Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství ČR mládeže v rapidu 12.09.10

Ve dnech 11.-12.září 2010 se v Klatovech uskutečnilo Mistrovství České republiky mládeže v rapidu, na kterém jsme v šesti kategoriích měli celkem 14 zástupců. Nejúspěšněji si vedli Jakub Půlpán, který přivezl zlatou medaili v kategorii H14 a Kateřina Vlčková (oba Polabiny), která získala stříbro v kategorii D14.


Kategorie H14
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Půlpán Jakub 1969 2222 ŠK Polabiny 8 38 49 43,75
2 Haman Jakub 2131 ŠK Kladno 6,5 40 53 36,75
3 Dobeš Vojtěch 2013 ŠK Staré Město 6,5 36 46 31,5
19 Sion David 1584 TJ Štefanydes Polička 4,5 37,5 47,5 22,5
20 Pospíšil Petr 1725 TJ Štefanydes Polička 4,5 36,5 47 21,75
Kategorie H12
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Hofírek Benedikt 1906 ŠK Lokomotiva Brno, o.s. 8 38,5 48 42
2 Rýdl Jiří 1932 TJ Spartak Vlašim 7 37,5 49,5 36,25
3 Filip Vojtěch 1858 TJ Spartak Vlašim 6,5 35 47 32
18 Havelka Josef 1524 TJ Lanškroun 4,5 34 43,5 19,25
23 Vu Antonín 1567 TJ Lanškroun 4,5 24,5 32,5 15,25
29 Kožúšek Daniel 1705 2222 ŠK Polabiny 4 25,5 34 11,5
Kategorie H10
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Mrkus František 1746 ŠK Staré Město 8,5 40,5 51 48
2 Vykouk Jan 1708 DDM Most 7,5 40,5 52,5 41
3 Liška Jiří 1503 1. Novoborský ŠK 7 40,5 52 36
4 Žejdlík Patrik 1250 ŠO DDM Hlinsko 6 40,5 54 32,75
5 Půlpán Matěj 1756 2222 ŠK Polabiny 6 36 48 28,5
32 Kupsa Matěj 1250 TJ Lanškroun 3,5 26 32,5 9,75
Kategorie D14
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Maříková Jana 2017 ŠK Veselí n.L. 8 34,5 45,5 38
2 Vlčková Kateřina 1752 2222 ŠK Polabiny 7,5 34 43,5 35,5
3 Lužíková Nicola 1845 T.J. Sokol Šumperk 6 36,5 48,5 31
11 Dunglová Natálie 1602 SK Žamberk 4,5 29 38 17,25
12 Šmajzrová Kateřina 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4,5 26 32,5 13
Kategorie D12
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Fusková Martina 1785 ŠK Staré Město 6,5 37 47,5 33
2 Jánská Jitka 1846 ŠK Sokol Klatovy 6,5 36 45 30,75
3 Pýchová Nela 1586 TJ Spartak Vlašim 6 37,5 47 31,5
Kategorie D10
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Brunová Blanka 1386 ŠK DDM Planá u Mar.Lázní 7,5 38 47 37,25
2 Kalinová Eliška 1100 ŠK Spartak Ústí n.L. 6,5 38,5 49,5 32,75
3 Němcová Karin 1250 SK OAZA Praha 6,5 37 47 31,75
8 Ambrožová Lucie 1250 ŠK Svitavy 5 39 50 25
9 Hofmanová Vilma 1250 2222 ŠK Polabiny 5 38,5 50,5 25,75
Open
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Šmajzr Martin 2156 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 8,5 32,75 0 0
2 Kříž Luboš 2148 SŠK Heřmanova Huť/Nýřany 7,5 26,5 0 0
3 Hájek Jiří 1808 ŠK Přeštice 7 23,5 0 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.