Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
O Hlineckého střelce 05.03.11

I přes první den jarních prázdnin zavítalo do Hlinska plných 44 dětí, aby se utkaly ve třech kategoriích turnaje 'O Hlineckého střelce'. Nejvíce zastoupeni byli hráči z Polabin a Hlinska, kteří také obsadili všechny medailové posty v mladších kategoriích, jen v té nejstarší se dostalo i na zástupce jiných oddílů.
Postřehy z turnaje naleznete na webových stránkách Hlinska, Poličky a Polabin.


Skupina A
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Ludvík Tomáš 1100 2222 ŠK Polabiny 7 28 19,5 28
2 Žejdlík Erik 1100 ŠO DDM Hlinsko 6 26,5 18 19,5
3 Bílek Marek 1100 2222 ŠK Polabiny 5 29 19,5 16
4 Vašková Marie 1100 ŠO DDM Hlinsko 4 26,5 19 8,5
5 Pavlíček Lukáš 1250 ŠK Svitavy 4 25,5 17 9,5
6 Hruban Oliver 1000 TJ Slavoj Čáslav 3,5 22,5 14 8,25
7 Pešek Patrik 1000 ŠO DDM Hlinsko 3,5 21 14,5 8,25
8 Černý Pavel 1000 ŠO DDM Hlinsko 3 28,5 21 6,5
9 Myška Daniel 1000 ŠO DDM Hlinsko 3 23,5 16,5 8,5
10 Václavík Matěj 1000 ŠK Svitavy 3 23 16,5 4,5
11 Novotný Ondřej 1000 ŠO DDM Hlinsko 3 23 15,5 6,5
12 Londin Martin 1000 Sportovní klub Prostějov 2 22 15,5 2
13 Vašek Jan 1000 ŠO DDM Hlinsko 1 19 13,5 0,5
Skupina B
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Cach Jakub 1425 2222 ŠK Polabiny 6,5 30,5 21 27,25
2 Cach Ondřej 1250 2222 ŠK Polabiny 6,5 30,5 21 27,25
3 Žejdlík Patrik 1473 ŠO DDM Hlinsko 5 30 20,5 17
4 Feltl Patrik 1250 TJ Štefanydes Polička 4 31 22,5 13
5 Kokrda Stanislav 1100 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 28 19,5 11
6 Dvořák Jakub 1100 TJ Slovan Moravská Třebová 4 27 20,5 9
7 Nešpůrek Jan 1329 2222 ŠK Polabiny 4 25,5 17 11
8 Štěrba Martin 1100 ŠO DDM Hlinsko 4 21,5 15 8
9 Formánek Matěj 1100 2222 ŠK Polabiny 3 23,5 17 4
10 Bydžovský Jiří 1100 2222 ŠK Polabiny 3 23,5 15 7
11 Biben Vojtěch 1100 TJ ŠO Chrudim 3 22 17 6
12 Zelenka Petr 1100 ŠO DDM Hlinsko 3 21 17 5
13 Londin Šimon 1000 Sportovní klub Prostějov 2 22 16 4
14 Kašpar Martin 1000 2222 ŠK Polabiny 2 19 15 2
15 Kratochvíl Dominik 1000 Chrudim 2 16 13 3
16 Málek Tomáš 1000 2222 ŠK Polabiny 0 21 15 0
Skupina C
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Pospíšil Petr 1656 TJ Štefanydes Polička 6 29,5 21,5 24,5
2 Nešpůrek Petr 1789 2222 ŠK Polabiny 5 27,5 19 18,25
3 Veselý Vítek 1704 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 26,5 18,5 17,75
4 Melichar Vojtěch 1626 2222 ŠK Polabiny 4,5 27,5 20 14,25
5 Hanus Lukáš 1279 ŠO DDM Hlinsko 4,5 27 19,5 13,75
6 Cach Zdeněk 1479 2222 ŠK Polabiny 4 30 21 15
7 Bureš Martin 1250 2222 ŠK Polabiny 4 25,5 18 13,5
8 Gregor Jiří 1467 2222 ŠK Polabiny 3,5 24 17,5 9
9 Novák Oliver 1100 2222 ŠK Polabiny 3,5 24 16,5 7,5
10 Neumann Michal 1250 ŠO DDM Hlinsko 3,5 23 15,5 8,25
11 Horáček Jakub 1000 TJ ŠO Chrudim 3 21,5 15 6
12 Ambrožová Lucie 1250 ŠK Svitavy 3 19,5 13 6,5
13 Peřina Josef 1100 TJ Štefanydes Polička 2,5 21 14,5 5,25
14 Ryšavá Monika 1000 TJ Štefanydes Polička 2 22 16 3
15 Grygarová Monika 1100 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 19 13 4

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.