Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Rozlosování ligových soutěží družstev 22.07.12

V sobotu 21.července se při příležitosti šachového festivalu CZECH OPEN 2012 uskutečnilo v hotelu Sport v Pardubicích rozlosování všech ligových soutěží družstev pro sezonu 2012/13. Souhrnný přehled losu všech skupin lig (s výjimkou Extraligy, která hraje systémem dvojic se závěrečným soustředěním) je uveden v příloze, detaily jsou na stránkách ŠSČR.


Extraliga 1.liga východ 1.liga západ
Los Družstvo Los Družstvo Los Družstvo
1. Labortech Ostrava 1. ŠK Staré Město 1. ŠK AD Jičín
2. ŠK Slavoj Poruba 2. Tatran Litovel B 2. QCC České Budějovice
3. TJ Tatran Litovel 3. ŠK Zlín 3. Sokol Praha-Kobylisy
4. A64 VALOZ Grygov 4. BŠŠ Frýdek-Místek B 4. TJ Sokol Praha-Vršovice
5. ŠK Mahrla Praha 5. ŠK Caissa Třebíč 5. ŠK JOLY Lysá n/L.B
6. TJ Bohemians Praha 6. ŠK Gordic Jihlava 6. 2222 ŠK Polabiny
7. ŠK Zikuda Turnov 7. SK Slavia Orlová 7. TJ Slavia Hradec Králové
8. 1. Novoborský ŠK 8. Slavia Kroměříž 8. TJ Praha-Pankrác
9. ŠK Rapid Pardubice 9. ŠK Duras BVK Brno 9. ŠK ERA-Poštovní spořitelna
10. Výstaviště Lysá nad Labem 10. Agentura 64 Grygov B 10. ŠK Holdia DP Praha
11. BŠŠ Frýdek-Místek 11. Šachový klub Karviná 11. 1. Novoborský ŠK B
12. TŽ Třinec 12. 2222 ŠK Polabiny B 12. ŠK Sokol Vyšehrad
           
2.liga skupina A 2.liga skupina B 2.liga skupina C
Los Družstvo Los Družstvo Los Družstvo
1. Karlovarský šachklub Tietz A 1. SK Děčín 1. SK OAZA Praha
2. ŠK Teplice 2. TJ Kralupy n/V. 2. ŠK Sokol Vyšehrad B
3. ŠK Líně 3. ŠK JOLY Lysá n/L. C 3. TJ Spartak Vlašim
4. ŠK Sokol Klatovy 4. ŠK ERA-Poštovní spořitelna B 4. TJ Praha-Pankrác B
5. TJ Sokol Plzeň-Letná 5. ŠK Zikuda Turnov B 5. Sokol Tábor B
6. CHESS Most A 6. ŠK Spartak Ústí n/L. 6. Klub šachistů Říčany 1925
7. CHESS Most B 7. Sokol Mladá Boleslav 7. TJ Bohemians Praha B
8. ŠK Kladno 8. TJ Neratovice 8. TJ Sparta Kutná Hora
9. ŠK Tachov 9. ŠK AD Jičín B 9. Gambit Jihlava
10. TJ Šakal Kozolupy 10. ŠO TJ Dukla Praha 10. ŠK Český Krumlov
11. TJ Sokol Litvínov 11. TJ Desko Liberec 11. Sokol Tábor A
12. Karlovarský šachklub Tietz B 12. TJ Jiskra Hořice 12. ŠACHklub Písek
           
2.liga skupina D 2.liga skupina E 2.liga skupina F
Los Družstvo Los Družstvo Los Družstvo
1. ŠK Rapid Pardubice B 1. ŠK Zlín B 1. Slezan Opava
2. TJ Sokol Šumperk 2. TJ Podlužan Prušánky 2. SK Slavia Orlová B
3. TJ Slavia Hradec Králové B 3. ŠK Duras BVK Brno B 3. Slavia Kroměříž B
4. TJ Sokol Lázně Velké Losiny 4. Moravská Slavia Brno 4. TJ Mittal Ostrava
5. ŠK Vysoké Mýto 5. ŠK Staré Město C 5. Baník Havířov
6. TJ ŠO Chrudim 6. TJ FS Napajedla 6. ŠK Geofin Ostrava B
7. ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 7. Spartak Adamov 7. TJ Slovan Havířov
8. TJ Náchod 8. ŠK Hustopeče 8. VOKD Poruba
9. Agentura Garde Calcio Olomouc 9. TJ ŠK Veselí n/M. 9. Sokol Postoupky
10. Šachový klub Ústí n/O. 10. ŠK Lokomotiva Brno 10. TJ Město Albrechtice
11. TJ Lokomotiva Česká Třebová 11. ŠK Staré Město B 11. TŽ Třinec B
12. 2222 ŠK Polabiny C 12. ŠK KME-DDM Kuřim 12. Sokol Dobrá

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.