Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Velikonoční turnaj mládeže Polička 22.04.11

V pátek 22.dubna 2011 se pod patronací TJ Štefanydes Polička uskutečnil 9.ročník Velikonočního turnaje v šachu mládeže ve dvou kategoriích - o ELO a o VT.
Turnaje o ELO se zúčastnilo 18 mladých šachistů s průměrným ratingem 1705 (!), z nichž první místo obsadil Josef Krátký z Lanškrouna před Patrikem Krušinou ze Svitav a Petrem Pospíšilem z Poličky.
Také turnaj o VT byl velice kvalitní - mezi 30 hráči se nejvíce dařilo Patriku Feltlovi z Poličky, který na druhé místo odsunul Erika Žajdlíka z Hlinska a na třetí místo Vojtěcha Holáska z Ústí n/O., v dívkách byla nejúspěšnější Lucie Ambrožová ze Svitav.
Ohlasy z turnaje naleznete (snad) na webových stránkách Hlinska, Polabin, Poličky a Ústí n/O..


Kategorie o ELO
Por. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 Krátký Josef  1912 TJ Lanškroun 5,5 29 21 23
2 Krušina Patrik  1808 ŠK Svitavy 5 27,5 19 17,5
3 Pospíšil Petr  1656 TJ Štefanydes Polička 5 27 20 17,25
4 Jániš Petr  1674 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4,5 24 17 13,25
5 Výprachtický David  1972 SK Žamberk 4,5 23,5 17 14
6 Půlpán Jakub  1937 2222 ŠK Polabiny 4 28,5 20 15
7 Sion David  1713 TJ Štefanydes Polička 4 28 21 14,75
8 Česenek Jan  1666 TJ ŠO Chrudim 4 23,5 17,5 11,5
9 Stodola Marek  1977 TJ Štefanydes Polička 3,5 30,5 21,5 13,75
10 Petrásek Kamil  1611 TJ Štefanydes Polička 3,5 25 19 11,75
11 Schaffer Ondřej  1667 TJ Štefanydes Polička 3,5 20,5 15 7,75
12 Kapoun Vít  1664 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 25,5 19 7,5
13 Půlpán Matěj  1756 2222 ŠK Polabiny 3 24 17,5 7
14 Kubišta Ladislav  1588 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 23 17 6,25
15 Mareš Jan  1822 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 20 14,5 7
16 Žejdlík Patrik  1473 ŠO DDM Hlinsko 1,5 21,5 16 1,75
17 Kučera Jan  1260 ŠK Svitavy 1,5 21 15 1,75
18 John Petr  1542 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1 19 14 3,25
Kategorie o VT
Por. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 Feltl Patrik  1250 TJ Štefanydes Polička 6,5 30,5 21,5 27,75
2 Žejdlík Erik  1250 ŠO DDM Hlinsko 6 32,5 22,5 26
3 Holásek Vojtěch  1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5,5 31,5 22 23,75
4 Peřina Josef  1100 TJ Štefanydes Polička 5 29 20 17,5
5 Tulis Jan  1250 TJ Štefanydes Polička 5 25 18,5 14,5
6 Nešpor Jakub  1250 TJ Jiskra Litomyšl 4,5 32,5 24 17,75
7 Ambrožová Lucie  1250 ŠK Svitavy 4,5 31,5 22 17,25
8 Holásek Vít  1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 28 19 13
9 Paukert Lukáš  1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 28 18,5 13,5
10 Doláková Anna  1250 ŠK Svitavy 4 27 18,5 13,75
11 Soldánová Beáta  1100 ŠK Svitavy 4 26,5 19 11,5
12 Vašková Marie  1100 ŠO DDM Hlinsko 4 26,5 18,5 12,5
13 Ryšavá Monika  1100 TJ Štefanydes Polička 4 26 19 12
14 Paukert Martin  1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 25 18,5 12,75
15 Simon Jakub  1000 TJ Štefanydes Polička 3,5 23,5 15,5 8,5
16 Pešek Patrik  1000 ŠO DDM Hlinsko 3,5 22 15 8,75
17 Zelenka Petr  1100 ŠO DDM Hlinsko 3 26 19 8
18 Píše Jiří  1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 26 17,5 7,5
19 Ulrich Tadeáš  1100 TJ Štefanydes Polička 3 25 18 5,5
20 Myška Daniel  1000 ŠO DDM Hlinsko 3 22 16 5,5
21 Dudlová Kateřina  1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 21,5 16,5 6
22 Půlpán Ondřej  1100 Slatiňany 3 18,5 13,5 5
23 Ulrich Ondřej  1000 TJ Štefanydes Polička 3 16,5 11 3
24 Andrle Vojtěch  1100 ŠK Svitavy 2,5 22 17,5 5,5
25 Kleisl Jan  1100 TJ Jiskra ÚStí nad Orlicí 2,5 20 14,5 6,75
26 Štěrba Martin  1100 ŠO DDM Hlinsko 2 23,5 16,5 5,5
27 Doláková Marie  1250 ŠK Svitavy 2 18,5 14 1
28 Václavík Matěj  1000 ŠK Svitavy 2 16 12 1
29 Doláková Tereza  1000 ŠK Svitavy 0,5 18,5 13 0,25
30 Doláková Eva  1000 ŠK Svitavy 0,5 16 12,5 0,25

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.