Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství Čech mládeže H/D 12-16 31.10.10

Ve dnech 23.-30.října 2010 se v Harrachově uskutečnilo Mistrovství Čech mládeže v kategoriích H/D 12-16. Z našich zástupců získali zlatou medaili Josef Havelka z Lanškrouna v kategorii H12, stříbrnou medaili Kateřina Vlčková v D16 a bronzové medaile Jakub Cach v H12 a Vilma Hofmanová v D12 - všichni Polabiny.
Postup do Mistrovství ČR si umístěním do 8.místa vybojovali ještě Jakub Půlpán z Polabin (7/H14) z Polabin a Patrik Žejdlík z Hlinska (8/H12).
Úspěšní byli naši zástupci i v doprovodných turnajích, když ve všech zvítězili - v Open A Michal Novotný z Polabin, v Open B Jan Mareš z Ústí n/O. a v bleskovém turnaji Marian Sabol z Vysokého Mýta.
Postřehy z místa konání naleznete i na webech Poličky a Ústí n/O.


Kategorie H/D 16
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Kraus Tomáš 2123 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší 7,5 43,5 54,5 6
2 Hrdina Robin 1909 TJ Spartak Vlašim 7 41,5 53,5 5
3 Mikeš Jan 1829 ŠK Spartak Ústí n.L. 7 37 47,5 6
4 Pospíšil Martin 1951 TJ Tourist Biomedica Říčany 6,5 41 52 6
5 Šlampa Jan 1908 TJ Sokol Údlice 6,5 39,5 50,5 5
6 Rubeš Jan 2043 ŠK Viamont Teplice 6 43,5 55 5
7 Franěk Jan 1839 TJ Bohemians Praha 6 38 49,5 5
8 Flašar Jaroslav 1798 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší 6 37,5 48,5 5
12 Stodola Marek 1799 TJ Štefanydes Polička 5,5 35,5 45 4
21 Kapoun Vít 1618 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 33,5 42,5 5
26 Vlčková Kateřina 1685 2222 ŠK Polabiny 4,5 36,5 45,5 2
37 Sion David 1584 TJ Štefanydes Polička 4 32 41 2
48 Petrásek Kamil 1627 TJ Štefanydes Polička 3,5 31,5 41 2
53 Frgalová Hana 1377 2222 ŠK Polabiny 3 28 36,5 2
60 Ryšavá Monika 1000 TJ Štefanydes Polička 1,5 20,5 26,5 0
Kategorie H/D 14
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Saučuk Martin 1814 Sokol Náchod 7 39,5 50,5 5
2 Szücs Matyáš 1689 Sokol Hradec Králové 7 38 48,5 5
3 Macháň Jan 1905 Šachová škola Panda Rychnov nad Kně 7 37,5 49,5 5
4 Čáp Adam 1756 ŠK Kladno 7 37 47,5 5
5 Toman Ondřej 1781 TJ Sokol Údlice 6 40 51 5
6 Hanzlík Daniel 1519 DDM Most 6 37,5 48 5
7 Půlpán Jakub 1978 2222 ŠK Polabiny 6 37 48 5
8 Boček Lukáš 1596 TJ Tourist Biomedica Říčany 6 34 45 6
17 Vančura Daniel 1711 2222 ŠK Polabiny 5 38,5 49,5 4
24 Česenek Jan 1682 TJ ŠO Chrudim 5 31,5 40,5 4
26 Liduch Filip 1595 2222 ŠK Polabiny 5 30 38,5 4
32 Řezníček Dominik 1662 2222 ŠK Polabiny 4,5 31 41 4
36 Melichar Vojtěch 1685 2222 ŠK Polabiny 4 36,5 46 2
38 Kožúšek Daniel 1645 2222 ŠK Polabiny 4 34 44,5 3
42 Cach Zdeněk 1472 2222 ŠK Polabiny 4 31,5 40,5 3
49 Pospíšil Petr 1725 TJ Štefanydes Polička 3,5 29 38 3
Kategorie H/D 12
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Havelka Josef 1524 TJ Lanškroun 7 42 53 5
2 Pýchová Nela 1586 TJ Spartak Vlašim 7 39 50 5
3 Wagner Vojtěch 1640 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 7 38 49 6
4 Cach Jakub 1380 2222 ŠK Polabiny 7 37,5 48 5
5 Anaškin Arsenij 1709 SK OAZA Praha 6,5 42,5 54 5
6 Pařízek Vojtěch 1534 Sokol Praha-Kobylisy 6,5 39 50 6
7 Hejduk Miroslav 1669 TJ Desko Liberec 6,5 37 47,5 5
8 Žejdlík Patrik 1250 ŠO DDM Hlinsko 6 42 53,5 4
25 Hofmanová Vilma 1250 2222 ŠK Polabiny 5 32 41,5 4
45 Feltl Patrik 1250 TJ Štefanydes Polička 4 33 42 3
46 Kupsa Matěj 1250 TJ Lanškroun 4 31 39,5 2
52 Kolomý Adam 1250 TJ Lanškroun 3,5 34,5 43,5 1
65 Holásková Veronika 1000 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 21,5 27 3
Open A
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Novotný Michal 2255 2222 ŠK Polabiny 7,5 39 51 6
2 Svoboda Václav 2266 SK OAZA Praha 7 40 52 5
3 Paganik Pavel 2269 TJ Slovan Jirkov 7 38,5 50 6
26 Holásek Pavel 2105 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 29 36 4
28 Hájek Jaroslav 2028 TJ Sokol Zaječice 4,5 31,5 41 1
41 Nešpůrek Petr 1745 2222 ŠK Polabiny 4 29 36,5 2
42 Krátký Josef 1820 TJ Lanškroun 4 28,5 36 1
Open B
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Mareš Jan 1810 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7,5 42,5 54,5 6
2 Starýchfojtů Josef 1566 ŠK Řevnice 7 41,5 53 6
3 Šebo Igor 1660 SK OAZA Praha 7 40,5 52 5
12 Jániš Petr 1659 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6 41,5 53,5 5
14 Sodomka Adam 1681 TJ Štefanydes Polička 6 37,5 48 5
18 John Petr 1532 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6 32 42 6
19 Schaffer David 1621 TJ Štefanydes Polička 5,5 40,5 51,5 5
20 Česenek Vladimír 1591 TJ ŠO Chrudim 5,5 36,5 46,5 5
23 Schaffer Ondřej 1736 TJ Štefanydes Polička 5,5 33,5 43 5
26 Cach Ondřej 1250 2222 ŠK Polabiny 5,5 31 40,5 5
32 Hofman Oskar 1464 2222 ŠK Polabiny 5 34 42,5 4
33 Kolomý Štěpán 1541 TJ Lanškroun 5 33,5 43 4
35 Kodytek Tomáš 1540 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 33 42,5 5
37 Londinová Jana 1571 2222 ŠK Polabiny 5 30 39,5 4
39 Gregor Jiří 1467 2222 ŠK Polabiny 5 25,5 32,5 3
41 Nečas Lukáš 1350 TJ Lanškroun 4,5 38 48,5 4
44 Doleček Matěj 1250 TJ Lanškroun 4,5 33 40,5 3
51 Holásek Vojtěch 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4,5 28 37 4
57 Vaculík Jakub 1426 TJ Lanškroun 4 31 41 3
72 Brejša Adam 1250 TJ Lanškroun 3,5 27 37 2
85 Holásek Vít 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2,5 25 32 2
87 Knoll Martin 1100 TJ Lanškroun 2,5 21 27 2
91 Peřina Josef 1100 TJ Štefanydes Polička 2 20,5 27 1
Blesk
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Sabol Marian 2392 ŠK Vysoké Mýto 10 68 84,5 10
2 Šimáček Pavel 2469 Agentura 64 Grygov 10 66 81,5 10
3 Novotný Michal 2255 2222 ŠK Polabiny 8,5 66,5 81,5 8
6 Holásek Pavel 2105 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 8 61,5 76,5 8
9 Kožúšek Daniel 1645 2222 ŠK Polabiny 7,5 62,5 76 7
11 Krátký Josef 1820 TJ Lanškroun 7,5 60 72,5 7
20 Půlpán Jakub 1978 2222 ŠK Polabiny 7 57,5 69,5 6
55 Pospíšil Petr 1725 TJ Štefanydes Polička 5,5 51 63,5 5
57 Londinová Jana 1571 2222 ŠK Polabiny 5,5 48,5 58 5
59 Česenek Jan 1682 TJ ŠO Chrudim 5,5 46 57,5 5
63 Kapoun Vít 1618 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 53 63,5 4
64 Česenek Vladimír 1591 TJ ŠO Chrudim 5 52,5 63 5
69 Kolomý Štěpán 1541 TJ Lanškroun 5 45,5 54,5 5
77 Cach Jakub 1380 2222 ŠK Polabiny 4,5 50 61 4
78 Hofman Oskar 1464 2222 ŠK Polabiny 4,5 48,5 59 3
85 Cach Zdeněk 1472 2222 ŠK Polabiny 4,5 34,5 43 4
87 Cach Ondřej 1250 2222 ŠK Polabiny 4 45,5 55,5 3
90 Nečas Lukáš 1350 TJ Lanškroun 4 44,5 52,5 3
95 Feltl Patrik 1250 TJ Štefanydes Polička 4 40 48 3
96 Holásek Vít 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 36 42,5 3
106 Holásek Vojtěch 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 33,5 41,5 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.