Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - 11.kolo 22.04.12

V posledním 11.kole Krajského přeboru 2.třídy východ zakončilo Ústí n/O. B svou spanilou jízdu dalším vítězstvím a po zásluze postupuje do Krajského přeboru 1.třídy - Blahopřejeme !!
Výsledky: Ústí n/O. B - Kunvald 5:3, Ústí n/O. C - Jablonné n/O. 4,5:3,5, Litomyšl B - Svitavy 6:2, D.Čermná - Žamberk B 5:3, Č.Třebová B - Lanškroun 2:6, Letohrad - Polička B 2,5:5,5


VÝSLEDKY 11

Výsledky 11. kola hraného 22. 04. 2012

 

Šachový klub Ústí n. Orlicí B – ŠO K a.s. Kunvald Šachový klub Ústí n. Orlicí C – TJ Jablonné n. Orlicí

                   Rozhodčí: Volf Jaroslav                                                Rozhodčí: Volf Jaroslav

   1.  Volf J.                        2149     1:0    Keprta S.             H  1931            1.  Mareš J.                     1901     1/2    Černý K.                    2125

   2.  Kylar P.                     1929     0:1    Verdiyan B.             1000            2.  Minařík L.           H  1703     1/2    Glöckner J.         H  1899

   3.  Pokorný J.                1838     1/2    Dvořák E.                 1881            3.  Glembek B.              1741     1/2    Vaníček J.                 1775

   4.  Smola J.                     1849     1:0    Rusz G.                     1591            4.  Kodytek T.               1647     1/2    Meleshko A.       H  1000

   5.  Mareš P.                     1704     0:1    Krupica Z.                1508            5.  Kapoun V.                1621     1/2    Kubíček V.               1688

   6.  Jániš P.                      1765     1:0    Krčmář S.                  1515            6.  Taslar K.                    1691     1/2    Černý V.                    1628

   7.  Kubišta L.                1619     1/2    Řehák J.                    1502            7.  Šmajzrová K.           1000     1:0    Vorlíček P.               1575

   8.  Driemer J.                 1558     1:0    Bém T.                       1000            8.  Holásek V.               1000     1/2    Langr P.                H  1445

                                     5 : 3                                                                           4.5 : 3.5

          TJ Jiskra Litomyšl B – ŠK Svitavy               Šachový klub Dolní Čermná – SK+Sokol Žamberk B

                   Rozhodčí: Pekař Václav                                            Rozhodčí: Dostálek Vladimír

   1.  Pekař V.               V   2170     1:0    Krušina P.                1826            1.  Motl L.                      1654     1/2    Havrlík P.            V  1878

   2.  Zeman L.                   1997     1:0    Kotva M.             H  1946            2.  Merta M.                    1795     1:0    Martinec J.                1833

   3.  Šváb J.                        1870     1:0    Bartoš K.                  1894            3.  Žídek P.                     1648     1/2    Zámečník B.             1883

   4.  Odstrčil J.           V   1799     1:0    Maděra S.                  1817            4.  Merta J.                      1882     1:0    Kopal V.                   1514

   5.  Jonáš P.                     1645     0:1    Havel F.                    1918            5.  Dostálek V.              1623     1:0    Šulc J.                        1534

   6.  Štětka V.                   1581     0:1    Kozák D.                  1824            6.  Nikl J.                        1623     1/2    Mazura J.                   1612

   7.  Horáček P.                1866     1:0    Svatoš Z.                   1683            7.  Marek J.                     1418     0:1    Janeček M.                1457

   8.  Nekvinda T.             1000     1:0    Čuma J.                     1515            8.  Dušek J.               H  1000     1/2    Hurdes E.                  1444

                                     6 : 2                                                                              5 : 3

TJ Lokomotiva Česká Třebová B – TJ Lanškroun TJ Spartak OEZ Letohrad – TJ Štefanydes Polička B

                    Rozhodčí: Borek Pavel                                                Rozhodčí: Papáček Miloš

   1.  Pelcl K.                      1703     1/2    Krátký J.                   1881            1.  Mikyska K.              1883     0:1    Sion D.                      1778

   2.  Tomeš L.                   1524     0:1    Solil R.                      1962            2.  Papáček M.               1880     0:1    Stodola M.                1874

   3.  Jasanský K.              1775     1/2    Havelka J.                1737            3.  Maceška B.               1876     1/2    Sodomka A.             1893

   4.  Kovář V.                   1624     1/2    Šilar L.                      1870            4.  Janeček V.                1836     1/2    Schaffer O.                1736

   5.  Křemenák J.             1692     0:1    Paukert I.                  1774            5.  Sysr P.                        1611     1/2    Petrásek K.               1697

   6.  Kovář L.                    1321     0:1    Palla S.                      1800            6.  Janeček O.                1514     0:1    Pospíšil P.                1733

   7.  Vencl J.                     1621     1/2    Boháč L.                   1595            7.  Černohous J.            1546     0:1    Schaffer D.                1692

   8.  Tapušík E.                1000     0:1    Křivohlávek J.        1525            8.  Lorenc J.                   1344     1:0    Buchta M.                 1540

                                     2 : 6                                                                           2.5 : 5.5

 

Tabulka po 11. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre      Poč. výher

                   1.   Šachový klub Ústí nad Orlicí B      11  11    0    0         33     58.5   :  29.5     41

                   2.   TJ Lanškroun                                  11  10    0    1         30     60.5   :  27.5     41

                   3.   TJ Jiskra Litomyšl B                        11    6    2    3         20     49.5   :  38.5     40

                   4.   ŠK Svitavy                                      11    6    2    3         20        49   :  39        34

                   5.   TJ Štefanydes Polička B                  11    5    2    4         17     43.5   :  44.5     36

                   6.   TJ Jablonné nad Orlicí                     11    5    1    5         16        47   :  41        25

                   7.   Šachový klub Ústí nad Orlicí C       11    4    0    7         12     39.5   :  48.5     23

                   8.   TJ Spartak OEZ Letohrad                11    4    0    7         12        39   :  49        23

                   9.   SK+Sokol Žamberk B                      11    4    0    7         12     38.5   :  49.5     24

                 10.   TJ Lokomotiva Česká Třebová B    11    3    0    8           9     37.5   :  50.5     21

                 11.   Šachový klub Dolní Čermná            11    3    0    8           9        32   :  56        16

                 12.   ŠO K a.s. Kunvald                          11    1    1    9           4     33.5   :  54.5     16

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.