Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství ČR družstev st. žáků 29.05.11

Ve dnech 28.-29.května 2011 se v Juniorhotelu na Seči uskutečnil 49.ročník populárních 'Zaječic', který se i tentokrát hrál jako Mistrovství ČR družstev st. žáků.
Za účasti 51 družstev v něm zvítězili zástupci BŠS Frýdek-Místek A (2) před druhými 2222 ŠK Polabinami A a třetím Spartakem Vlašim A (2), přičemž ve výsledkové listině se nacházelo i dalších 7 družstev našeho kraje.
Rostoucí popularitu zaznamenal i turnaj dvojic do 10 let, kterých bylo na startu celkem 33. Z nich se z vítězství a zlatých medailí těšili mladí hráči ŠachKlubu Tábor, stříbro brala dvojice polského MUKS MDK Fabryczna Wroclaw A a bronz zůstal v kraji zásluhou dvojice hráčů 2222 ŠK Polabiny.
V otevřeném turnaji v rapidu startovalo celkem 40 hráčů, rekrutujících se nejen z doprovázejících osob ale i z dalších zájemců, mezi nimiž vybojoval prvenství Stanislav Stárek z Říčan před Josefem Vařejčkem ze Zaječic a Tadeášem Baláčkem z Kolína, v turnaji však hrálo i dalších 15 našich zástupců.
Dojmy z turnaje naleznete nejen na stránkách našich zástupců z Hlinska, Polabin, Poličky a Ústí n/O. (2), ale i na řadě dalších webů z celé republiky.


Mistrovství ČR družstev st. žáků
Poř. St.č. Družstvo Partie   +    =    -   PH 1   PH 2   PH 3 
1 3 BŠŠ Frýdek-Místek 9 8 1 0 25 164 41,5
2 1 2222 ŠK Polabiny A 9 8 0 1 24 159 40,5
3 2 TJ Spartak Vlašim 9 7 0 2 21 160 37
16 19 TJ Štefanydes Polička 9 5 0 4 15 133 28
22 11 2222 ŠK Polabiny B 9 4 2 3 14 141 29,5
38 35 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 9 3 2 4 11 105 24
39 43 ŠO Hlinsko 9 3 1 5 10 122 19
45 40 ŠK DDM Svitavy 9 3 0 6 9 88 26
48 50 ŠO TJ a DDM Chrudim 9 2 1 6 7 77 19
51 51 TJ Sokol Zaječice 9 1 1 7 4 78 18
Přebor dvojic do 10 let
Poř. St.č. Družstvo Partie   +    =    -   PH 1   PH 2   PH 3 
1 1 ŠACHklub Tábor 9 6 3 0 1 15 21
2 3 MUKS MDK Fabryczna A 9 6 2 1 1 13 20
3 2 2222 ŠK Polabiny 9 5 2 2 1 12,5 17
5 6 ŠO Hlinsko A 9 5 2 2 1 11,5 17
9 7 TJ Štefanydes Polička A 9 3 4 2 1 10,5 13
14 5 ŠK DDM Svitavy A 9 4 2 3 1 9,5 14
17 15 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 9 3 3 3 1 9 12
22 22 TJ Štefanydes Polička B 9 1 4 4 1 8 7
23 34 ŠO Hlinsko B 9 1 4 4 1 8 7
24 31 ŠK DDM Svitavy B 9 1 4 4 1 8 7
33 30 *Svitavy-Hlinsko 9 0 1 8 0 3 1
Otevřený turnaj jednotlivců
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Stárek Stanislav 1929 Klub šachistů Říčany 1925 7,5 40 50 40,5
2 Vařejčko Josef 2230 TJ Sokol Zaječice 7,5 39 50,5 41,25
3 Baláček Tadeáš 2183 Sokol Kolín 6 41,5 54 34,25
4 Holásek Pavel 2081 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6 40,5 51,5 32
15 Krušina Patrik 1831 ŠK Svitavy 5 34,5 43 20
18 Stodola Marek 1781 TJ Štefanydes Polička 5 32,5 38,5 16,5
19 Cach ml. Zdeněk 1418 2222 ŠK Polabiny 5 30,5 39,5 20
22 Hromádko Martin 1957 TJ Sokol Zaječice 4 32,5 41,5 16,25
25 Gregor Jiří 1489 2222 ŠK Polabiny 4 28 36,5 11,75
26 Mareš Jan 1925 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 27 35,5 13,75
27 Cach st. Zdeněk 1250 2222 ŠK Polabiny 4 27 35,5 12,25
30 Hofman Oskar 1483 2222 ŠK Polabiny 3,5 31 40,5 15,25
32 Nešpůrek Jan 1294 2222 ŠK Polabiny 3,5 24 29,5 6,75
35 Cach Ondřej 1250 2222 ŠK Polabiny 3 26 30,5 7
36 Samková Pavla 1000 TJ Sokol Zaječice 3 23 27,5 6,5
38 Dědek Petr 1000 TJ Sokol Zaječice 2,5 26 34 8,5
39 Bureš Martin 1250 2222 ŠK Polabiny 2,5 25 32,5 4,75
40 Nešpůrek Vojtěch 1000 2222 ŠK Polabiny 0 23,5 31 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.