Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - 10.kolo 25.03.12

V desátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Chrudim C - Polabiny E 3:5, Chotěboř B - Choceň 5,5:2,5, Hlinsko - Bohemia B 2:6, Polabiny D - Polička C 6:2, Rapid D - Polička D 7,5:2,5, Rapid E volno


VÝSLEDKY 10

Výsledky 10. kola hraného 25. 03. 2012

 

             volný los – Rapid Pardubice E                            TJ ŠO Chrudim C – 2222 ŠK Polabiny E

                                                                                                       Rozhodčí: Němec Bohumil

                                                                                                                                 1.  Němec B.                   1948     1:0    Bělohlav J.               1912

                                                                                                                                2.  Honek J.              H  1825     1/2    Škorpík J.                 1894

                                                                                                                                3.  Česenek J.           H  1708     0:1    Škroch M.                 1840

                                                                                                                                4.  Kůs M.                       1689     1/2    Rež M.                        1704

                                                                                                                                5.  Krys J.                       1673     1/2    Vorel B.                     1761

                                                                                                                                6.  Mužík F.                    1650     0:1    Kvapil P.                   1554

                                                                                                                                7.  Sokol P.                     1648     0:1    Krejčí J.                     1719

                                                                                                                                8.  Krys J.                       1619     1/2    Frgalová H.               1532

                                                                                                                          3 : 5

    TJ CHS Chotěboř B – TJ Spartak Choceň               ŠO DDM Hlinsko – ŠK Bohemia Pardubice B

                    Rozhodčí: Ďoubal Petr                                                Rozhodčí: Adámek Milan

   1.  Rychlý T.                  1722     0:1    Kučera J.                   1967            1.  Adámek M.               1957     0:1    Nadrchal T.               2010

   2.  Fiala M.               V   1846     1:0    Weis L.                     1830            2.  Roušar Z.                   1937     0:1    Daněk P.                    1971

   3.  Krejčík T.                  1882     1:0    Vavroušek P.           1839            3.  Dvořák S.                  1899     1/2    Makeš M.                  2133

   4.  Ďoubal P.                  1763     0:1    Janeček F.                 1817            4.  Hanus M.                  1922     0:1    Mazura T.                  1954

   5.  Michal M.                 1772     1:0    Navrátil V.               1696            5.  Londin M.           H  1860     0:1    Kuzmin S.                 1000

   6.  Štolfa J.                     1871     1/2    Nedelčev R.        H  1572            6.  Janda L.                     1811     1:0    Juchelka P.               1811

   7.  Eis P.                          1000     1:0    Šmejdíř W.               1572            7.  Vojanec H.               1719     0:1    Kotlant T.                 1750

   8.  Jirsa O.                      1000     1:0    Janeček P.                 1000            8.  Štorek L.                   1677     1/2    Kučera A.                  1731

                                  5.5 : 2.5                                                                           2 : 6

2222 ŠK Polabiny D – TJ Štefanydes Polička C          Rapid Pardubice D – TJ Štefanydes Polička D

                  Rozhodčí: Liduch Martin                                             Rozhodčí: Veselý Emanuel

   1.  Kourek J.                  2136     0:1    Paščenko J.         V  2083            1.  Vávra R.               V  2045     1:0    Stodolová K.      H  1980

   2.  Černý J.                     2073     1/2    Smejkal J.                 1941            2.  Hrnčiarik K.             1852     1:0    Jerman M.                 1752

   3.  Törvenyi R.              2015     1:0    Švanda R.                 1828            3.  Seidl Z.                      1866     1:0    Stodola Z.                 1732

   4.  Nešpůrek P.              1765     1/2    Navrátil L.               1659            4.  Janko J.                     1821     1:0    Bartoš K.                   1668

   5.  Melichar V.              1714     1:0    Feltl P.                       1449            5.  Zoubek D.                 1742     1:0    Stodola J.                  1533

   6.  Liduch F.                  1654     1:0    Tulis J.                      1364            6.  Novotný A.              1755     1:0    Ryšavá M.                 1000

   7.  Řezníček D.              1705     1:0    Houška F.                 1349            7.  Ryzner J.                   1731     1/2    Zeman A.                   1602

   8.  Bureš M.                    1421     1:0    Drápela J.                 1000            8.  Jakoubek J.              1601     1:0    Peřina J.                     1000

                                     6 : 2                                                                           7.5 : 0.5

 

Tabulka po 10. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre      Poč. výher

                   1.   ŠK Bohemia Pardubice B                   9    7    1    1         22     46.5   :  25.5     37

                   2.   2222 ŠK Polabiny D                          9    7    0    2         21        47   :  25        37

                   3.   Rapid Pardubice D                             9    5    2    2         17     42.5   :  29.5     32

                   4.   TJ CHS Chotěboř B                           9    5    2    2         17        39   :  33        28

                   5.   2222 ŠK Polabiny E                          9    5    1    3         16        39   :  33        29

                   6.   ŠO DDM Hlinsko                              9    5    0    4         15        38   :  34        27

                   7.   TJ Štefanydes Polička C                    9    2    4    3         10     32.5   :  39.5     26

                   8.   Rapid Pardubice E                             9    3    1    5         10     29.5   :  42.5     19

                   9.   TJ Spartak Choceň                             9    2    2    5           8     31.5   :  40.5     24

                 10.   TJ ŠO Chrudim C                              9    1    1    7           4     29.5   :  42.5     20

                 11.   TJ Štefanydes Polička D                10    0    2    8           2        25   :  55        17

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.