Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Memoriál Mirka Kodytka 6.4.2011

V sobotu 2.dubna 2011 se v Kunvaldě uskutečnil 22.ročník turnaje čtyřčlenných družstev v rapidu, který byl současně Krajským přeborem PDŠS. Při rekordní účasti 20 družstev se vítězem stalo družstvo ZIKUDA Turnov A před Sokolem Zaječice a Zbrojovkou Vsetín, v krajském přeboru se za vítěznými Zaječicemi umístili Bohemia Pardubice na druhém a TJ Lanškroun na třetím místě.


Memoriál "MIRKA KODYTKA" - 22. ročník šachového turnaje čtyřčlenných družstev - 2.4.2011
nasaz   1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. body KP Poř.
1. Zikuda"A"   Turnov  10    4 4     3 13   2,5 3    3 2    1,5 14   4 9    4 22   1
Kopal J., Maršálek Z., Ďuran T.,  Brouček T. b  1111 č  rr11 0r11 č  11rr b  0rrr č  1111 b  1111
2. TJ Sokol Zaječice 9    2,5 17    3 5   2,5 15    4 1   2,5 13    3 3   2,5 20 1 2
Hába Z., Vařečko J., Hájek Jř., Hájek Ja.  č  101r b  0111 č  11r0 č  1111 č  1rrr b  11rr b  r1rr
3. Zbrojovka   Vsetín 8    2,5 12    4 14  3,5 1    1 13   3 9   2,5 2   1,5 18   3
Juříček S., Bosák J., Straděj V., Štverák M. b  r011 b  1111 č  11r1 b  00rr b  0111 č  1rrr č  r0rr
4. Dopravní stavby"A"   Brno  7     4 1    1 9    1,5   6   2,5 11    3 5    2 13   1,5 15,5   9
Sekanina J.,Handl M.,Chládek Vl.,Chládeik Vc. č  1111 b  rr00 č  01r0 č  0r11 b  1rr1 0rr1 č  0rrr  
5. ŠK Bohemia   Pardubice 6     2 16   2,5 2   1,5 10   2,5 17    3 4    2 15    3 16,5 2 6
Třasák O., Laušman P., Daněk P., Jelínek V. b  1010 č  10r1 b  00r1 č  r011 b  0111 b  1rr0 č  11rr
6. Lokomotiva   Česká Třebová 5   2 9   0,5 12   3,5 4   1,5 16   3 8    3 14   3,5 17   4
Čižinský P.,Vondra L.,Petráž M.,Šimek Z. č  0101 b  000r č  r111 b  1r00 č  1101 b  1110 b  1r11
7. ŠO K a.s."B"   Kunvald  4     0 8    0,5 19   1,5 12   1,5 18    2 17   1 20    2 7,5 5 19
Skokan F., Petrůň M., Bém T., Řehák J. b  0000 b  r000 b  r000 b  1r00 b  0011 č  0100 č  0110
8. ŠO   Ústí nad Orlicí 3   1,5 7    3,5 15   2 11    2 9    1 6    1 12    4 15 4 10
Kalousek, Poslušný M.,Kameník ,Mareš J.,Kylar č   r100 č  r111 b  1001 b  1010 č  0001 č  0001 b  1111
9. ARTCO   Rychnov nad Kněžnou 2   1,5 6    3,5 3   2,5 19   4 8    3 3   1,5 1    0 16   7
Pavlíček M., MacháŇ J., Kožušek J.,Ptáček T. b  010r č  111r b  1r10 č  1111 b  1110 b  0rrr č  0000
10. TJ   Lanškroun 1     0 20   3,5 17    3 5   1,5 14   0,5 18    4 11    3 15,5 3 8
Krátký J., Solil R., Šilar L., Palla S. č   0000 b  111r č  0111 b  r100 č  00r0 b  1111 č  0111
11. Zikuda "B"   Turnov 12   2,5 13    1 16    3 8    2 4    1 15   1,5 10   1 12   15
Frank M., Zima J., Lamač S., Ježek L. b  11r0 č  0001 b  0111 101 č  0rr0 b  rrr0 b  1000
12. Dopravní stavby"B"   Brno  11   1,5 3    0 6   0,5 7   2,5 20   3,5 16   3 8    0 11   17
Hloušek Z., Ševčík M., Ševčík L., Kunc A. č  00r1 č  0000 r000 č  0r11 b  r111 b  1101 č  0000
13. Eurokomplex autosklo   Pardubice 20   4 11    3 1   1,5 14   3,5 3    1 2    1 4   2,5 16,5   5
Petuchov S.,Nadrchal T.,Mazura T.,Kuzman S. č  1111 b  1110 č  1r00 b  11r1 č  1000 č  00rr b  1rrr
14. REPAL   Rychnov nad Kněžnou 19    4 15   1,5 3   0,5 13   0,5 10   3,5 1    0 6   0,5 12,5   13
Vizibla R., Kotyza B., Palla R., Cvejn J. b  1111 č  rr1r b  00r0 č  00r0 b  11r1 b  0000 č  0r00
15. Slávie Lípa   Hradec Králové 18    4 14   1,5 7    2 2    0 19    2 11   2,5 5    1 13   12
Zvěřina J.,Tsapanidis V.,Vochozka,Charvát č  1111 b  rr0r č  0110 b  0000 b  r0r1 č  rrr1 b  00rr
16. DDM   Kostelec nad Orlicí 17   0 5    1,5 11    1 20    2 6    1 12    1 18    3 11,5   16
Dostálek P.,Kožušek S., Matouš L., Macháň V. č  0000 b  01r0 č  1000 č  0011 b  0010 č  0010 b  1011
17. Dopravní stavby"C"   Brno 16    2 2    1 10   1 18    3 5    1 7    3 19   2,5 13,5   11
Pysk,Kratochvíl J,Kratochvíl L,Cetkovský,Novák č  1100 č  1000 b  1000 č  1110 č  1000 b  1011 č  110r
18. Spartak OEZ   Letohrad 15   0 19   1,5 20   1,5 17    1 7      2 10    0 16    1 7 6 20
Sysr P. ,Lorenc J., Lorenc A., Lorencová J. b  0000 č  r001 b  r010 b  0001 č  1100 č  0000 č  0100
19. ŠO K a.s."A"   Kunvald    14    0 18  2,5 7   3,5 9    0 15   2 20    3 17   1,5 12,5   14
Dvořák E., Hodek R., Štěpán S., Mlynář M. č  0000 b  r110 č  r111 b  0000 č  r1r0 č  111r b  001r
20. ŠO Rychnov nad Kněžnou 13    0 10  0,5 18   2,5 16    2 12   0,5 19   1 7    2 8,5   18
Andres J., Ruffer V., Hovad V., Divíšek J. b  0000 č  000r č  r101 1100 č  r000 b  000r b  1001
Turnaj se hrál v Kunvaldě v penzionu "U lípy" za účasti 82 hráčů s vysokým průměrným reitigem ELO 186l. Herní tempo 
30 min. na partii. Hodnocení Olymijským systémem, při rovnosti bodů vzájemný zápas, počet bodů na první šach,dále
na druhé šachovnici.  Cenový fond 6.000,-Kč. Jediný protest podán následující den byl uznán a dr. Lokomotivy  České
Třebové nebylo zařazeno do krajského přeboru. Děkuji všem zůčastněným hráčům za trpělivost a vzorné chování.
Tabulku sestavil a na další ročník se těší Tobiška Jaroslav , rozhodčí , pořadatel a ředitel turnaje v jedné osobě.

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.