Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Turnaj šachových nadějí 2011 25.04.11

Ve dnech 21.-25.dubna 2011 se ve Frýdku-Místku pod patronací Beskydské šachové školy uskutečnil 32.ročník mezinárodního šachového festivalu Turnaj šachových nadějí, kterého se zúčastnilo celkem 319 hráčů včetně několika málo i z našeho kraje.
Našim zájemcům o zisk norem (GM, IM) se v uzavřených turnajích moc nedařilo a lepší to nebylo ani v Openu nebo turnaji mládeže do 15 let. 'Hrozny visely výš, než kam dosáhli' a tak jedině Aleš Jedlička z Polabin může být spokojený 'alespoň' s prvním místem v IM turnaji.


Velmistrovský turnaj Pobeskydí A
Poř.   Jméno FED RtgFIDE Body  PH 1   PH 3 
1 FM Kriebel Tadeas CZE 2296 5,5 24,50 2
2 IM Kanovsky David CZE 2480 5,5 22,75 4
3 GM Komliakov Viktor MDA 2424 5,0 23,25 2
4 GM Velicka Petr CZE 2477 5,0 21,25 2
5 Szablowski Pawel POL 2404 5,0 20,25 4
6 GM Dydyshko Viacheslav BLR 2555 5,0 20,25 2
7 FM Straka Josef Jr SVK 2304 4,0 19,00 1
8 IM Krejci Jan CZE 2451 4,0 16,50 2
9 IM Rojicek Vojtech CZE 2422 3,5 14,50 1
10 IM Payen Arnaud FRA 2361 2,5 11,75 1
Mistrovský turnaj Pobeskydí B
Poř.   Jméno FED RtgFIDE Body  PH 1   PH 3 
1 IM Kulicov Oleg RUS 2415 7,0 27,00 5
2 FM Sadzikowski Daniel POL 2366 6,5 25,00 5
3 WGM Szczepkowska-Horowska Karina POL 2278 6,5 24,00 5
4 IM Petran Peter SVK 2331 5,5 21,00 3
5 IM Poloch Petr CZE 2264 5,5 20,25 4
6 FM Rosko Lubos CZE 2305 4,5 14,25 4
7 Pagerka Martin SVK 2260 3,5 13,00 1
8 FM Novotny Michal CZE 2321 3,0 11,00 2
9 Klecker Tadeas CZE 2213 2,0 6,25 1
10 Sosovicka Juraj SVK 2149 1,0 2,75 0
Mistrovský turnaj Pobeskydí C
Poř.   Jméno FED RtgFIDE Body  PH 1   PH 3 
1 FM Jedlicka Ales CZE 2253 5,5 22,75 3
2 FM Petenyi Tamas SVK 2369 5,5 22,50 3
3 IM Vesselovsky Serguei CZE 2360 5,0 22,25 1
4 Obrusnik Michal POL 2192 5,0 22,00 3
5 IM Jurek Josef CZE 2338 5,0 21,50 3
6 IM Michenka Jozef CZE 2359 5,0 20,25 2
7 Schwarz Dusan SVK 2308 4,5 19,50 2
8 FM Wiley Tom E ENG 2297 4,0 17,75 0
9 Matuszewski Michal POL 2384 3,5 14,25 2
10 Cajka Tibor SVK 2104 2,0 9,25 0
Open Pobeskydí
Poř. Titul Jméno FED RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 FM Kociscak Jiri CZE 2285 Sachovy klub GEOFIN Ostrava 7,5 44 56 38,5
2 Janczarski Michal POL 2296 Polonia Warszawa 7 43 54,5 38
3   Lewicki Miroslaw POL 2138 UKS przy SP 8 Chrzanow 7 42 54 37,5
20 Cizinsky Petr CZE 2194 2222 SK Polabiny 5,5 37 48,5 31
53 Borek Pavel CZE 1953 TJ Lokomotiva Ceska Trebova 4,5 29 36,5 22
75 Svanda Radek CZE 1820 TJ Stefanydes Policka 3,5 29 36 18
Turnaj šachových nadějí - U15
Poř.   Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Vucic Mihovil CRO 1950 SSK Konaki 7,5 41,5 52 39,5
2 Foo William J ENG 1876 England 7 38 49,5 34,5
3   Pavelek Tomas CZE 1943 Beskydska sachova skola o.s. 7 36,5 46,5 35
26 Liduch Filip CZE 1648 2222 SK Polabiny 4,5 34 45 24

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.