Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga dorostu - finale B 15.04.12

Ve dnech 13.-15.dubna 2012 hostily Vlachovice také účastníky Extraligy dorostu - skupiny o udržení, mezi nimiž bylo i naše družstvo Štefanydes Polička. I přes nejlepší výchozí pozici Poličky bylo klání napínavé až do posledního kola, v němž si Polička po vítězství přece jen udržela soutěž i do dalšího ročníku - Blahopřejeme !!!


Výsledky jednotlivých kol
TJ Štefanydes Polička   Desko Liberec
Stodola Marek (Z) 1874F 1 - 0 1996F Suchomel Aleš (Z)
Sion David (Z) 1778F 0 - 1 1718F Pajerský Michal (ZM)
Petrásek Kamil (Z) 1697F ½ - ½ 1718F Suchomel Tomáš (Z)
Sabolová Kristýna (ZHD) 1734F 1 - 0 1651F Hejduk Miroslav (ZM)
Česenek Jan (ZM) 1708F 0 - 1 1443N Sýkora Marek (Zsm)
Tůma Jan 1701F 0 - 1 1516N Novák Jan
  :  
ŠK Kladno   TJ Štefanydes Polička
Haman Jakub (Z) 2134F 1 - 0 1874F Stodola Marek (Z)
Čáp Adam (Z) 1999F 1 - 0 1778F Sion David (Z)
Hatašová Michaela (ZD) 1628F 0 - 1 1697F Petrásek Kamil (Z)
Mišičko Ján (Z) 1543F ½ - ½ 1734F Sabolová Kristýna (ZHD)
  0 - 1 1733N Pospíšil Petr (Z)
  0 - 1 1708F Česenek Jan (ZM)
  :  
TJ Štefanydes Polička   KŠ Říčany 1925
Stodola Marek (Z) 1874F 0 - 1 1914F Skalický Tomáš (Z)
Sion David (Z) 1778F ½ - ½ 2055F Pospíšil Martin (Z)
Petrásek Kamil (Z) 1697F 0 - 1 1978F Stárek Stanislav (Z)
Sabolová Kristýna (ZHD) 1734F ½ - ½ 1888F Alfimov Igor (Z)
Pospíšil Petr (Z) 1733N ½ - ½ 1781F Lužíková Nicola (ZHD)
Česenek Jan (ZM) 1708F 1 - 0 1645F Boček Lukáš (ZM)
  :  
Chess Most   TJ Štefanydes Polička
Papay Marek (ZH) 1922F 0 - 1 1874F Stodola Marek (Z)
Ta Van Duy (Z) 1882F ½ - ½ 1778F Sion David (Z)
Vykouk Jan (Zsm) 1838F ½ - ½ 1697F Petrásek Kamil (Z)
Hanzlík Daniel (Z) 1690F ½ - ½ 1734F Sabolová Kristýna (ZHD)
Škuthan Jiří (Z) 1694F 0 - 1 1733N Pospíšil Petr (Z)
Hanzlík Tomáš (ZM) 1462N 0 - 1 1708F Česenek Jan (ZM)
  :  
Závěrečná tabulka
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. KŠ Říčany 1925 5 2 0 17 26.0 20
2. ŠK Duras BVK Královo Pole 5 0 2 15 28.0 23
3. TJ Štefanydes Polička 4 1 2 13 23.5 17
4. Chess Most 3 1 3 10 19.5 15
5. Desko Liberec 2 2 3 8 20.5 16
6. ŠK Staré Město 2 1 4 7 19.0 13
7. SK Boršice 2 1 4 7 17.5 12
8. ŠK Kladno 0 2 5 2 14.0 9

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.