Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kat. H/D 14-16 - 4.turnaj 21.04.12

V sobotu 21.dubna 2012 uspořádala TJ Štefanydes Polička závěrečný 4.kvalifikační turnaj mládeže v kategoriích H/D 14-16.
V kategorii do 14 let zvítězil Patrik Feltl z Poličky před Matějem Dolečkem a Adamem Kolomým (oba Lanškroun), nejlepší z dívek byla Veronika Šmajzrová z Ústí n/O..
V kategorii do 16 let byl nejúspěšnější Vojtěch Melichar následovaný Jakubem Cachem (oba Polabiny) a Josefem Havelkou z Lanškrouna, jediná dívka Beáta Soldánová ze Svitav tentokrát na chlapce nestačila.


4. kvalifikační turnaj KP mládeže PDŠS 14-16 let 2012 
Kategorie H/D 14
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 Feltl Patrik  1423 TJ Štefanydes Polička 6 23 32,5 27
2 Doleček Matěj  1250 TJ Lanškroun 5,5 24,5 33,5 25,25
3 Kolomý Adam  1354 TJ Lanškroun 5,5 22,5 31,5 23,25
4 Ludvík Tomáš  1309 2222 ŠK Polabiny 5,5 21 29 21,5
5 Nešpor Jakub  1459 TJ Jiskra Litomyšl 5 23,5 32,5 21
6 Kupsa Matěj  1250 TJ Lanškroun 5 21,5 30 19
7 Tulis Jan  1342 TJ Štefanydes Polička 5 21 30 20
8 Simon Jakub  1250 TJ Štefanydes Polička 5 20,5 29 19,5
9 Grundman Václav  1250 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4,5 21,5 29,5 16
10 Šolc Petr  1100 TJ Lanškroun 4,5 18 25 15
11 Švanda Ondřej  1406 TJ Štefanydes Polička 4 23,5 33 17,5
12 Píše Jiří  1250 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 22,5 31,5 15,5
13 Holásek Vojtěch  1250 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 22 30,5 14
14 Duma Tomáš  1250 ŠK Svitavy 4 20 26,5 12
15 Simon Michal  1100 TJ Štefanydes Polička 4 18 26,5 11,5
16 Šmajzrová Veronika  1250 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 18 25,5 12
17 Dvořáček Daniel  1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4 17,5 23 9,5
18 Dvořák Jakub  1100 ŠK Svitavy 4 17 24,5 10,5
19 Holásková Veronika  1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 17 22,5 11
20 Joukl Jakub  1100 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4 16 23 10
21 Joukl Martin  1100 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4 14,5 20 8,5
22 Pešek Petr  1100 TJ Lanškroun 3,5 18 24 8,5
23 Bureš Martin  1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 3,5 15 21 7,75
24 Prokop Matěj  1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 3 20,5 29 11
25 Fiala Jan  1100 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 3 18,5 24 6
26 Hančová Veronika  1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 3 16,5 24 7,5
27 Holásek Vít  1250 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 16,5 22,5 6,5
28 Švanda Adam  1100 TJ Štefanydes Polička 3 16 23,5 8
29 Plíva Petr  1100 2222 ŠK Polabiny 3 16 23 8
30 Lysý Karel  1000 2222 ŠK Polabiny 3 15,5 20,5 5,5
31 Liška Kryštof  1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 3 14,5 19,5 4
32 Martínek Michal  1000 TJ Štefanydes Polička 3 14 20 4
33 Červinka Václav  1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 2,5 15,5 20,5 4,75
34 Koumar Filip  1000 TJ Štefanydes Polička 2,5 15 21 5,25
35 Zedník Dominik  1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 2,5 14 19 4,75
36 Komárek Matěj  1000 2222 ŠK Polabiny 2 15,5 22,5 5,5
37 Nunvář Vojtěch  1000 TJ Štefanydes Polička 2 15 19 2
38 Seidl  Jiří  1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 2 11 15 2
39 Mrva Daniel  1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 2 11 15 1
40 Hrubý Nikolas  1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 1 17 23 2
41 Kovář Pavel  1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 1 13 17 0
42 Procházka Matěj  1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 0 12 17 0
Kategorie H/D 16
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 Melichar Vojtěch  1831 2222 ŠK Polabiny 6 29,5 21 25
2 Cach Jakub  1644 2222 ŠK Polabiny 5,5 25,5 19,5 17,5
3 Havelka Josef  1772 TJ Lanškroun 5 29,5 20,5 19,25
4 Cach Zdeněk  1484 2222 ŠK Polabiny 4,5 20,5 14,5 8
5 Pospíšil Petr  1733 TJ Štefanydes Polička 4 29 20,5 14
6 Fišnar Karel  1370 2222 ŠK Polabiny 4 22 16 8
7 Česenek Jan  1673 TJ Štefanydes Polička 3,5 23 17 6
8 Hofman Oskar  1553 2222 ŠK Polabiny 3 29,5 22,5 8,75
9 Bureš Martin  1421 2222 ŠK Polabiny 3 21 16 3,5
10 Peřina Josef  1250 TJ Štefanydes Polička 2,5 20 15,5 3
11 Urban Daniel  1100 TJ Lanškroun 1 20,5 16 0
12 Soldánová Beáta  1250 ŠK Svitavy 0 24 17,5 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.