Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
MČR seniorů 2012 29.08.12

Ve dnech 20.-28.srpna 2012 se v Rychnově n/Kn. uskutečnil 14.ročník šachového festivalu Rychnov n/Kn. 2012, který byl letos opět vyhlášen Mistrovstvím České republiky seniorů. Ve třech kategoriích (přípravka od 50 let, senioři od 60 let a veteráni od 70 let) se ho letos zúčastnilo 134 hráčů, přičemž celá řada z nich (20) byla z našeho kraje.
V hlavní kategorii (nad 60 let) startovalo 76 hráčů, z toho 13 našich. Z našinců si nejlépe vedl Milan Kotva z Moravské Třebové, jenže na medaile to ani zdaleka nestačilo.
Mezi veterány (nad 70 let) byl z našich nejúspěšnější Jaroslav Hájek ze Zaječic, ale ani on na medaile nedosáhnul.
Jedinou medaili pro kraj získal Oldřich Lorenc z Poličky v kategorii nad 50 let, který mezi 26 účastníky nenašel žádnou konkurenci.


14. Mezinárodní rychnovský šachový festival seniorů
                   
Kategorie nad 50 let
Poř.   Jméno RtgFIDE RtgN Klub/Místo PH 1 PH 2 PH 3 Rp
1   Lorenc Oldrich  2139 2138 Tj Stefanydes Policka 7,5 36 46,5 2234
2   Malinovsky Petr  1986 1967 Tj Mesto Albrechtice 6 36,5 47,5 2047
3   Korinkova Eva  1823 1881 Sk Sklo-Bohemia Svetla n/S. 6 30 38 1955
8   Papacek Milos  1840 1821 Tj Spartak Oez Letohrad 5,5 33,5 41,5 1919
                   
Kategorie nad 60 let
Poř.   Jméno RtgFIDE RtgN Klub/Místo PH 1 PH 2 PH 3 Rp
1 FM Sejkora Vlastimil  2207 2232 Sk Decin 8 41,5 53 2427
2 FM Karlik Vladimir  2312 2315 Slavia Kromeriz 7 39,5 52,5 2246
3   Novotny Josef  2100 2098 SS Panda Rychnov n/Kn. 6,5 38,5 50,5 2204
11   Kotva Milan  1957 1978 Tj Slovan Moravska Trebova 6 30,5 39 1944
13   Hajek Jiri  2084 2077 Tj Sokol Zajecice 5,5 36 47,5 2091
16   Havrlik Pavel  1862 1901 Sk Zamberk 5,5 34,5 45,5 2002
21   Jelinek Vaclav  2020 2030 Sk Bohemia Pardubice 5 40 50 2063
26   Vesely Emanuel  1952 1904 Sk Rapid Pardubice 5 33 41,5 1824
37   Silar Ladislav  1849 1807 Tj Lanskroun 4,5 33 44,5 1907
53   Bodlak Stanislav  0 1000 Sk Rapid Pardubice 4 26,5 34,5 1699
61   Palla Stanislav  1795 1725 Tj Lanskroun 3,5 26,5 35 1703
64   Madera Stanislav  1821 1788 Sk Svitavy 3,5 25,5 35 1669
72   Krivohlavek Josef  1475 1510 Tj Lanskroun 2,5 23,5 30,5 1504
73   Michalicka Vaclav  0 1443 So Kunvaldska A.S. Kunvald 2,5 20 26,5 1443
75   Mlynar Miroslav  1683 1592 So Kunvaldska A.S. Kunvald 2 27,5 34,5 1433
76   Hurdes Emil  0 1453 Sk Zamberk 2 22 29,5 1418
                   
Kategorie nad 70 let (pouze 7 kol)
Poř.   Jméno RtgFIDE RtgN Klub/Místo PH 1 PH 2 PH 3 Rp
1   Mesiarik Rudolf  2180 2168 SS Panda Rychnov n/Kn. 6 23 31,5 2248
2   Macura Emil  2073 2065 Sk Zlinterm 5,5 22 31 2178
3   Tejkal Jiri  1929 1918 Sk Loko Praha 5,5 21 30 2219
11   Hajek Jaroslav  1918 1933 Tj Sokol Zajecice 4 16,5 22 1851
16   Glembek Bohumir  1757 1726 Sachovy Klub Usti n/O. 3,5 17 23 1773
21   Svatos Zdenek  1788 1754 Sk Svitavy 3 17 23,5 1700
23   Jedlicka Eduard  0 1632 Sk Svitavy 3 15 20,5 1724
26   Krys Jaromir  1664 1664 Tj So Chrudim 3 13 19 1663
27   Zeleny Frantisek  0 1537 Tj So Chrudim 2,5 17,5 24 1725

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.