Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Memoriál Járy Masopusta 07.12.10

S mírným zpožděním dorazily výsledky Memoriálu Járy Masopusta, který se uskutečnil v sobotu 27.listopadu 2010 v Mistrovicích. Při solidní účasti 42 hráčů na samostatném prvním místě skončil David Výprachtický ze Žamberka, když za sebou nechal svého oddílového kolegu Tomáše Felcmana a na třetím místě skončil Václav Chládek z Letohradu.


13.ročník memoriál Járy Masopusta konaného 27.11.2010
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BH.  B BHm.
1 7 Výprachtický David 1980 Žamberk 5,5 30,0 22,0
2 5 Felcman Tomáš 2010 Žamberk 5,0 33,0 24,0
3 2 Chládek Václav 2070 Letohrad 5,0 31,5 22,5
4 1 Volf Jaroslav 2124 Ústí nad Orlicí 5,0 29,5 22,5
5 6 Stehlík Jiří 2010 Kolín 5,0 29,5 21,5
6 3 Solil Roman 2064 Lanškroun 5,0 29,0 20,5
7 9 Jecha Petr 1948 Náchod 5,0 27,5 21,5
8 4 Vobořil Pavel 2023 Pardubice 5,0 27,5 20,0
9 11 Krátký Josef 1911 Lanškroun 4,5 30,5 23,0
10 8 Zvěřina Jan 1950 Chotěboř 4,5 27,5 20,0
11 23 Cvejn Jaroslav 1670 Rychnov nad Kněžnou 4,5 26,5 19,0
12 14 Slabý Miloš 1860 Pardubice 4,0 27,0 19,5
13 20 Filip Libor 1718 Jablonné nad  Orlicí 4,0 26,0 19,0
14 18 Glembek Bohumír 1740 Ústí nad Orlicí 4,0 25,5 18,0
15 15 Janko Jan 1855 Pardubice 4,0 24,0 16,5
16 19 Palla Rostislav 1721 Rychnov nad Kněžnou 4,0 22,5 17,0
17 38 Špinler Bronislav 1304 Mistrovice 4,0 20,0 14,5
18 12 Kylar Pavel 1898 Ústí nad Orlicí 3,5 28,5 20,5
19 13 Mikyska Kamil 1884 Letohrad 3,5 28,0 20,5
20 31 Kalousek Miroslav 1481 Horní Čermná 3,5 25,5 18,5
21 25 Divíšek Jiří 1638 Rychnov nad Kněžnou 3,5 25,0 17,5
22 24 Ruffer Václav 1660 Rychnov nad Kněžnou 3,5 24,5 17,0
23 17 Kropáč Zdeněk 1741 Zábřeh 3,5 24,5 16,5
24 10 Kotyza Bohumil 1921 Rychnov nad Kněžnou 3,5 23,0 17,0
25 26 Andrés Jaroslav 1634 Rychnov nad Kněžnou 3,5 22,5 15,0
26 21 Palla Stanislav 1701 Lanškroun 3,5 22,0 16,5
27 16 Lorenc Josef 1758 Letohrad 3,0 25,5 18,0
28 42 Hubálek Roman 1000 Jablonné nad  Orlicí 3,0 24,0 17,5
29 27 Dostálek Vladimír 1621 Dolní Čermná 3,0 23,5 16,5
30 28 Sysr Pavel 1621 Letohrad 3,0 22,0 16,5
31 36 Cens Bohumír 1346 Rychnov nad Kněžnou 3,0 20,5 16,5
32 33 Vacek Miroslav 1447 Horní Čermná 3,0 18,5 14,5
33 39 Dušek Josef 1250 Horní Čermná 2,5 25,5 18,5
34 34 Křivohlávek Josef 1428 Lanškroun 2,5 24,5 18,0
35 37 Lorencová Jitka 1322 Letohrad 2,5 21,0 15,0
36 29 Kristl Václav 1509 Mistrovice 2,5 20,0 14,5
37 35 Lorenc Adam 1402 Letohrad 2,5 18,0 14,0
38 32 Hurdes Emil 1464 Žamberk 2,0 21,5 15,0
39 41 Dušek Adam 1000 Horní Čermná 2,0 19,5 14,5
40 22 Hovad Václav 1684 Rychnov nad Kněžnou 2,0 18,0 13,0
41 30 Martan Zdeněk 1490 Žamberk 1,0 18,0 13,0
42 40 Řehák Miroslav 1100 Jablonné nad  Orlicí 0,0 18,5 13,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.