Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Memoriál Oldřicha Hájka v blesku 26.12.10

Tradičně na poslední svátek vánoční se v neděli 26.prosince 2010 v Ústí n/O. uskutečnil již 42. ročník Memoriálu Oldřicha Hájka, který byl současně Krajským přeborem PDŠS v bleskové hře pro rok 2011.
V 17-ti kolovém turnaji tempem 3'+2'' při účasti 54 hráčů exceloval Marian Sabol z Vysokého Mýta se ziskem 16,5/17 (!) před Martinem Červeným z Polabin a Martinem Šklíbou z Rapidu Pardubice.
Jedinou ženou ve startovním poli byla nebojácná Kateřina Petrážová z České Třebové, nejlepším dorostencem i juniorem byl David Výprachtický ze Žamberka a nejlepším ze seniorů byl František Navrátil z Polabin.


Konečné pořadí po 17 kolech
Poř. Titul Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 FM Sabol Marian 2373 ŠK Vysoké Mýto 16,5 148 170,5 166
2 FM Červený Martin 2317 2222 ŠK Polabiny 14,5 147 171,5 141,75
3 FM Šklíba Martin 2284 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 12 149,5 173 112
4 FM Novotný Michal 2259 2222 ŠK Polabiny 11,5 148,5 172,5 104,75
5 FM Jedlička Aleš 2296 2222 ŠK Polabiny 11 152,5 177,5 105
6 Navrátil František 2198 2222 ŠK Polabiny 11 149 173,5 103,75
7 Hrubeš Pavel 2177 TJ Lanškroun 10,5 151 175 101,75
8 Výprachtický David 1972 SK Žamberk 10 137 149,5 81,5
9 Kourek Josef 2120 2222 ŠK Polabiny 9,5 152 176,5 88,5
10 Petuchov Sergej 2165 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 9,5 142,5 166 84
11 Solil Roman 2064 TJ Lanškroun 9,5 142 165,5 81,5
12 Strašil Pavel 2126 Tatran Litovel 9,5 141,5 165,5 83,5
13 Ptáček Luboš 2030 ŠK Vysoké Mýto 9,5 138,5 159,5 80,25
14 Trojan Luboš 2022 2222 ŠK Polabiny 9,5 136 155 77,5
15 Krátký Josef 1911 TJ Lanškroun 9,5 133 151,5 73,5
16 FM Mojžíš Jaroslav 2217 2222 ŠK Polabiny 9,5 121 133 67,5
17 Trhal Tomáš 2062 ŠK Vysoké Mýto 9 149,5 173,5 81,25
18 Volf Jaroslav 2124 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 9 147 172 80,25
19 Lorenc Oldřich 2095 TJ Štefanydes Polička 9 142 165,5 79
20 Pokorný Tomáš 2297 TJ Lanškroun 9 137 155,5 76
21 Veselý Petr 1948 TJ Spartak OEZ Letohrad 9 136 159,5 76,75
22 Trhal Michal 1979 ŠK Vysoké Mýto 9 134 155,5 75,75
23 Kosek Jiří 2111 ŠK Vysoké Mýto 9 131 149 74,75
24 Prax Ivo 1814 TJ Lokomotiva Česká Třebová 9 130 140 71
25 Šmajzr Martin 2156 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 9 121,5 137,5 70,5
26 Hurt Lukáš 2099 TJ Lokomotiva Česká Třebová 8,5 140 162,5 74,25
27 Daniel Jiří 1976 ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 8,5 135 152 64
28 Petráž Martin 1930 TJ Lokomotiva Česká Třebová 8,5 134,5 155,5 71,25
29 Kameník David 1839 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 8,5 128,5 144,5 68,75
30 Švub Jan 2007 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 8,5 128 144,5 67,25
31 Novák Jiří 1923 Sokol Sendražice 8,5 127 145 68
32 Hon Jiří 1887 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 8,5 102,5 114,5 45,75
33 Pokorný Ondřej 2067 DDM Praha 6 8 141,5 165 73,25
34 Marinov Peter 1761 ŠK Vysoké Mýto 8 125,5 138 57
35 Uhlíř Václav 1837 Sokol Sendražice 8 118 128,5 49
36 Řehák Jiří 1883 TJ Spartak OEZ Letohrad 8 117,5 130,5 55,75
37 Schaffer David 1621 TJ Štefanydes Polička 8 115 125 47,25
38 Sodomka Adam 1681 TJ Štefanydes Polička 8 108 118 42,75
39 Mareš Jan 1810 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 8 107 117 42
40 Jániš Petr 1659 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 8 106,5 116,5 41,5
41 Dudla Martin 1516 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 8 101,5 113 38,75
42 Zelený Dalibor 1873 TJ Lokomotiva Česká Třebová 7,5 125,5 135,5 50
43 Kalousek Vladimír 2017 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7,5 120 133,5 52
44 Vu Antonín 1567 TJ Lanškroun 7,5 111,5 121,5 41,25
45 Smola Jan 1876 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7,5 99 110 36,5
46 Kylar Pavel 1898 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7 120,5 138,5 53,5
47 Šváha Martin 1250 TJ ŠO Chrudim 7 119,5 129,5 48
48 Borek Pavel 1886 TJ Lokomotiva Česká Třebová 7 115,5 125,5 40,25
49 Petrážová Kateřina 1621 TJ Lokomotiva Česká Třebová 7 104,5 114 32,5
50 Pirkl Luboš 1522 TJ Lokomotiva Česká Třebová 6,5 104 114 27,5
51 Špinler Bronislav 1304 Sokol Mistrovice 6 104 113,5 28
52 Langr Petr 1457 Sokol Mistrovice 2 108 118 1
53 Vencl Jiří 1250 TJ Lokomotiva Česká Třebová 0,5 108,5 118 0,25
54 Zelenka Jiří 1250 Sokol Sendražice 0,5 107,5 118 0,25

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.