Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Biskupské věže Litomyšl 02.06.12

Třetí ročník šachového turnaje v rapidu, uspořádaný Jiskrou Litomyšl v sobotu 2.června 2012 a hraný současně i jako Krajský přebor PDŠS v rapidu, přilákal na start celkem 56 hráčů. Vítězem se stal FM Martin Červený z Polabin před Sergejem Petuchovem z Rapidu Pardubice a FM Marianem Sabolem z Vysokého Mýta, nejlepší ženou (i juniorkou) byla Tran Huyen Linh, juniorem Aleš Novotný (oba Rapid Pardubice) a seniorem nestárnoucí František Vykydal z Lokomotivy Brno.
Pořadí v KP PDŠS bylo totožné, jen nejlepším seniorem se stal Karel Černý z Jablonného n/O..


Biskupské věže Litomyšl 2012
Organizátor : TJ Jiskra Litomyšl
Ředitel turnaje : Odstrčil Jaromír
Hlavní rozhodčí : Pekař Václav
Místo : Litomyšl
Datum : 2012/06/02
Ø ELO turnaje : 1881
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 FM Cerveny Martin  2344 2222 SK Polabiny 8,5 40 50,5 44,5
2   Petuchov Sergej  2155 SK Rapid Pardubice, o.s. 7 37,5 47,5 30,5
3 FM Sabol Marian  2392 SK Vysoke Myto 6,5 42 55 37,5
4   Valenta Vit  2164 T.J. Sokol Sumperk 6,5 39 51,5 34
5 FM Jedlicka Ales  2229 2222 SK Polabiny 6,5 37,5 50 33,5
6   Strasil Pavel  2108 Tatran Litovel 6 38,5 51 33
7   Daniel Martin  2076 TJ Bohemians Praha 6 37 47 32,5
8   Ptacek Lubos  2114 SK Vysoke Myto 6 35 47,5 30
9   Pascenko Jaromir  2132 TJ Stefanydes Policka 6 33,5 43,5 28
10   Vykydal Frantisek  2113 Sachovy klub Lokomotiva Brno, o.s. 5,5 39 52 32,5
11   Stanek Stanislav  2040 Moravska Slavia Brno 5,5 37,5 46,5 32
12   Houska Bronislav  2022 TJ Stefanydes Policka 5,5 36 46,5 28
13   Chladek Vaclav  2014 Slavia Kromeriz 5,5 34,5 45 27,5
14   Trhal Michal  1970 SK Vysoke Myto 5,5 33 42,5 28,5
15   Cerny Karel  2049 TJ Jablonne nad Orlici 5,5 28,5 38 26
16   Novak Ludek  1967 SK Lipa 5,5 28,5 36,5 23,5
17   Lorenc Oldrich  2138 TJ Stefanydes Policka 5 39,5 52,5 30,5
18   Dosedel Jiri  2086 SK Vysoke Myto 5 35,5 45 28,5
19   Kastner Oldrich  2103 SK Rapid Pardubice, o.s. 5 35 45,5 27,5
20   Novotny Ales  1824 SK Rapid Pardubice, o.s. 5 34 41,5 24
21   Trojan Lubos  1992 2222 SK Polabiny 5 33 42,5 25
22   Mares Petr  2012 Sachovy klub Usti nad Orlici 5 31,5 41 24,5
23   Pekar Vaclav  2186 TJ Jiskra Litomysl 5 31 40,5 26
24   Svab Jiri  1850 TJ Jiskra Litomysl 4,5 34,5 43 25
25   Meleshko Andriy  1943 TJ Slovan Moravska Trebova 4,5 34 41,5 25,5
26   Zemanek Jan  1932 Jevicko 4,5 33 43 23
27   Kraus Ondrej  2001 SK Rapid Pardubice, o.s. 4,5 32,5 41 25
28   Nemec Otakar  1896 SK Lipa 4,5 31,5 41,5 22,5
29   Kubista Ladislav  1930 Sachovy klub Usti nad Orlici 4,5 29,5 40,5 19,5
30   Ptacek Miloslav  1824 SK Vysoke Myto 4,5 28,5 37 20,5
31   Odstrcil Jaromir  1856 TJ Jiskra Litomysl 4,5 27 36,5 19
32   Kotva Milan  1978 TJ Slovan Moravska Trebova 4,5 26 34,5 19,5
33   Janko Jan  1803 SK Rapid Pardubice, o.s. 4,5 26 34,5 18
34   Glockner Jaromir  1857 TJ Slovan Moravska Trebova 4 34 42,5 22
35   Mares Jan  1975 Sachovy klub Usti nad Orlici 4 34 41,5 24
36   Dungl Petr  1893 SK Zamberk 4 33 42,5 21
37   Zoubek David  1762 SK Rapid Pardubice, o.s. 4 31 39 18
38   Jelinek Vaclav  2030 SK Bohemia Pardubice o.s. 4 29,5 41 21,5
39   Sojma Zdenek  1951 TJ Slovan Moravska Trebova 4 29 37 20,5
40   Papacek Milos  1821 TJ Spartak OEZ Letohrad 4 25,5 33,5 18
41   Chvojka Antonin  1827 TJ Slovan Moravska Trebova 4 21,5 29 14,5
42   Tran Huyen Linh  1250 SK Rapid Pardubice, o.s. 3,5 34 45 21,5
43   Madera Stanislav  1788 SK Svitavy 3,5 32,5 39,5 20
44   Langr Jiri  1680 SK ORTEX-RETA Hradec Kralove 3,5 32 40,5 18
45   Ruffer Vaclav  1666 TJ Spartak Rychnov nad Kneznou 3,5 28 35,5 15,5
46   Tobiskova Petra  1631 SK Lipa 3,5 25,5 32,5 15
47   Cvejn Jaroslav  1767 TJ Spartak Rychnov nad Kneznou 3 30 39 15
48   Odstrcil Jan  1438 TJ Jiskra Litomysl 3 24 31 11,5
49   Macek Oldrich  1695   3 24 30 11
50   Mikulecky Stanislav  1503 TJ Jiskra Litomysl 3 23,5 30 11
51   Dosedel Marek  1489 TJ Jiskra Litomysl 3 21,5 27,5 9
52   Vanicek Jan  1713 TJ Jablonne nad Orlici 2,5 28 35 12,5
53   Mazura Jaroslav  1593 SK Zamberk 2,5 27 34 13
54   Lorencova Jitka  1316 TJ Spartak OEZ Letohrad 2,5 22,5 29,5 7
55   Hurdes Emil  1453 SK Zamberk 1,5 24 31,5 8,5
56   Mikulecky Petr  1000   1 23 29,5 7

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.