Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
LOK ČR k 5.5.2012 05.05.12

Opět o pět dní později než listina ELO FIDE vyšla Listina osobních koeficientů ČR, která stejně jako ta mezinárodní zohledňuje zejména všechny výsledky ze soutěží družstev sezony 2011/12.


Poř. Jméno hráče Narozen VT ELO Oddíl
1 Votava Jan 29.11.1974 GM 2534 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
2 Mirumian Viguen 29.9.1977 GM 2529 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
3 Petr Martin 23.8.1988 GM 2494 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
4 Bernášek Jan 31.5.1986 IM 2481 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
5 Černoušek Lukáš 9.12.1983 IM 2454 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
6 Jirovský Miloš 17.3.1974 GM 2446 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
7 Sabol Marian 18.8.1966 FM 2392 ŠK Vysoké Mýto
8 Pisk Petr 28.6.1974 IM 2371 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
9 Červený Martin 28.9.1983 FM 2344 2222 ŠK Polabiny
10 Bernard Borek 16.4.1982 M 2323 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
11 Tůma Jiří 6.11.1986 FM 2319 TJ ŠO Chrudim
12 Roško Luboš 19.4.1987 FM 2315 2222 ŠK Polabiny
13 Hošek Milan 21.7.1971 FM 2301 2222 ŠK Polabiny
14 Novotný Michal 26.4.1978 FM 2300 2222 ŠK Polabiny
15 Pokorný Zdeněk 29.7.1955 FM 2300 TJ ŠO Chrudim
16 Lahner Jakub 14.1.1984 FM 2277 2222 ŠK Polabiny
17 Hlaváček Robert 6.4.1975 KM 2259 TJ ŠO Chrudim
18 Prandstetter Eduard 15.12.1948 IM 2255 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
19 Červený Petr 18.4.1987 M 2252 TJ Štefanydes Polička
20 Pokorný Tomáš 22.10.1969 M 2252 TJ Lanškroun
21 Efler Lukáš 30.3.1974 M 2238 2222 ŠK Polabiny
22 Vařejčko Josef 13.9.1964 M 2236 TJ Sokol Zaječice
23 Hostinský Jiří 3.9.1955 KM 2230 2222 ŠK Polabiny
24 Jedlička Aleš 5.2.1972 FM 2229 2222 ŠK Polabiny
25 Jarábek Vratislav 12.4.1980 KM 2217 TJ ŠO Chrudim
26 Němec Pavel 14.12.1956 M 2216 TJ ŠO Chrudim
27 Efler David 1.5.1972 KM 2213 2222 ŠK Polabiny
28 Šmajzr Martin 6.3.1970 KM 2205 Šachový klub Ústí nad Orlicí
29 Bujnoch Radek 15.4.1978 KM 2204 TJ ŠO Chrudim
30 Onderek David 26.7.1970 KM 2203 TJ ŠO Chrudim
31 Šimek Jan 4.7.1989 KM 2196 TJ Lokomotiva Česká Třebová
32 Pekař Václav 30.3.1986 KM 2186 TJ Jiskra Litomyšl
33 Hlavnička Jiří 17.10.1970 FM 2185 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
34 Čižinský Petr 26.2.1995 KM 2181 2222 ŠK Polabiny
35 Malivánek Jiří 16.4.1969 KM 2178 TJ ŠO Chrudim
36 Kourek Josef 25.3.1965 KM 2173 2222 ŠK Polabiny
37 Mojžíš Jaroslav 14.2.1943 FM 2172 2222 ŠK Polabiny
38 Komárek David 20.7.1976 KM 2170 TJ ŠO Chrudim
39 Řezníček Jan 22.1.1958 KM 2169 ŠK Vysoké Mýto
40 Výprachtický David 14.11.1993 KM 2169 SK Žamberk
41 Hrubeš Pavel 12.1.1971 KM 2163 TJ Lanškroun
42 Navrátil František 7.5.1943 KM 2158 2222 ŠK Polabiny
43 Petuchov Sergej 21.8.1954 KM 2155 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
44 Šilar Lubomír 10.2.1954 KM 2153 2222 ŠK Polabiny
45 Veselý Tomáš 5.1.1971 KM 2150 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
46 Trhal Tomáš 19.12.1980 KM 2141 ŠK Vysoké Mýto
47 Lorenc Oldřich 19.11.1955 KM 2138 TJ Štefanydes Polička
48 Zeinert Michal 15.9.1989 KM 2135 Šachový klub Ústí nad Orlicí
49 Ondráček Ondřej 7.1.1987 KM 2134 TJ CHS Chotěboř
50 Paščenko Jaromír 1.12.1973 KM 2132 TJ Štefanydes Polička
51 Kolovratník Miloš 20.12.1964 KM 2128 TJ Lokomotiva Česká Třebová
52 Ptáček Luboš 9.4.1975 KM 2114 ŠK Vysoké Mýto
53 Hájek Lukáš 9.7.1983 KM 2113 TJ Sokol Zaječice
54 Hurt Lukáš 4.6.1984 KM 2109 TJ Lokomotiva Česká Třebová
55 Novák Aleš 28.9.1978 KM 2109 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
56 Kosek Jiří 17.8.1960 KM 2107 ŠK Vysoké Mýto
57 Volf Jaroslav 26.6.1944 KM 2105 Šachový klub Ústí nad Orlicí
58 Kastner Oldřich 9.2.1961 KM 2103 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
59 Krys Jaromír 29.1.1965 KM 2102 TJ ŠO Chrudim
60 Belobrad Ivan 30.5.1966 KM 2097 SK Žamberk
61 Zeman Martin 10.1.1975 KM 2096 TJ Jiskra Litomyšl
62 Pečinka Martin 16.9.1990 KM 2090 Šachový klub Ústí nad Orlicí
63 Doseděl Jiří 18.11.1966 KM 2086 ŠK Vysoké Mýto
64 Sýkora Josef 16.3.1946 KM 2085 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
65 Hájek Jiří 22.4.1952 KM 2077 TJ Sokol Zaječice
66 Petrovič Pavel 6.1.1969 1 2074 TJ ŠO Chrudim
67 Holásek Pavel 11.7.1972 KM 2056 Šachový klub Ústí nad Orlicí
68 Bauer Jindřich 12.1.1985 1 2055 2222 ŠK Polabiny
69 Černý Jan 7.8.1957 KM 2053 2222 ŠK Polabiny
70 Komárková Magdaléna 10.8.1977 2053 TJ Štefanydes Polička
71 Outulný Pavel 23.1.1959 KM 2053 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
72 Hennig Thomas 30.12.1966 1 2052 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
73 Černý Karel 15.5.1937 KM 2049 TJ Jablonné nad Orlicí
74 Vodička Pavel 5.3.1970 KM 2048 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
75 Vondra Lukáš 9.12.1990 1 2048 TJ Lokomotiva Česká Třebová
76 Třasák Ondřej 29.9.1975 1 2047 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
77 Koníček Petr 23.4.1975 1 2044 TJ ŠO Chrudim
78 Just Pavel 13.8.1947 KM 2043 2222 ŠK Polabiny
79 Makeš Martin 9.3.1962 KM 2042 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
80 Vávra Radim 15.7.1972 KM 2041 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
81 Macháň Jan 22.7.1997 1 2039 2222 ŠK Polabiny
82 Petráž Martin 28.1.1991 1 2036 TJ Lokomotiva Česká Třebová
83 Nadrchal Tomáš 30.5.1979 1 2033 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
84 Korol Jiří 19.3.1961 KM 2032 2222 ŠK Polabiny
85 Půlpán Jakub 2.6.1998 KM 2031 2222 ŠK Polabiny
86 Jelínek Václav 29.10.1951 KM 2030 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
87 Horáček Michal 5.6.1990 1 2026 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
88 Krušina Patrik 10.3.1994 1 2024 ŠK Svitavy
89 Houška Bronislav 2.1.1980 KM 2022 TJ Štefanydes Polička
90 Petrus Luděk 1.5.1980 1 2020 TJ CHS Chotěboř
91 Kalousek Vladimír 20.2.1969 KM 2017 Šachový klub Ústí nad Orlicí
92 Bartošová Lucie 21.10.1989 KMž 2013 TJ Jiskra Litomyšl
93 Mojžíš Martin 2.7.1972 KM 2013 2222 ŠK Polabiny
94 Solil Roman 14.12.1970 1 2013 TJ Lanškroun
95 Mareš Petr 25.12.1955 KM 2012 Šachový klub Ústí nad Orlicí
96 Krátký Josef 20.11.1993 1 2007 TJ Lanškroun
97 Procházka Petr 13.5.1976 1 2006 TJ Lanškroun
98 Linhart Jan 6.4.1987 1 2004 TJ CHS Chotěboř
99 Kraus Ondřej 21.8.1993 1 2001 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
100 Blaško Štěpán 22.6.1987 1 1999 Šachový klub Ústí nad Orlicí
101 Škeřík Karel 1.8.1956 KM 1995 TJ Jiskra Litomyšl
102 Törvenyi Roman 25.2.1967 1 1994 2222 ŠK Polabiny
103 Beneš Milan 23.8.1991 1 1993 ŠK Vysoké Mýto
104 Laušman Petr 22.10.1969 1 1993 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
105 Kosek Marek 22.4.1993 1 1992 ŠK Vysoké Mýto
106 Trojan Luboš 23.11.1942 KM 1992 2222 ŠK Polabiny
107 Jirsa Lukáš 29.4.1987 1 1991 TJ Jiskra Litomyšl
108 Vobořil Pavel 27.11.1941 KM 1991 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
109 Mazuch Jan 15.5.1965 1 1979 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
110 Kotva Milan 20.1.1948 KM 1978 TJ Slovan Moravská Třebová
111 Švub Jan 13.4.1953 KM 1978 Šachový klub Ústí nad Orlicí
112 Urbánek Josef 9.3.1939 1 1976 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
113 Mareš Jan 13.10.1994 1 1975 Šachový klub Ústí nad Orlicí
114 Linhart Zbyněk 15.4.1959 1 1974 TJ ŠO Chrudim
115 Stodola Marek 17.6.1995 1 1974 TJ Štefanydes Polička
116 Lipavský Dušan 3.2.1968 1 1973 ŠK Vysoké Mýto
117 Wiesinger Wolfgang 2.2.1972 1 1972 SK Žamberk
118 Trhal Michal 19.12.1980 1 1970 ŠK Vysoké Mýto
119 Němec Bohumil 24.8.1950 1 1969 TJ ŠO Chrudim
120 Kastner Vojtěch 21.4.1989 1 1966 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
121 Hromádko Martin 16.11.1979 1 1963 TJ Sokol Zaječice
122 Mazura Miloš 17.2.1964 1 1956 SK Žamberk
123 Smejkal Jan 1.3.1953 1 1955 TJ Štefanydes Polička
124 Kučera Jan 29.10.1979 1 1954 TJ Spartak Choceň
125 Pačovský Martin 3.11.1982 1 1951 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
126 Sojma Zdeněk 21.1.1963 1 1951 TJ Slovan Moravská Třebová
127 Müller Petr 12.2.1985 1 1949 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
128 Felcman Tomáš 28.6.1992 1 1947 SK Žamberk
129 Veselý Petr 23.10.1979 1 1946 TJ Spartak OEZ Letohrad
130 Meleshko Andriy 9.7.1971 1 1943 TJ Slovan Moravská Třebová
131 Jelínek Milan 25.4.1960 KM 1939 TJ Sokol Zaječice
132 Poslušný Martin 22.12.1975 1 1937 Šachový klub Ústí nad Orlicí
133 Mazura Tomáš 29.7.1978 1 1935 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
134 Hájek Jaroslav 16.2.1941 1 1933 TJ Sokol Zaječice
135 Hrnčiarik Karel 19.5.1981 1 1932 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
136 Adámek Milan 14.9.1958 1 1931 ŠO Hlinsko
137 Zámečník Bohumír 10.7.1932 1 1931 SK Žamberk
138 Zeman Ladislav 29.10.1944 1 1931 TJ Jiskra Litomyšl
139 Kubišta Ladislav 1.10.1994 1 1930 Šachový klub Ústí nad Orlicí
140 Daněk Pavel 2.3.1962 1 1929 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
141 Zvěřina Jan 7.7.1966 1 1922 TJ CHS Chotěboř
142 Hospodka Josef 14.12.1975 1 1921 TJ CHS Chotěboř
143 Petrželka Karel 18.10.1941 1 1921 TJ Lokomotiva Česká Třebová
144 Sukdolák Radek 17.1.1970 1 1919 TJ CHS Chotěboř
145 Sabolová Kristýna 6.3.1995 1 1918 ŠK Vysoké Mýto
146 Zelenka Jaroslav 2.8.1962 KM 1918 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
147 Šimek Zdeněk 14.2.1988 1 1917 TJ Lokomotiva Česká Třebová
148 Prax Ivo 2.10.1983 1 1916 TJ Lokomotiva Česká Třebová
149 Starý Lukáš 14.9.1982 1 1916 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
150 Česenek Jiří 25.7.1954 1 1915 TJ Sokol Zaječice
151 Roušar Zdeněk 30.5.1957 1 1915 ŠO Hlinsko
152 Sion David 13.4.1996 1 1914 TJ Štefanydes Polička
153 Dvořák Slavomil 5.8.1977 1 1913 ŠO Hlinsko
154 Konrád František 6.6.1981 1 1912 TJ Sokol Zaječice
155 Sabolová Gabriela 21.2.1992 KMž 1909 ŠK Vysoké Mýto
156 Sodomka Adam 10.6.1989 1 1904 TJ Štefanydes Polička
157 Starý Vladimír 17.1.1985 1 1904 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
158 Veselý Emanuel 28.3.1947 1 1904 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
159 Havrlík Pavel 21.1.1944 1 1901 SK Žamberk
160 Kuzmin Sergej 23.7.1981 1 1901 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
161 Bělohlav Jan 4.9.1962 1 1900 2222 ŠK Polabiny
162 Fiala Milan 23.6.1973 2 1897 TJ CHS Chotěboř
163 Havel František 29.1.1947 1 1896 ŠK Svitavy
164 Kouba Petr 31.12.1966 1 1895 2222 ŠK Polabiny
165 Škorpík Jan 22.1.1975 1 1895 2222 ŠK Polabiny
166 Dungl Petr 11.2.1965 1 1893 SK Žamberk
167 Michlian Štefan 1.4.1989 2 1892 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
168 Ondrej Tomáš 13.5.1991 2 1891 ŠK Vysoké Mýto
169 Grepl Pavel 26.1.1969 1 1889 TJ Slovan Moravská Třebová
170 Novotný Tomáš 31.7.1987 1 1889 TJ CHS Chotěboř
171 Kožúšek Daniel 19.4.1999 2 1888 2222 ŠK Polabiny
172 Pail Milan 28.6.1962 1 1888 TJ Sokol Němčice
173 Krejčík Tomáš 16.6.1980 1 1884 TJ CHS Chotěboř
174 Borek Pavel 18.2.1963 1 1882 TJ Lokomotiva Česká Třebová
175 Merta Josef 12.2.1950 1 1881 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
176 Pokorný Jan 27.1.1987 1 1880 Šachový klub Ústí nad Orlicí
177 Kameník David 30.7.1977 2 1878 Šachový klub Ústí nad Orlicí
178 Provazník Jiří 3.3.1966 1 1877 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
179 Seidl Zdeněk 23.3.1960 1 1877 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
180 Přibyl Jiří 2.5.1955 1 1875 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
181 Horáček Pavel 24.6.1977 1 1873 TJ Jiskra Litomyšl
182 Pěkník Milan 3.5.1955 1 1869 TJ Sokol Němčice
183 Hanus Michal 30.1.1989 1 1868 ŠO Hlinsko
184 Kalous Tomáš 20.12.1964 2 1868 SK Žamberk
185 Škroch Martin 5.4.1976 1 1867 2222 ŠK Polabiny
186 Mikyska Kamil 3.7.1984 2 1863 TJ Spartak OEZ Letohrad
187 Smola Jan 17.7.1953 1 1863 Šachový klub Ústí nad Orlicí
188 Štolfa Jaroslav 20.1.1959 2 1859 TJ CHS Chotěboř
189 Glöckner Jaromír 28.12.1940 1 1857 TJ Slovan Moravská Třebová
190 Vlčková Kateřina 25.4.1996 KMž 1857 2222 ŠK Polabiny
191 Odstrčil Jaromír 26.7.1958 1 1856 TJ Jiskra Litomyšl
192 Havelka Josef 30.4.1999 2 1854 TJ Lanškroun
193 Šváb Jiří 17.3.1955 1 1850 TJ Jiskra Litomyšl
194 Zámečník Jan 24.1.1990 2 1846 ŠO Hlinsko
195 Václavíček Lukáš 4.9.1996 1 1845 2222 ŠK Polabiny
196 Honek Jan 26.11.1959 2 1843 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
197 Roub Bohumil 9.7.1975 1 1842 2222 ŠK Polabiny
198 Krmenčík Roman 15.1.1964 1 1841 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
199 Pavlovec Vladimír 3.7.1964 1 1838 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
200 Bartoš Karel 1.11.1982 2 1836 ŠK Svitavy
201 Hon Jiří 18.7.1958 1 1836 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
202 Londin Milan 30.4.1946 2 1834 ŠO Hlinsko
203 Čupr Tomáš 8.10.1982 2 1832 ŠK Svitavy
204 Burian Michal 16.10.1957 2 1830 Sokol Městečko Trnávka
205 Petrásek Kamil 20.6.1995 2 1830 TJ Štefanydes Polička
206 Česenek Jan 14.8.1998 2 1829 TJ Štefanydes Polička
207 Podgorný Radim 25.10.1964 2 1829 ŠK Vysoké Mýto
208 Slabý Miloš 20.1.1945 1 1829 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
209 Šindelář Petr 15.12.1949 2 1829 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
210 Kylar Pavel 18.12.1954 1 1828 Šachový klub Ústí nad Orlicí
211 Vymetálek Petr 15.5.1985 2 1828 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
212 Chvojka Antonín 5.7.1946 1 1827 TJ Slovan Moravská Třebová
213 Švanda Radek 5.10.1973 1 1825 TJ Štefanydes Polička
214 Novotný Aleš 14.1.1996 2 1824 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
215 Ptáček Miloslav 2.11.1946 2 1824 ŠK Vysoké Mýto
216 Jániš Petr 8.11.1993 2 1822 Šachový klub Ústí nad Orlicí
217 Papáček Miloš 20.1.1960 1 1821 TJ Spartak OEZ Letohrad
218 Lorenc Josef 21.1.1993 2 1818 TJ Spartak OEZ Letohrad
219 Doležal Rudolf 8.2.1974 2 1817 2222 ŠK Polabiny
220 Kapoun Vít 5.1.1995 2 1816 Šachový klub Ústí nad Orlicí
221 Martinec Jan 10.6.1969 2 1814 SK Žamberk
222 Kohoutek Tomáš 17.5.1979 2 1813 TJ ŠO Chrudim
223 Janda Lubomír 29.7.1955 1 1812 ŠO Hlinsko
224 Tesař Jaromír 25.1.1961 1 1812 ŠK Svitavy
225 Weis Ladislav 11.4.1938 1 1812 TJ Spartak Choceň
226 Marinov Peter 30.7.1958 2 1810 ŠK Vysoké Mýto
227 Šilar Ladislav 17.6.1949 1 1807 TJ Lanškroun
228 Jeništa Jiří 21.4.1937 1 1804 SK Žamberk
229 Merta Michal 27.8.1976 2 1804 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
230 Tomeš Lukáš 5.10.1994 2 1804 TJ Lokomotiva Česká Třebová
231 Janko Jan 16.5.1959 1 1803 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
232 Pyskatý Jiří 13.1.1946 1 1803 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
233 Řehák Jiří 27.3.1950 1 1802 TJ Spartak OEZ Letohrad
234 Šťulík Jiří 21.5.1976 2 1798 ŠO Hlinsko
235 Maceška Bohumír 14.10.1954 1 1797 TJ Spartak OEZ Letohrad
236 Režný Zdeněk 10.4.1953 2 1796 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
237 Kacálek Karel 21.10.1951 1 1795 SK Žamberk
238 Zahradník Jaroslav 24.1.1947 2 1794 TJ Sokol Horní Čermná
239 Liduch Filip 17.5.1997 2 1790 2222 ŠK Polabiny
240 Maděra Stanislav 12.8.1951 1 1788 ŠK Svitavy
241 Šebrle Jaroslav 24.6.1956 2 1788 TJ Lanškroun
242 Janeček Václav 26.10.1984 2 1787 TJ Spartak OEZ Letohrad
243 Lacko Dušan 14.6.1979 2 1787 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
244 Petružálek Jiří 29.3.1949 2 1784 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
245 Vavroušek Petr 14.7.1942 1 1782 TJ Spartak Choceň
246 Kozák David 20.3.1994 2 1781 ŠK Svitavy
247 Pyskatý Jindřich 13.1.1946 1 1780 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
248 Vencl Jiří 15.3.1962 1 1776 Šachový klub Ústí nad Orlicí
249 Nešpůrek Petr 27.11.1995 2 1772 2222 ŠK Polabiny
250 Marcinko Patrik 5.10.1993 1 1770 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
251 Sekyrka Josef 6.8.1950 1 1768 Sokol Lázně Bohdaneč
252 Fišer Vladislav 2.1.1959 2 1765 TJ Spartak Choceň
253 Jasanský Karel 6.3.1948 1 1763 TJ Lokomotiva Česká Třebová
254 Zoubek David 26.8.1993 2 1762 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
255 Paukert Ivo 11.1.1974 2 1761 TJ Lanškroun
256 Navrátil Zdeněk 14.1.1963 2 1756 TJ Spartak Choceň
257 Pospíšil Petr 20.8.1997 2 1754 TJ Štefanydes Polička
258 Svatoš Zdeněk 7.6.1934 2 1754 ŠK Svitavy
259 Ďoubal Petr 2.3.1958 2 1753 TJ CHS Chotěboř
260 Pour Břetislav 31.5.1954 2 1750 TJ CHS Chotěboř
261 Slavíček Miroslav 19.6.1959 2 1750 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
262 Bartoš Martin 7.2.1968 2 1749 TJ ŠO Chrudim
263 Marek Jiří 1.4.1943 1 1749 ŠK Vysoké Mýto
264 Juchelka Petr 14.11.1969 1 1748 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
265 Poslušný Radek 16.4.1977 2 1748 Šachový klub Ústí nad Orlicí
266 Stodola Zdeněk 13.4.1953 1 1747 TJ Štefanydes Polička
267 Tomek Karel 1.7.1959 2 1745 TJ CHS Chotěboř
268 Mrha Jan 17.9.1924 1 1744 TJ ŠO Chrudim
269 Melichar Vojtěch 19.12.1997 2 1742 2222 ŠK Polabiny
270 Kvapil Petr 12.4.1954 2 1741 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
271 Filip Libor 1.2.1974 2 1739 TJ Jablonné nad Orlicí
272 Janeček František 17.7.1949 1 1739 TJ Spartak Choceň
273 Schaffer Ondřej 7.10.1993 2 1738 TJ Štefanydes Polička
274 Šmíd František 19.1.1953 2 1735 Sokol Městečko Trnávka
275 Jerman Miloš 10.12.1979 2 1734 TJ Štefanydes Polička
276 Krejčí Jan 6.2.1949 1 1733 2222 ŠK Polabiny
277 Riedl Tomáš 17.1.1985 2 1733 ŠK Svitavy
278 Dvořák Eduard 6.2.1953 1 1732 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
279 Tůma Jan 13.8.1997 2 1730 TJ Štefanydes Polička
280 Dudek Vladimír 25.4.1973 2 1729 2222 ŠK Polabiny
281 Rosenkranz Jindřich 6.4.1952 1 1729 ŠK Svitavy
282 Kotlant Tomáš 11.9.1988 2 1727 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
283 Glembek Bohumír 3.8.1941 2 1726 Šachový klub Ústí nad Orlicí
284 Palla Stanislav 10.8.1946 1 1725 TJ Lanškroun
285 Ryzner Jiří 13.9.1991 2 1724 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
286 Kučera Aleš 9.3.1978 2 1723 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
287 Nekvinda Tomáš 11.9.1995 2 1723 TJ Jiskra Litomyšl
288 Vojanec Hynek 28.9.1951 2 1720 ŠO Hlinsko
289 Schaffer David 28.6.1988 2 1719 TJ Štefanydes Polička
290 Rychlý Tomáš 2.3.1983 2 1713 TJ CHS Chotěboř
291 Vaníček Jan 30.11.1978 2 1713 TJ Jablonné nad Orlicí
292 Mareš Petr 21.6.1974 2 1708 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
293 Půlpán Matěj 30.1.2001 2 1708 2222 ŠK Polabiny
294 Ždímal Petr 16.5.1986 2 1708 TJ ŠO Chrudim
295 Vančura Daniel 7.8.1997 2 1707 2222 ŠK Polabiny
296 Klouček Jindřich 25.2.1958 2 1702 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
297 Jouza Petr 29.5.1962 1 1699 Sokol Lázně Bohdaneč
298 Kodytek Tomáš 15.10.1993 2 1699 Šachový klub Ústí nad Orlicí
299 Rež Matouš 6.12.1968 2 1698 2222 ŠK Polabiny
300 Navrátil Miroslav 1.5.1952 2 1695 Sokol Městečko Trnávka
301 Kolomý Štěpán 23.8.1996 2 1694 TJ Lanškroun
302 Fangl Jiří 20.10.1937 1 1693 Šachový klub Ústí nad Orlicí
303 Mareš Petr 27.7.1983 2 1692 Šachový klub Ústí nad Orlicí
304 Novák Miroslav 19.7.1954 2 1691 TJ Lanškroun
305 Hodek Roman 20.4.1960 2 1690 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
306 Pelcl Karel 17.7.1963 2 1690 TJ Lokomotiva Česká Třebová
307 Vorel Bohuslav 16.1.1961 2 1689 2222 ŠK Polabiny
308 Krys Jan 16.3.1991 2 1686 TJ ŠO Chrudim
309 Řezníček Dominik 26.3.1998 2 1686 2222 ŠK Polabiny
310 Navrátil Ladislav 7.5.1971 2 1685 TJ Štefanydes Polička
311 Beneš Daniel 25.8.1973 2 1680 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
312 Křemenák Jiří 3.8.1938 2 1679 TJ Lokomotiva Česká Třebová
313 Kubíček Vlastimil 18.12.1959 2 1679 TJ Jablonné nad Orlicí
314 Motl Josef 11.3.1966 2 1677 TJ Sokol Horní Čermná
315 Lattenberg František 17.3.1940 2 1675 Sokol Městečko Trnávka
316 Riedl Vladimír 16.2.1988 2 1675 ŠK Svitavy
317 Navrátil Václav 7.9.1936 2 1673 TJ Spartak Choceň
318 Vohník Miroslav 17.11.1958 2 1673 SK Žamberk
319 Král Miloš 10.10.1950 2 1671 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
320 Štorek Luboš 17.2.1966 1 1670 ŠO Hlinsko
321 Jonáš Petr 12.5.1944 2 1665 TJ Jiskra Litomyšl
322 John Petr 17.8.1996 2 1664 Šachový klub Ústí nad Orlicí
323 Krys Jaromír 9.11.1933 2 1664 TJ ŠO Chrudim
324 Vu Antonín 9.1.1998 2 1664 TJ Lanškroun
325 Vondráček Emil 12.6.1935 2 1663 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
326 Bartoš Karel 31.5.1980 2 1662 TJ Štefanydes Polička
327 Kovář Václav 13.9.1948 2 1662 TJ Lokomotiva Česká Třebová
328 Žídek Pavel 13.4.1966 2 1661 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
329 Česenek Vladimír 30.11.1955 2 1658 TJ ŠO Chrudim
330 Taslar Karel 21.11.1953 2 1656 Šachový klub Ústí nad Orlicí
331 Izák Miloš 16.4.1952 2 1655 Sokol Městečko Trnávka
332 Sokol Pavel 21.9.1941 2 1653 TJ ŠO Chrudim
333 Štěpán Stanislav 20.12.1948 2 1653 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
334 Škorpík František 10.2.1976 2 1650 2222 ŠK Polabiny
335 Horník Jaromír 25.6.1933 2 1649 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
336 Svoboda Jiří 29.11.1966 2 1642 Sokol Lázně Bohdaneč
337 Nikl Josef 8.12.1949 2 1641 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
338 Mužík Ferdinand 22.4.1922 2 1640 TJ ŠO Chrudim
339 Myška František 3.7.1963 2 1640 TJ Sokol Němčice
340 Motl Ladislav 15.1.1956 2 1637 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
341 Veselý Ondřej 16.3.1977 2 1637 ŠK Svitavy
342 Zmek Jaroslav 3.11.1975 2 1637 Sokol Lázně Bohdaneč
343 Seidl Jiří 25.9.1943 2 1636 TJ Jiskra Litomyšl
344 Cimprich Miroslav 8.5.1976 2 1635 TJ Sokol Horní Čermná
345 Sysr Pavel 21.5.1959 2 1634 TJ Spartak OEZ Letohrad
346 Doseděl Zdeněk 21.6.1960 2 1633 TJ Spartak Choceň
347 Tobiška Jaroslav 6.4.1941 2 1632 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
348 Franc František 29.9.1941 2 1626 Sokol Městečko Trnávka
349 Jedlička Eduard 21.4.1937 2 1625 ŠK Svitavy
350 Halousek Jaroslav 11.9.1991 2 1624 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
351 Pecháček Tomáš 12.4.1990 2 1622 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
352 Černý Václav 2.4.1940 2 1621 TJ Jablonné nad Orlicí
353 Šilar Josef 25.11.1963 2 1619 TJ Sokol Horní Čermná
354 Krejčí Milan 26.2.1960 2 1615 TJ Jiskra Litomyšl
355 Maceška Vladimír 1.4.1980 2 1615 TJ Spartak OEZ Letohrad
356 Svítil Radek 30.3.1988 2 1615 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
357 Frgalová Hana 1.8.1995 2 1614 2222 ŠK Polabiny
358 Petružálek Radim 14.11.1990 2 1614 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
359 Jakoubek Jakub 26.4.1995 2 1611 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
360 Nedelčev Radim 12.2.1950 2 1609 ŠK Vysoké Mýto
361 Dostálek Vladimír 29.12.1956 2 1605 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
362 Hofman Oskar 10.1.1998 2 1604 2222 ŠK Polabiny
363 Krištof Jiří 29.9.1957 2 1603 TJ Lanškroun
364 Jirmásek Vladimír 2.12.1958 2 1602 TJ Sokol Krouna
365 Petrážová Kateřina 4.3.1988 2 1599 TJ Lokomotiva Česká Třebová
366 Šenkýř Jindřich 30.6.1945 2 1599 TJ Sokol Krouna
367 Balek Josef 6.9.1947 2 1597 ŠO Hlinsko
368 Peňáz Petr 10.2.1975 2 1597 TJ Jiskra Litomyšl
369 Racek Josef 7.3.1965 2 1597 TJ Sokol Němčice
370 Vencl Jiří 28.2.1936 2 1597 TJ Lokomotiva Česká Třebová
371 Kvapil Pavel 30.4.1950 2 1596 2222 ŠK Polabiny
372 Mazura Jaroslav 18.5.1935 2 1593 SK Žamberk
373 Mlynář Miroslav 4.7.1949 2 1592 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
374 Pressl Ladislav 6.1.1932 2 1592 ŠK Svitavy
375 Endl Vlastimil 25.7.1961 2 1591 TJ Slovan Moravská Třebová
376 Koutný Ludvík 11.9.1939 2 1588 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
377 Štětka Václav 31.3.1944 2 1586 TJ Jiskra Litomyšl
378 Vorlíček Pavel 13.11.1962 2 1585 TJ Jablonné nad Orlicí
379 Rusz Gustav 15.6.1949 2 1582 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
380 Ninger Karel 13.9.1925 2 1579 TJ Jiskra Litomyšl
381 Sedlák Petr 30.5.1955 2 1579 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
382 Kalhous Miroslav 7.4.1962 2 1578 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
383 Boháč Luboš 21.5.1949 2 1575 TJ Lanškroun
384 Beneš Leopold 28.11.1931 2 1574 ŠK Svitavy
385 Cach Zdeněk 21.3.1998 2 1573 2222 ŠK Polabiny
386 Dunglová Natálie 3.3.1996 2 1573 SK Žamberk
387 Pavlů Pavel 31.3.1943 2 1571 Sokol Městečko Trnávka
388 Nešpor Jakub 31.3.2000 2 1569 TJ Štefanydes Polička
389 Trkal Tomáš 11.6.1969 2 1569 TJ Štefanydes Polička
390 Bureš Zbyněk 21.5.1978 2 1564 TJ ŠO Chrudim
391 Trampota Luděk 23.3.1978 2 1560 TJ Jablonné nad Orlicí
392 Hubálek Roman 21.8.1975 2 1557 TJ Jablonné nad Orlicí
393 Šmejdíř Waldemar 14.2.1954 2 1555 TJ Spartak Choceň
394 Kristl Václav 13.11.1991 2 1554 Sokol Mistrovice
395 Šilar Josef 12.8.1961 2 1553 TJ Sokol Horní Čermná
396 Londinová Jana 15.6.1977 2 1552 ŠO Hlinsko
397 Bielčik Jindřich 20.6.1966 2 1550 ŠK Kámen
398 Cach Jakub 28.8.1999 2 1547 2222 ŠK Polabiny
399 Netolický Josef 9.1.1966 2 1545 TJ Sokol Krouna
400 Stúj Michal 2.1.1965 3 1545 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
401 Stryka Rostislav 5.4.1966 2 1542 TJ ŠO Chrudim
402 Driemer Jaroslav 7.1.1950 2 1539 Šachový klub Ústí nad Orlicí
403 Stodola Jakub 7.5.1991 3 1537 TJ Štefanydes Polička
404 Zelený František 22.9.1938 2 1537 TJ ŠO Chrudim
405 Rovner Oldřich 9.5.1933 3 1535 Sokol Městečko Trnávka
406 Žejdlík Patrik 19.5.2000 3 1533 ŠO Hlinsko
407 Kašpar Libor 24.3.1973 3 1531 Sokol Krucemburk
408 Černohous Josef 21.5.1944 2 1529 TJ Spartak OEZ Letohrad
409 Kalousek Miroslav 18.8.1979 3 1527 TJ Sokol Horní Čermná
410 Malý Miroslav 26.6.1927 3 1527 ŠO Hlinsko
411 Rusz Roman 29.5.1972 2 1525 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
412 Šulc Jiří 27.7.1962 3 1525 SK Žamberk
413 Kafka Roman 27.7.1982 2 1524 Sokol Krucemburk
414 Kopal Vladimír 20.3.1959 3 1521 SK Žamberk
415 Kopecký Václav 13.1.1991 3 1519 TJ Štefanydes Polička
416 Krupica Zdeněk 15.11.1972 2 1518 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
417 Buchta Martin 19.4.1974 3 1517 TJ Štefanydes Polička
418 Čuma Jan 27.10.1941 2 1513 ŠK Svitavy
419 Bušina Vilém 19.5.1931 2 1512 Sokol Městečko Trnávka
420 Krčmář Stanislav 21.2.1972 3 1511 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
421 Šulc Marek 15.2.1998 3 1511 TJ Jiskra Litomyšl
422 Janoušek Petr 29.4.1992 3 1510 NOPO Miřetice
423 Křivohlávek Josef 23.10.1951 3 1510 TJ Lanškroun
424 Mácha Martin 25.2.1967 2 1507 Sokol Lázně Bohdaneč
425 Valenta Rudolf 10.4.1951 3 1504 Sokol Mistrovice
426 Mikulecký Stanislav 21.8.1944 3 1503 TJ Jiskra Litomyšl
427 Štorek Ladislav 18.4.1949 3 1502 Sokol Krucemburk
428 Viktorin Jaroslav 24.4.1957 2 1502 TJ Lanškroun
429 Šebek Miroslav 10.11.1977 3 1496 NOPO Miřetice
430 Řehák Josef 8.11.1961 3 1493 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
431 Kotlant Jan 15.11.1990 3 1492 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
432 Feltl Patrik 17.3.1999 3 1490 TJ Štefanydes Polička
433 Doseděl Marek 21.10.1997 3 1489 TJ Jiskra Litomyšl
434 Janoušek Ladislav 11.5.1963 3 1489 NOPO Miřetice
435 Káva František 21.6.1933 3 1488 TJ ŠO Chrudim
436 Rež Matouš 6.6.1997 3 1488 2222 ŠK Polabiny
437 Halbrštát Karel 28.10.1955 3 1487 Sokol Mistrovice
438 Krušina Adolf 8.10.1967 3 1484 ŠK Svitavy
439 Janeček Miroslav 17.9.1950 2 1483 SK Žamberk
440 Vacek Miroslav 4.2.1957 2 1480 TJ Sokol Horní Čermná
441 Šilar Karel 20.8.1952 2 1478 TJ Sokol Horní Čermná
442 Janeček Ondřej 27.5.1952 2 1475 TJ Spartak OEZ Letohrad
443 Křišťál Zdeněk 22.5.1955 3 1464 2222 ŠK Polabiny
444 Gregor Jiří 11.7.1996 3 1462 2222 ŠK Polabiny
445 Kubalík Michal 7.11.1995 3 1455 SK Žamberk
446 Hurdes Emil 21.11.1937 2 1453 SK Žamberk
447 Langr Petr 21.3.1969 3 1453 Sokol Mistrovice
448 Pleskač Václav 13.8.1996 3 1451 TJ CHS Chotěboř
449 Bureš Martin 6.8.1998 3 1448 2222 ŠK Polabiny
450 Plecháč Jan 11.6.1995 3 1446 2222 ŠK Polabiny
451 Němec Vladimír 25.12.1976 3 1444 TJ ŠO Chrudim
452 Michalička Václav 25.9.1946 3 1443 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
453 Nešpůrek Jan 11.10.2001 3 1438 2222 ŠK Polabiny
454 Petráček Jiří 11.5.1971 3 1438 TJ Spartak OEZ Letohrad
455 Eis Pavel 18.5.1997 3 1436 TJ CHS Chotěboř
456 Melichar Zdeněk 31.7.1967 3 1434 2222 ŠK Polabiny
457 Vitvar Tomáš 21.3.1996 3 1432 TJ Jiskra Litomyšl
458 Pištora Lubomír 8.10.1937 3 1431 Sokol Lázně Bohdaneč
459 Hrančík Jaroslav 31.7.1951 3 1426 Sokol Krucemburk
460 Pochobradský Libor 28.3.1996 3 1426 2222 ŠK Polabiny
461 Tulis Jan 22.7.2000 3 1425 TJ Štefanydes Polička
462 Paluda Jiří 5.4.1941 2 1424 TJ Lokomotiva Česká Třebová
463 Starý Stanislav 7.5.1944 3 1423 TJ Spartak Choceň
464 Stodola Josef 5.9.1989 3 1423 TJ Štefanydes Polička
465 Cach Ondřej 10.6.2001 3 1422 2222 ŠK Polabiny
466 Nožička Karel 13.9.1940 3 1421 2222 ŠK Polabiny
467 Uřičář Petr 12.7.1953 3 1421 SK Žamberk
468 Voldánová Barbora 6.8.1994 3 1418 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
469 Marek Jan 20.1.1976 3 1417 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
470 Křeček Jiří 11.11.1985 3 1416 ŠK Svitavy
471 Hofmanová Vilma 19.2.2000 3 1415 2222 ŠK Polabiny
472 Janota Jiří 8.6.1958 3 1414 Sokol Mistrovice
473 Velešík Marian 4.8.1989 3 1411 ŠK Svitavy
474 Jačisko Jakub 6.9.1993 3 1410 TJ Lanškroun
475 Seidl Pavel 9.9.1961 3 1409 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
476 Hromek Karel 13.5.1965 3 1400 NOPO Miřetice
477 Dušek Josef 3.9.1995 3 1398 TJ Sokol Horní Čermná
478 Honek Ondřej 30.6.1987 3 1397 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
479 Hülle Jan 7.12.1947 3 1392 Sokol Krucemburk
480 Fišnar Karel 30.6.1997 3 1391 2222 ŠK Polabiny
481 Ryšavá Monika 11.12.1996 3 1387 TJ Štefanydes Polička
482 Vodička Stanislav 22.4.1955 3 1382 ŠK Svitavy
483 Indra Antonín 8.12.1975 3 1380 ŠO Hlinsko
484 Kůs Miroslav 3.7.1963 3 1380 NOPO Miřetice
485 Vaculík Jakub 15.3.1995 3 1380 TJ Lanškroun
486 Pavlíček Lukáš 15.9.2003 3 1378 TJ Štefanydes Polička
487 Pácha Lukáš 22.12.1976 3 1377 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
488 Ludvík Tomáš 12.5.2002 3 1375 2222 ŠK Polabiny
489 Švanda Ondřej 2.2.2003 3 1374 TJ Štefanydes Polička
490 Kubelka Libor 29.3.1974 3 1373 NOPO Miřetice
491 Šejnoha Lukáš 11.4.1977 3 1367 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
492 Krečmer Josef 15.3.1930 2 1366 TJ ŠO Chrudim
493 Kučera Jan 20.4.1995 3 1364 ŠK Svitavy
494 Lapáček Luboš 21.4.1939 3 1363 TJ Lanškroun
495 Lorenc Adam 11.4.1997 3 1361 TJ Spartak OEZ Letohrad
496 Voldan Beno 29.4.1976 3 1361 TJ Sokol Krouna
497 Lorenc Josef 3.5.1962 3 1359 TJ Spartak OEZ Letohrad
498 Petrásek Jan 14.1.1993 3 1359 TJ Štefanydes Polička
499 Čáp Květoslav 17.4.1983 3 1355 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
500 Sedláček Petr 19.1.1985 3 1354 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
501 Ruml Václav 5.5.1996 3 1352 2222 ŠK Polabiny
502 Kroupa Tomáš 16.9.1996 3 1351 2222 ŠK Polabiny
503 Charvát Václav 29.9.1949 3 1349 SK Žamberk
504 Kolomý Adam 25.6.2000 3 1349 TJ Lanškroun
505 Pilný Jaroslav 23.7.1958 3 1349 TJ Lanškroun
506 Hanus Lukáš 10.4.1995 3 1347 ŠO Hlinsko
507 Houška František 28.3.1939 3 1346 TJ Štefanydes Polička
508 Mazura Ondřej 9.3.1993 3 1345 SK Žamberk
509 Ambrožová Lucie 29.6.2001 3 1344 ŠK Svitavy
510 Špinler Bronislav 23.8.1965 3 1344 Sokol Mistrovice
511 Lopaur Zdenek 2.8.1974 3 1323 TJ Jiskra Litomyšl
512 Tobiška Jaroslav 6.8.1979 3 1319 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
513 Lorencová Jitka 10.2.1966 3 1316 TJ Spartak OEZ Letohrad
514 Novák Oliver 25.11.1996 3 1315 2222 ŠK Polabiny
515 Havel Dominik 21.10.1993 3 1310 TJ Sokol Horní Čermná
516 Bém Tomáš 22.6.1967 3 1304 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
517 Pospíšil Jaroslav 18.12.1937 3 1297 TJ ŠO Chrudim
518 Belobrad Jan 12.7.1996 3 1289 SK Žamberk
519 Vrbický Ladislav 11.7.1975 3 1289 TJ Sokol Němčice
520 Marek Dominik 18.12.1997 3 1281 TJ Lanškroun
521 Dušek Adam 29.7.1978 3 1279 TJ Sokol Horní Čermná
522 Bílek Jaroslav 29.5.1973 3 1264 2222 ŠK Polabiny
523 Červinka Vladimír 13.12.1970 3 1256 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
524 Kupsa Matěj 5.1.2001 3 1252 TJ Lanškroun
525 Klejch František 15.1.1937 3 1251 TJ Jiskra Litomyšl

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.