Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga dorostu sever - závěrečná 4 kola 15.04.12

Ve dnech 14.-15.dubna 2012 se v Hlušicích uskutečnila závěrečná čtyři kola 1.ligy ml. dorostu sk. sever. Se ztrátou jediné remizy v ní suverénně zvítězilo družstvo 2222 ŠK Polabiny B a postupuje do Extraligy dorostu - Blahopřejeme !!!
Také další naši zástupci skončili velice slušně - Lanškroun na třetím a Polabiny C na pátém místě, a tak jen Polabiny D splnily roli 'otloukánka' a po umístění na posledním místě soutěž opouští.


Výsledky na šachovnicích - 8.kolo
Novoborská šachová akademie   2222 ŠK Polabiny C Jiskra RMSK N. Bydžov   TJ a DDM Lanškroun
Liška Jiří (Z,ml) 1763F 1 - 0 1508N Žejdlík Patrik (Z,h,m) Pražák Matouš (Z) 1804F 0 - 1 1737F Havelka Josef (Z,ml)
Pardubský Jakub (Z,h) 1447N ½ - ½ 1581F Hofman Oskar (Z) Vaníček Vojtěch (Z) 1747N 0 - 1 1634N John Petr (Z,h)
Kučera Tomáš (Z) 1436N ½ - ½ 1443N Cach Zdeněk (Z) Karásek Tomáš (Z) 1529N 0 - 1 1535N Kolomý Štěpán (Z)
Jínová Simona (Z,d) 1368N 1 - 0 1468N Gregor Jiří (Z) Zolman Pavel (Z) 1492N ½ - ½ 1630N Vu Antonín
Kolč Lukáš 1100N 0 - 1 1421N Bureš Martin Jarý Zbyněk (Z,h,m) 1273N 1 - 0 1363N Kolomý Adam (ml)
  0 - 1 1382N Hofmanová Vilma (Z,d) Mühlstein Pavel (sml) 1000N 0 - 1 1250N Kupsa Matěj (sml)
  3 : 3     :  
Desko Liberec B   2222 ŠK Polabiny B ŠK Praha-Smíchov   2222 ŠK Polabiny D
Novotná Barbora (Z,d) 1522F ½ - ½ 1766F Půlpán Matěj (Z,sml) Krupička Josef (Z) 1719F 1 - 0 1250N Kantor Tomáš (Z)
Viták Jiří (Z,sml) 1484F 0 - 1 1808F Kožúšek Daniel (Z,ml) Pivoňka Michael (Z) 1413N 0 - 1 1307N Nešpůrek Jan (Z,sml)
Horák Adam (Z,ml) 1461F 0 - 1 1714F Melichar Vojtěch (Z) Macková Veronika (Z,d) 1368N 1 - 0 1250N Bílek Marek (sml)
Novotný Vojtěch (sml) 1383N 0 - 1 1654F Liduch Filip (Z) Pokorná Alžběta (Z,d) 1306N 0 - 1 1250N Žejdlík Erik (h,sml)
Hradecký Ondřej (ml) 1292N 0 - 1 1705F Řezníček Dominik Halamíček David 1250N 1 - 0 1100N Formánek Matěj (ml)
Čermák Dominik 1250N 0 - 1 1616F Cach Jakub (ml) Porteš David (ml) 1000N 0 - 1 1100N Málek Tomáš (sml)
  ½ :     3 : 3  
Výsledky na šachovnicích - 9.kolo
2222 ŠK Polabiny B   Novoborská šachová akademie 2222 ŠK Polabiny D   Jiskra RMSK N. Bydžov
Půlpán Matěj (Z,sml) 1766F 1 - 0 1763F Liška Jiří (Z,ml) Kantor Tomáš (Z) 1250N 0 - 1 1747N Vaníček Vojtěch (Z)
Kožúšek Daniel (Z,ml) 1808F 1 - 0 1447N Pardubský Jakub (Z,h) Nešpůrek Jan (Z,sml) 1307N ½ - ½ 1529N Karásek Tomáš (Z)
Melichar Vojtěch (Z) 1714F 1 - 0 1436N Kučera Tomáš (Z) Bílek Marek (sml) 1250N 0 - 1 1492N Zolman Pavel (Z)
Liduch Filip (Z) 1654F 1 - 0 1368N Jínová Simona (Z,d) Žejdlík Erik (h,sml) 1250N 0 - 1 1288N Binko Adam
Vančura Daniel 1719F 1 - 0 1100N Kolč Lukáš Formánek Matěj (ml) 1100N 0 - 1 1273N Jarý Zbyněk (Z,h,m)
Cach Jakub (ml) 1616F 1 - 0   Málek Tomáš (sml) 1100N 1 - 0 1000N Mühlstein Pavel (sml)
  6 : 0     :  
2222 ŠK Polabiny C   Desko Liberec B TJ a DDM Lanškroun   ŠK Praha-Smíchov
Žejdlík Patrik (Z,h,m) 1508N ½ - ½ 1522F Novotná Barbora (Z,d) Havelka Josef (Z,ml) 1737F 0 - 1 1719F Krupička Josef (Z)
Hofman Oskar (Z) 1581F ½ - ½ 1484F Viták Jiří (Z,sml) John Petr (Z,h) 1634N ½ - ½ 1413N Pivoňka Michael (Z)
Cach Zdeněk (Z) 1443N 1 - 0 1461F Horák Adam (Z,ml) Kolomý Štěpán (Z) 1535N 1 - 0 1368N Macková Veronika (Z,d)
Gregor Jiří (Z) 1468N ½ - ½ 1383N Novotný Vojtěch (sml) Vu Antonín 1630N 1 - 0 1306N Pokorná Alžběta (Z,d)
Bureš Martin 1421N 0 - 1 1292N Hradecký Ondřej (ml) Kolomý Adam (ml) 1363N 1 - 0 1250N Halamíček David
Hofmanová Vilma (Z,d) 1382N 1 - 0 1250N Čermák Dominik Kupsa Matěj (sml) 1250N ½ - ½ 1000N Porteš David (ml)
  :     4 : 2  
Výsledky na šachovnicích - 10.kolo
Novoborská šachová akademie   TJ a DDM Lanškroun ŠK PORG Praha   2222 ŠK Polabiny C
Liška Jiří (Z,ml) 1763F ½ - ½ 1737F Havelka Josef (Z,ml) Rous Daniel (Z) 1960F 1 - 0 1508N Žejdlík Patrik (Z,h,m)
Pardubský Jakub (Z,h) 1447N 1 - 0 1634N John Petr (Z,h) Haase Pavel (Z,sml) 1503N 0 - 1 1581F Hofman Oskar (Z)
Kučera Tomáš (Z) 1436N 0 - 1 1535N Kolomý Štěpán (Z) Teiml Albert (Z,ml) 1250N 0 - 1 1443N Cach Zdeněk (Z)
Jínová Simona (Z,d) 1368N 0 - 1 1630N Vu Antonín Volek Jonáš (Z,ml) 1250N ½ - ½ 1468N Gregor Jiří (Z)
Kolč Lukáš 1100N 0 - 1 1363N Kolomý Adam (ml) Šuráň Jan (Z,sml) 1250N 0 - 1 1370N Fišnar Karel (Z)
  0 - 1 1250N Kupsa Matěj (sml)   0 - 1 1250N Ludvík Tomáš (sml)
  :     :  
Desko Liberec B   2222 ŠK Polabiny D TJ Sokol Praha-Kobylisy   2222 ŠK Polabiny B
Novotná Barbora (Z,d) 1522F 1 - 0 1250N Kantor Tomáš (Z) Slovák Kilián (Z,ml) 1489N 0 - 1 1766F Půlpán Matěj (Z,sml)
Viták Jiří (Z,sml) 1484F 1 - 0 1307N Nešpůrek Jan (Z,sml) Kostelecký Daniel (Z) 1432N ½ - ½ 1808F Kožúšek Daniel (Z,ml)
Horák Adam (Z,ml) 1461F 1 - 0 1250N Bílek Marek (sml) Novotný David (Z,ml) 1362N ½ - ½ 1714F Melichar Vojtěch (Z)
Novotný Vojtěch (sml) 1383N 1 - 0 1250N Žejdlík Erik (h,sml) Kubát Martin (ml) 1250N 0 - 1 1654F Liduch Filip (Z)
Hradecký Ondřej (ml) 1292N 1 - 0 1100N Formánek Matěj (ml) Krutina Tomáš (Z,sml) 1250N 0 - 1 1705F Řezníček Dominik
Čermák Dominik 1250N 1 - 0 1100N Málek Tomáš (sml) Pravda Kryštof (sml) 1250N 0 - 1 1616F Cach Jakub (ml)
  6 : 0     1 : 5  
Výsledky na šachovnicích - 11.kolo
2222 ŠK Polabiny D   Novoborská šachová akademie 2222 ŠK Polabiny C   TJ Sokol Praha-Kobylisy
Kantor Tomáš (Z) 1250N 0 - 1 1763F Liška Jiří (Z,ml) Žejdlík Patrik (Z,h,m) 1508N 1 - 0 1489N Slovák Kilián (Z,ml)
Nešpůrek Jan (Z,sml) 1307N 0 - 1 1447N Pardubský Jakub (Z,h) Hofman Oskar (Z) 1581F ½ - ½ 1432N Kostelecký Daniel (Z)
Bílek Marek (sml) 1250N ½ - ½ 1436N Kučera Tomáš (Z) Cach Zdeněk (Z) 1443N 1 - 0 1362N Novotný David (Z,ml)
Žejdlík Erik (h,sml) 1250N 0 - 1 1368N Jínová Simona (Z,d) Gregor Jiří (Z) 1468N ½ - ½ 1250N Kubát Martin (ml)
Formánek Matěj (ml) 1100N 0 - 1 1100N Kolč Lukáš Fišnar Karel (Z) 1370N ½ - ½ 1250N Krutina Tomáš (Z,sml)
Málek Tomáš (sml) 1100N 1 - 0   Ludvík Tomáš (sml) 1250N 1 - 0 1250N Pravda Kryštof (sml)
  :     :  
TJ a DDM Lanškroun   Desko Liberec B 2222 ŠK Polabiny B   ŠK PORG Praha
Havelka Josef (Z,ml) 1737F 1 - 0 1522F Novotná Barbora (Z,d) Půlpán Matěj (Z,sml) 1766F 0 - 1 1960F Rous Daniel (Z)
John Petr (Z,h) 1634N ½ - ½ 1484F Viták Jiří (Z,sml) Kožúšek Daniel (Z,ml) 1808F 1 - 0 1503N Haase Pavel (Z,sml)
Kolomý Štěpán (Z) 1535N 1 - 0 1461F Horák Adam (Z,ml) Melichar Vojtěch (Z) 1714F 1 - 0 1250N Teiml Albert (Z,ml)
Vu Antonín 1630N 1 - 0 1383N Novotný Vojtěch (sml) Liduch Filip (Z) 1654F 0 - 1 1250N Volek Jonáš (Z,ml)
Kolomý Adam (ml) 1363N 1 - 0 1292N Hradecký Ondřej (ml) Vančura Daniel 1719F 1 - 0 1250N Šuráň Jan (Z,sml)
Kupsa Matěj (sml) 1250N 1 - 0 1250N Čermák Dominik Řezníček Dominik 1705F 1 - 0  
  : ½     4 : 2  
Závěrečná tabulka
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. 2222 ŠK Polabiny B 10 1 0 31 51.0 45
2. ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 8 1 2 25 43.5 31
3. TJ a DDM Lanškroun 7 1 3 22 43.0 35
4. Panda Rychnov n. Kn. 7 1 3 22 41.0 33
5. 2222 ŠK Polabiny C 6 2 3 20 37.0 27
6. TJ Sokol Praha-Kobylisy 6 1 4 19 34.5 27
7. ŠK Praha-Smíchov 4 3 4 15 33.0 28
8. Desko Liberec B 4 1 6 13 32.5 26
9. Jiskra RMSK N. Bydžov 4 0 7 12 26.5 22
10. ŠK PORG Praha 1 2 8 5 23.5 20
11. Novoborská šachová akademie 1 2 8 5 19.5 14
12. 2222 ŠK Polabiny D 0 1 10 1 11.0 9

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.