Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Listina mládežnické reprezentace PDŠS na sezónu 2010/2011 06.11.10

Před zahájením kvalifikačních bojů v soutěžích mládeže vydala KM PDŠS Listinu talentů, na níž jsou zařazeni všichni, kteří se v roce 2010 umístili v první polovině startovního pole v mistrovství Čech nebo MČR (dívky) a účastníci MČR.


Listina mládežnické reprezentace PDŠS na sezónu 2010/2011

Listina mládežnické reprezentace PDŠS na sezónu 2010/2011

 

Podmínka zařazení – umístění v roce 2010 v první polovině startovního pole v mistrovství Čech nebo MČR (dívky), chlapci 10-16 vybojovaná účast na MČR

 

Výhoda – v soutěžích PDŠS jednotlivců neplatí startovné v soutěžích mládeže

 

Kategorie H + D 16:

 

1996     Vlčková Kateřina         MČR rapid   2/17          MČR 3/17                    MČech 2/15

1996     Sion David                   MČR rapid 19/42

1997     Pospíšil Petr                 MČR rapid 20/42

1997     Liduch Filip                                                                                        MČech 23/55

1997     Vančura Daniel                                                                                   MČech 17/55

 

Kategorie H + D 14:

 

1998     Půlpán Jakub                MČR rapid 1/42            MČR 4/24                    MČech 7/55

1998     Řezníček Dominik                                            MČR 19/24                 

1998     Česenek Jan                                                                                       MČech 21/55

1999     Havelka Josef              MČR rapid 18/39                                             MČech 1/45

1999     Cach Jakub                                                                                         MČech 3/45

 

Kategorie H + D 12:

 

2000     Hofmanová Vilma        MČR rapid 9/23                                               MČech 3/16

2000     Žejdlík Patrik                MČR rapid 4/42                                               MČech 7/45

2001     Půlpán Matěj                MČR rapid 5/42            MČR 5/24                   

2001     Brejša Adam                                                                                      MČech 13/42

2001     Kupsa Matěj                                                                                      MČech 11/42

2001     Ambrožová Lucie         MČR rapid 8/23

 

Kategorie H + D 10:

 

2002     Bílek Marek                                                    M ČR8 – 18/88

2003     Pavlíček Lukáš                                                M ČR8 – 11/88

2003     Žejdlík Erik                                                      M ČR8 – 14/88            MČech 5/34

2003     Švanda Ondřej                                                 M ČR8 – 24/88            MČech 2/34

2003     Holásková Veronika                                                                            MČech 2/7

           


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.