Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Přehled postupujících do finale KP mládeže 21.04.12

Komise mládeže PDŠS připravila přehled oprávněných účastníků postupujících do finálového turnaje, který se uskuteční ve dnech 19.-20.5.2012 a hostí ho 2222 ŠK Polabiny. Přihlášky budou průběžně aktualiuovány a změny bude možné sledovat i na krajském šachovém webu.


Krajský přebor mládeže PDŠS 2012 - finále
2222 ŠK Polabiny, 19. - 20. květen 2012
Seznam postupujících a náhradníků
Aktuální přehled přihlášek oprávněných účastníků
Kategorie do 16-ti let - 5 postupů
Los Příjmení Jméno Datum Oddíl ELO
Postupující Řezníček Dominik 26.03.98 2222 ŠK Polabiny 1684
Postupující Melichar Vojtěch 19.12.97 2222 ŠK Polabiny 1831
Postupující Liduch  Filip 17.05.97 2222 ŠK Polabiny 1708
Postupující Cach Jakub 28.08.99 2222 ŠK Polabiny 1644 PP Mčech H14
Postupující Česenek Jan 14.08.98 TJ Štefanydes Polička 1673
Postupující Cach Zdeněk 21.03.98 2222 ŠK Polabiny 1484
Postupující Havelka Josef 30.04.99 TJ Lanškroun 1772
Postupující Půlpán Jakub 02.06.98 2222 ŠK Polabiny 2146
1. náhradník Hofman Oskar 10.01.98 2222 ŠK Polabiny 1553
2. náhradník Pospíšil Petr 20.08.97 TJ Štefanydes Polička 1733
3. náhradník Bureš Martin 06.08.98 2222 ŠK Polabiny 1421
4. náhradník Půlpán Matěj 30.01.01 2222 ŠK Polabiny 1812
5. náhradník Vančura Daniel 07.08.97 2222 ŠK Polabiny 1674
6. náhradník Vu  Antonín 09.01.98 TJ Lanškroun 1630
7. náhradník Fišnar Karel 30.06.97 2222 ŠK Polabiny 1370
8. náhradník Kantor Tomáš 28.10.97 2222 ŠK Polabiny 1250
Kategorie do 14-ti let - 4 postupy
Los Příjmení Jméno Datum Oddíl ELO
Postupující Žejdlík Patrik 19.05.00 ŠO DDM Hlinsko 1490
Postupující Kolomý  Adam 25.06.00 TJ Lanškroun 1354
Postupující Doleček Matěj 04.08.99 TJ Lanškroun 1250
Postupující Dupenopulos Karel 06.06.99 Lokomotiva Č. Třebová 1250
Postupující Nešpor Jakub 31.03.00 TJ Jiskra Litomyšl 1459
Postupující Feltl Patrik 17.03.99 TJ Štefanydes Polička 1423
Postupující Tulis Jan 22.07.00 TJ Štefanydes Polička 1342
Postupující Havelka Josef 30.04.99 TJ Lanškroun 1772 PP MČech H14
1. náhradník Pavlíček Lukáš 15.09.03 TJ Štefanydes Polička 1250
2. náhradník Grundman  Václav 29.08.99 ŠK Jiskra Ústí n. Orlicí 1250
3. náhradník Prokop  Matěj 14.12.00 ŠK Rapid Pardubice 1000
4. náhradník Duma Tomáš 22.04.99 ŠK Svitavy 1250
5. náhradník Ludvík Tomáš 12.05.02 2222 ŠK Polabiny 1309
6. náhradník Simon Jakub 05.06.00 TJ Štefanydes Polička 1250
7. náhradník Kupsa Matěj 05.01.01 TJ Lanškroun 1250
8. náhradník Cach Ondřej 10.06.01 2222 ŠK Polabiny 1401
Kategorie do 12-ti let - 5 postupů
Los Příjmení Jméno Datum Oddíl ELO
  Postupující Kupsa Matěj 05.01.01 TJ Lanškroun 1250
  Postupující Ludvík  Tomáš 12.05.02 2222 ŠK Polabiny 1309 PP MČR H12
  Postupující Ambrožová  Lucie 29.06.01 ŠK Svitavy 1313
  Postupující Brejša Adam 20.02.01 TJ Lanškroun 1250
  Postupující Cach Ondřej 10.06.01 2222 ŠK Polabiny 1401
  Postupující Holásek  Vojtěch 21.02.01 ŠK Jiskra Ústí n. Orlicí 1250
  Postupující Píše Jiří 28.03.01 ŠK Jiskra Ústí n. Orlicí 1250
  Postupující Nešpůrek Jan 11.10.01 2222 ŠK Polabiny 1306
  1. náhradník Říha  Vojtěch 28.06.02 ŠO DDM Hlinsko 1250
  2. náhradník Švanda Ondřej 02.02.03 TJ Štefanydes Polička 1406
  3. náhradník Štěrba Martin 24.12.01 ŠO DDM Hlinsko 1250
  4. náhradník Bílek Marek 13.12.02 2222 ŠK Polabiny 1250
  5. náhradník Bouchal Lukáš 28.06.01 TJ Sokol Mistrovice 1250
  6. náhradník Chvojka Jan 03.12.01 TJ ŠO Chrudim 1100
  7. náhradník Burda Vojtěch 28.01.01 2222 ŠK Polabiny 1100
  8. náhradník Kaška Petr 09.11.01 TJ Lanškroun 1100
Kategorie do 10-ti let - 4 postupy
Los
Postupující Žejdlík  Erik 20.09.03 ŠO DDM Hlinsko 1250 PP Čechy H10
Postupující Andrle  Vojtěch 15.01.03 ŠK Svitavy 1250
Postupující Švanda  Adam 29.01.05 TJ Štefanydes Polička 1100
Postupující Holásková Veronika 05.06.03 ŠK Jiskra Ústí n. Orlicí 1100
Postupující Novotný  Ondřej 12.08.03 ŠO DDM Hlinsko 1100
Postupující Dudlová Kateřina 01.01.04 ŠK Jiskra Ústí n. Orlicí 1100
Postupující Ročňák Michal 16.07.03 ŠO DDM Hlinsko 1100
Postupující Pavlíček  Lukáš 15.09.03 TJ Štefanydes Polička 1250 PP Čechy H10
1. náhradník Černohous  Marek 15.07.03 TJ Lanškroun 1100
2. náhradník Zeman Daniel 25.03.03 ŠK Vysoké Mýto 1100
3. náhradník Csernyanský Denis 23.09.03 ŠK Vysoké Mýto 1100
4. náhradník Nikolinko Tomáš 15.07.03 Lokomotiva Č. Třebová 1100
5. náhradník Neubauer Michal 05.06.05 ŠO DDM Hlinsko 1100
6. náhradník Jiroušek  Jan 08.01.04 Lokomotiva Č. Třebová 1100
7. náhradník Mann  Štěpán 06.07.03 TJ Lanškroun 1100
8. náhradník Píše  Michal 19.02.04 ŠK Jiskra Ústí n. Orlicí 1100

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.