Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - 11.kolo 31.03.12

V jedenáctém kole Krajského přeboru 1.třídy ztratila Č.Třebová první body za remizu s Chrudimí B, ale nic to nemění na jejím vítězství v KP a na postupu do 2.ligy. Poslední kolo rozhodlo o tom, že nejvyšší krajskou soutěž opustí kromě Vysokého Mýta C také Moravská Třebová (a možná i Žamberk - v případě sestupu Polabin C z 2.ligy).
Výsledky: Chotěboř - V.Mýto C 6,5:1,5, Polička - Bohemia 4,5:3,5, Litomyšl - M.Třebová 4:4, Rapid C - Žamberk 2,5:5,5, Chrudim B - Č.Třebová 4:4, H.Městec - V.Mýto B 3,5:4,5


VÝSLEDKY 11

Výsledky 11. kola hraného 01. 04. 2012

 

      TJ CHS Chotěboř – ŠK Vysoké Mýto C               TJ Štefanydes Polička – ŠK Bohemia Pardubice

   1.  Ondráček O.             2149     1:0    Kučera J.             H  1967            1.  Červený P.                2279     1/2    Horáček M.               2045

   2.  Linhart J.                  1956     1/2    Hájek J.               H  1958            2.  Komárek D.        H  2136     1/2    Vodička P.                2082

   3.  Tůma J.                H   2271     1:0    Podgorný R.             1808            3.  Lorenc O.                  2080     1:0    Třasák O.                   2062

   4.  Petrus L.                    2002     0:1    Marinov P.               1746            4.  Paščenko J.               2083     1/2    Jelínek V.                 2041

   5.  Hospodka J.             1799     1:0    Ptáček M.                  1801            5.  Komárková M.        2080     0:1    Nadrchal T.               2010

   6.  Sukdolák R.             1901     1:0    Nedelčev R.             1572            6.  Houška B.                 2026     1:0    Daněk P.                    1971

   7.  Fiala M.                     1846     1:0    Kališ V.                    1000            7.  Smejkal J.                 1941     1:0    Mazura T.                  1954

   8.  Rychlý T.                  1722     +:-                                                               8.  Stodola M.                1874     0:1    Kuzmin S.                 1000

                                  6.5 : 1.5                                                                        4.5 : 3.5

TJ Jiskra Litomyšl – TJ Slovan Moravská Třebová       Rapid Pardubice C – SK+Sokol Žamberk

   1.  Pekař V.                     2170     1:0    Kotva M.                  1946            1.  Sýkora J.              V  2143     0:1    Výprachtický D.                                2020

   2.  Zeman M.                  2090     1/2    Černý K.              H  2125            2.  Outulný P.                2102     1/2    Belobrad I.                2168

   3.  Doseděl J.           H   2071     1/2    Urbášek O.         H  2079            3.  Hennig T.                  2022     1/2    Wiesinger W.           1880

   4.  Jirsa L.                       2003     1/2    Sojma Z.                    1976            4.  Kraus O.                    1988     1/2    Havrlík P.                 1878

   5.  Bartošová L.            1959     1:0    Grepl P.                     1859            5.  Vávra R.                    2045     0:1    Kalous T.                  1889

   6.  Škeřík K.                   2013     0:1    Meleshko A.            1000            6.  Veselý E.                  1927     0:1    Mikyska K.         H  1883

   7.  Odstrčil J.                 1799     1/2    Chvojka A.              1812            7.  Zoubek D.                 1742     1/2    Felcman T.                1981

   8.  Zeman L.                   1997     0:1    Glöckner J.              1899            8.  Janko J.                     1821     1/2    Mazura M.                 1955

                                     4 : 4                                                                           2.5 : 5.5

TJ ŠO Chrudim B – TJ Lokomotiva Česká Třebová TJ Jiskra Heřmanův Městec – ŠK Vysoké Mýto B

   1.  Bujnoch R.         V   2203     0:1    Šimek J.                    2206            1.  Müller P.                   1955     1/2    Trhal T.                 V  2078

   2.  Němec P.             V   2240     1:0    Petráž M.                   1992            2.  Starý L.                      1904     1/2    Kosek J.               V  2130

   3.  Krys J.                       2092     1:0    Vondra L.                 1955            3.  Starý V.                     1885     0:1    Ptáček L.                   2065

   4.  Malivánek J.            2178     1/2    Krátký J.             H  1881            4.  Přibyl J.                     1884     1/2    Lipavský D.             2023

   5.  Koníček P.                2012     1:0    Mareš J.               H  1901            5.  Honek J.                    1825     1/2    Trhal M.                     1999

   6.  Linhart Z.                  1969     1/2    Prax I.                        1818            6.  Šindelář P.                1844     1/2    Beneš M.                   1961

   7.  Bartoš M.                  1785     0:1    Krušina P.           H  1826            7.  Klouček J.                1694     1:0    Sabolová G.             1917

   8.  Němec B.                   1948     0:1    Borek P.                    1934            8.  Vondráček E.           1672     0:1    Vavroušek P.      H  1839

                                     4 : 4                                                                           3.5 : 4.5

 

Tabulka po 11. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre      Poč. výher

                   1.   TJ Lokomotiva Česká Třebová     11  10    1    0         31        59   :  29        46

                   2.   ŠK Vysoké Mýto B                         11    7    2    2         23     48.5   :  39.5     33

                   3.   TJ ŠO Chrudim B                            11    6    3    2         21     53.5   :  34.5     44

                   4.   TJ Jiskra Litomyšl                           11    6    3    2         21        50   :  38        39

                   5.   ŠK Bohemia Pardubice                    11    7    0    4         21        47   :  41        34

                   6.   TJ Štefanydes Polička                      11    6    2    3         20        50   :  38        34

                   7.   Rapid Pardubice C                           11    5    0    6         15     44.5   :  43.5     30

                   8.   TJ CHS Chotěboř                             11    4    0    7         12     45.5   :  42.5     33

                   9.   TJ Jiskra Heřmanův Městec             11    4    0    7         12     36.5   :  51.5     24

                 10.   SK+Sokol Žamberk                          11    3    0    8           9        42   :  46        22

                 11.   TJ Slovan Moravská Třebová       11    2    1    8           7        33   :  55        19

                 12.   ŠK Vysoké Mýto C                         11    0    0  11           0     18.5   :  69.5     10

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.