Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže v rapidu 06.05.12

V sobotu 5.května 2012 se ve Svitavách uskutečnil Krajský přebor mládeže v rapidu, kterého se ve čtyřech kategoriích zúčastnilo celkem 91 mladých šachistů. V jednotlivých kategoriích byli nejlepší a postup na MČR si vybojovali následující hráči:
Kategorie H/D 10 : Tomáš Ludvík Polabiny), Lukáš Pavlíček (Polička), Marie Vašková (Hlinsko)
Kategorie H/D 12 : Patrik Žejdlík (Hlinsko), Ondřej Cach (Polabiny), Adam Kolomý (Lanškroun), Ambrožová Lucie (Svitavy)
Kategorie H/D 14 : Jakub Cach (Polabiny), Antonín Vu, Josef Havelka (oba Lanškroun), Dominik Řezníček (Polabiny), Veronika Šmajzrová (Ústí n/O.)


Krajský přebor mládeže Pardubického kraje v rapid šachu
Kategorie H+D 10
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub Body BH.
1 2 Ludvík Tomáš 1375 2222 ŠK Polabiny 8½​ 41½​
2 1 Pavlíček Lukáš 1378 TJ Štefanydes Polička 7 40
3 7 Říha Vojtěch 1250 ŠO Hlinsko 7 38½​
4 8 Žejdlík Erik 1250 Šo Hlinsko 7 37
5 4 Bílek Marek 1250 2222 ŠK Polabiny 6 39
6 24 Černohous Marek 1100 TJ Lanškroun 6 32½​
7 20 Ročňák Michal 1100 ŠO Hlinsko 6 32
8 6 Vašková Marie 1250 ŠO Hlinsko 5½​ 40½​
9 23 Zeman Daniel 1100 ŠK Vysoké Mýto 5½​ 34½​
10 5 Novotný Ondřej 1250 ŠO Hlinsko 5 38½​
11 21 Simon Michal 1100 TJ Štefanydes Polička 5 36½​
12 18 Pešek Patrik 1100 ŠO Hlinsko 5 35½​
13 31 Londin Martin 1000 Sportovní klub Prostějov 5 34
14 13 Jiroušek Jan 1100 TJ Lokomotiva Česká Třebová 5 33½​
15 9 Chládek Josef 1100 TJ Lanškroun 5 32½​
16 15 Kocanda Jakub 1100 TJ Lanškroun 5 32
17 25 Švanda Adam 1100 TJ Štefanydes Polička 5 31
18 32 Martínek Michal 1000 TJ Štefanydes Polička 4½​ 28
19 3 Andrle Vojtěch 1250 ŠK Svitavy 4 35½​
20 11 Haljuk Jakub 1100 ŠK Vysoké Mýto 4 33½​
21 12 Holásková Veronika 1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 33½​
22 30 Koumar Filip 1000 TJ Štefanydes Polička 4 31½​
23 16 Neubauer Michal 1100 ŠO Hlinsko 4 31
24 14 Kalousová Julie 1100 TJ Lanškroun 4 30
25 35 Votava Vladimír 1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 27½​
26 29 Klabeneš Petr 1000 TJ CHS Chotěboř 4 26½​
27 19 Píše Michal 1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 26
28 22 Václavík Matěj 1100 ŠK Svitavy 4 26
29 10 Csernyanský Denis 1100 ŠK Vysoké Mýto 3 26½​
30 34 Vašek Jan 1000 ŠO Hlinsko 3 24
31 33 Nunvář Vojtěch 1000 TJ Štefanydes Polička 3 24
32 36 Václavík Patrik 1000 ŠK Svitavy 3 22½​
33 17 Nikolinko Tomáš 1100 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2½​ 24
34 26 Havlíček Ondřej 1000 ŠK Svitavy 2 24
35 27 Havlíčková Nela 1000 ŠK Svitavy 2 23
36 28 Holásková Markéta 1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí ½​ 20½​
Kategorie H+D 12
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub Body BH.
1 2 Žejdlík Patrik 1533 Šo Hlinsko 7 38
2 5 Cach Ondřej 1422 2222 Šk Polabiny 6½​ 38½​
3 6 Kolomý Adam 1349 Tj Lanškroun 6½​ 36½​
4 7 Ambrožová Lucie 1344 Šk Svitavy 6 35½​
5 4 Tulis Jan 1425 Tj Štefanydes Polička 5½​ 38½​
6 12 Simon Jakub 1250 Tj Štefanydes Polička 5½​ 36½​
7 1 Nešpor Jakub 1569 Tj Štefanydes Polička 5½​ 35½​
8 8 Kupsa Matěj 1252 Tj Lanškroun 5 39
9 3 Nešpůrek Jan 1438 2222 Šk Polabiny 5 36½​
10 10 Holásek Vojtěch 1250 Šachový Klub Ústí Nad Orlicí 5 36
11 11 Píše Jiří 1250 Šachový Klub Ústí Nad Orlicí 5 29
12 18 Harnach Dominik 1000 ŠK Vysoké Mýto 5 27½​
13 21 Londin Šimon 1000 Sportovní Klub Prostějov 4½​ 35
14 9 Bouchal Lukáš 1250 Sokol Mistrovice 4 31½​
15 14 Dvořák Jakub 1100 Šk Svitavy 4 30½​
16 13 Štěrba Martin 1250 Šo Hlinsko 4 26½​
17 15 Kaška Petr 1100 Tj Lanškroun 4 24½​
18 17 Borýsek Martin 1000 Jevíčko 3½​ 26½​
19 16 Pavlas Ladislav 1100 Tj Lanškroun 2½​ 25
20 20 Kozelek Petr 1000 Jevíčko 2 25
21 19 Hrůšová Natálie 1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2 25
22 22 Nárožný Ondřej 1000 ŠK Svitavy 1 25
Kategorie H+D 14
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub Body S-B
1 8 Cach Jakub 1547 2222 ŠK Polabiny 10 47,75
2 4 Vu Antonín 1664 TJ Lanškroun 9 40,25
3 1 Havelka Josef 1854 TJ Lanškroun 8½​ 35,50
4 10 Řezníček Dominik 1686 2222 ŠK Polabiny 8 31,50
5 12 Doleček Matěj 1250 TJ Lanškroun 7½​ 31,50
6 7 Cach Zdeněk 1573 2222 ŠK Polabiny 7 24,50
7 5 Grundman Václav 1250 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 16,00
8 6 Holásek Vít 1250 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 6,00
9 11 Šolc Petr 1100 TJ Lanškroun 2½​ 8,00
10 2 Šmajzrová Veronika 1250 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2 4,25
9 Peřina Josef 1250 TJ Štefanydes Polička 2 4,25
12 3 Knoll Martin 1100 TJ Lanškroun 1½​ 3,50
Kategorie Dorost
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub Body BH.
1 1 Krušina Patrik 2024 Šk Svitavy 5½​ 23½​
2 8 Melichar Vojtěch 1742 2222 Šk Polabiny 5 20
3 2 Krátký Josef 2007 Tj Lanškroun 5 19½​
4 4 Kubišta Ladislav 1930 Šachový Klub Ústí Nad Orlicí 5 19½​
5 7 Nešpůrek Petr 1772 2222 Šk Polabiny 4½​ 21½​
6 3 Mareš Jan 1975 Šachový Klub Ústí Nad Orlicí 4½​ 21½​
7 6 Liduch Filip 1790 2222 Šk Polabiny 4½​ 20
8 5 Kapoun Vít 1816 Šachový Klub Ústí Nad Orlicí 4 19½​
9 15 Fišnar Karel 1391 2222 Šk Polabiny 4 15½​
10 11 John Petr 1664 Šachový Klub Ústí Nad Orlicí 3½​ 19
11 12 Bulička Jiří 1588 Jevíčko 3½​ 18
12 9 Schaffer Ondřej 1738 Tj Štefanydes Polička 3½​ 18
13 17 Vaculík Jakub 1380 Tj Lanškroun 3½​ 17½​
14 10 Tůma Jan 1730 Tj Štefanydes Polička 3½​ 16½​
15 18 Hanus Lukáš 1347 Šo Hlinsko 3½​ 15½​
16 20 Jirsa Ondřej 1100 Tj Chs Chotěboř 3 15½​
17 14 Eis Pavel 1436 Tj Chs Chotěboř 3 13½​
18 13 Gregor Jiří 1462 2222 Šk Polabiny 2½​ 18½​
19 16 Ryšavá Monika 1387 Tj Štefanydes Polička 2½​ 14½​
20 21 Lacina Martin 1000 ŠK Svitavy 2 16½​
21 19 Soldánová Beáta 1250 Šk Svitavy 1 11½​

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.