Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - 10.kolo 25.03.12

V desátém kole 2.ligy skupina D vyhrála Chrudim v místním derby nad Zaječicemi 6:2, AKIS porazil Rychnov n/Kn. těsně 4,5:3,5, Vysoké Mýto zvítězilo nad Durasem Brno B 5:3, Ústí n/O. remizovalo s Třebíčí B 4:4 a naprázdno vyšly jen Polabiny C, které podlehly Třebíči A 5,5:2,5
Další výsledky: Hradec Králové B - Loko Brno 6,5:1,5.
Před posledním kole je už jasno o postupujícím, kterým se stává Třebíč A a o dvou sestupujících, kterými jsou Třebíč B a Zaječice, poslední 'Damoklův meč' visí nad Loko Brno A resp. Polabinami C.


Výsledky na šachovnicích - 10.kolo
Šachový klub Ústí nad Orlicí   ŠK Caissa COLAIR Třebíč B TJ Slavia Hradec Králové B   ŠK Lokomotiva Brno A
Šmajzr Martin 2180F ½ - ½ 2320F Kantorík Marián (C) Nun Jiří (V) 2372F 1 - 0 2176F Hladík Josef (H)
Šimek Jan (H) 2206F ½ - ½ 2259F Sedláček Oldřich (H) Vacek Martin 2259F 1 - 0 2024F Staněk Stanislav (H)
Holásek Pavel 2065F 0 - 1 2256F Lednický Martin (C) Döring Robert 2184F 1 - 0 2161F Pakosta Miroslav
Zeinert Michal 2148F 1 - 0 2038F Bradáč Roman Novák Radomír 2136F ½ - ½ 1985F Hošek Martin
Hurt Lukáš (H) 2115F 0 - 1 1985F Ciešlak Leszek Jiruše Josef 2042F ½ - ½ 1976F Musil Jiří
Pečinka Martin 2067F 1 - 0 1893F Mezlík Stanislav Nun Josef 2269F 1 - 0 1947F Sikora Lukáš
Mareš Petr 2003F 0 - 1 1872F Huňáček Jaroslav Jaeger Luděk 1987F 1 - 0 1932F Řehák Lukáš
Švub Jan 1980F 1 - 0 1769F Svoboda František Škaloud Dušan 1942N ½ - ½ 1920F Dvořák Adam
  4 : 4     :  
AKIS Pardubice   Panda Rychnov nad Kněžnou ŠK Vysoké Mýto   ŠK Duras BVK Brno B
Prandstetter Eduard 2296F ½ - ½ 2326F Siembab Bartosz (C) Sabol Marian 2371F 1 - 0 2206F Skácelík Petr (V)
Bernard Borek 2341F ½ - ½ 2188F Mesiarik Rudolf Výprachtický David (H) 2020F 0 - 1 2098F Blahynka Martin (V)
Pačovský Jiří (H) 2264F ½ - ½ 2170F Machlowski Slawomir Trhal Tomáš 2078F ½ - ½ 2182F Semenova Elena (H)
Sýkora Josef 2143F ½ - ½ 2101F Kracík Tomáš Kosek Jiří 2130F ½ - ½ 2171F Mudra Tomáš
Smutný Jan (H) 2209F ½ - ½ 2153F Marečková Martina Řezníček Jan 2185F ½ - ½ 2175F Tajovský Martin
Hlavnička Jiří 2243F ½ - ½ 2130F Novotný Josef Doseděl Jiří 2071F 1 - 0 2121F Donnert Milan
Petuchov Sergej 2145F ½ - ½ 1975F Daniel Jiří Ptáček Luboš 2065F ½ - ½ 2108F Dvořák Karel
Kraus Ondřej 1988F 1 - 0   Trhal Michal 1999F 1 - 0 1558N Menčík Pavel
  :     5 : 3  
TJ ŠO Chrudim   Sokol Zaječice ŠK Caissa RHEA Třebíč A   2222 ŠK Polabiny C
Pokorný Zdeněk 2293F 1 - 0 2229F Vařejčko Josef Plát Vojtěch (H) 2419F ½ - ½ 2337F Novotný Michal (V)
Němec Pavel 2240F ½ - ½ 2131F Jedlička Luboš (H) Kulovaná Eva (H) 2300F ½ - ½ 2144F Seidl Štěpán (H)
Bujnoch Radek 2203F ½ - ½ 2107F Fiedler Bedřich (H) Buchníček Petr 2330F ½ - ½ 2193F Navrátil František
Komárek David 2136F ½ - ½ 2115F Hájek Jiří Smištík Milan 2335F 0 - 1 2001F Macháň Jan
Malivánek Jiří 2178F 1 - 0 2102F Hájek Lukáš Kratochvíl Josef 2233F 1 - 0 2032F Trojan Luboš
Houška Bronislav (H) 2026F ½ - ½ 2005F Šmíd Jaroslav (H) Píza Vlastimil (H) 2252F 1 - 0 2029F Just Pavel
Krys Jaromír 2092F 1 - 0 1958F Hájek Jaroslav Uher Vladimír 2113F 1 - 0 2021F Kouba Petr
Koníček Petr 2012N 1 - 0 1922F Konrád František Tesař Jan 2106F 1 - 0  
  6 : 2     :  
Tabulka
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. ŠK Caissa RHEA Třebíč A 9 1 0 28 61.0 50
2. TJ ŠO Chrudim 7 3 0 24 48.0 31
3. TJ Slavia Hradec Králové B 6 2 2 20 44.5 28
4. Panda Rychnov nad Kněžnou 5 0 5 15 44.5 31
5. Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 2 4 14 39.0 24
6. ŠK Vysoké Mýto 4 2 4 14 38.5 19
7. ŠK Duras BVK Brno B 4 1 5 13 42.5 27
8. AKIS Pardubice 4 1 5 13 36.5 20
9. 2222 ŠK Polabiny C 3 2 5 11 39.0 28
10. ŠK Lokomotiva Brno A 3 0 7 9 30.0 16
11. ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1 4 5 7 28.5 18
12. Sokol Zaječice 1 0 9 3 28.0 12

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.