.7.1995 3 1327  TJ Štefanydes Polička
523 Lorencová Jitka 10.2.1966 3 1322  TJ Spartak OEZ Letohrad
524 Lorenc Josef 3.5.1962 3 1317  TJ Spartak OEZ Letohrad
525 Pospíšil Jaroslav 18.12.1937 3 1317  TJ ŠO Chrudim
526 Jäger Pavel 31.1.1983 3 1311  SK Žamberk
527 Mazura Ondřej 9.3.1993 3 1309  SK Žamberk
528 Špinler Bronislav 23.8.1965 3 1304  Sokol Mistrovice
529 Pelinka František 26.12.1954 3 1300  SK Žamberk
530 Kňážek Miroslav 3.9.1948 3 1299  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
531 Kalous Josef 18.7.1935 2 1298  SK Žamberk
532 Petrásek Jan 14.1.1993 3 1295  TJ Štefanydes Polička
533 Kubalík Michal 7.11.1995 3 1291  SK Žamberk
534 Belobrad Jan 12.7.1996 3 1289  SK Žamberk
535 Vrbický Ladislav 11.7.1975 3 1289  TJ Sokol Němčice
536 Klejch František 15.1.1937 3 1282  TJ Jiskra Litomyšl
537 Tobiška Jaroslav 6.8.1979 3 1282  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
538 Halousek Jakub 5.5.1998 3 1273  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
539 Kučera Jan 20.4.1995 3 1260  ŠK Svitavy
540 Marek Dominik 18.12.1997 3 1260  TJ Lanškroun
541 Tér Vladimír 23.10.1925 2 1258  ŠK Rapid Pardubice, o.s.

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.