Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - 11.kolo 22.04.12

Teprve poslední 11.kolo 2.ligy skupina D definitivně rozhodlo o třetím sestupujícím, kterým je družstvo Lokomotivy Brno, vítězem se už kolo před koncem stala Caissa Třebíč A.
Výsledky: Polabiny C - Ústí n/O. 4:4, Duras Brno B - Třebíč A 4:4, Loko Brno - Vysoké Mýto 4,5:3,5, Zaječice - Hradec Králové B 3,5:4,5, Rychnov n/Kn. - Chrudim 4:4, Třebíč B - AKIS 3,5:4,5


Výsledky na šachovnicích - 11.kolo
2222 ŠK Polabiny C   ŠK Ústí nad Orlicí Sokol Zaječice   TJ Slavia Hradec Králové B
Čižinský Petr 2178F ½ - ½ 2180F Šmajzr Martin Vařejčko Josef 2229F 0 - 1 2372F Nun Jiří (V)
Hostinský Jiří 2224F ½ - ½ 2065F Holásek Pavel Jedlička Luboš (H) 2131F ½ - ½ 2259F Vacek Martin
Navrátil František 2193F ½ - ½ 2148F Zeinert Michal Fiedler Bedřich (H) 2107F ½ - ½ 2188F Jezbera Jiří
Šilar Lubomír 2154F ½ - ½ 2067F Pečinka Martin Hájek Jiří 2115F ½ - ½ 2136F Novák Radomír
Půlpán Jakub 1988F ½ - ½ 2003F Mareš Petr Hájek Lukáš 2102F 1 - 0 2269F Nun Josef
Korol Jiří 2048F ½ - ½ 1980F Švub Jan Šmíd Jaroslav (H) 2005F 0 - 1 1987F Jaeger Luděk
Trojan Luboš 2032F ½ - ½ 1992F Petráž Martin (H) Jelínek Milan 2069F 0 - 1 2031F Smolej Lukáš (H)
Kouba Petr 2021F ½ - ½ 1838F Kameník David Hromádko Martin 1980F 1 - 0  
  4 : 4     :  
ŠK Duras BVK Brno B   ŠK Caissa RHEA Třebíč A Panda Rychnov nad Kněžnou   TJ ŠO Chrudim
Skácelík Petr (V) 2206F ½ - ½ 2300F Kulovaná Eva (H) Zeberski Jakub (C) 2374F 1 - 0 2216F Jarábek Vratislav
Blahynka Martin (V) 2098F ½ - ½ 2335F Smištík Milan Ringel Zbyněk 2268F 0 - 1 2242F Hlaváček Robert
Semenova Elena (H) 2182F ½ - ½ 2233F Kratochvíl Josef Čechura Petr 2217F ½ - ½ 2240F Němec Pavel
Nehybka Jiří 2245F ½ - ½ 2252F Píza Vlastimil (H) Machlowski Slawomir 2170F 1 - 0 2178F Malivánek Jiří
Mudra Tomáš 2171F ½ - ½ 2172F Bělohlávek Petr Pirklová Hana 2107F 0 - 1 2026F Houška Bronislav (H)
Tajovský Martin 2175F ½ - ½ 2208F Beťko Lubomír (C) Kracík Tomáš 2101F ½ - ½ 1701F Tůma Jan (H)
Macharáček Šimon 2186F ½ - ½ 2159F Švanda Pavel Marečková Martina 2153F 1 - 0 2012N Koníček Petr
Věžník Michael 1830F ½ - ½ 2106F Tesař Jan Novotný Josef 2130F 0 - 1 1969F Linhart Zbyněk
  4 : 4     4 : 4  
ŠK Lokomotiva Brno A   ŠK Vysoké Mýto ŠK Caissa COLAIR Třebíč B   AKIS Pardubice
Augustin Josef 2281F ½ - ½ 2371F Sabol Marian Škaroupka Jiří (H) 2192F ½ - ½ 2296F Prandstetter Eduard
Seitler Andrej (C) 2247F 0 - 1 2078F Trhal Tomáš Bradáč Roman 2038F ½ - ½ 2143F Sýkora Josef
Hladík Josef (H) 2176F 1 - 0 2130F Kosek Jiří Dvořák Libor (H) 2108F 1 - 0 2209F Smutný Jan (H)
Staněk Stanislav (H) 2024F 0 - 1 2071F Doseděl Jiří Pavliš Jaromír (H) 2033F ½ - ½ 2243F Hlavnička Jiří
Zeman Arnošt 2018F ½ - ½ 1999F Trhal Michal Ciešlak Leszek 1985F 0 - 1 2145F Petuchov Sergej
Veselý Jaromír 1979F ½ - ½ 1961F Beneš Milan Mezlík Stanislav 1893F 1 - 0 2128F Veselý Tomáš
Pakosta Miroslav 2161F 1 - 0 1917F Sabolová Gabriela Huňáček Jaroslav 1872F 0 - 1 2137F Kastner Oldřich
Hošek Martin 1985F 1 - 0 1801N Ptáček Miloslav Michálek Miroslav 1891F 0 - 1 1988F Kraus Ondřej
  :     :  
Závěrečná tabulka
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. ŠK Caissa RHEA Třebíč A 9 2 0 29 65.0 50
2. TJ ŠO Chrudim 7 4 0 25 52.0 34
3. TJ Slavia Hradec Králové B 7 2 2 23 49.0 31
4. Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 5 1 5 16 48.5 34
5. AKIS Pardubice 5 1 5 16 41.0 23
6. Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 3 4 15 43.0 24
7. ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 4 2 5 14 46.5 27
8. ŠK Vysoké Mýto 4 2 5 14 42.0 21
9. 2222 ŠK Polabiny C 3 3 5 12 43.0 28
10. ŠK Lokomotiva Brno A 4 0 7 12 34.5 19
11. ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1 4 6 7 32.0 20
12. Sokol Zaječice 1 0 10 3 31.5 14

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.