Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
LOK ČR k 5.5.2011 05.05.11

Další očekávaná Listina osobních koeficientů, vyhodnocující zejména výsledky valné většiny šachového národa z nedávno skončených soutěží družstev, zahrnuje 524 aktivních hráčů z našeho kraje. Díky ní si již skoro každý může udělat představu o své poslední výkonnosti a svém současném postavení na pomyslném žebříčku.


Poř. Příjmemí a jméno Narozen(a) Titul (VT) LOK Oddíl/klub
1 Votava Jan 29.11.74 GM 2543 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
2 Mirumian Viguen 29.09.77 GM 2515 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
3 Bernášek Jan 31.05.86 IM 2486 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
4 Petr Martin 23.08.88 IM 2486 2222 ŠK Polabiny
5 Konopka Michal 14.03.66 IM 2433 2222 ŠK Polabiny
6 Černoušek Lukáš 09.12.83 IM 2420 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
7 Pisk Petr 28.06.74 IM 2371 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
8 Sabol Marian 18.08.66 FM 2365 ŠK Vysoké Mýto
9 Novotný Michal 26.04.78 FM 2343 2222 ŠK Polabiny
10 Bernard Borek 16.04.82 M 2341 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
11 Červený Martin 28.09.83 FM 2341 2222 ŠK Polabiny
12 Pokorný Zdeněk 29.07.55 FM 2327 TJ ŠO Chrudim
13 Roško Luboš 19.04.87 FM 2319 2222 ŠK Polabiny
14 Stehno Pavel 10.10.83 M 2310 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
15 Tůma Jiří 06.11.86 FM 2297 TJ ŠO Chrudim
16 Jedlička Aleš 05.02.72 FM 2289 2222 ŠK Polabiny
17 Šklíba Martin 22.11.81 FM 2286 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
18 Pokorný Tomáš 22.10.69 M 2277 TJ Lanškroun
19 Hošek Milan 21.07.71 FM 2271 2222 ŠK Polabiny
20 Prandstetter Eduard 15.12.48 IM 2271 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
21 Červený Petr 18.04.87 M 2264 TJ Štefanydes Polička
22 Pačovský Jiří 01.07.59 M 2262 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
23 Efler Lukáš 30.03.74 M 2238 2222 ŠK Polabiny
24 Hlaváček Robert 06.04.75 KM 2238 TJ ŠO Chrudim
25 Němec Pavel 14.12.56 M 2238 TJ ŠO Chrudim
26 Šír Zbyněk 07.09.71 KM 2237 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
27 Hostinský Jiří 03.09.55 KM 2234 2222 ŠK Polabiny
28 Vařejčko Josef 13.09.64 M 2230 TJ Sokol Zaječice
29 Jarábek Vratislav 12.04.80 KM 2217 TJ ŠO Chrudim
30 Hlavnička Jiří 17.10.70 FM 2214 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
31 Efler David 01.05.72 KM 2212 2222 ŠK Polabiny
32 Onderek David 26.07.70 KM 2211 TJ ŠO Chrudim
33 Šimek Jan 04.07.89 KM 2189 TJ Lokomotiva Česká Třebová
34 Navrátil František 07.05.43 KM 2186 2222 ŠK Polabiny
35 Řezníček Jan 22.01.58 KM 2183 ŠK Vysoké Mýto
36 Bujnoch Radek 15.04.78 KM 2182 TJ ŠO Chrudim
37 Mojžíš Jaroslav 14.02.43 FM 2180 2222 ŠK Polabiny
38 Šmajzr Martin 06.03.70 KM 2175 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
39 Hrubeš Pavel 12.01.71 KM 2166 TJ Lanškroun
40 Ondráček Ondřej 07.01.87 KM 2166 TJ CHS Chotěboř
41 Kourek Josef 25.03.65 KM 2163 2222 ŠK Polabiny
42 Výprachtický David 14.11.93 KM 2157 SK Žamberk
43 Petuchov Sergej 21.08.54 KM 2156 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
44 Veselý Tomáš 05.01.71 KM 2152 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
45 Šilar Lubomír 10.02.54 KM 2143 2222 ŠK Polabiny
46 Čižinský Petr 26.02.95 KM 2142 2222 ŠK Polabiny
47 Zeinert Michal 15.09.89 KM 2138 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
48 Krys Jaromír 29.01.65 KM 2135 TJ ŠO Chrudim
49 Pekař Václav 30.03.86 KM 2135 TJ Jiskra Litomyšl
50 Komárek David 20.07.76 KM 2134 TJ ŠO Chrudim
51 Volf Jaroslav 26.06.44 KM 2129 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
52 Kosek Jiří 17.08.60 KM 2128 ŠK Vysoké Mýto
53 Kolovratník Miloš 20.12.64 KM 2125 TJ Lokomotiva Česká Třebová
54 Kastner Oldřich 09.02.61 KM 2120 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
55 Belobrad Ivan 30.05.66 KM 2119 SK Žamberk
56 Hurt Lukáš 04.06.84 KM 2117 TJ Lokomotiva Česká Třebová
57 Sýkora Josef 16.03.46 KM 2117 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
58 Novák Aleš 28.09.78 KM 2116 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
59 Malivánek Jiří 16.04.69 KM 2115 TJ ŠO Chrudim
60 Trhal Tomáš 19.12.80 KM 2112 ŠK Vysoké Mýto
61 Hájek Jiří 22.04.52 KM 2106 TJ Sokol Zaječice
62 Lorenc Oldřich 19.11.55 KM 2098 TJ Štefanydes Polička
63 Daniel Martin 09.04.78 KM 2094 TJ Jiskra Litomyšl
64 Doseděl Jiří 18.11.66 KM 2092 TJ Jiskra Litomyšl
65 Hájek Lukáš 09.07.83 KM 2092 TJ Sokol Zaječice
66 Vodička Pavel 05.03.70 KM 2090 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
67 Novotný Petr 17.04.77 1 2084 TJ CHS Chotěboř
68 Holásek Pavel 11.07.72 KM 2081 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
69 Zeman Martin 10.01.75 KM 2080 TJ Jiskra Litomyšl
70 Paščenko Jaromír 01.12.73 KM 2077 TJ Štefanydes Polička
71 Pečinka Martin 16.09.90 KM 2069 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
72 Petrovič Pavel 06.01.69 1 2066 TJ ŠO Chrudim
73 Hennig Thomas 30.12.66 1 2064 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
74 Outulný Pavel 23.01.59 KM 2062 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
75 Černý Jan 07.08.57 KM 2060 2222 ŠK Polabiny
76 Ptáček Luboš 09.04.75 KM 2059 ŠK Vysoké Mýto
77 Třasák Ondřej 29.09.75 1 2059 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
78 Korol Jiří 19.03.61 KM 2058 2222 ŠK Polabiny
79 Makeš Martin 09.03.62 KM 2055 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
80 Jelínek Václav 29.10.51 KM 2046 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
81 Černý Karel 15.05.37 KM 2043 TJ Jablonné nad Orlicí
82 Škeřík Karel 01.08.56 KM 2040 TJ Jiskra Litomyšl
83 Just Pavel 13.08.47 KM 2038 2222 ŠK Polabiny
84 Mareš Petr 25.12.55 KM 2032 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
85 Rusnák Jan 10.12.86 1 2032 ŠK Vysoké Mýto
86 Houška Bronislav 02.01.80 KM 2030 TJ Štefanydes Polička
87 Nadrchal Tomáš 30.05.79 1 2018 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
88 Kalousek Vladimír 20.02.69 KM 2017 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
89 Koníček Petr 23.04.75 1 2012 TJ ŠO Chrudim
90 Trojan Luboš 23.11.42 KM 2011 2222 ŠK Polabiny
91 Vobořil Pavel 27.11.41 KM 2011 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
92 Petrus Luděk 01.05.80 1 2010 TJ CHS Chotěboř
93 Procházka Petr 13.05.76 1 2009 TJ Lanškroun
94 Kotva Milan 20.01.48 KM 2007 TJ Slovan Moravská Třebová
95 Laušman Petr 22.10.69 1 2006 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
96 Lipavský Dušan 03.02.68 1 2006 ŠK Vysoké Mýto
97 Bartošová Lucie 21.10.89 KMž 2000 TJ Jiskra Litomyšl
98 Zeman Arnošt 16.04.57 KM 2000 TJ Štefanydes Polička
99 Švub Jan 13.04.53 KM 1999 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
100 Vondra Lukáš 09.12.90 1 1999 TJ Lokomotiva Česká Třebová
101 Linhart Jan 06.04.87 1 1996 TJ CHS Chotěboř
102 Půlpán Jakub 02.06.98 1 1996 2222 ŠK Polabiny
103 Solil Roman 14.12.70 1 1993 TJ Lanškroun
104 Trhal Michal 19.12.80 1 1993 ŠK Vysoké Mýto
105 Bauer Jindřich 12.01.85 1 1992 2222 ŠK Polabiny
106 Petráž Martin 28.01.91 1 1992 TJ Lokomotiva Česká Třebová
107 Mazura Tomáš 29.07.78 1 1991 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
108 Jirsa Lukáš 29.04.87 1 1990 TJ Jiskra Litomyšl
109 Törvenyi Roman 25.02.67 1 1989 2222 ŠK Polabiny
110 Beneš Milan 23.08.91 1 1987 ŠK Vysoké Mýto
111 Horáček Michal 05.06.90 1 1987 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
112 Jelínek Milan 25.04.60 KM 1984 TJ Sokol Zaječice
113 Kraus Ondřej 21.08.93 1 1983 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
114 Tuvšinbajar Dorjkhú 27.10.61 KM 1983 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
115 Felcman Tomáš 28.06.92 1 1982 SK Žamberk
116 Stodolová Kristýna 27.12.86 KMž 1980 TJ Štefanydes Polička
117 Urbánek Josef 09.03.39 1 1980 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
118 Mazuch Jan 15.05.65 1 1979 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
119 Mojžíš Martin 02.07.72 KM 1978 2222 ŠK Polabiny
120 Sojma Zdeněk 21.01.63 1 1976 TJ Slovan Moravská Třebová
121 Blaško Štěpán 22.06.87 1 1974 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
122 Kastner Vojtěch 21.04.89 1 1970 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
123 Kučera Jan 29.10.79 1 1967 TJ Spartak Choceň
124 Linhart Zbyněk 15.04.59 1 1964 TJ ŠO Chrudim
125 Hájek Jaroslav 16.02.41 1 1962 TJ Sokol Zaječice
126 Müller Petr 12.02.85 1 1960 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
127 Adámek Milan 14.09.58 1 1957 ŠO DDM Hlinsko
128 Hromádko Martin 16.11.79 1 1957 TJ Sokol Zaječice
129 Mazura Miloš 17.02.64 1 1955 SK Žamberk
130 Kosek Marek 22.04.93 1 1954 ŠK Vysoké Mýto
131 Wiesinger Wolfgang 02.02.72 1 1953 SK Žamberk
132 Zeman Ladislav 29.10.44 1 1951 TJ Jiskra Litomyšl
133 Petruň Milan 09.03.80 1 1949 TJ Lanškroun
134 Němec Bohumil 24.08.50 1 1948 TJ ŠO Chrudim
135 Veselý Petr 23.10.79 1 1946 TJ Spartak OEZ Letohrad
136 Daněk Pavel 02.03.62 1 1944 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
137 Kastner Kamil 30.04.86 KM 1941 2222 ŠK Polabiny
138 Sabolová Gabriela 21.02.92 KMž 1938 ŠK Vysoké Mýto
139 Smejkal Jan 01.03.53 1 1934 TJ Štefanydes Polička
140 Pačovský Martin 03.11.82 1 1932 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
141 Česenek Jiří 25.07.54 1 1931 TJ Sokol Zaječice
142 Novotný Tomáš 31.07.87 1 1929 TJ CHS Chotěboř
143 Hospodka Josef 14.12.75 1 1928 TJ CHS Chotěboř
144 Zelenka Jaroslav 02.08.62 KM 1928 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
145 Krátký Josef 20.11.93 1 1927 TJ Lanškroun
146 Starý Vladimír 17.01.85 1 1926 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
147 Mareš Jan 13.10.94 1 1925 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
148 Poslušný Martin 22.12.75 1 1925 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
149 Pokorný Jan 27.01.87 1 1924 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
150 Konrád František 06.06.81 1 1919 TJ Sokol Zaječice
151 Šimek Zdeněk 14.02.88 1 1919 TJ Lokomotiva Česká Třebová
152 Škroch Martin 05.04.76 1 1915 2222 ŠK Polabiny
153 Zvěřina Jan 07.07.66 1 1915 TJ CHS Chotěboř
154 Krumer Miroslav 30.01.72 1 1913 TJ Spartak OEZ Letohrad
155 Bělohlav Jan 04.09.62 1 1912 2222 ŠK Polabiny
156 Šváb Jiří 17.03.55 1 1908 TJ Jiskra Litomyšl
157 Havrlík Pavel 21.01.44 1 1906 SK Žamberk
158 Starý Lukáš 14.09.82 1 1906 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
159 Hrnčiarik Karel 19.05.81 1 1905 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
160 Dungl Petr 11.02.65 1 1903 SK Žamberk
161 Dvořák Slavomil 05.08.77 1 1899 ŠO DDM Hlinsko
162 Roušar Zdeněk 30.05.57 1 1899 ŠO DDM Hlinsko
163 Ondrej Tomáš 13.05.91 2 1898 ŠK Vysoké Mýto
164 Pail Milan 28.06.62 1 1894 TJ Sokol Němčice
165 Škorpík Jan 22.01.75 1 1894 2222 ŠK Polabiny
166 Zámečník Bohumír 10.07.32 1 1893 SK Žamberk
167 Glöckner Jaromír 28.12.40 1 1892 TJ Slovan Moravská Třebová
168 Kalous Tomáš 20.12.64 2 1889 SK Žamberk
169 Krejčík Tomáš 16.06.80 1 1886 TJ CHS Chotěboř
170 Odstrčil Jaromír 26.07.58 1 1886 TJ Jiskra Litomyšl
171 Přibyl Jiří 02.05.55 1 1884 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
172 Merta Josef 12.02.50 1 1882 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
173 Michlian Štefan 01.04.89 2 1882 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
174 Borek Pavel 18.02.63 1 1881 TJ Lokomotiva Česká Třebová
175 Kouba Petr 31.12.66 1 1879 2222 ŠK Polabiny
176 Provazník Jiří 03.03.66 1 1879 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
177 Hon Jiří 18.07.58 1 1878 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
178 Petrželka Karel 18.10.41 1 1876 TJ Lokomotiva Česká Třebová
179 Fiala Milan 23.06.73 2 1875 TJ CHS Chotěboř
180 Papáček Miloš 20.01.60 1 1875 TJ Spartak OEZ Letohrad
181 Švécar Jiří 01.10.61 1 1875 ŠK Vysoké Mýto
182 Štolfa Jaroslav 20.01.59 2 1871 TJ CHS Chotěboř
183 Šilar Ladislav 17.06.49 1 1867 TJ Lanškroun
184 Horáček Pavel 24.06.77 1 1866 TJ Jiskra Litomyšl
185 Mikyska Kamil 03.07.84 2 1866 TJ Spartak OEZ Letohrad
186 Seidl Zdeněk 23.03.60 1 1866 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
187 Hanus Michal 30.01.89 1 1865 ŠO DDM Hlinsko
188 Novotný Aleš 14.01.96 2 1860 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
189 Grepl Pavel 26.01.69 1 1859 TJ Slovan Moravská Třebová
190 Roub Bohumil 09.07.75 1 1858 2222 ŠK Polabiny
191 Pavlovec Vladimír 03.07.64 1 1854 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
192 Řehák Jiří 27.03.50 1 1851 TJ Spartak OEZ Letohrad
193 Burian Michal 16.10.57 2 1848 Sokol Městečko Trnávka
194 Melichar Vojtěch 19.12.97 2 1848 2222 ŠK Polabiny
195 Pěkník Milan 03.05.55 1 1848 TJ Sokol Němčice
196 Slabý Miloš 20.01.45 1 1846 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
197 Kylar Pavel 18.12.54 1 1844 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
198 Šindelář Petr 15.12.49 2 1844 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
199 Krmenčík Roman 15.01.64 1 1843 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
200 Sodomka Adam 10.06.89 2 1843 TJ Štefanydes Polička
201 Veselý Emanuel 28.03.47 2 1843 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
202 Smola Jan 17.07.53 1 1841 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
203 Martinec Jan 10.06.69 2 1840 SK Žamberk
204 Čupr Tomáš 08.10.82 2 1833 ŠK Svitavy
205 Honek Jan 26.11.59 2 1833 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
206 Zámečník Jan 24.01.90 2 1833 ŠO DDM Hlinsko
207 Krušina Patrik 10.03.94 2 1831 ŠK Svitavy
208 Weis Ladislav 11.04.38 1 1830 TJ Spartak Choceň
209 Bartoš Karel 01.11.82 2 1827 ŠK Svitavy
210 Kameník David 30.07.77 2 1826 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
211 Janko Jan 16.05.59 1 1817 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
212 Kacálek Karel 21.10.51 1 1816 SK Žamberk
213 Maceška Bohumír 14.10.54 1 1814 TJ Spartak OEZ Letohrad
214 Doležal Rudolf 08.02.74 2 1813 2222 ŠK Polabiny
215 Kohoutek Tomáš 17.05.79 2 1813 TJ ŠO Chrudim
216 Chvojka Antonín 05.07.46 1 1812 TJ Slovan Moravská Třebová
217 Tesař Jaromír 25.01.61 1 1812 ŠK Svitavy
218 Janda Lubomír 29.07.55 1 1811 ŠO DDM Hlinsko
219 Marcinko Patrik 05.10.93 1 1810 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
220 Pyskatý Jiří 13.01.46 1 1809 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
221 Podgorný Radim 25.10.64 2 1808 ŠK Vysoké Mýto
222 Režný Zdeněk 10.04.53 2 1808 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
223 Ptáček Miloslav 02.11.46 2 1801 ŠK Vysoké Mýto
224 Šebrle Jaroslav 24.06.56 2 1801 TJ Lanškroun
225 Sion David 13.04.96 2 1800 TJ Štefanydes Polička
226 Vymetálek Petr 15.05.85 2 1800 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
227 Šťulík Jiří 21.05.76 2 1798 ŠO DDM Hlinsko
228 Kozák David 20.03.94 2 1797 ŠK Svitavy
229 Pyskatý Jindřich 13.01.46 1 1797 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
230 Jeništa Jiří 21.04.37 1 1795 SK Žamberk
231 Merta Michal 27.08.76 2 1795 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
232 Juchelka Petr 14.11.69 1 1794 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
233 Jániš Petr 08.11.93 2 1789 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
234 Švanda Radek 05.10.73 1 1787 TJ Štefanydes Polička
235 Bartoš Martin 07.02.68 2 1785 TJ ŠO Chrudim
236 Stodola Marek 17.06.95 1 1781 TJ Štefanydes Polička
237 Janeček Václav 26.10.84 2 1780 TJ Spartak OEZ Letohrad
238 Slavíček Miroslav 19.06.59 2 1779 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
239 Maděra Stanislav 12.08.51 1 1777 ŠK Svitavy
240 Culek Karel 10.08.90 2 1776 TJ ŠO Chrudim
241 Janeček František 17.07.49 1 1775 TJ Spartak Choceň
242 Jasanský Karel 06.03.48 1 1775 TJ Lokomotiva Česká Třebová
243 Paukert Ivo 11.01.74 2 1774 TJ Lanškroun
244 Vencl Jiří 15.03.62 1 1773 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
245 Pour Břetislav 31.05.54 2 1772 TJ CHS Chotěboř
246 Vavroušek Petr 14.07.42 1 1770 TJ Spartak Choceň
247 Marinov Peter 30.07.58 2 1769 ŠK Vysoké Mýto
248 Marek Jiří 01.04.43 1 1767 ŠK Vysoké Mýto
249 Navrátil Zdeněk 14.01.63 2 1767 TJ Spartak Choceň
250 Nešpůrek Petr 27.11.95 2 1766 2222 ŠK Polabiny
251 Sukdolák Radek 17.01.70 2 1766 TJ CHS Chotěboř
252 Fišer Vladislav 02.01.59 2 1765 TJ Spartak Choceň
253 Havel František 29.01.47 1 1765 ŠK Svitavy
254 Šmíd František 19.01.53 2 1763 Sokol Městečko Trnávka
255 Sekyrka Josef 06.08.50 1 1759 Sokol Lázně Bohdaneč
256 Zoubek David 26.08.93 2 1759 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
257 Lorenc Josef 21.01.93 2 1758 TJ Spartak OEZ Letohrad
258 Poslušný Radek 16.04.77 2 1756 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
259 Havelka Josef 30.04.99 2 1755 TJ Lanškroun
260 Jerman Miloš 10.12.79 2 1752 TJ Štefanydes Polička
261 Štěpánek Zbyněk 15.11.57 2 1748 ŠO DDM Hlinsko
262 Vaníček Jan 30.11.78 2 1745 TJ Jablonné nad Orlicí
263 Dvořák Eduard 06.02.53 1 1744 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
264 Kožúšek Daniel 19.04.99 2 1743 2222 ŠK Polabiny
265 Dudek Vladimír 25.04.73 2 1733 2222 ŠK Polabiny
266 Půlpán Matěj 30.01.01 2 1733 2222 ŠK Polabiny
267 Riedl Tomáš 17.01.85 2 1733 ŠK Svitavy
268 Stodola Zdeněk 13.04.53 1 1732 TJ Štefanydes Polička
269 Tomek Karel 01.07.59 2 1732 TJ CHS Chotěboř
270 Kučera Aleš 09.03.78 2 1731 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
271 Filip Libor 01.02.74 2 1729 TJ Jablonné nad Orlicí
272 Plíva Jaroslav 03.12.78 2 1726 SK Žamberk
273 Vlčková Kateřina 25.04.96 2 1726 2222 ŠK Polabiny
274 Rosenkranz Jindřich 06.04.52 1 1725 ŠK Svitavy
275 Ždímal Petr 16.05.86 2 1721 TJ ŠO Chrudim
276 Vojanec Hynek 28.09.51 2 1719 ŠO DDM Hlinsko
277 Ďoubal Petr 02.03.58 2 1717 TJ CHS Chotěboř
278 Vančura Daniel 07.08.97 2 1715 2222 ŠK Polabiny
279 Kotlant Tomáš 11.09.88 2 1713 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
280 Glembek Bohumír 03.08.41 2 1712 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
281 Liduch Filip 17.05.97 2 1712 2222 ŠK Polabiny
282 Marek Michal 22.12.93 2 1710 TJ Lanškroun
283 Mareš Petr 21.06.74 2 1708 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
284 Mareš Petr 27.07.83 2 1704 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
285 Rež Matouš 06.12.68 2 1704 2222 ŠK Polabiny
286 Pelcl Karel 17.07.63 2 1703 TJ Lokomotiva Česká Třebová
287 Brdíček David 29.03.82 2 1702 SK Žamberk
288 Navrátil Miroslav 01.05.52 2 1702 Sokol Městečko Trnávka
289 Pospíšil Petr 20.08.97 2 1702 TJ Štefanydes Polička
290 Petrásek Kamil 20.06.95 2 1697 TJ Štefanydes Polička
291 Navrátil Václav 07.09.36 2 1696 TJ Spartak Choceň
292 Klouček Jindřich 25.02.58 2 1694 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
293 Schaffer Ondřej 07.10.93 2 1694 TJ Štefanydes Polička
294 Křemenák Jiří 03.08.38 2 1692 TJ Lokomotiva Česká Třebová
295 Vorel Bohuslav 16.01.61 2 1692 2222 ŠK Polabiny
296 Černohous Jiří 31.03.63 2 1691 TJ Jablonné nad Orlicí
297 Novák Miroslav 19.07.54 2 1691 TJ Lanškroun
298 Palla Stanislav 10.08.46 1 1691 TJ Lanškroun
299 Kůs Martin 29.03.91 2 1689 TJ ŠO Chrudim
300 Kvapil Petr 12.04.54 2 1687 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
301 Riedl Vladimír 16.02.88 2 1683 ŠK Svitavy
302 Kubíček Vlastimil 18.12.59 2 1682 TJ Jablonné nad Orlicí
303 Buryška Tomáš 04.05.76 2 1681 TJ Spartak OEZ Letohrad
304 Krummer Jan 02.03.56 1 1680 TJ Spartak OEZ Letohrad
305 Navrátil Ladislav 07.05.71 2 1679 TJ Štefanydes Polička
306 Štorek Luboš 17.02.66 1 1677 ŠO DDM Hlinsko
307 Vohník Miroslav 17.11.58 2 1676 SK Žamberk
308 Lattenberg František 17.03.40 2 1675 Sokol Městečko Trnávka
309 Štěpán Stanislav 20.12.48 2 1674 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
310 Beneš Daniel 25.08.73 2 1673 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
311 Krys Jan 16.03.91 2 1673 TJ ŠO Chrudim
312 Svatoš Zdeněk 07.06.34 2 1672 ŠK Svitavy
313 Vondráček Emil 12.06.35 2 1672 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
314 Jouza Petr 29.05.62 1 1670 Sokol Lázně Bohdaneč
315 Bartoš Karel 31.05.80 2 1668 TJ Štefanydes Polička
316 Fangl Jiří 20.10.37 1 1667 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
317 Izák Miloš 16.04.52 2 1667 Sokol Městečko Trnávka
318 Král Miloš 10.10.50 2 1667 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
319 Řezníček Dominik 26.03.98 2 1667 2222 ŠK Polabiny
320 Hodek Roman 20.04.60 2 1666 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
321 Horník Jaromír 25.06.33 2 1666 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
322 Taslar Karel 21.11.53 2 1662 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
323 Mlynář Miroslav 04.07.49 2 1656 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
324 Motl Ladislav 15.01.56 2 1654 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
325 Škorpík František 10.02.76 2 1652 2222 ŠK Polabiny
326 Flos Petr 29.11.53 2 1650 TJ Lokomotiva Česká Třebová
327 Motl Josef 11.03.66 2 1650 TJ Sokol Horní Čermná
328 Mužík Ferdinand 22.04.22 2 1650 TJ ŠO Chrudim
329 Franc František 29.09.41 2 1648 Sokol Městečko Trnávka
330 Sokol Pavel 21.09.41 2 1648 TJ ŠO Chrudim
331 Tobiška Jaroslav 06.04.41 2 1648 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
332 Vícha Karel 21.04.50 2 1648 TJ Slovan Moravská Třebová
333 Žídek Pavel 13.04.66 2 1648 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
334 Česenek Vladimír 30.11.55 2 1647 TJ ŠO Chrudim
335 Kodytek Tomáš 15.10.93 2 1647 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
336 Krys Jaromír 09.11.33 2 1646 TJ ŠO Chrudim
337 Jedlička Eduard 21.04.37 2 1644 ŠK Svitavy
338 Jonáš Petr 12.05.44 2 1642 TJ Jiskra Litomyšl
339 Černohous Miloslav 17.10.59 2 1641 TJ Jablonné nad Orlicí
340 Klíma Ladislav 15.02.82 2 1640 TJ Štefanydes Polička
341 Doseděl Zdeněk 21.06.60 2 1638 TJ Spartak Choceň
342 Vu Antonín 09.01.98 2 1638 TJ Lanškroun
343 Veselý Ondřej 16.03.77 2 1637 ŠK Svitavy
344 Schaffer David 28.06.88 2 1634 TJ Štefanydes Polička
345 Myška František 03.07.63 2 1632 TJ Sokol Němčice
346 Černý Václav 02.04.40 2 1629 TJ Jablonné nad Orlicí
347 Česenek Jan 14.08.98 2 1627 TJ ŠO Chrudim
348 Maceška Vladimír 01.04.80 2 1626 TJ Spartak OEZ Letohrad
349 Petrážová Kateřina 04.03.88 2 1625 TJ Lokomotiva Česká Třebová
350 Zmek Jaroslav 03.11.75 2 1625 Sokol Lázně Bohdaneč
351 Kovář Václav 13.09.48 2 1624 TJ Lokomotiva Česká Třebová
352 Toman Aleš 18.11.86 2 1624 SK Žamberk
353 Dostálek Vladimír 29.12.56 2 1623 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
354 Nikl Josef 08.12.49 2 1623 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
355 Kapoun Vít 05.01.95 2 1621 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
356 Vencl Jiří 28.02.36 2 1621 TJ Lokomotiva Česká Třebová
357 Kubišta Ladislav 01.10.94 2 1619 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
358 Svoboda Jiří 29.11.66 2 1619 Sokol Lázně Bohdaneč
359 John Petr 17.08.96 2 1618 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
360 Pecháček Tomáš 12.04.90 2 1618 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
361 Cimprich Miroslav 08.05.76 2 1613 TJ Sokol Horní Čermná
362 Mazura Jaroslav 18.05.35 2 1612 SK Žamberk
363 Ryzner Jiří 13.09.91 2 1611 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
364 Sysr Pavel 21.05.59 2 1611 TJ Spartak OEZ Letohrad
365 Balek Josef 06.09.47 2 1608 ŠO DDM Hlinsko
366 Bureš Zbyněk 21.05.78 2 1604 TJ ŠO Chrudim
367 Krištof Jiří 29.09.57 2 1603 TJ Lanškroun
368 Krejčí Jan 06.02.49 1 1602 2222 ŠK Polabiny
369 Racek Josef 07.03.65 2 1602 TJ Sokol Němčice
370 Šenkýř Jindřich 30.06.45 2 1602 TJ Sokol Krouna
371 Šilar Josef 25.11.63 2 1600 TJ Sokol Horní Čermná
372 Boháč Luboš 21.05.49 2 1595 TJ Lanškroun
373 Endl Vlastimil 25.07.61 2 1593 TJ Slovan Moravská Třebová
374 Krejčí Milan 26.02.60 2 1593 TJ Jiskra Litomyšl
375 Rusz Gustav 15.06.49 2 1591 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
376 Seidl Jiří 25.09.43 2 1590 TJ Jiskra Litomyšl
377 Cach Jakub 28.08.99 2 1585 2222 ŠK Polabiny
378 Sedlák Petr 30.05.55 2 1584 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
379 Ninger Karel 13.09.25 2 1580 TJ Jiskra Litomyšl
380 Jirmásek Vladimír 02.12.58 2 1578 TJ Sokol Krouna
381 Koutný Ludvík 11.09.39 2 1578 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
382 Kalhous Miroslav 07.04.62 2 1577 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
383 Netolický Josef 09.01.66 2 1577 TJ Sokol Krouna
384 Dostál Lukáš 25.07.79 2 1576 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
385 Vorlíček Pavel 13.11.62 2 1575 TJ Jablonné nad Orlicí
386 Dunglová Natálie 03.03.96 2 1573 SK Žamberk
387 Pavlů Pavel 31.03.43 2 1573 Sokol Městečko Trnávka
388 Nedelčev Radim 12.02.50 2 1572 ŠK Vysoké Mýto
389 Šilar Josef 12.08.61 2 1572 TJ Sokol Horní Čermná
390 Šmejdíř Waldemar 14.02.54 2 1572 TJ Spartak Choceň
391 Petružálek Radim 14.11.90 2 1570 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
392 Svítil Radek 30.03.88 2 1569 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
393 Pressl Ladislav 06.01.32 2 1566 ŠK Svitavy
394 Kristl Václav 13.11.91 2 1561 Sokol Mistrovice
395 Driemer Jaroslav 07.01.50 2 1558 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
396 Trkal Tomáš 11.06.69 2 1557 TJ Štefanydes Polička
397 Zelený František 22.09.38 2 1557 TJ ŠO Chrudim
398 Londinová Jana 15.06.77 2 1555 2222 ŠK Polabiny
399 König Milan 30.08.31 2 1554 TJ Slovan Moravská Třebová
400 Trampota Luděk 23.03.78 2 1551 TJ Jablonné nad Orlicí
401 Bielčik Jindřich 20.06.66 2 1550 ŠK Kámen
402 Černohous Josef 21.05.44 2 1546 TJ Spartak OEZ Letohrad
403 Šváha Martin 14.05.82 3 1546 TJ ŠO Chrudim
404 Štětka Václav 31.03.44 2 1545 TJ Jiskra Litomyšl
405 Stryka Rostislav 05.04.66 2 1542 TJ ŠO Chrudim
406 Vymetálek Tomáš 21.08.82 2 1538 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
407 Stúj Michal 02.01.65 3 1537 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
408 Bušina Vilém 19.05.31 2 1535 Sokol Městečko Trnávka
409 Rovner Oldřich 09.05.33 3 1535 Sokol Městečko Trnávka
410 Kafka Roman 27.07.82 2 1534 Sokol Krucemburk
411 Šulc Jiří 27.07.62 3 1534 SK Žamberk
412 Stodola Jakub 07.05.91 3 1533 TJ Štefanydes Polička
413 Malý Miroslav 26.06.27 3 1531 ŠO DDM Hlinsko
414 Malá Michaela 24.08.93 3 1530 SK Žamberk
415 Štorek Ladislav 18.04.49 3 1530 Sokol Krucemburk
416 Kolomý Štěpán 23.08.96 3 1529 TJ Lanškroun
417 Šebek Miroslav 10.11.77 3 1527 NOPO Miřetice
418 Zeman Arnošt 09.08.85 2 1527 TJ Štefanydes Polička
419 Kašpar Libor 24.03.73 3 1525 Sokol Krucemburk
420 Tomeš Lukáš 05.10.94 3 1524 TJ Lokomotiva Česká Třebová
421 Rusz Roman 29.05.72 2 1520 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
422 Buchta Martin 19.04.74 3 1519 TJ Štefanydes Polička
423 Pátek Ladislav 25.04.29 2 1517 TJ CHS Chotěboř
424 Čuma Jan 27.10.41 2 1515 ŠK Svitavy
425 Krčmář Stanislav 21.02.72 3 1515 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
426 Mácha Martin 25.02.67 2 1515 Sokol Lázně Bohdaneč
427 Kopal Vladimír 20.03.59 3 1514 SK Žamberk
428 Hrančík Martin 20.03.80 3 1512 Sokol Krucemburk
429 Kvapil Pavel 30.04.50 3 1509 2222 ŠK Polabiny
430 Kalousek Miroslav 18.08.79 3 1508 TJ Sokol Horní Čermná
431 Krupica Zdeněk 15.11.72 2 1508 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
432 Viktorin Jaroslav 24.04.57 2 1507 TJ Lanškroun
433 Frgalová Hana 01.08.95 3 1503 2222 ŠK Polabiny
434 Řehák Josef 08.11.61 3 1502 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
435 Valenta Rudolf 10.04.51 3 1502 Sokol Mistrovice
436 Janeček Ondřej 27.05.52 2 1501 TJ Spartak OEZ Letohrad
437 Felcman Martin 12.07.90 3 1497 SK Žamberk
438 Janoušek Petr 29.04.92 3 1497 NOPO Miřetice
439 Kotlant Jan 15.11.90 3 1491 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
440 Gregor Jiří 11.07.96 3 1489 2222 ŠK Polabiny
441 Káva František 21.06.33 3 1488 TJ ŠO Chrudim
442 Rež Matouš 06.06.97 3 1488 2222 ŠK Polabiny
443 Žejdlík Patrik 19.05.00 3 1487 ŠO DDM Hlinsko
444 Hofman Oskar 10.01.98 3 1483 2222 ŠK Polabiny
445 Halbrštát Karel 28.10.55 3 1482 Sokol Mistrovice
446 Šulc Marek 15.02.98 3 1478 TJ Jiskra Litomyšl
447 Šilar Karel 20.08.52 2 1477 TJ Sokol Horní Čermná
448 Janoušek Ladislav 11.05.63 3 1476 NOPO Miřetice
449 Mikulecký Stanislav 21.08.44 3 1470 TJ Jiskra Litomyšl
450 Vacek Miroslav 04.02.57 2 1467 TJ Sokol Horní Čermná
451 Křišťál Zdeněk 22.05.55 3 1464 2222 ŠK Polabiny
452 Krušina Adolf 08.10.67 3 1460 ŠK Svitavy
453 Hrančík Jaroslav 31.07.51 3 1454 Sokol Krucemburk
454 Michalička Václav 25.09.46 3 1453 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
455 Janeček Miroslav 17.09.50 2 1451 SK Žamberk
456 Plecháč Jan 11.06.95 3 1446 2222 ŠK Polabiny
457 Langr Petr 21.03.69 3 1445 Sokol Mistrovice
458 Hurdes Emil 21.11.37 2 1443 SK Žamberk
459 Melichar Zdeněk 31.07.67 3 1441 2222 ŠK Polabiny
460 Petráček Jiří 11.05.71 3 1441 TJ Spartak OEZ Letohrad
461 Paluda Jiří 05.04.41 2 1437 TJ Lokomotiva Česká Třebová
462 Němec Vladimír 25.12.76 3 1435 TJ ŠO Chrudim
463 Pištora Lubomír 08.10.37 3 1432 Sokol Lázně Bohdaneč
464 Voldánová Barbora 06.08.94 3 1429 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
465 Křivohlávek Josef 23.10.51 3 1428 TJ Lanškroun
466 Feltl Patrik 17.03.99 3 1427 TJ Štefanydes Polička
467 Pochobradský Libor 28.03.96 3 1426 2222 ŠK Polabiny
468 Janota Jiří 08.06.58 3 1424 Sokol Mistrovice
469 Starý Stanislav 07.05.44 3 1424 TJ Spartak Choceň
470 Uřičář Petr 12.07.53 3 1422 SK Žamberk
471 Cach Zdeněk 21.03.98 3 1418 2222 ŠK Polabiny
472 Marek Jan 20.01.76 3 1418 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
473 Odstrčil Jan 30.11.81 3 1418 TJ Jiskra Litomyšl
474 Juroš Zbyněk 01.06.91 3 1415 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
475 Hülle Jan 07.12.47 3 1411 Sokol Krucemburk
476 Nožička Karel 13.09.40 3 1410 2222 ŠK Polabiny
477 Jakoubek Jakub 26.04.95 3 1405 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
478 Křeček Jiří 11.11.85 3 1399 ŠK Svitavy
479 Honek Ondřej 30.06.87 3 1397 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
480 Nečas Lukáš 16.10.95 3 1390 TJ Lanškroun
481 Kůs Miroslav 03.07.63 3 1385 NOPO Miřetice
482 Hofmanová Vilma 19.02.00 3 1377 2222 ŠK Polabiny
483 Lorenc Adam 11.04.97 3 1377 TJ Spartak OEZ Letohrad
484 Chmelík Rudolf 15.11.59 2 1376 SK Žamberk
485 Kubalík Michal 07.11.95 3 1375 SK Žamberk
486 Fišnar Karel 30.06.97 3 1370 2222 ŠK Polabiny
487 Kainek Jan 26.03.94 3 1370 SK Žamberk
488 Krečmer Josef 15.03.30 2 1366 TJ ŠO Chrudim
489 Indra Antonín 08.12.75 3 1365 2222 ŠK Polabiny
490 Kubelka Libor 29.03.74 3 1365 NOPO Miřetice
491 Lapáček Luboš 21.04.39 3 1363 TJ Lanškroun
492 Kučera Jan 20.04.95 3 1362 ŠK Svitavy
493 Charvát Václav 29.09.49 3 1360 SK Žamberk
494 Víglaský Jaroslav 09.03.85 3 1360 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
495 Pácha Lukáš 22.12.76 3 1356 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
496 Vodička Stanislav 22.04.55 3 1354 ŠK Svitavy
497 Ruml Václav 05.05.96 3 1352 2222 ŠK Polabiny
498 Vaculík Jakub 15.03.95 3 1352 TJ Lanškroun
499 Lorenc Josef 03.05.62 3 1341 TJ Spartak OEZ Letohrad
500 Velešík Marian 04.08.89 3 1335 ŠK Svitavy
501 Špinler Bronislav 23.08.65 3 1333 Sokol Mistrovice
502 Kolomý Adam 25.06.00 3 1331 TJ Lanškroun
503 Vích Radim 10.10.96 3 1329 TJ Lokomotiva Česká Třebová
504 Pilný Jaroslav 23.07.58 3 1326 TJ Lanškroun
505 Pelinka František 26.12.54 3 1324 SK Žamberk
506 Davídek Miroslav 20.05.81 3 1321 ŠK Svitavy
507 Kovář Lukáš 02.12.95 3 1321 TJ Lokomotiva Česká Třebová
508 Tobiška Jaroslav 06.08.79 3 1320 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
509 Novák Oliver 25.11.96 3 1318 2222 ŠK Polabiny
510 Ambrožová Lucie 29.06.01 3 1317 ŠK Svitavy
511 Mazura Ondřej 09.03.93 3 1317 SK Žamberk
512 Lorencová Jitka 10.02.66 3 1312 TJ Spartak OEZ Letohrad
513 Jäger Pavel 31.01.83 3 1311 SK Žamberk
514 Kroupa Tomáš 16.09.96 3 1311 2222 ŠK Polabiny
515 Kňážek Miroslav 03.09.48 3 1305 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
516 Kalous Josef 18.07.35 2 1298 SK Žamberk
517 Pospíšil Jaroslav 18.12.37 3 1297 TJ ŠO Chrudim
518 Nešpůrek Jan 11.10.01 3 1294 2222 ŠK Polabiny
519 Belobrad Jan 12.07.96 3 1289 SK Žamberk
520 Vrbický Ladislav 11.07.75 3 1289 TJ Sokol Němčice
521 Vraný Dominik 16.07.97 3 1282 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
522 Hanus Lukáš 10.04.95 3 1279 ŠO DDM Hlinsko
523 Klejch František 15.01.37 3 1273 TJ Jiskra Litomyšl
524 Marek Dominik 18.12.97 3 1260 TJ Lanškroun

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.