Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga dorostu - páté kolo 26.11.11

V pátém kole západní skupiny Extraligy dorostu Polabiny porazily Říčany těsně 3,5:2,5, čímž si už spolu s Vlašimí zajistily postup do finale, ve východní skupině se Polička vytáhla na Duras Brno a po výhře 3,5:2,5 se posunula do první čtyřky !


2222 ŠK Polabiny   KŠ Říčany 1925   TJ Štefanydes Polička   ŠK Duras BVK Královo Pole
Čižinský Petr (Z) 2178F ½ - ½ 1914F Skalický Tomáš (Z)   Stodola Marek (Z) 1874F 0 - 1 2098F Blahynka Martin (ZM)
Seidl Štěpán (ZH) 2144F ½ - ½ 2055F Pospíšil Martin (Z)   Sion David (Z) 1778F ½ - ½ 1807F Strnad Ondřej (Z)
Půlpán Jakub (ZM) 1988F 1 - 0 1978F Stárek Stanislav (Z)   Petrásek Kamil (Z) 1697F 1 - 0 1755F Zavadilová Karolína (ZD)
Václavíček Lukáš (Z) 1842F 1 - 0 1888F Alfimov Igor (Z)   Sabolová Kristýna (ZHD) 1734F 1 - 0 1827F Boček Tadeáš (Z)
Vlčková Kateřina (ZD) 1802F ½ - ½ 1781F Lužíková Nicola (ZHD)   Pospíšil Petr (Z) 1733N 1 - 0 1713F Zeman Radek (ZM)
Nešpůrek Petr 1765F 0 - 1 1645F Boček Lukáš (ZM)   Česenek Jan (ZM) 1708F 0 - 1 1597F Kladňák Martin (M)
  :         :  
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie   Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. TRW Autoelektronika Vlašim 5 0 0 15 23.0 17   1. ŠK Lokomotiva Brno 5 0 0 15 25.0 23
2. 2222 ŠK Polabiny 5 0 0 15 18.5 15   2. BŠŠ Frýdek-Místek 3 1 1 10 18.0 14
3. KŠ Říčany 1925 2 1 2 7 15.0 11   3. TJ Štefanydes Polička 2 2 1 8 14.0 10
4. Desko Liberec 2 1 2 7 15.0 11   4. TJ Slovan Havířov 2 1 2 7 13.5 10
5. TJ Jiskra Hořice 2 0 3 6 16.0 12   5. ŠK Duras BVK Královo Pole 2 0 3 6 15.5 10
6. Sokol Údlice 2 0 3 6 15.5 12   6. TJ Náměšť nad Oslavou 1 2 2 5 14.5 11
7. Chess Most 0 1 4 1 11.5 9   7. SK Boršice 1 1 3 4 12.0 9
8. ŠK Kladno 0 1 4 1 5.5 3   8. ŠK Staré Město 0 1 4 1 7.5 5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.