Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

12.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Orlická šachovnice + KP mládeže do 8 let 26.03.11

V sobotu 26.března 2011 se v Ústí n/O. uskutečnil 41.ročník turnaje mládeže 'Orlická šachovnice' a současně i Krajský přebor PDŠS v kategorii do 8 let.
Orlické šachovnice se zúčastnilo celkem 80 dětí ze 17 oddílů a to nejen pardubického kraje. Ve starší kategorii byl nejúspěšnější David Sion z Poličky následovaný Jakubem Půlpánem z Polabin a Janem Macháněm z Rychnova n/Kn., z dívek byla nejlepší Kateřina Šmajzrová z Ústí n/O.. V mladší kategorii zvítězil Matěj Půlpán z Polabin před Jakubem Nešporem z Litomyšle a Matějem Kupsou z Lanškrouna, nejlepší dívkou byla Lucie Ambrožová ze Svitav.
V současně hraném Krajském přeboru kategorie do 8 let suverénně zvítězil Ondřej Švanda z Poličky před Erikem Žajdlíkem z Hlinska a Lukášem Pavlíčkem ze Svitav, nejúspěšnější dívkou byla Veronika Holásková z Ústí n/O.


Orlická šachovnice
Poř. Jméno Typ Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Sion David HS 1713 TJ Štefanydes Polička 8 44 56,5 41,5
2 Půlpán Jakub HS 1937 2222 ŠK Polabiny 8 43 55,5 42
3 Macháň Jan HS 1979 ŠŠ Panda Rychnov n. Kněž. 7,5 44 57 38,5
4 Fišnar Karel HS 1250 2222 ŠK Polabiny 7 36 46 33
5 Půlpán Matěj HM 1756 2222 ŠK Polabiny 6,5 42,5 54,5 35
6 Melichar Vojtěch HS 1626 2222 ŠK Polabiny 6,5 42 54 35,5
7 John Petr HS 1542 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6,5 40,5 51,5 34
8 Havelka Josef HS 1562 TJ Lanškroun 6 43,5 55,5 36
9 Vu Antonín HS 1567 TJ Lanškroun 6 42,5 54,5 35,5
10 Gregor Jiří HS 1467 2222 ŠK Polabiny 6 40 51,5 32
11 Šulc Marek HS 1443 TJ Jiskra Litomyšl 6 38 49 33
12 Hájek Pavel HS 1250 ŠK Vysoké Mýto 6 38 46,5 29
13 Feltl Patrik HS 1250 TJ Štefanydes Polička 6 37 48,5 33,5
14 Nešpor Jakub HM 1250 TJ Jiskra Litomyšl 6 34,5 44 28
15 Kupsa Matěj HM 1250 TJ Lanškroun 6 34 44,5 28
16 Neumann Michal HS 1250 ŠO DDM Hlinsko 6 32 43 27
17 Šmajzrová Kateřina DS 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6 31,5 41 26
18 Tulis Jan HM 1250 TJ Štefanydes Polička 5,5 38 48,5 30,5
19 Novák Oliver HS 1100 2222 ŠK Polabiny 5,5 36,5 45,5 30,5
20 Žejdlík Patrik HM 1473 ŠO DDM Hlinsko 5,5 36 47 30
21 Holásek Vít HS 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5,5 34 43 29,5
22 Bureš Martin HM 1250 2222 ŠK Polabiny 5,5 33,5 43 29,5
23 Duma Tomáš HS 1100 TJ Slovan Moravská Třebová 5,5 33,5 41 28
24 Brejša Adam HM 1250 TJ Lanškroun 5,5 33 42,5 26
25 Motl Matěj HS 1100 TJ Sokol Horní Čermná 5,5 30 39 24
26 Nešpůrek Jan HM 1329 2222 ŠK Polabiny 5 39,5 48,5 31
27 Peřina Josef HS 1100 TJ Štefanydes Polička 5 35,5 46 23
28 Holásek Vojtěch HM 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 35,5 45 29
29 Paukert Lukáš HS 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 35 44 26
30 Osička Přemysl HS 1000 ŠO DDM Hlinsko 5 34,5 44 27
31 Paukert Jan HS 1250 TJ Lanškroun 5 34 43 29
32 Rauš Petr HS 1000 ŠK Kámen Libchavy 5 33 43 25
33 Píše Jiří HM 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 31 41 21
34 Ambrožová Lucie DM 1250 ŠK Svitavy 5 31 40 27
35 Formánek Matěj HM 1100 2222 ŠK Polabiny 5 26,5 34,5 21
36 Dušek Bronislav HS 1000 TJ Sokol Horní Čermná 4,5 35 45 22,5
37 Marek Jan HS 1100 TJ Sokol Horní Čermná 4,5 33,5 42,5 25
38 Kantor Tomáš HS 1250 2222 ŠK Polabiny 4,5 33 42 25
39 Peichl René HS 1000 TJ Sokol Horní Čermná 4,5 32,5 41 24,5
40 Bouchal Lukáš HM 1000 Sokol Mistrovice 4,5 30,5 40,5 22,5
41 Hodr Matěj HM 1100 ŠK Kámen Libchavy 4,5 30,5 39,5 22,5
42 Soldánová Beáta DS 1100 ŠK Svitavy 4,5 29,5 38,5 19
43 Halousek Vojtěch HM 1000 DDM Mikádo Vysoké Mýto 4,5 25,5 33,5 17,5
44 Šmajzr Michal HM 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4,5 23,5 33 14,5
45 Tesař Vojtěch HM 1100 TJ Jiskra Litomyšl 4 38 48 24
46 Vašková Marie DM 1100 ŠO DDM Hlinsko 4 33,5 42 21
47 Knoll Martin HS 1100 TJ Lanškroun 4 32,5 41,5 24
48 Tonner Jan HM 1000 ŠK Železné hory 4 32,5 41 22,5
49 Kubíček Jakub HS 1000 ŠK Kámen Libchavy 4 31,5 39 19
50 Bydžovský Jiří HS 1100 2222 ŠK Polabiny 4 31 40 21
51 Králová Kateřina DS 1100 ŠK Svitavy 4 31 38,5 21
52 Tovtík Radek HS 1100 TJ Lanškroun 4 30,5 39,5 20
53 Šolc Petr HS 1100 TJ Lanškroun 4 30 39 18
54 Ryšavá Monika DS 1100 TJ Štefanydes Polička 4 29,5 39 17
55 Pešek Patrik HM 1000 ŠO DDM Hlinsko 4 25 33 16
56 Haljuk Jakub HM 1000 DDM Mikádo Vysoké Mýto 4 23,5 30,5 10
57 Kalousová Julie DM 1100 TJ Lanškroun 4 23,5 29 18
58 Paukert Martin HM 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3,5 30,5 38 23
59 Šmajzrová Veronika DM 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3,5 27,5 35 16,5
60 Chládek Josef HM 1000 TJ Lanškroun 3,5 26,5 35 15,5
61 Rauš Dominik HM 1000 ŠK Kámen Libchavy 3,5 26 34 18
62 Pirkl Tomáš HS 1000 ŠK Kámen Libchavy 3 32 40,5 19
63 Spurný Filip HS 1000 DDM Mikádo Vysoké Mýto 3 29,5 37,5 18
64 Burda Vojtěch HM 1100 2222 ŠK Polabiny 3 28,5 37 19
65 Vaněk Tomáš HS 1000 TJ Sokol Horní Čermná 3 27,5 34 15
66 Hlaváč Jan HS 1000 2222 ŠK Polabiny 3 27,5 34 12
67 Balcar Vojtěch HM 1000 TJ Sokol Horní Čermná 3 26 33 12
68 Hendrych Daniel HM 1000 DDM Mikádo Vysoké Mýto 3 26 33 12
69 Štěrba Martin HM 1100 ŠO DDM Hlinsko 3 25,5 33,5 12
70 Klimešová Eliška DS 1000 Kostelec nad Orlicí 3 25 33,5 13
71 Helekal Lukáš HS 1000 TJ Sokol Horní Čermná 3 24,5 31,5 12,5
72 Falta Vít HM 1000 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 22,5 28,5 13
73 Černý Pavel HM 1000 ŠO DDM Hlinsko 3 22 28 12,5
74 Filip Josef HM 1000 TJ Jablonné nad Orlicí 2,5 25,5 33,5 11,5
75 Krejsa Adam HS 1000 TJ Jablonné nad Orlicí 2,5 23 28 10,5
76 Bednář Tomáš HM 1000 ŠK Železné hory 2,5 22 28,5 8
77 Ulrich Tadeáš HM 1000 TJ Štefanydes Polička 2 25 32,5 13
78 Antušek Ondřej HM 1000 ŠK Železné hory 2 21 27 7,5
79 Filip Karel HM 1000 TJ Jablonné nad Orlicí 1 24 31 1
80 Filip Ondřej HM 1000 TJ Jablonné nad Orlicí 1 21 26,5 6,5
Krajský přebor PDŠS H/D8
Poř. Jméno Typ Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3  Rp
1 Švanda Ondřej H8 1250 TJ Štefanydes Polička 9 45,5 49 45 1894
2 Žejdlík Erik H8 1100 ŠO DDM Hlinsko 8 42,5 46 37 1451
3 Pavlíček Lukáš H8 1250 ŠK Svitavy 6 43,5 48,5 28 1208
4 Švanda Adam H8 1100 TJ Štefanydes Polička 5,5 44 52,5 31,5 1191
5 Novotný Ondřej H8 1000 ŠO DDM Hlinsko 5 41,5 50 25 1143
6 Stuchlík Jan - 1100 ŠŠ Panda Rychnov n. Kněž. 5 41,5 48 32 1143
7 Černohous Marek H8 1100 TJ Lanškroun 5 40,5 50 30 1132
8 Ulrich Ondřej H8 1000 TJ Štefanydes Polička 5 37 41 22 1050
9 König Robert - 1000 ŠŠ Panda Rychnov n. Kněž. 5 35 45 23,5 1082
10 Andrle Vojtěch H8 1100 ŠK Svitavy 5 35 43 22 1082
11 Holásková Veronika D8 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4,5 37,5 47 23 1078
12 Půlpán Ondřej - 1000 Slatiňany 4,5 36,5 43 26 1072
13 Dudlová Kateřina D8 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4,5 36,5 42,5 26 1056
14 Vašek Jan - 1000 ŠO DDM Hlinsko 4 32,5 41 18 938
15 Špitálský Tadeáš - 1000 2222 ŠK Polabiny 4 32 37,5 20 938
16 Rašková Marie - 1000 ŠŠ Panda Rychnov n. Kněž. 4 31,5 37,5 19 926
17 Kačírek Pavel - 1000 ŠŠ Panda Rychnov n. Kněž. 4 29 34,5 18 938
18 Třasák Radek - 1000 2222 ŠK Polabiny 4 28 34 13 951
19 Píše Michal - 1000 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 25,5 34 15 820
20 Zábraha Petr - 1000 ŠŠ Panda Rychnov n. Kněž. 2 27,5 40 13 728
21 Klimeš Tomáš - 1000 Kostelec nad Orlicí 2 23,5 35,5 8 709

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.