Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Celorepublikové finale základních škol II.stupně 30.03.11

Ve dnech 29.-30.března 2011 se ve Vyškově uskutečnilo celorepublikové kolo Přeboru základních škol II.stupně čtyřčlenných družstev. Mezi 28 kvalifikovanými družstvy potvrdilo své nasazení a přivezlo bronzové medaile družstvo Gymnazium Dašická Pardubice v sestavě Petr Nešpůrek, Vojtěch Melichar, Daniel Vančura a Oskar Hofman - Blahopřejeme !!!
Druhý zástupce kraje - ZŠ Polabiny Pardubice - již tak úspěšný nebyl a skončil těsně za svým nasazením na 22.místě.
Nejúspěšnějším hráčem na 4.šachovnici byl Oskar Hofman, který získal 8,5/9 (stejně jako Richard Štefaník z Uherského Hradiště, ale měl výrazně lepší Performance) - Blahopřejeme !!!


Republikové kolo Přeboru škol v šachu - kategorie základni školy II. stupeň
Organizátor DDM Vyškov
Ředitel turnaje Ludmila Nováková
Hlavní rozhodčí Miroslav Hurta
Rozhodčí Radka Slepánková, Stanislav Vémola
Místo Vyškov, hotel Dukla
Datum od 2011/03/29 do 2011/03/30
Ø ELO turnaje 1424
Poř. St.č. Družstvo Partie   +    =    -   PH 1   PH 2   PH 3 
1 1 Gymnázium Uherské Hradiště 9 8 1 0 27,5 182,5 172,75
2 2 Gymnázium tř. Kpt. Jaroše Brno 9 7 1 1 22,5 180,0 142,75
3 3 Gymnázium Dašická Pardubice 9 5 1 3 21,0 186,0 105,75
4 14 Gymnázium Plzeň 9 6 0 3 21,0 165,5 99,50
5 8 Gymnázium TGM Zastávka 9 4 2 3 20,5 183,0 95,25
6 6 Gymnázium F.M.Pelcla Rychnov nad Kněžnou 9 5 1 3 20,5 177,5 97,25
7 9 ZŠ K.V. Raise Lázně Bělohrad 9 4 2 3 20,0 175,0 95,75
8 12 ZŠ V. Talicha Most 9 5 1 3 20,0 165,5 94,25
9 13 PORG gymnázium a ZŠ Praha 9 4 2 3 19,5 185,5 99,00
10 7 Podkrušnohorské gymnázium Most 9 4 1 4 19,5 184,0 84,00
11 4 ZŠ Frýdlant nad Ostravicí 9 4 2 3 19,5 150,0 77,50
12 17 Gymnázium Kroměříž 9 4 1 4 19,0 174,0 73,50
13 11 ZŠ Říčany, Bezručova 94 9 4 2 3 19,0 171,0 86,00
14 5 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor 9 4 1 4 18,5 173,0 81,00
15 19 Gymnázium Jana Keplera Praha 9 5 0 4 18,5 164,5 88,00
16 10 Gymnázium a SOŠ Orlová 9 5 0 4 18,5 154,0 80,50
17 26 ZŠ Integra Vsetín 9 4 1 4 18,0 138,0 54,25
18 23 Gymnázium J.V.Jirsíka České Budějovice 9 2 3 4 18,0 138,0 39,75
19 15 ZŠ Frýdek-Místek Čsl. armády 9 2 3 4 17,5 165,5 57,50
20 22 ZŠ a MŠ Brno, Kotlářská 9 2 4 3 17,5 129,5 53,75
21 24 ZŠ Česká Ves 9 3 2 4 17,0 162,5 63,00
22 18 ZŠ Pardubice - Polabiny 9 2 2 5 16,0 160,5 51,75
23 16 ZŠ Hálkova, Humpolec 9 3 2 4 16,0 155,5 63,25
24 21 Gymnázium Havlíčkův Brod 9 4 1 4 16,0 142,5 59,75
25 27 Základní a mateřská škola Jince 9 2 3 4 15,5 144,5 42,25
26 25 Gymnázium Vyškov 9 2 0 7 11,5 140,5 23,50
27 20 Gymnázium SOŠPg Liberec 9 2 0 7 10,0 141,5 17,50
28 28 ZŠ U Lesa Nový Bor 9 0 1 8 6,0 146,5 8,75
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
3. Gymnázium Dašická Pardubice (Rtg prům.:1656, PH 1: 21 / PH 2: 186)
Šach. Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Partie
1 Nešpůrek Petr 1789 ½ 1 ½ 0 0 0 ½ 0 0 2,5 9
2 Melichar Vojtěch 1626 1 0 1 ½ ½ ½ ½ 1 ½ 5,5 9
3 Vančura Daniel 1766 1 0 ½ 1 0 0 1 0 1 4,5 9
4 Hofman Oskar 1444 1 1 1 1 1 1 1 ½ 1 8,5 9
22. ZŠ Pardubice - Polabiny (Rtg prům.:1351, PH 1: 16 / PH 2: 160.5)
Šach. Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Partie
1 Cach Jakub 1425 1 1 1 0 ½ 0 1 0 0 4,5 9
2 Cach Zdeněk 1479 0 0 0 1 1 ½ 0 1 0 3,5 9
3 Fišnar Karel 1250 ½ 0 1 0 1 0 1 1 ½ 5,0 9
4 Kantor Tomáš 1250 0 0 0 ½ 1 ½ 1 0 0 3,0 9

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.