Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - 11.kolo 22.04.12

Až poslední 11.kolo Krajského přeboru 2.třídy západ rozhodlo o vítězi a postupujícím do KP1, kterým se stalo družstvo 2222 ŠK Polabiny D - Blahopřejeme !!
Výsledky: Polička C - Rapid D 2,5:5,5, Bohemia B - Polabiny D 2,5:5,5, Choceň - Hlinsko 1,5:6,5, Polabiny E - Chotěboř B 5:3, Rapid E - Chrudim C 2,5:5,5, Polička D volno


VÝSLEDKY 11

Výsledky 11. kola hraného 22. 04. 2012

 

         TJ Štefanydes Polička D – volný los                   TJ Štefanydes Polička C – Rapid Pardubice D

                                                                                                     Rozhodčí: Houška František

                                                                                                                                 1.  Paščenko J.         V  2083     1/2    Hrnčiarik K.             1852

                                                                                                                                 2.  Smejkal J.                 1941     1/2    Vobořil P.                 2003

                                                                                                                                 3.  Švanda R.                  1828     1:0    Veselý E.                  1927

                                                                                                                                 4.  Navrátil L.                1659     1/2    Hon J.                        1872

                                                                                                                                 5.  Feltl P.                       1449     0:1    Seidl Z.                      1866

                                                                                                                                 6.  Švanda O.                 1406     0:1    Janko J.                     1821

                                                                                                                                 7.  Tulis J.                       1364     0:1    Zoubek D.                 1742

                                                                                                                                 8.  Drápela J.                  1000     0:1    Novotný A.              1755

                                                                                                                       2.5 : 5.5

ŠK Bohemia Pardubice B – 2222 ŠK Polabiny D              TJ Spartak Choceň – ŠO DDM Hlinsko

                 Rozhodčí: Horáček Michal                                           Rozhodčí: Janeček František

   1.  Nadrchal T.               2010     1:0    Kourek J.                  2136            1.  Weis L.                      1830     0:1    Adámek M.               1957

   2.  Horáček M.         V   2045     0:1    Černý J.                     2073            2.  Vavroušek P.           1839     0:1    Roušar Z.                   1937

   3.  Vodička P.          V   2082     1/2    Just P.                        2029            3.  Janeček F.                 1817     0:1    Dvořák S.                  1899

   4.  Daněk P.                    1971     0:1    Törvenyi R.              2015            4.  Navrátil Z.                1767     1/2    Londin M.           H  1860

   5.  Makeš M.                  2133     0:1    Mojžíš M.                 2011            5.  Navrátil V.               1696     0:1    Vojanec H.               1719

   6.  Mazura T.                  1954     1/2    Vlčková K.              1802            6.  Nedelčev R.        H  1572     1/2    Štorek L.                   1677

   7.  Laušman P.               2026     0:1    Nešpůrek P.             1765            7.  Doseděl Z.                1638     1/2    Indra A.                     1362

   8.  Kotlant T.                 1750     1/2    Liduch F.                  1654            8.  Šmejdíř W.               1572     0:1    Hanus L.                   1279

                                  2.5 : 5.5                                                                        1.5 : 6.5

   2222 ŠK Polabiny E – TJ CHS Chotěboř B                   Rapid Pardubice E – TJ ŠO Chrudim C

                    Rozhodčí: Kvapil Pavel                                             Rozhodčí: Kalhous Miroslav

   1.  Bělohlav J.               1912     0:1    Sukdolák R.       V  1901            1.  Pavlovec V.              1854     0:1    Němec B.                   1948

   2.  Půlpán M.                 1766     1:0    Rychlý T.                  1722            2.  Slabý M.                    1832     1/2    Česenek J.           H  1708

   3.  Škroch M.                 1840     1/2    Fiala M.               V  1846            3.  Režný Z.                    1808     0:1    Mužík F.                    1650

   4.  Rež M.                        1704     1/2    Krejčík T.                 1882            4.  Král M.                      1667     0:1    Sokol P.                     1648

   5.  Vorel B.                     1761     1/2    Tomek K.                  1732            5.  Halousek J.              1559     1/2    Česenek V.               1647

   6.  Kvapil P.                   1554     1/2    Ďoubal P.                 1763            6.  Svítil R.                     1565     0:1    Krys J.                       1619

   7.  Krejčí J.                     1719     1:0    Pleskač V.                1000            7.  Pištora L.             H  1431     1:0    Zelený F.                   1558

   8.  Frgalová H.               1532     1:0    Vyčichl L.                1000            8.  Štěpán J.                    1000     1/2    Stryka R.                   1542

                                     5 : 3                                                                           2.5 : 5.5

 

Tabulka po 11. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre      Poč. výher

                   1.   2222 ŠK Polabiny D                       10    8    0    2         24     52.5   :  27.5     41

                   2.   ŠK Bohemia Pardubice B                 10    7    1    2         22        49   :  31        38

                   3.   Rapid Pardubice D                           10    6    2    2         20        48   :  32        36

                   4.   2222 ŠK Polabiny E                        10    6    1    3         19        44   :  36        32

                   5.   ŠO DDM Hlinsko                            10    6    0    4         18     44.5   :  35.5     32

                   6.   TJ CHS Chotěboř B                         10    5    2    3         17        42   :  38        29

                   7.   TJ Štefanydes Polička C                  10    2    4    4         10        35   :  45        27

                   8.   Rapid Pardubice E                           10    3    1    6         10        32   :  48        20

                   9.   TJ Spartak Choceň                           10    2    2    6           8        33   :  47        24

                 10.   TJ ŠO Chrudim C                            10    2    1    7           7        35   :  45        24

                 11.   TJ Štefanydes Polička D                10    0    2    8           2        25   :  55        17

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.