Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor družstev v bleskové hře 12.05.12

V neděli 13.května 2012 se ve Vysokém Mýtě uskutečnil KP družstev v bleskovém šachu. I když počet družstev byl menší než před týdnem v Poličce, kvalita nejlepších 4 družstev byla dokonce mnohem vyšší. Po dramatickém závěru nakonec pozici nasazené jedničky obhájilo družstvo z Polabin před domácím Vysokým Mýtem a skvěle finišujícím družstvem z Ústí n/O.. Na borce z Lanškrouna zbyla nepopulární bramborová medaile. Turnaj proběhl bez problémů a bude započten na FIDE bleskové ELO.


KP PDŠS 2012 v blesku družstev 
Závěrečná tabulka
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 7 ŠK 2222 Polabiny 12 9 1 2 35 0 0
2 5 ŠK Vysoké Mýto 12 7 4 1 33,5 0 0
3 3 ŠK Ústí nad Orlicí A 12 8 1 3 31 0 0
4 2 TJ Lanškroun 12 7 3 2 30,5 0 0
5 1 TJ Polička A 12 3 0 9 17 0 0
6 6 TJ Polička B 12 1 2 9 11,5 0 0
7 4 ŠK Ústí nad Orlicí B 12 1 1 10 9,5 0 0
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
1. ŠK 2222 Polabiny (Rtg prům.:2276, PH 1: 35 / PH 2: 0)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Body  Partie Rtg prům.
1 FM Červený Martin  2344 0 1 1 ½ 1   1 1 ½ 1 0 1   1 9 12 2145
2 FM Novotný Michal  2300 1 ½ 1 1 1   1 1 1 1 ½ 1   1 11 12 2046
3   Čižinský Petr  2181 1 1 0 0 1   1 0 0 1 1 1   1 8 12 1975
4 FM Lahner Jakub  2277 1 1 1 1 0   ½ 0 0 1 0 1   ½ 7 12 1891
2. ŠK Vysoké Mýto (Rtg prům.:2160, PH 1: 33.5 / PH 2: 0)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Body  Partie Rtg prům.
1 FM Sabol Marian  2392 1   1 ½ 1 1 1 1   1 1 1 0 ½ 10 12 2137
2   Trhal Tomáš  2141 1   1 0 1 1 1 1   1 ½ 0 1 ½ 9 12 2072
3   Ptáček Luboš  2114 1   0 1 1 0 0 1   1 0 1 0 ½ 6,5 12 1986
4   Beneš Milan  1993 1   0 0 1 0 0 1   1 1 1 1 1 8 12 1938
3. ŠK Ústí nad Orlicí A (Rtg prům.:2125, PH 1: 31 / PH 2: 0)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Body  Partie Rtg prům.
1   Šmajzr Martin  2205 1 0 1 0   1 0 1 ½ 0 1   0 ½ 6 12 2168
2   Volf Jaroslav  2105 1 ½ ½ ½   ½ 0 1 0 ½ ½   1 ½ 6,5 12 2078
3   Zeinert Michal  2135 1 0 1 1   1 1 1 1 1 1   1 ½ 10,5 12 1983
4   Holásek Pavel  2056 1 0 1 0   ½ 1 1 1 1 ½   1 0 8 12 1928
4. TJ Lanškroun (Rtg prům.:2109, PH 1: 30.5 / PH 2: 0)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Body  Partie Rtg prům.
1   Pokorný Tomáš  2252 1 1   1 1 0 1 0 1   0 1 1 1 9 12 2160
2   Hrubeš Pavel  2163 0 1   ½ 1 0 1 0 0   ½ 1 0 1 6 12 2068
3   Solil Roman  2013 0 1   0 0 1 1 1 1   0 1 1 1 8 12 2003
4   Krátký Josef  2007 0 1   1 1 1 0 1 1   ½ 0 0 1 7,5 12 1936
5. TJ Polička A (Rtg prům.:2012, PH 1: 17 / PH 2: 0)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Body  Partie Rtg prům.
1   Paščenko Jaromír  2132   0 0 1 0 1 0   0 1 1 0 0 0 4 12 2180
2   Lorenc Oldřich  2138   0 ½ 0 0 1 0   1 ½ 1 1 1 0 6 12 2073
3   Houška Bronislav  2022   0 0 ½ 0 ½ 0   0 0 1 0 1 0 3 12 2002
4   Pospíšil Petr  1754   0 0 0 0 1 ½   0 0 1 0 1 ½ 4 12 1978
6. TJ Polička B (Rtg prům.:1819, PH 1: 11.5 / PH 2: 0)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Body  Partie Rtg prům.
1   Sion David  1914 0 1 0   0 0 0 0 1 0   0 1 0 3 12 2217
2   Sodomka Adam  1904 0 1 0   0 0 0 0 0 0   0 0 0 1 12 2112
3   Schaffer Ondřej  1738 0 1 1   0 ½ 0 0 0 0   0 0 0 2,5 12 2049
4   Schaffer David  1719 0 1 1   1 0 1 0 1 0   0 0 0 5 12 1984
7. ŠK Ústí nad Orlicí B (Rtg prům.:1860, PH 1: 9.5 / PH 2: 0)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Body  Partie Rtg prům.
1   Mareš Jan  1975 0 0 0 0 0 0   0 0 0 0 0 1   1 12 2207
2   Jániš Petr  1822 0 0 0 1 0 ½   0 1 0 0 0 0   2,5 12 2125
3   Kylar Pavel  1828 0 0 1 ½ 1 0   0 1 0 0 0 0   3,5 12 2034
4   Kapoun Vít  1816 0 0 0 1 0 ½   0 0 0 0 1 0   2,5 12 1968

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.