Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Rychnovský Mezinárodní šachový festival seniorů 2011 28.08.11

Ve dnech 22.-28.srpna 2011 se v Rychnově n/Kn. uskutečnil 13.ročník Mezinárodního šachového festivalu seniorů, který tentokrát z nepochopitelných důvodů neměl statut Mistrovství ČR. I přesto (nebo právě proto ?) se ho letos zúčastnilo rekordních 123 hráčů ve třech kategoriích - nad 50 let (přípravka), nad 60 let (senioři) a nad 70 let (veteráni). Z našeho kraje se festivalu zúčastnilo 22 hráčů, z nichž někteří se doslova překonávali, ale na stupně vítězů to stačilo jen v 'přípravce'.


Poř. Jméno RtgFIDE RtgN Klub/Místo Body  PH2   PH3  PH4 PH5 Rp rtg+/-
1 Novotny Josef 2143 2127 SŠ Panda Rychnov n/Kn. 5,5 22,0 30,5 23,00 4 2251 14,7
2 Uhmann Jan 2152 2141 SK Hustopece 5,5 21,0 29,5 22,25 5 2187 5,3
3 Mlynek Petr 2153 2211 SK Duras BVK 5,5 21,0 29,0 22,25 5 2130 -2,3
16 Vesely Emanuel 1867 1843 SK Rapid Pardubice 4 22,0 30,5 16,50 4 2027 31,8
18 Madera Stanislav 1817 1777 SK Svitavy 4 19,5 25,5 11,00 3 1894 10,5
21 Havrlik Pavel 1916 1901 SK Zamberk 4 17,0 24,5 11,75 3 1867 -7,2
45 Silar Ladislav 1870 1867 TJ Lanskroun 3 16,0 23,5 9,50 1 1733 -17,5
48 Palla Stanislav 1806 1691 TJ Lanskroun 3 13,5 20,5 8,00 1 1605 -6,4
59 Janecek Miroslav 0 1451 SK Zamberk 2 15,5 20,5 4,00 1 1547
61 Hurdes Emil 0 1443 SK Zamberk 2 14,5 19,5 5,00 0 1459
63 Krivohlavek Josef 0 1428 TJ Lanskroun 1 15,0 20,5 0,50 0 989
Poř. Jméno RtgFIDE RtgN Klub/Místo Body  PH2   PH3  PH4 PH5 Rp rtg+/-
1 Vitek Vaclav 2035 2020 TJ Lokomotiva Cheb 5,5 19,5 27,0 20,25 4 2091 14,8
2 Leiner Raimund 2015 1965 SK Karlovy Vary 5 22,5 30,5 20,75 4 1997 6,8
3 Simek Jiri 2058 2035 SK Slavoj Poruba 5 22,0 31,0 21,00 4 2086 5,8
5 Zamecnik Bohumir 1883 1893 SK Zamberk 5 20,5 28,0 18,25 4 2027 29,8
8 Hajek Jaroslav 1948 1962 TJ Sokol Zajecice 4,5 16,5 24,5 14,75 3 1890 -7,8
13 Tobiska Jaroslav 1744 1648 SO Kunvaldska a.s. 4 14,5 20,5 10,75 2 1660 7,8
19 Krys Jaromir 0 1646 TJ SO Chrudim 3,5 14,5 20,5 7,25 3 1657
20 Glembek Bohumir 1741 1712 TJ Jiskra Usti n/O. 3 21,0 29,5 11,50 2 1883 18,0
21 Svatos Zdenek 0 1672 SK Svitavy 3 19,0 26,5 10,75 1 1753
24 Zeleny Frantisek 0 1557 TJ SO Chrudim 3 13,5 19,0 5,00 3 1590
26 Jedlicka Eduard 0 1644 SK Svitavy 2,5 15,5 22,0 5,50 1 1598
28 Benes Leopold 0 1663 SK Svitavy 2,5 12,0 18,0 4,75 2 1365
31 Lapacek Lubos 0 1363 TJ Lanskroun 1,5 15,5 22,0 4,25 1 1466
Poř. Jméno RtgFIDE RtgN Klub/Místo Body  PH2   PH3  PH4 PH5 Rp rtg+/-
1 Lorenc Oldrich 2080 2098 TJ Stefanydes Policka 5,5 22,5 30,0 23,00 4 2212 17,4
2 Malinovsky Petr 1998 2008 Lokomotiva Krnov 5,5 20,0 26,5 18,75 5 2163 21,6
3 Hajek Jiri 2115 2106 TJ Sokol Zajecice 5,5 19,0 27,0 21,00 4 2127 3,3
13 Dvorak Eduard 1881 1744 SO Kunvaldska a.s. 3,5 18,5 26,0 10,75 2 1773 -3,8
27 Papacek Milos 1908 1875 TJ Spartak OEZ Letohrad 2 13,0 17,0 4,50 0 1476 -34,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.