Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Nabídka prostoru k publikování 14.02.11

V rámci Pardubického kraje má v současné době vlastní webové stránky již celá polovina šachových oddílů a klubů, jenže řada z nich je ve stadiu hlubokého spánku a skutečně aktivních je jen cca polovina z nich. Na konferenci delegátů PDŠS 2011 proto v diskuzi zazněla nabídka k využití krajských webových stránek pro publikování článků všech zájemců z řad členů oddílů a klubů PDŠS bez ohledu na to, zda vlastní stránky dosud nemají a nebo jsou neaktivní.


Chcete, aby se o vás vědělo

Chcete, aby se o vás vědělo ?

Chcete seznámit nejen své spoluhráče z klubu s postřehy z posledního odehraného utkání družstev ?

Víte o něčem zajímavém, co by mohli vědět i další šachisté ?

 

Tak neváhejte a položte to „na papír“ (tedy do nějakého textového editoru). Pak už stačí jen odeslat váš výtvor e-mailem na adresu webmastera a vzápětí se s ním budou moci seznámit všichni návštěvníci šachového webu PDŠS !

 

Jak by taková zprávička mohla na webu PDŠS vypadat, to je nejlépe vidět na příkladu, k němuž jsem si pro ilustraci „vypůjčil“ komentář k utkání 8.kola Krajského přeboru 1.třídy z webu Chotěboře. Pravda – nevypadá to tak dobře jako v originále, ale přesto je to pořád mnohem lepší než vůbec nic. Má to však tu velikou výhodu, že se vaše zpráva rozšíří mezi šachovou obec i bez toho, aby váš klub musel mít vlastní (a aktivní) webové stránky !

 

Takže ještě jednou - neváhejte a pište !!!

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.