Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga dorostu - finale A 15.04.12

Finalová utkání Extraligy dorostu se hrála ve dnech 13.-15.dubna 2012 ve Vlachovicích a mezi jejími účastniky bylo i družstvo Polabin. Po dramatickém průběhu Extraliga skončila společným vítězstvím tří týmů, když o konečném pořadí muselo rozhodnout až skore. Vítězem se tak stalo družstvo TJ Lokomotivy Brno před BŠS Frýdek-Místek a historicky první bronzovou medaili bralo družstvo 2222 ŠK Polabiny - Blahopřejeme !!!


Výsledky závěrečných kol
TJ Náměšť nad Oslavou   2222 ŠK Polabiny
Zezula Rudolf (Z) 1959F 0 - 1 2178F Čižinský Petr (Z)
Maříková Jana (ZD) 1889F 0 - 1 2144F Seidl Štěpán (ZH)
Kratochvíl Vít (ZM) 1930F 1 - 0 1988F Půlpán Jakub (ZM)
Mičulka David (ZM) 1865F 0 - 1 2001F Macháň Jan (Z)
Walek Petr (Z) 1745F 1 - 0 1842F Václavíček Lukáš (Z)
Košut Tomáš 1607N 0 - 1 1802F Vlčková Kateřina (ZD)
  2 : 4  
2222 ŠK Polabiny   TJ Slovan Havířov
Čižinský Petr (Z) 2178F 0 - 1 2008F Szotkowski Jakub (Z)
Seidl Štěpán (ZH) 2144F 1 - 0 1984F Langner Jakub (Z)
Půlpán Jakub (ZM) 1988F 0 - 1 1977F Gažik Viktor (ZCsm)
Macháň Jan (Z) 2001F ½ - ½ 1953F Melzer Patrik (Z)
Václavíček Lukáš (Z) 1842F ½ - ½ 1891F Týn Marek (Z)
Vlčková Kateřina (ZD) 1802F 1 - 0 1341N Valenčíková Sandra (ZDsm)
  3 : 3  
BŠŠ Frýdek-Místek   2222 ŠK Polabiny
Kriebel Tadeáš (Z) 2339F 1 - 0 2178F Čižinský Petr (Z)
Kubík Michael (Z) 1980F ½ - ½ 2144F Seidl Štěpán (ZH)
Svoboda Matěj (Z) 1982F ½ - ½ 1988F Půlpán Jakub (ZM)
Marek Matyáš (ZM) 1945F 0 - 1 2001F Macháň Jan (Z)
Kozel Jiří 1943F 1 - 0 1842F Václavíček Lukáš (Z)
Nguyen Thai Dai Van (Zsm) 1784F 1 - 0 1802F Vlčková Kateřina (ZD)
  4 : 2  
2222 ŠK Polabiny   ŠK Lokomotiva Brno
Čižinský Petr (Z) 2178F 1 - 0 1977F Meduna Eduard (Z)
Seidl Štěpán (ZH) 2144F 1 - 0 2047F Navrátil Jiří (ZH)
Půlpán Jakub (ZM) 1988F ½ - ½ 1976F Musil Jiří (Z)
Macháň Jan (Z) 2001F 0 - 1 1949F Hofírek Benedikt (ZM)
Václavíček Lukáš (Z) 1842F ½ - ½ 1920F Dvořák Adam (Z)
Vlčková Kateřina (ZD) 1802F ½ - ½ 1743F Richterová Nataša (ZD)
  :  
Závěrečná tabulka
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. ŠK Lokomotiva Brno 5 1 1 16 27.0 22
2. BŠŠ Frýdek-Místek 5 1 1 16 26.0 22
3. 2222 ŠK Polabiny 5 1 1 16 23.5 17
4. TJ Slovan Havířov 4 1 2 13 21.0 17
5. TRW Autoelektronika Vlašim 2 1 4 7 19.0 12
6. TJ Náměšť nad Oslavou 1 2 4 5 17.0 12
7. TJ Jiskra Hořice 1 1 5 4 19.0 13
8. Sokol Údlice 1 0 6 3 15.5 11

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.