Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
ELO FIDE k 1.7.2012 04.07.12

V červencové listině Elo FIDE došlo ke změnám pouze u několika hráčů, kteří se zúčastnili turnajů v posledních dvou měsících.
Poprve však byly zveřejněny také FIDE listiny v rapidu a blesku, na nichž je (díky zejména KP družstev v rapidu a bleskovému turnaji v Městečku Trnávka) uvedena už celá řada hráčů našeho kraje.


Poř. Jméno hráče Narozen VT FIDE Rapid Blesk Oddíl
1 Petr Martin 23.08.88 GM 2525 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
2 Mirumian Viguen 29.09.77 GM 2521 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
3 Votava Jan 29.11.74 GM 2520 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
4 Bernášek Jan 31.05.86 IM 2487 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
5 Jirovský Miloš 17.03.74 GM 2451 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
6 Černoušek Lukáš 09.12.83 IM 2428 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
7 Sabol Marian 18.08.66 FM 2390 2390 2379 ŠK Vysoké Mýto
8 Pisk Petr 28.06.74 IM 2389 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
9 Červený Martin 28.09.83 FM 2346 2379 2400 2222 ŠK Polabiny
10 Bernard Borek 16.04.82 M 2323 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
11 Roško Luboš 19.04.87 FM 2312 2222 ŠK Polabiny
12 Tůma Jiří 06.11.86 FM 2312 TJ ŠO Chrudim
13 Hošek Milan 21.07.71 FM 2308 2222 ŠK Polabiny
14 Lahner Jakub 14.01.84 FM 2291 2220 2222 ŠK Polabiny
15 Novotný Michal 26.04.78 FM 2284 2403 2222 ŠK Polabiny
16 Prandstetter Eduard 15.12.48 IM 2282 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
17 Pokorný Zdeněk 29.07.55 FM 2274 TJ ŠO Chrudim
18 Červený Petr 18.04.87 M 2269 2272 TJ Štefanydes Polička
19 Hlaváček Robert 06.04.75 KM 2262 TJ ŠO Chrudim
20 Efler Lukáš 30.03.74 M 2238 2222 ŠK Polabiny
21 Vařejčko Josef 13.09.64 M 2237 TJ Sokol Zaječice
22 Hostinský Jiří 03.09.55 KM 2221 2222 ŠK Polabiny
23 Pokorný Tomáš 22.10.69 M 2218 2200 2298 TJ Lanškroun
24 Jarábek Vratislav 12.04.80 KM 2216 TJ ŠO Chrudim
25 Hlavnička Jiří 17.10.70 FM 2211 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
26 Němec Pavel 14.12.56 M 2211 TJ ŠO Chrudim
27 Efler David 01.05.72 KM 2210 2222 ŠK Polabiny
28 Šmajzr Martin 06.03.70 KM 2208 2169 Šachový klub Ústí nad Orlicí
29 Bujnoch Radek 15.04.78 KM 2205 TJ ŠO Chrudim
30 Jedlička Aleš 05.02.72 FM 2205 2230 2238 2222 ŠK Polabiny
31 Onderek David 26.07.70 KM 2194 TJ ŠO Chrudim
32 Šimek Jan 04.07.89 KM 2192 TJ Lokomotiva Česká Třebová
33 Mojžíš Jaroslav 14.02.43 FM 2188 2222 ŠK Polabiny
34 Malivánek Jiří 16.04.69 KM 2178 TJ ŠO Chrudim
35 Řezníček Jan 22.01.58 KM 2171 ŠK Vysoké Mýto
36 Komárek David 20.07.76 KM 2164 TJ ŠO Chrudim
37 Navrátil František 07.05.43 KM 2162 2165 2168 2222 ŠK Polabiny
38 Šilar Lubomír 10.02.54 KM 2161 2148 2222 ŠK Polabiny
39 Hrubeš Pavel 12.01.71 KM 2156 2182 2152 TJ Lanškroun
40 Petuchov Sergej 21.08.54 KM 2155 2174 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
41 Kourek Josef 25.03.65 KM 2153 2091 2222 ŠK Polabiny
42 Čižinský Petr 26.02.95 KM 2151 2156 2222 ŠK Polabiny
43 Pekař Václav 30.03.86 KM 2151 2150 2156 TJ Jiskra Litomyšl
44 Zeinert Michal 15.09.89 KM 2144 2188 Šachový klub Ústí nad Orlicí
45 Veselý Tomáš 05.01.71 KM 2141 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
46 Lorenc Oldřich 19.11.55 KM 2139 2126 2127 TJ Štefanydes Polička
47 Kolovratník Miloš 20.12.64 KM 2131 TJ Lokomotiva Česká Třebová
48 Ondráček Ondřej 07.01.87 KM 2131 TJ CHS Chotěboř
49 Belobrad Ivan 30.05.66 KM 2127 SK Žamberk
50 Trhal Tomáš 19.12.80 KM 2125 2122 2177 ŠK Vysoké Mýto
51 Hájek Lukáš 09.07.83 KM 2122 TJ Sokol Zaječice
52 Ptáček Luboš 09.04.75 KM 2121 2145 2070 ŠK Vysoké Mýto
53 Paščenko Jaromír 01.12.73 KM 2115 2114 2056 TJ Štefanydes Polička
54 Volf Jaroslav 26.06.44 KM 2111 2106 2141 Šachový klub Ústí nad Orlicí
55 Hurt Lukáš 04.06.84 KM 2109 TJ Lokomotiva Česká Třebová
56 Sýkora Josef 16.03.46 KM 2109 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
57 Kosek Jiří 17.08.60 KM 2106 ŠK Vysoké Mýto
58 Kastner Oldřich 09.02.61 KM 2101 2078 2095 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
59 Novák Aleš 28.09.78 KM 2099 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
60 Černý Karel 15.05.37 KM 2094 2058 TJ Jablonné nad Orlicí
61 Zeman Martin 10.01.75 KM 2093 TJ Jiskra Litomyšl
62 Výprachtický David 14.11.93 KM 2092 SK Žamberk
63 Pečinka Martin 16.09.90 KM 2087 Šachový klub Ústí nad Orlicí
64 Hájek Jiří 22.04.52 KM 2084 TJ Sokol Zaječice
65 Makeš Martin 09.03.62 KM 2084 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
66 Outulný Pavel 23.01.59 KM 2084 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
67 Krys Jaromír 29.01.65 KM 2082 TJ ŠO Chrudim
68 Petrovič Pavel 06.01.69 1 2077 TJ ŠO Chrudim
69 Doseděl Jiří 18.11.66 KM 2070 2067 ŠK Vysoké Mýto
70 Půlpán Jakub 02.06.98 KM 2067 2222 ŠK Polabiny
71 Černý Jan 07.08.57 KM 2064 2222 ŠK Polabiny
72 Komárková Magdaléna 10.08.77 2063 2042 TJ Štefanydes Polička
73 Horáček Michal 05.06.90 1 2061 2100 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
74 Vodička Pavel 05.03.70 KM 2060 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
75 Urbánek Josef 09.03.39 1 2054 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
76 Holásek Pavel 11.07.72 KM 2052 2056 Šachový klub Ústí nad Orlicí
77 Kalousek Vladimír 20.02.69 KM 2051 1882 Šachový klub Ústí nad Orlicí
78 Třasák Ondřej 29.09.75 1 2050 2021 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
79 Macháň Jan 22.07.97 1 2047 2222 ŠK Polabiny
80 Koníček Petr 23.04.75 1 2044 TJ ŠO Chrudim
81 Just Pavel 13.08.47 KM 2034 2011 2222 ŠK Polabiny
82 Korol Jiří 19.03.61 KM 2031 2222 ŠK Polabiny
83 Kraus Ondřej 21.08.93 1 2028 1964 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
84 Nadrchal Tomáš 30.05.79 1 2024 2015 2016 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
85 Jelínek Václav 29.10.51 KM 2022 1962 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
86 Vávra Radim 15.07.72 KM 2021 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
87 Mojžíš Martin 02.07.72 KM 2017 2222 ŠK Polabiny
88 Petrus Luděk 01.05.80 1 2017 TJ CHS Chotěboř
89 Hennig Thomas 30.12.66 1 2016 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
90 Houška Bronislav 02.01.80 KM 2015 2031 1952 TJ Štefanydes Polička
91 Trojan Luboš 23.11.42 KM 2015 2029 1991 2222 ŠK Polabiny
92 Vondra Lukáš 09.12.90 1 2013 2012 TJ Lokomotiva Česká Třebová
93 Petráž Martin 28.01.91 1 2011 2033 TJ Lokomotiva Česká Třebová
94 Kouba Petr 31.12.66 1 2010 2222 ŠK Polabiny
95 Procházka Petr 13.05.76 1 2008 TJ Lanškroun
96 Škeřík Karel 01.08.56 KM 2008 TJ Jiskra Litomyšl
97 Törvenyi Roman 25.02.67 1 2008 2222 ŠK Polabiny
98 Jelínek Milan 25.04.60 KM 2006 TJ Sokol Zaječice
99 Vobořil Pavel 27.11.41 KM 2002 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
100 Bauer Jindřich 12.01.85 1 1999 2222 ŠK Polabiny
101 Laušman Petr 22.10.69 1 1999 2028 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
102 Jirsa Lukáš 29.04.87 1 1998 TJ Jiskra Litomyšl
103 Mazuch Jan 15.05.65 1 1995 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
104 Kosek Marek 22.04.93 1 1992 ŠK Vysoké Mýto
105 Lipavský Dušan 03.02.68 1 1991 ŠK Vysoké Mýto
106 Kastner Vojtěch 21.04.89 1 1990 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
107 Mareš Petr 25.12.55 KM 1988 1961 1978 Šachový klub Ústí nad Orlicí
108 Linhart Jan 06.04.87 1 1986 1957 TJ CHS Chotěboř
109 Poslušný Martin 22.12.75 1 1986 1940 Šachový klub Ústí nad Orlicí
110 Švub Jan 13.04.53 KM 1985 Šachový klub Ústí nad Orlicí
111 Hromádko Martin 16.11.79 1 1984 TJ Sokol Zaječice
112 Solil Roman 14.12.70 1 1983 1961 2026 TJ Lanškroun
113 Bartošová Lucie 21.10.89 KMž 1978 1983 1954 TJ Jiskra Litomyšl
114 Jecha Petr 18.10.63 1 1977 1978 2222 ŠK Polabiny
115 Smejkal Jan 01.03.53 1 1975 1964 TJ Štefanydes Polička
116 Blaško Štěpán 22.06.87 1 1972 Šachový klub Ústí nad Orlicí
117 Mazura Miloš 17.02.64 1 1971 SK Žamberk
118 Beneš Milan 23.08.91 1 1968 1988 2028 ŠK Vysoké Mýto
119 Linhart Zbyněk 15.04.59 1 1961 TJ ŠO Chrudim
120 Müller Petr 12.02.85 1 1961 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
121 Zeman Ladislav 29.10.44 1 1960 TJ Jiskra Litomyšl
122 Kotva Milan 20.01.48 KM 1957 1929 TJ Slovan Moravská Třebová
123 Němec Bohumil 24.08.50 1 1953 TJ ŠO Chrudim
124 Trhal Michal 19.12.80 1 1953 1975 ŠK Vysoké Mýto
125 Daněk Pavel 02.03.62 1 1952 1944 2006 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
126 Kožúšek Daniel 19.04.99 1 1952 1966 2222 ŠK Polabiny
127 Mazura Tomáš 29.07.78 1 1952 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
128 Veselý Emanuel 28.03.47 1 1952 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
129 Roušar Zdeněk 30.05.57 1 1948 ŠO Hlinsko
130 Zelenka Jaroslav 02.08.62 KM 1948 1940 1971 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
131 Krátký Josef 20.11.93 1 1946 1956 TJ Lokomotiva Česká Třebová
132 Meleshko Andriy 09.07.71 1 1943 1945 1903 TJ Slovan Moravská Třebová
133 Pačovský Martin 03.11.82 1 1943 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
134 Zvěřina Jan 07.07.66 1 1941 TJ CHS Chotěboř
135 Felcman Tomáš 28.06.92 1 1940 SK Žamberk
136 Wiesinger Wolfgang 02.02.72 1 1939 SK Žamberk
137 Novotný Tomáš 31.07.87 1 1936 TJ CHS Chotěboř
138 Mareš Jan 13.10.94 1 1933 1909 1929 Šachový klub Ústí nad Orlicí
139 Veselý Petr 23.10.79 1 1933 TJ Spartak OEZ Letohrad
140 Hájek Jaroslav 16.02.41 1 1927 TJ Sokol Zaječice
141 Stodola Marek 17.06.95 1 1927 TJ Štefanydes Polička
142 Krušina Patrik 10.03.94 1 1922 1902 1868 ŠK Svitavy
143 Petrželka Karel 18.10.41 1 1921 TJ Lokomotiva Česká Třebová
144 Konrád František 06.06.81 1 1920 TJ Sokol Zaječice
145 Kučera Jan 29.10.79 1 1920 1912 TJ Spartak Choceň
146 Sabolová Gabriela 21.02.92 KMž 1920 ŠK Vysoké Mýto
147 Zámečník Bohumír 10.07.32 1 1920 SK Žamberk
148 Prax Ivo 02.10.83 1 1916 TJ Lokomotiva Česká Třebová
149 Krejčík Tomáš 16.06.80 1 1911 TJ CHS Chotěboř
150 Starý Lukáš 14.09.82 1 1911 1909 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
151 Hanus Michal 30.01.89 1 1909 ŠO Hlinsko
152 Česenek Jiří 25.07.54 1 1908 TJ Sokol Zaječice
153 Mrha Jan 17.09.24 1 1907 TJ ŠO Chrudim
154 Sodomka Adam 10.06.89 1 1907 1909 1867 TJ Štefanydes Polička
155 Sukdolák Radek 17.01.70 1 1907 1912 TJ CHS Chotěboř
156 Borek Pavel 18.02.63 1 1905 TJ Lokomotiva Česká Třebová
157 Kylar Pavel 18.12.54 1 1900 1891 1873 Šachový klub Ústí nad Orlicí
158 Sabolová Kristýna 06.03.95 1 1898 ŠK Vysoké Mýto
159 Šimek Zdeněk 14.02.88 1 1895 1917 TJ Lokomotiva Česká Třebová
160 Starý Vladimír 17.01.85 1 1893 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
161 Grepl Pavel 26.01.69 1 1889 TJ Slovan Moravská Třebová
162 Mikyska Kamil 03.07.84 2 1889 TJ Spartak OEZ Letohrad
163 Bartoš Karel 01.11.82 2 1884 1868 1876 ŠK Svitavy
164 Ondrej Tomáš 13.05.91 2 1882 ŠK Vysoké Mýto
165 Kalous Tomáš 20.12.64 2 1878 SK Žamberk
166 Kameník David 30.07.77 2 1877 1857 1939 Šachový klub Ústí nad Orlicí
167 Provazník Jiří 03.03.66 1 1868 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
168 Sojma Zdeněk 21.01.63 1 1865 1863 TJ Slovan Moravská Třebová
169 Zámečník Jan 24.01.90 2 1865 ŠO Hlinsko
170 Pokorný Jan 27.01.87 1 1864 1885 1892 Šachový klub Ústí nad Orlicí
171 Smola Jan 17.07.53 1 1863 Šachový klub Ústí nad Orlicí
172 Šváb Jiří 17.03.55 1 1863 1879 TJ Jiskra Litomyšl
173 Havel František 29.01.47 1 1862 ŠK Svitavy
174 Havrlík Pavel 21.01.44 1 1862 SK Žamberk
175 Kuzmin Sergej 23.07.81 1 1861 1879 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
176 Dungl Petr 11.02.65 1 1858 1912 SK Žamberk
177 Havelka Josef 30.04.99 2 1856 TJ Lanškroun
178 Maceška Bohumír 14.10.54 1 1856 TJ Spartak OEZ Letohrad
179 Dvořák Eduard 06.02.53 1 1855 1811 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
180 Vlčková Kateřina 25.04.96 KMž 1855 2222 ŠK Polabiny
181 Škroch Martin 05.04.76 1 1854 2222 ŠK Polabiny
182 Pyskatý Jindřich 13.01.46 1 1851 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
183 Merta Josef 12.02.50 1 1850 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
184 Švanda Radek 05.10.73 1 1850 1853 TJ Štefanydes Polička
185 Hrnčiarik Karel 19.05.81 1 1849 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
186 Šilar Ladislav 17.06.49 1 1849 1852 TJ Lanškroun
187 Michlian Štefan 01.04.89 2 1848 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
188 Fiala Milan 23.06.73 2 1845 1861 TJ CHS Chotěboř
189 Přibyl Jiří 02.05.55 1 1843 1818 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
190 Sion David 13.04.96 1 1841 1885 1864 TJ Štefanydes Polička
191 Hon Jiří 18.07.58 1 1840 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
192 Papáček Miloš 20.01.60 1 1840 1818 TJ Spartak OEZ Letohrad
193 Hospodka Josef 14.12.75 1 1837 TJ CHS Chotěboř
194 Václavíček Lukáš 04.09.96 1 1836 2222 ŠK Polabiny
195 Janeček Václav 26.10.84 2 1834 TJ Spartak OEZ Letohrad
196 Glöckner Jaromír 28.12.40 1 1833 1844 TJ Slovan Moravská Třebová
197 Odstrčil Jaromír 26.07.58 1 1828 1824 TJ Jiskra Litomyšl
198 Řehák Jiří 27.03.50 1 1825 TJ Spartak OEZ Letohrad
199 Janko Jan 16.05.59 1 1824 1800 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
200 Ptáček Miloslav 02.11.46 2 1824 1812 ŠK Vysoké Mýto
201 Maděra Stanislav 12.08.51 1 1821 1804 1813 ŠK Svitavy
202 Martinec Jan 10.06.69 2 1820 SK Žamberk
203 Vavroušek Petr 14.07.42 1 1817 TJ Spartak Choceň
204 Honek Jan 26.11.59 2 1813 1812 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
205 Podgorný Radim 25.10.64 2 1812 ŠK Vysoké Mýto
206 Marinov Peter 30.07.58 2 1808 ŠK Vysoké Mýto
207 Tomeš Lukáš 05.10.94 2 1804 TJ Lokomotiva Česká Třebová
208 Palla Stanislav 10.08.46 1 1799 TJ Lanškroun
209 Kozák David 20.03.94 2 1795 1829 ŠK Svitavy
210 Slabý Miloš 20.01.45 1 1794 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
211 Juchelka Petr 14.11.69 1 1793 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
212 Lorenc Josef 21.01.93 2 1792 TJ Spartak OEZ Letohrad
213 Svatoš Zdeněk 07.06.34 2 1788 ŠK Svitavy
214 Novotný Aleš 14.01.96 2 1780 1843 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
215 Londin Milan 30.04.46 2 1778 ŠO Hlinsko
216 Kapoun Vít 05.01.95 2 1777 1784 1762 Šachový klub Ústí nad Orlicí
217 Nešpůrek Petr 27.11.95 2 1777 2222 ŠK Polabiny
218 Marcinko Patrik 05.10.93 1 1776 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
219 Půlpán Matěj 30.01.01 2 1776 2222 ŠK Polabiny
220 Krmenčík Roman 15.01.64 1 1771 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
221 Janeček František 17.07.49 1 1765 TJ Spartak Choceň
222 Vaníček Jan 30.11.78 2 1763 1727 TJ Jablonné nad Orlicí
223 Jániš Petr 08.11.93 2 1762 1840 Šachový klub Ústí nad Orlicí
224 Zoubek David 26.08.93 2 1762 1789 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
225 Tobiška Jaroslav 06.04.41 2 1758 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
226 Glembek Bohumír 03.08.41 2 1757 1778 Šachový klub Ústí nad Orlicí
227 Krejčí Jan 06.02.49 1 1751 2222 ŠK Polabiny
228 Ďoubal Petr 02.03.58 2 1750 1716 TJ CHS Chotěboř
229 Schaffer Ondřej 07.10.93 2 1747 1779 1765 TJ Štefanydes Polička
230 Kotlant Tomáš 11.09.88 2 1745 1735 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
231 Kvapil Petr 12.04.54 2 1740 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
232 Petrásek Kamil 20.06.95 2 1739 1793 TJ Štefanydes Polička
233 Melichar Vojtěch 19.12.97 2 1736 2222 ŠK Polabiny
234 Vorel Bohuslav 16.01.61 2 1734 2222 ŠK Polabiny
235 Vančura Daniel 07.08.97 2 1727 2222 ŠK Polabiny
236 Pour Břetislav 31.05.54 2 1723 TJ CHS Chotěboř
237 Česenek Jan 14.08.98 2 1720 TJ Štefanydes Polička
238 Ryzner Jiří 13.09.91 2 1719 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
239 Rychlý Tomáš 02.03.83 2 1718 1694 TJ CHS Chotěboř
240 Bartoš Martin 07.02.68 2 1715 TJ ŠO Chrudim
241 Marek Jiří 01.04.43 1 1715 ŠK Vysoké Mýto
242 Tůma Jan 13.08.97 2 1708 TJ Štefanydes Polička
243 Pospíšil Petr 20.08.97 2 1694 1751 1718 TJ Štefanydes Polička
244 Taslar Karel 21.11.53 2 1693 Šachový klub Ústí nad Orlicí
245 Schaffer David 28.06.88 2 1689 1734 1735 TJ Štefanydes Polička
246 Řezníček Dominik 26.03.98 2 1684 2222 ŠK Polabiny
247 Mlynář Miroslav 04.07.49 2 1683 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
248 Liduch Filip 17.05.97 2 1679 2222 ŠK Polabiny
249 Krys Jaromír 09.11.33 2 1664 TJ ŠO Chrudim
250 Kvapil Pavel 30.04.50 2 1640 2222 ŠK Polabiny
251 Petružálek Radim 14.11.90 2 1638 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
252 Svítil Radek 30.03.88 2 1633 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
253 Kolomý Štěpán 23.08.96 2 1624 TJ Lanškroun
254 Kalhous Miroslav 07.04.62 2 1608 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
255 Jakoubek Jakub 26.04.95 2 1601 1586 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
256 Cach Jakub 28.08.99 2 1596 2222 ŠK Polabiny
257 Frgalová Hana 01.08.95 2 1569 2222 ŠK Polabiny
258 Halousek Jaroslav 11.09.91 2 1554 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
259 Hofman Oskar 10.01.98 2 1553 2222 ŠK Polabiny
260 Mácha Martin 25.02.67 2 1511 Sokol Lázně Bohdaneč
261 Křivohlávek Josef 23.10.51 3 1491 TJ Lanškroun
262 Cach Zdeněk 21.03.98 2 1485 2222 ŠK Polabiny
263 Gregor Jiří 11.07.96 3 1476 2222 ŠK Polabiny
264 Pleskač Václav 13.08.96 3 1451 TJ CHS Chotěboř
265 Žejdlík Patrik 19.05.00 3 1441 2222 ŠK Polabiny
266 Melichar Zdeněk 31.07.67 3 1410 2222 ŠK Polabiny

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.