Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
O Putovní věž města Lanškrouna 04.06.11

V sobotu dne 4.června 2011 uspořádal šachový oddíl TJ Lanškroun ve spolupráci s humanitární organizací P R O T E B E, v rámci projektu „Šach pro tebe – šach pro každého“ a pod záštitou města Lanškrouna, XVII. ročník integrovaného šachového turnaje mládeže do 18-ti let s názvem 'O Putovní věž města Lanškrouna'.
V kategorii do 14 let hrálo 18 hráčů, přičemž všechny medailové posty obsadili hosté z Prahy - první skončil Filip Nový z Vyšehradu, druhý Jakub Voříšek a třetí Ondřej Staněk (oba Bohemians).
V kategorii do 18 let byl mezi 16 účastníky nejúspěšnější Jakub Vaculík ze Šumperka před Janem Macháněm z Polabin a Patrikem Krušinou ze Svitav.


Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Nový Filip 1628 ŠK Sokol Vyšehrad 6 20,5 29 6
2 Voříšek Jakub 1250 TJ Bohemians Praha 5,5 21,5 30,5 5
3 Staněk Ondřej 1332 TJ Bohemians Praha 5 20 26 4
4 Marek Dominik 1260 TJ Lanškroun 4,5 20,5 28 4
5 Žižka Petr 1250 TJ Bohemians Praha 4 23 31 4
6 Bouchal Lukáš 1000 4 19,5 27,5 4
7 Brejša Adam 1250 TJ Lanškroun 4 19 27,5 4
8 Holásek Vít 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 17 25 4
9 Šolc Petr 1100 TJ Lanškroun 4 16 20,5 4
10 Králová Kateřina 1100 ŠK Svitavy 4 14 20 4
11 Andrle Vojtěch 1100 ŠK Svitavy 3,5 16 22 3
12 Holásek Vojtěch 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 22,5 31 3
13 Pavlíček Lukáš 1250 ŠK Svitavy 3 18 25 3
14 Pavlas Ladislav 1100 TJ Lanškroun 2,5 15,5 19,5 2
15 Černohous Marek 1100 TJ Lanškroun 2 15,5 19,5 2
16 Knoll Martin 1100 TJ Lanškroun 2 15 19,5 2
17 Chládek Josef 1000 TJ Lanškroun 2 14,5 18,5 2
18 Kalousová Julie 1100 TJ Lanškroun 0 14 21 0
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Vaculík Jakub 1920 T.J. Sokol Šumperk 6,5 21 28 6
2 Macháň Jan 2033 ŠŠPanda Rychnov n/Kn. 5,5 20,5 30 4
3 Krušina Patrik 1831 ŠK Svitavy 4,5 21 30,5 3
4 Kožúšek Daniel 1743 2222 ŠK Polabiny 4,5 19,5 27,5 4
5 Škvařil Michal 1575 TJ Bohemians Praha 4 19 27,5 4
6 Jániš Petr 1789 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 18,5 26,5 4
7 Kubišta Ladislav 1619 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 17,5 24,5 4
8 Kapoun Vít 1621 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 16 24 4
9 Mareš Jan 1925 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3,5 18 25 3
10 Žegklitz Michal 1413 TJ Bohemians Praha 3,5 15 21 3
11 Havelka Josef 1755 TJ Lanškroun 3 20 27 2
12 Ježek Jakub 1000 Šumperk 2,5 12,5 18 2
13 Chmelík Ondřej 1410 TJ Lanškroun 2 15 20,5 2
14 Daňhel Lukáš 1473 TJ Bohemians Praha 1,5 16 24 1
15 Horák Jan 1000 Šumperk 1,5 13,5 19,5 1
16 Kupsa Matěj 1250 TJ Lanškroun 1,5 13 18,5 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.