Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství ČR družstev st. žáků 03.06.12

Ve dnech 2.-3.června 2012 se v Juniorhotelu na Seči uskutečnilo Mistrovství ČR družstev starších žáků - jubilejní 50.ročník populárních Zaječic za rekordní účasti 61 šestičlenných družstev, z nichž 8 bylo z našeho kraje.
Jubilejní ročník přinesl první zlatou medaili zástupcům 2222 ŠK Polabiny A, kteří zvítězili před Spartakem Vlašim a družstvem BŠS Frýdek Místek A - Blahopřejeme !!!
V turnaji dvojic do 10 let zvítězilo polské družstvo z Wroclawi, z českých dvojic byli nejlepší zástupci Durasu Brno a z našich Štefanydes Polička.
V doprovodném turnaji jednotlivců zvítězil Jan Dočekal ze Znojma jen lepším pomocným hodnocením před Martinem Šmajzrem z Ústí n/O., v desítce nejlepších skončili Lukáš Hájek a Josef Vařejčko ze Zaječic.
Postřehy z Mistrovství můžete nalézt na webových stránkách našich zástupců z Hlinska, Chotěboře, Polabin, Poličky, Ústí n/O. a Vysokého Mýta.


Mistrovství ČR družstev st. žáků v rapidu OMEGA plus OPEN
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 1 2222 ŠK Polabiny A 9 8 1 0 25 160 39
2 2 TJ Spartak Vlašim 9 7 2 0 23 163 38,5
3 3 BŠŠ Frýdek-Místek A 9 6 1 2 19 164 33
12 8 2222 ŠK Polabiny B 9 5 2 2 17 136 32,5
24 16 TJ Štefanydes Polička A 9 4 2 3 14 131 29
31 32 2222 ŠK Polabiny C 9 4 1 4 13 118 28,5
54 61 TJ Sokol Zaječice 9 3 0 6 9 75 21,5
55 52 ŠO Hlinsko 9 2 2 5 8 102 21,5
57 51 ŠK Ústí nad Orlicí 9 2 2 5 8 94 25,5
58 57 TJ Štefanydes Polička B 9 2 2 5 8 70 21
Turnaj dvojic nejmladšího žactva v rapidu Bramac OPEN
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 6 MUKS MDK Fabryczna Wroclav A 9 6 2 1 13,5 20 77,5
2 3 ŠK Duras BVK Brno 9 6 3 0 13 21 78
3 4 QCC České Budějovice A 9 5 4 0 13 19 76
5 1 TJ Štefanydes Polička 9 5 2 2 12 17 78,5
12 12 Hlinsko+Polička (mimo soutěž) 9 4 1 4 10 13 70
16 15 2222 ŠK Polabiny 9 2 6 1 10 12 72,5
25 27 ŠK Ústí nad Orlicí 9 2 4 3 8,5 10 56
38 39 TJ CHS Chotěboř 9 0 4 5 6 4 50
Turnaj jednotlivců v rapidu DS Brno OPEN
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 Dočekal Jan  2289 SK Gym. a SPgŠ Znojmo 7 40 51,5 38,5
2 Šmajzr Martin  2205 Šachový klub Ústí n/O. 7 37,5 47,5 34,5
3 FM Paganik Pavel  2268 CHESS MOST 6,5 41,5 53,5 38,5
6 Hájek Lukáš  2113 TJ Sokol Zaječice 6,5 35 44,5 32,25
10 Vařejčko Josef  2236 TJ Sokol Zaječice 5,5 36,5 47,5 26,5
12 Holásek Pavel  2056 Šachový klub Ústí n/O. 5,5 32,5 41,5 21,5
21 Hromádko Martin  1963 TJ Sokol Zaječice 4,5 35,5 46 18,75
27 Peňáz Vladimír  1000 ŠO Hlinsko 4 31 39,5 13,5
31 Osička Přemysl  1250 ŠO Hlinsko 4 25 31,5 12,5
38 Vašek Petr  1000 ŠO Hlinsko 3 26 33 5
39 Ryšavá Monika  1387 TJ Štefanydes Polička 3 24,5 31,5 7
40 Dědek Petr  1000 TJ Sokol Zaječice 3 21,5 28 4

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.