Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kat. H/D 10-12 - 4.turnaj 31.03.12

Čtvrtý kvalifikační turnaj Krajského přeboru mládeže kategorií H/D 10-12 se uskutečnil v sobotu dne 31.března 2012 v České Třebové za účasti 51 dětí.
V kategorii do 12 let zvítězil Matěj Kupsa z Lanškrouna před Vojtěchem Říhou z Hlinska a Adamem Brejšou z Lanškrouna, nejlepší z dívek byla Lucie Ambrožová ze Svitav.
V kategorii do 10 let byl suverénně nejlepší Erik Žejdlík před Michalem Ročňákem (oba Hlinsko), jako třetí skončila Veronika Holásková z Ústí n/O..
Postřehy z turnaje naleznete jako obvykle na webových stránkách Č.Třebové, Hlinska, Polabin, Poličky a Ústí n/O..


Krajské přebory mládeže, Pardubický šachový svaz
4.turnaj 
Kategorie H12
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub Body BH.
1 6 Kupsa Matěj 1250 TJ Lanškroun 6,0 20,5
2 32 Říha Vojtěch 1000 ŠO Hlinsko 6,0 20,0
3 4 Brejša Adam 1250 TJ Lanškroun 5,0 22,0
4 1 Cach Ondřej 1401 2222 ŠK Polabiny 5,0 20,5
5 2 Ambrožová Lucie 1313 ŠK Svitavy 5,0 19,0
6 8 Píše Jiří 1250 Ústí nad Orlicí 5,0 19,0
7 10 Bouchal Lukáš 1100 Sokol Mistrovice 5,0 18,0
8 5 Holásek Vojtěch 1250 Ústí nad Orlicí 4,5 23,5
9 13 Haljuk Jakub 1100 Vysoké Mýto 4,0 20,5
10 7 Pavlíček Lukáš 1250 Štefanydes Polička 4,0 20,0
11 11 Burda Vojtěch 1100 2222 ŠK Polabiny 4,0 19,0
12 17 Kaška Petr 1100 TJ Lanškroun 4,0 18,0
13 18 Málek Tomáš 1100 2222 ŠK Polabiny 4,0 17,0
14 19 Vašková Marie 1100 ŠO Hlinsko 4,0 16,0
15 30 Plíva Petr 1000 2222 ŠK Polabiny 4,0 14,5
16 3 Nešpůrek Jan 1306 2222 ŠK Polabiny 3,5 24,0
17 29 Pešek Patrik 1000 ŠO Hlinsko 3,5 16,5
18 14 Halousek Vojtěch 1100 Vysoké Mýto 3,5 16,0
19 16 Kalousová Julie 1100 TJ Lanškroun 3,0 20,0
20 9 Šmajzrová Veronika 1250 Ústí nad Orlicí 3,0 19,5
21 22 Šmajzr Michal 1100 Ústí nad Orlicí 3,0 18,0
22 15 Henrych Daniel 1100 Vysoké Mýto 3,0 17,5
23 27 Koumar Filip 1000 Štefanydes Polička 3,0 14,5
24 23 Štěrba Martin 1100 ŠO Hlinsko 3,0 13,0
25 20 Veselý Milan 1100 ŠK Svitavy 2,5 18,0
26 31 Votava Vladimír 1000 Ústí nad Orlicí 2,5 16,5
27 12 Chládek Josef 1100 TJ Lanškroun 2,0 17,0
28 21 Václavík Matěj 1100 ŠK Svitavy 2,0 14,5
29 28 Nárožný Ondřej 1000 ŠK Svitavy 2,0 11,0
30 26 Hrůšová Natálie 1000 Ústí nad Orlicí 1,5 17,5
31 24 Doláková Eva 1000 ŠK Svitavy 1,5 12,5
32 25 Fadrný Marek 1000 Sokol Mistrovice 0,0 12,5
Kategorie H10
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub Body BH.
1 1 Žejdlík Erik 1250 ŠO Hlinsko 7,0 20,5
2 16 Ročňák Michal 1000 ŠO Hlinsko 5,0 19,5
3 4 Holásková Veronika 1100 Jiskra Ústí nad Orlicí 5,0 19,5
4 9 Zeman Daniel 1100 Vysoké Mýto 5,0 18,5
5 7 Novotný Ondřej 1100 ŠO Hlinsko 4,0 20,5
6 2 Csernyanský Denis 1100 Vysoké Mýto 4,0 20,5
7 3 Dudlová Kateřina 1100 ŠK Ústí nad Orlicí 4,0 18,0
8 6 Nikolinko Tomáš 1100 Lok. Č. Třebová 4,0 16,0
9 10 Černohous Marek 1100 TJ Lanškroun 3,5 18,0
10 8 Píše Michal 1100 Jiskra Ústí nad Orlicí 3,5 17,5
11 5 Jiroušek Jan 1100 Lok. Č. Třebová 3,5 17,5
12 15 Nguyen Dang Ngoc 1000 Lok. Č. Třebová 3,5 14,5
13 19 Štěrba Jiří 1000 ŠO Hlinsko 3,0 20,0
14 18 Váňa Vojtěch 1000 2222 ŠK Polabiny 3,0 16,0
15 17 Stránský Dominik 1000 Lok. Č. Třebová 3,0 16,0
16 14 Martínek  Michal 1000 Polička 3,0 15,5
17 12 Gapková Aneta 1000 ŠK Kámen Libchavy 2,5 14,0
18 11 Doláková Tereza 1000 ŠK Svitavy 2,5 13,5
19 13 Holásková Markéta 1000 Jiskra Ústí nad Orlicí 1,0 14,0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.