Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
O Pardubickou kotvu 01.05.11

V sobotu 30.dubna 2011 se v Chotči uskutečnil 8.ročník turnaje v rapidu - O Pardubickou kotvu, jehož se zúčastnilo 61 hráčů nejrůznější výkonnosti. Své kvality potvrdil první nasazený FM Marian Sabol z Vysokého Mýta, který v turnaji zvítězil se ziskem 7,5/9 před FM Jaroslavem Mojžíšem z pořádajících Polabin a Lubošem Ptáčkem z Vysokého Mýta (oba 7/9).
A jak turnaj viděli jeho účastnící, o tom se dočtete např. na stránkách Moravské Třebové nebo Hlinska.


Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. Titul Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 FM SABOL Marian 2368 ŠK Vysoké Mýto 7,5 7,5 40,5 41,75
2 FM MOJŽÍŠ Jaroslav 2217 2222 ŠK Polabiny 7 7 37,5 36,25
3 PTÁČEK Luboš 2030 ŠK Vysoké Mýto 7 7 36,5 35
4 PETUCHOV Sergej 2165 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 6,5 6,5 41,5 33,25
5 JUST Pavel 2053 2222 ŠK Polabiny 6,5 6,5 39 35,75
6 JELÍNEK Václav 2036 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 6,5 6,5 37 28,25
7 JANKO Jan 1791 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 6,5 6,5 30 26,25
8 ŠLOSAR Jan 2051 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 6 6 35,5 29
9 HON Jiří 1887 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 6 6 35,5 27,5
10 KRAUS Ondřej 1991 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 6 6 32,5 27
11 LIPTÁK Pavel 2105 Šachklub Jilemnice 5,5 5,5 41,5 28,75
12 FM NOVOTNÝ Michal 2289 2222 ŠK Polabiny 5,5 5,5 38 28
13 VESELÝ Tomáš 2160 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 5,5 5,5 35 26,25
14 TROJAN Luboš 2022 2222 ŠK Polabiny 5,5 5,5 34,5 23
15 BĚLOUŠEK Michal 2041 ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz. 5,5 5,5 34 24,25
16 VODIČKA Pavel 2076 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 5,5 5,5 33 25,75
17 ŠKROCH Martin 1921 2222 ŠK Polabiny 5,5 5,5 32,5 23,5
18 LINHART Zbyněk 1941 TJ ŠO Chrudim 5,5 5,5 32 22,5
19 BAUER Jindřich 1971 2222 ŠK Polabiny 5,5 5,5 32 20,75
20 TRHAL Tomáš 2062 ŠK Vysoké Mýto 5 5 43 28,25
21 FM LAHNER Jakub 2282 Beskydská šachová škola o.s. 5 5 40 26,75
22 HORÁČEK Michal 1922 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 5 5 35 20,5
23 BARTOŠ Karel 1865 ŠK Svitavy 5 5 34 21,75
24 ROUB Bohumil 1865 2222 ŠK Polabiny 5 5 33 20,5
25 DOLEŽAL Rudolf 1800 2222 ŠK Polabiny 5 5 33 18,5
26 VESELÝ Emanuel 1851 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 5 5 29,5 18,25
27 MELICHAR Vojtěch 1626 2222 ŠK Polabiny 5 5 29 18
28 MOJŽÍŠ Martin 1974 2222 ŠK Polabiny 5 5 28 18,75
29 CHVOJKA Antonín 1823 TJ Slovan Moravská Třebová 5 5 27,5 16,5
30 DANĚK Pavel 1962 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 4,5 4,5 36 19
31 MELESHKO Andriy 1000 TJ Slovan Moravská Třebová 4,5 4,5 35 20,25
32 NOVÁK Aleš 2088 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 4,5 4,5 34,5 20,25
33 PODGORNÝ Radim 1753 ŠK Vysoké Mýto 4,5 4,5 32 18,5
34 GLÖCKNER Jaromír 1925 TJ Slovan Moravská Třebová 4,5 4,5 32 17,5
35 BARTOŠ Martin 1765 TJ ŠO Chrudim 4,5 4,5 31,5 17
36 KOTVA Milan 2043 TJ Slovan Moravská Třebová 4 4 36 17
37 ZOUBEK David 1774 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4 4 34,5 19
38 HANUS Lukáš 1279 ŠO DDM Hlinsko 4 4 34 16,75
39 KVAPIL Pavel 1520 2222 ŠK Polabiny 4 4 34 16
40 LUKŠA Aleš 1729 Sokol Sendražice 4 4 33,5 16,75
41 DUDEK Vladimír 1730 2222 ŠK Polabiny 4 4 33,5 16,5
42 NEŠPŮREK Petr 1789 2222 ŠK Polabiny 4 4 31,5 14
43 MARINOV Peter 1761 ŠK Vysoké Mýto 4 4 29,5 11,5
44 JUCHELKA Petr 1820 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 4 4 28,5 13,5
45 KANTOR Tomáš 1250 2222 ŠK Polabiny 4 4 27 9,5
46 INDRA Antonín 1357 2222 ŠK Polabiny 3,5 3,5 29,5 13,25
47 SKUHROVEC Jaroslav 1326 ŠK Praha-Smíchov 3,5 3,5 28,5 11,25
48 NIMERTONDEL Petr 1000 neregistrovaný 3,5 3,5 26,5 10,25
49 NEUMANN Michal 1250 ŠO DDM Hlinsko 3,5 3,5 24,5 8,75
50 JOUKL Martin 0 neregistrovaný 3,5 3,5 24,5 8
51 VOLDÁNOVÁ Barbora 1430 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 3,5 3,5 24,5 7,75
52 NOVOTNÝ Aleš 1772 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 3 3 32,5 10
53 FIŠNAR Karel 1250 2222 ŠK Polabiny 3 3 28,5 7,5
54 VORLÍČEK Pavel 1581 TJ Jablonné nad Orlicí 3 3 27,5 7,5
55 PEŇÁZ Vladimír 1000 neregistrovaný 3 3 27 7
56 ŠTOREK Ladislav 1531 Sokol Krucemburk 3 3 26,5 9,5
57 MELICHAR Jaroslav 1000 neregistrovaný 3 3 24,5 6,5
58 NEŠPŮREK Vojtěch 1000 2222 ŠK Polabiny 2,5 2,5 23 6,5
59 TILGNER Jan 1100 2222 ŠK Polabiny 2 2 23 5,5
60 VANÍČEK Jan 1778 TJ Jablonné nad Orlicí 2 2 22,5 6
61 PROKOP Matěj 0 neregistrovaný 1,5 1,5 23 5,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.