Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. liga východ - 11.kolo 01.04.12

V jedenáctém kole 1.ligy východ prohrály (podruhé za sebou !) Polabiny B v Jihlavě, přesto však skončily na (3.-) 4.místě tabulky. První místo a postup do 1.ligy si vybojoval Třinec, soutěž opouští družstva Labortechu Ostrava B, Zlína B a Starého Města.
Výsledky: Orlová - Kroměříž 3,5:4,5, Třinec - Labortech Ostrava B 5,5:2,5, Duras Brno - Grygov B 2,5:5,5, Karviná - Litovel B 6,5:1,5, Zlín B - Staré Město 3,5:4,5, Jihlava - Polabiny B 5,5:2,5


Výsledky na šachovnicích - 11.kolo
Slavia Orlová   Slavia Kroměříž Šachový klub Karviná   Tatran Litovel B
Zabystrzan Pavel 2316F 0 - 1 2518F Cvek Robert (H) Zwardoň Vojtěch 2297F 1 - 0 2273F Bělunek Vladimír
Andreev Eduard (C) 2478F ½ - ½ 2367F Lanč Alois (C) Sobek Jaroslav 2267F 1 - 0 2047F Navrátil Jiří (H)
Olšarová Karolína 2176F ½ - ½ 2368F Mudrák Josef (H) Gibiec Ernest 2279F ½ - ½ 2195F Krejčí Jan
Olšarová Tereza 2244F 0 - 1 2286F Karlík Vladimír Olšar Jaroslav 2231F 1 - 0 2150F Neoral Antonín
Kuboš Rostislav 2227F 1 - 0 2259F Pavelka Jindřich Lys Josef 2184F 0 - 1 2095F Mohapl Petr
Mitura Václav 2165F ½ - ½ 2174F Beil Martin Zimniok Lubomír 2125F 1 - 0 1956F Pavlík Petr
Sieber Martin 2022F 1 - 0 2044F Stachoň Martin Walowy Bohumír 2184F 1 - 0 1865N Pytolaj Radek
Makovička Tadeáš 2016F 0 - 1 2137F Brázdil Roman Sobek Rostislav 2017F 1 - 0 1945F Haderka Karel
  :     :  
TŽ Třinec   Labortech Ostrava B ŠK Zlín B   ŠK Staré Město
Plát Vojtěch 2419F ½ - ½ 2352F Malík Jan (H) Ponížil Cyril (V) 2398F ½ - ½ 2392F Zpěvák Pavel (H)
Langner Ladislav 2350F ½ - ½ 2294F Fiřt Stanislav Chytilek Roman (V) 2393F 0 - 1 2370F Bažant Petr
Walek Milan 2356F 0 - 1 2179F Pacl Václav Roubalík Jakub 2307F 1 - 0 2212F Uřičář Jakub
Neděla Vlastimil (H) 2322F ½ - ½ 2192F Kaňok Jaroslav Krčál Michal 2130F 0 - 1 2264F Buráň Jaroslav
Worek Joanna (C) 2265F 1 - 0 2166F Bachořík Otto Rubal Adam 2232F 0 - 1 2233F Bažant Petr
Sikorová Olga 2276F 1 - 0 2058F Kovář Oldřich Šenkýř Martin 2202F 1 - 0 2158F Kapusta Petr
Sikora Jan 2251F 1 - 0 1973N Kander Ladislav Kořenek Petr 2183F 0 - 1 2061F Dobeš Vojtěch
Kocián Karel 2244F 1 - 0 1954F Chliapas Nikos Koutný Petr 2156F 1 - 0 2115F Omelka Roman
  :     :  
ŠK Duras BVK Brno   A64 Grygov B ŠK Gordic Jihlava   2222 ŠK Polabiny B
Polák Tomáš (H) 2543F ½ - ½ 2462F Kaňovský David (V) Hába Petr (H) 2502F 1 - 0 2347F Červený Martin (V)
Rojíček Vojtěch (H) 2406F ½ - ½ 2415F Bureš Jaroslav (V) Kulovaná Eva 2300F ½ - ½ 2262F Jedlička Aleš
Vyskočil Neklan 2308F ½ - ½ 2464F Biolek Richard (V) Havlík Jan (H) 2343F 0 - 1 2289F Hošek Milan
Ševčík Vladimír 2247F 0 - 1 2274F Obšívač Josef Kratochvíl Josef (H) 2233F 1 - 0 2219F Mojžíš Jaroslav
Skácelík Petr 2206F 0 - 1 2092F Sochor Stanislav Píza Vlastimil 2252F 1 - 0 2193F Navrátil František
Blahynka Martin 2098F 0 - 1 2046F Hrabal Michal Hába Zdeněk 2207F 0 - 1 2136F Kourek Josef
Kratochvíl Karel (H) 2198F ½ - ½ 2001F Kolašín Jan Sedláček Oldřich 2259F 1 - 0 2154F Šilar Lubomír
Macharáček Šimon 2186F ½ - ½ 2046F Zedník Josef Žigo Viktor 2272F 1 - 0 2032F Trojan Luboš
  :     :  
Závěrečná tabulka
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. TŽ Třinec 10 1 0 31 55.5 34
2. A64 Grygov B 9 1 1 28 56.5 38
3. Šachový klub Karviná 4 4 3 16 44.5 27
4. 2222 ŠK Polabiny B 4 4 3 16 41.0 27
5. Slavia Kroměříž 4 3 4 15 45.0 29
6. ŠK Duras BVK Brno 4 2 5 14 44.0 25
7. ŠK Gordic Jihlava 4 2 5 14 40.0 23
8. Slavia Orlová 4 1 6 13 45.0 25
9. Tatran Litovel B 4 1 6 13 41.0 25
10. ŠK Staré Město 3 1 7 10 39.5 23
11. ŠK Zlín B 3 0 8 9 41.5 28
12. Labortech Ostrava B 2 2 7 8 34.5 17

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.