Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - 10.kolo 25.03.12

V desátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Kunvald - Letohrad 2,5:5,5, Polička B - Č.Třebová B 5,5:2,5, Lanškroun - D.Čermná 6,5:1,5, Žamberk B - Litomyšl B 5:3 Svitavy - Ústí n/O. C 4,5:3,5, Jablonné n/O. - Ústí n/O. B 3,5:4,5


VÝSLEDKY 10

Výsledky 10. kola hraného 25. 03. 2012

 

  ŠO K a.s. Kunvald – Spartak OEZ Letohrad       Štefanydes Polička B – Lokomotiva Česká Třebová B

                 Rozhodčí: Dvořák Eduard                                               Rozhodčí: Borek Pavel

   1.  Keprta S.             H   1931     1:0    Řehák J.                    1869            1.  Stodola M.                1874     1:0    Borek P.                     1934

   2.  Vymetálek P.           1800     1/2    Mikyska K.              1883            2.  Sodomka A.             1893     0:1    Šimek Z.                    1881

   3.  Verdiyan B.              1000     0:1    Papáček M.               1880            3.  Schaffer O.                1736     1/2    Tomeš L.                   1524

   4.  Dvořák E.                 1881     0:1    Maceška B.               1876            4.  Petrásek K.               1697     1:0    Petrážová K.             1625

   5.  Štěpán S.                   1674     0:1    Lorenc J.                   1808            5.  Pospíšil P.                1733     1:0    Paluda J.                    1437

   6.  Rusz G.                      1591     1/2    Janeček V.                1836            6.  Schaffer D.                1692     1:0    Vencl J.                     1621

   7.  Hodek R.                   1666     1/2    Sysr P.                       1611            7.  Pavlíček L.               1000     1:0    Tomáš D.                   1250

   8.  Krupica Z.                 1508     0:1    Janeček O.                1514            8.  Simon J.                    1000     0:1    Tapušík E.                1000

                                  2.5 : 5.5                                                                        5.5 : 2.5

  TJ Lanškroun – Šachový klub Dolní Čermná             SK+Sokol Žamberk B – TJ Jiskra Litomyšl B

                  Rozhodčí: Palla Stanislav                                             Rozhodčí: Kopal Vladimír

   1.  Procházka P.             2017     1:0    Motl L.                      1654            1.  Wiesinger W.     V  1880     1:0    Pekař V.               V  2170

   2.  Krátký J.                   1881     1/2    Merta J.                     1882            2.  Havrlík P.            V  1878     1:0    Zeman L.                   1997

   3.  Solil R.                      1962     1:0    Pecháček T.              1618            3.  Martinec J.                1833     0:1    Bartošová L.       V  1959

   4.  Havelka J.                 1737     1:0    Dostálek V.             1623            4.  Kacálek K.                1816     1/2    Šváb J.                       1870

   5.  Pokorný T.                2241     1:0    Nikl J.                       1623            5.  Jeništa J.                   1795     1:0    Odstrčil J.           V  1799

   6.  Šilar L.                       1870     1/2    Marek J.                    1418            6.  Kopal V.                   1514     0:1    Jonáš P.                     1645

   7.  Palla S.                       1800     1:0    Dušek J.              H  1000            7.  Vohník M.                1676     1/2    Nešpor J.                   1444

   8.  Šebrle J.                     1801     1/2    Málek O.                   1000            8.  Mazura J.                   1612     1:0    Nekvinda T.             1000

                                  6.5 : 1.5                                                                           5 : 3

  ŠK Svitavy – Šachový klub Ústí nad Orlicí C    TJ Jablonné nad Orlicí – Šachový klub Ústí nad Orlicí B

                   Rozhodčí: Kozák David                                                 Rozhodčí: Černý Karel

   1.  Krušina P.                 1826     0:1    Mareš J.                     1901            1.  Černý K.                    2125     1/2    Poslušný M.             1992

   2.  Kotva M.             H   1946     0:1    Kameník D.             1838            2.  Glöckner J.         H  1899     1/2    Volf J.                        2149

   3.  Bartoš K.                   1894     1:0    Minařík L.          H  1703            3.  Filip L.                      1731     1/2    Kylar P.                     1929

   4.  Maděra S.                  1817     1/2    Kapoun V.               1621            4.  Vaníček J.                 1775     1/2    Pokorný J.                1838

   5.  Havel F.                     1918     1/2    Taslar K.                   1691            5.  Meleshko A.       H  1000     1/2    Smola J.                     1849

   6.  Kozák D.                   1824     1/2    John P.                      1634            6.  Kubíček V.               1688     0:1    Mareš P.                     1704

   7.  Rosenkranz J.          1725     1:0    Holásek V.               1000            7.  Černý V.                    1628     1/2    Jániš P.                      1765

   8.  Riedl V.                     1683     1:0    Holásek V.               1000            8.  Vorlíček P.               1575     1/2    Kubišta L.                1619

                                  4.5 : 3.5                                                                        3.5 : 4.5

 

Tabulka po 10. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre      Poč. výher

                   1.   Šachový klub Ústí nad Orlicí B       10  10    0    0         30     53.5   :  26.5     37

                   2.   TJ Lanškroun                                  10    9    0    1         27     54.5   :  25.5     37

                   3.   ŠK Svitavy                                        9    6    1    2         19        43   :  29        31

                   4.   TJ Jiskra Litomyšl B                        10    5    2    3         17     43.5   :  36.5     34

                   5.   TJ Jablonné nad Orlicí                       9    5    0    4         15     39.5   :  32.5     24

                   6.   TJ Štefanydes Polička B                  10    4    2    4         14        38   :  42        32

                   7.   TJ Spartak OEZ Letohrad                10    4    0    6         12     36.5   :  43.5     22

                   8.   SK+Sokol Žamberk B                      10    4    0    6         12     35.5   :  44.5     23

                   9.   TJ Lokomotiva Česká Třebová B    10    3    0    7           9     35.5   :  44.5     21

                 10.   Šachový klub Ústí nad Orlicí C       10    3    0    7           9        35   :  45        22

                 11.   Šachový klub Dolní Čermná            10    2    0    8           6        27   :  53        13

                 12.   ŠO K a.s. Kunvald                           10    1    1    8           4     30.5   :  49.5     14

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.