Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Vánoční turnaj mládeže 23.12.10

Příležitost obohatit své volné předvánoční dny šachovým turnajem využila celá řada mladých hráčů a na svitavský Vánoční turnaj mládeže se jich ve čtvrtek 23.prosince 2010 sjelo plných 75 plus 30 členů jejich doprovodu.
V kategorii starších žáků zvítězil David Sion z Poličky před Antonínem Vu z Lanškrouna a Vojtěchem Melicharem z Polabin, z dívek byla nejlepší Anna Doláková ze Svitav.
V kategorii mladších žáků nedal nikomu šanci Patrik Žejdlík z Hlinska, který zvítězil s plným počtem bodů před Janem Tulisem z Poličky a Matějem Kupsou z Lanškrouna, nejlepší z dívek byla Marie Vašková z Hlinska.
V doprovodném turnaji dominoval Václav Pekař z Litomyšle před Benediktem Hofírkem z Loko Brno a Pavlem Holáskem z Ústí n/O., nejlepší ženou byla Jana Londinová z Polabin.


Starší žáci
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 SION DAVID 1584 TJ Štefanydes Polička 6,5 21 30 27
2 VU ANTONÍN 1567 TJ Lanškroun 6 22 31,5 26
3 MELICHAR VOJTĚCH 1808 2222 ŠK Polabiny 5 21,5 30,5 21,5
4 ŠULC MAREK 1443 TJ Jiskra Litomyšl 5 18,5 27 16
5 CACH ZDENĚK 1472 2222 ŠK Polabiny 5 18 24,5 16
6 John Petr 1532 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4,5 23,5 33 18
7 HAVELKA JOSEF 1524 TJ Lanškroun 4,5 23,5 32,5 18,5
8 POSPÍŠIL PETR 1725 TJ Štefanydes Polička 4,5 21,5 28,5 17
9 KOLOMÝ ŠTĚPÁN 1541 TJ Lanškroun 4 21 30,5 15
10 HOLÁSEK VÍT 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 19,5 28 12
11 CACH JAKUB 1380 2222 ŠK Polabiny 4 17,5 26 10,5
12 NEUMANN MICHAL 1250 ŠO DDM Hlinsko 4 17,5 24,5 10,5
13 DOLÁKOVÁ ANNA 1250 ŠK Svitavy 4 17 25 11
14 DOLÁKOVÁ MARIE 1100 ŠK Svitavy 4 17 24 12
15 TŮMA JAN 1661 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3,5 19,5 26,5 11
16 ZENDULKA LADISLAV 1100 ŠK Svitavy 3,5 17,5 24,5 11,5
17 PUNAR JAN 1250 TJ Štefanydes Polička 3,5 16 22,5 8,5
18 PAUKERT LUKÁŠ 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 18 26,5 8
19 VÍCH RADIM 1250 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 17 23 7,25
20 PLESKAČ VÁCLAV 1100 TJ CHS Chotěboř 3 16,5 23,5 8,5
21 TOMÁŠ DANIEL 1100 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 16,5 23,5 7
22 DVOŘÁČEK FILIP 1000 Makkabi Boskovice 3 16 23 8,75
23 Vitmar Tomáš 1000 TJ Jiskra Litomyšl 3 14 20 6
24 EIS PAVEL 1000 TJ CHS Chotěboř 3 13 20 6
25 DUMA TOMÁŠ 1000 TJ Slovan Moravská Třebová 2,5 19 26 7
26 Knoll Martin 1100 TJ Lanškroun 2 16 22 3
27 KOPECKÝ ROMAN 1000 TJ CHS Chotěboř 2 14,5 20,5 4
28 Janečka Pavel 1000 Radiměř 2 14,5 19,5 3
29 RYŠAVÁ MONIKA 1000 TJ Štefanydes Polička 2 14 19,5 5
30 Junek Jaroslav 1000 Radiměř 2 12 17 3
31 KRÁLOVÁ KATEŘINA 1100 ŠK Svitavy 2 11 16,5 3
32 VAŠÍČEK MICHAL 1000 Jevíčko 1 15 21 3
33 Pleskačová Dagmar 1000 CHS Chotěboř 1 12 18 3
Mladší žáci
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 ŽEJDLÍK PATRIK 1250 ŠO DDM Hlinsko 7 22,5 31 31
2 TULIS JAN 1250 TJ Štefanydes Polička 5,5 23 33 23,5
3 KUPSA MATĚJ 1250 TJ Lanškroun 5 22,5 32,5 20
4 KOLOMÝ ADAM 1250 TJ Lanškroun 5 22 32 20
5 NEŠPOR JAKUB 1250 TJ Jiskra Litomyšl 5 20,5 29,5 17,5
6 HOLÁSEK VOJTĚCH 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 20 28,5 18,5
7 PAUKERT MARTIN 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 17,5 25 15,5
8 CACH ONDŘEJ 1250 2222 ŠK Polabiny 4,5 23 34 19,75
9 ŽEJDLÍK ERIK 1100 ŠO DDM Hlinsko 4,5 22,5 29 16,75
10 OSOUCH LUKÁŠ 1250 Makkabi Boskovice 4,5 20 26 14,5
11 PAVLÍČEK LUKÁŠ 1100 ŠK Svitavy 4,5 19 26 14,25
12 BÍLEK MAREK 1100 2222 ŠK Polabiny 4,5 17,5 24 14,25
13 ČAPEK FILIP 1000 TJ CHS Chotěboř 4 20,5 28,5 14,5
14 PEŠEK PETR 1100 TJ Lanškroun 4 20 27 12,5
15 PÍŠE JIŘÍ 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 19,5 25 12
16 NEŠPŮREK JAN 1329 2222 ŠK Polabiny 4 19 27 13,5
17 ANDRLE VOJTĚCH 1000 ŠK Svitavy 4 16,5 24,5 12,5
18 DVOŘÁK JAKUB 1100 TJ Slovan Moravská Třebová 4 16,5 22 10
19 ŠTĚRBA MARTIN 1100 ŠO DDM Hlinsko 4 14 20 10,5
20 ŠVANDA ONDŘEJ 1100 TJ Štefanydes Polička 3,5 20,5 28 12,25
21 ŠVANDA ADAM 1100 TJ Štefanydes Polička 3,5 17 24 8,75
22 Tesař Vojtěch 1000 TJ Jiskra Litomyšl 3,5 16,5 23 9,75
23 Urlich Tadeáš 1000 TJ Štefanydes Polička 3,5 13 17,5 5,5
24 ZEMAN DOMINIK 1000 TJ Jiskra Litomyšl 3 19,5 27,5 10,5
25 ZELENKA PETR 1100 ŠO DDM Hlinsko 3 19,5 27,5 9
26 Bouchal Lukáš 1000 TJ Sokol Mistrovice 3 18,5 25,5 7,5
27 VAŠKOVÁ MARIE 1100 ŠO DDM Hlinsko 3 17 26 8
28 Juračka Jan 1000 Radiměř 3 17 23,5 7
29 DUDLOVÁ KATEŘINA 1000 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 16 23 8,5
30 PEŠEK Patrik 1000 ŠO DDM Hlinsko 3 16 21,5 6
31 HOLÁSKOVÁ VERONIKA 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 15,5 21,5 6
32 NOVOTNÝ ONDŘEJ 1000 ŠO DDM Hlinsko 3 14 21,5 3,5
33 Simon Jakub 1000 TJ Štefanydes Polička 3 12,5 17 3,5
34 LUDVÍK TOMÁŠ 1100 2222 ŠK Polabiny 2,5 19 26,5 8,75
35 Urlich Ondřej 1000 TJ Štefanydes Polička 2 15 20,5 2,5
36 Václavík Matěj 1000 ŠK Svitavy 2 14,5 19,5 3
37 Doláková Eva 1000 ŠK Svitavy 2 13,5 19 1,5
38 Doláková Tereza 1000 ŠK Svitavy 1 14,5 20 2,25
39 Tibitanzl Jáchym 1000 Radiměř 1 13,5 20 1,5
40 PODHORSKÝ Filip 1000 ŠO DDM Hlinsko 1 12 17 0,75
41 Vašek Jan 1000 0,5 14,5 19,5 0,5
42 ČERNOHOUS MAREK 1000 TJ Lanškroun 0 10,5 15,5 0
Open pro doprovod
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 PEKAŘ VÁCLAV 2089 TJ Jiskra Litomyšl 7 23 32 32
2 Hofírek Benedikt 1906 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. 5 22,5 29,5 19,75
3 HOLÁSEK PAVEL 2112 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 21,5 31,5 19,5
4 VÝPRACHTICKÝ DAVID 1972 SK Žamberk 5 21,5 30,5 18,5
5 Vondra Lukáš 1985 TJ Lokomotiva Česká Třebová 5 21 31 19
6 KRUŠINA PATRIK 1846 ŠK Svitavy 5 17,5 24,5 16,25
7 KRÁTKÝ JOSEF 1911 TJ Lanškroun 4,5 19,5 29,5 15,5
8 NEŠPŮREK PETR 1757 2222 ŠK Polabiny 4,5 19,5 27 12,5
9 MAREŠ JAN 1810 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 22 32 15
10 KAPOUN VÍT 1618 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 19 26 12,5
11 LONDINOVÁ JANA 1571 2222 ŠK Polabiny 4 17,5 26,5 10,5
12 STODOLA MAREK 1795 TJ Štefanydes Polička 4 15,5 22,5 11,5
13 CACH ZDENĚK 1000 2222 ŠK Pardubice 4 15 22 10
14 HANUS LUKÁŠ 1279 ŠO DDM Hlinsko 4 13 19,5 10
15 KUBIŠTA LADISLAV 1588 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3,5 18,5 25,5 9,5
16 SCHAFFER ONDŘEJ 1736 TJ Štefanydes Polička 3,5 16,5 23,5 9
17 PETRÁSEK KAMIL 1627 TJ Štefanydes Polička 3 20 27,5 10,5
18 STODOLA JAKUB 1509 TJ Štefanydes Polička 3 19 26,5 8,5
19 KOZÁK DAVID 1826 ŠK Svitavy 3 17,5 24,5 6,5
20 KUČERA JAN 1260 ŠK Svitavy 3 17 22,5 5
21 Nekvinda Tomáš 1000 TJ Jiskra Litomyšl 3 15 21 6,5
22 Nešpůrek Vojtěch 1000 Polabiny 3 14 19,5 7
23 Žejdlíková Jana 1000 Hlinsko 2,5 16 21,5 4
24 JIRSA ONDŘEJ 1100 TJ CHS Chotěboř 2,5 14,5 19 5,25
25 Pešek Roman 1000 ŠO DDM Hlinsko 2 17,5 23,5 6
26 Machata Štěpán 1000 ŠK Svitavy 2 16,5 21,5 4,5
27 MELICHAR ZDENĚK 1441 2222 ŠK Polabiny 2 14 19,5 2,5
28 KOPECKÝ VÁCLAV 1250 TJ Štefanydes Polička 2 13,5 20,5 5
29 Duma Lukáš 1000 Moravská Třebová 1,5 12,5 16 1,5
30 Malý Michal 1000 Svitavy 0,5 12,5 19 1,25

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.